KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kızlar ben ilk hamile oldugumu ögrendigimde eşimde yanımdaydı ben mutluluktan çıglık atıp sevinicem yerine bide baktım eşim sevinç naraları atıyor yerinde duramıyor sakinleştirmeye çalışan ben oldum onu yahu dedim senmi hamilesin yoksa benmi dur biraz herkes bize bakıyor diye söylemiştim heralde ikincide öyle olur zannedersem Şeniz

Ne güzel ya , yığınla negatif beta-hcg'den sonra böle bir haberi aldığımda eşimden önce ben düşer bayılırım herhalde:)

kızlar selam benide listeye ekleyinsırnaşık şeysırnaşık şey

rosemmm

benide ekleyin listeye ;

Ben ganophone kullandım ve 19.06. da çatlatma iğnem vuruldu
Şimdi beklemedeyim
nORMAL REGL TARİHİM :12.07.2008 OLMASI LAZIM İŞDE BÖLE..........
DUALARINIZI BEKLİYORUMM..........:dance:

hoşgeldin camcım hadi bakalım inşallah sanada şans getirecek listemiz,dualarımız tabiki seninle ve herkesle...

kızlar yardıcı olun bana cumartesi akşam üzeri adet oldum pazar akşamı bitti ama hep kahverengi lekeler oluyor çamaşırımda karnımdaki şişlikte gitmedi adetim kısa sürüyor ama her ay çok gelirdi buau farklı az miktarda geldi bu lekelenmeler normalmi sizce

hoşgeldin cam aramıza.ne kadardır istiyosunuz tatlım.bizimle ilgili olanlar yazıyo önceki sayfalarda.inşallah adet olmazsında tarihin hamişliği öğrenme tarihin olur.bende dün çatlatma iğnesi oldum.bugün 6dan sonra çatlıcak bekliyoruz sonra devam çalışmalara

Başak'cım üstüne görme denilen şey olabilir. Göğüslerinde ağrı, sızlama varmı?

başakcım ilaç kullandığın ilk aymıydı canım geçen ay belki bu yüzden olabilir,bide hiç test yaptırmışmıydın,telaş yapma canımm inşallah yoktur bişey..

canım bi test yap belki üstüne görmüşsündür olamazmı?için rahatlar hemde.idrarda çıkar artık:teselli:

02-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

Son düzenleme:
arkadşlar geçen ay 2 ayımdı klomende iki tane yumurtam oldu 22 18 mm igne vermedi dr adet olmadan önce mide bulantılarım vardı önce uzun yolculuklar yaptım ondandır dedim sonra test yaptım yanıldım kan testi yaptırdım söylemeye utanıyorun degerler 0 çıktı yani gebe degilim dün gittim dr kist varmı diye baktı vj ultasonla şükür temiz yok dedi bugün başladım ilaca gebelik olsaydı dr ultrasonda görmezmiydi ben gebelik için endişelenmedim sadece kahverengi akıntı canımsıktı canlarım ne kadar uzun oldu sanki hayat hikayemi anlattım degilmi onun için fikirlerinizi almak istedim

kızlar çok ama çok üzgünüm senağlama yol boyunca ağladım sol yumurtalığımda küçük kistik yapılar var pko dedi. sağ yumurtalığımdaki 1 tane ama 10. gün olmasına rağmen 6mm. herkese herşeye isyan edesim var. zor tutuyorum kendimi bir yerlerden atmamak için. çok canım yandı öle söyleyince. silin beni listeden lütfen senağlama

lütfen bu kadar umutsuzluğa kapılma,tamam haklısın bende ilk pko lu olduğumu duyduğumda aynı endişelere kapıldım ama hiç bi yararı olmadı bana.karamsarlaştım eve kapandım bu sefer daha kötü oldu.tedavine başla pko luysak çocuğumuz olmucak değil ya.allah herşeyin çaresini verio.bizden daha kötüleride var unutma...

canımm yapma nolurr bak burdaki herkes mutlaka kötü şeyler yaşamış,hala da yaşıyor ben dahil daha bir sayfa önce yazdım yine anlattım,beni bırak sende takip ediyosun forumu...nolur canım sabrett,isyan etme,Allahım sabırlar versin sana...
doktor bi tedavi ilaç falan verdimi,bak rosemin söylediği çörek otu,bal varya onu yap,adaçayı iç,nolur kendini bırakma hemen..Allahım dermansız dert vermez..

canım bu saydıklarının hiçbirine inanmıyorum..hepimiz biliyoruzki 2 kere hamile kaldın fakat düşükle sonuçlandı..hatta en sonkide yakın bi tarihdi..şimdi burdanda anlaşıldığı üzere bal gibide hamile kalabiliyosun sen..ne pkolular var..hiç kalamıyolar..ben hiç alaka göremedim açıkçası...ayrıca pco olduğun şimdimi gördü..önceki muayenelerinde nasıl olurda bunları anlıyamaz..baştan işin içinde bi saçmalık var...inanamıyorum yaniii.....

sürekli bişiler kaynatıp karıştırıp içmekden bıktım. adaçayı içtim adet olamadım. onu yedim bunu yedim midemi bozdum alerji oldum. bıktım vallahi bıktım yaşamakdanda bıktım hayattanda

bu doktora gitmeye yeni başladım. biliyorsun izmirden fethiyeye yeni taşındık. bana bir pko sendromu değil ama benzer bir durum var solda dedi. ayrıca yaptığım 2 düşüğünde sebebini yumurta anomalisine bağladılar. daha önceki 2 doktorda aynı teşhisi koymuştu ama bu doktorum gibi detaylı açıklamamışlardı. çok moralim bozuk. 1 hafta sonra gene gel bakalım dedi ama nafile. ümitlenme dedi. sadece kist durumuna bakacağım dedi. bu ay normal devam et bir dahaki ay direk iğneye geçicez dedi. ama ben o kadar ykılntı bir durumdayımki bu molozları kaldırıyorum bitmiyor. canım çok acıo arkadaşlar. anlatamam gösteremem ama çok kötüyüm. hıçkırmakdan yazamıoyorum

canım şuan ne halde olduğunu anlayabiliyorum..ama ne desek nafile yani üzülüceksin..fakat şunu unutmaki madem böyle bişey var sonunda umut ışığında var.bak dr.un durumuna göre tedavini hızlandırıp değiştircek..benim bildiğim..iğneler le yumurta uyarılırsa..hem kesin gelişiyor ve diğerine göre daha çok oluyor yumurtan...en azından şuan ortada bi sebep var..on un üzerine gidilcek..bence bundan sonrakilere yanma..bundan önce beklediğin boş zamana yan..düşün tedavisiz 2 kere hamile kaldın..şimdi dr. kontrolünde eminim yine kalıcaksın..artık bebeğin tutunmasını sağlayan ilaçlarda var..onlardanda verir sana....sen bu saatten sonrasına bak..herşeye yeni başlıyosun...ve herşey daha güzel olacak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…