KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

odesiacım burda her hastalık cinsinden arkadaşımız mevcut.herkes yarı dr sayılır.sen merak etme.

Bu tip konuları çok yakın arkadaşlarınız yada gerçekten bu konuda bilgi sahibi olan, yaşamış insanlarla paylaşabiliyosunuz ancak. Okadar bunalmış durumdayımki fusfulu, geçen aylarda klomen 2x1 kullandım yumurtalıklarda hiçbir büyüme olmadı. bilmiyorum 3x1 ne kadar etki eder. 2 sene önce doğal yoldan bir hamileliğim var ama maalesef işini bilmeyen bir doktor yüzünden sonlandı. ben adet düzeni için gitmiştim gebeymişim 2 haftalık kadar ama anlamadı,bendede belirti olmadı. farlutal, antibiyotik falan vermişti. bende adet olmayınca ilaçla başka doktora gittim ve bu şekilde ortaya çıkmıştı. çok üzücü ve sıkıntılı bir dönemdi. Arkadaşlar dikkat edin ne olur, bazen gebelik ile ilgili hiçbir belirti olmayabiliyor ve başımız ağrıyor diye bile ilaç içebiliyoruz. Ben bu konuda çok hassas olmaya çalışıyorum artık. Bakalım bu ay umudum var inşallah ilaç işe yarar. Fusulicim senin durumun nedir?

Bu tip konuları çok yakın arkadaşlarınız yada gerçekten bu konuda bilgi sahibi olan, yaşamış insanlarla paylaşabiliyosunuz ancak. Okadar bunalmış durumdayımki fusfulu, geçen aylarda klomen 2x1 kullandım yumurtalıklarda hiçbir büyüme olmadı. bilmiyorum 3x1 ne kadar etki eder. 2 sene önce doğal yoldan bir hamileliğim var ama maalesef işini bilmeyen bir doktor yüzünden sonlandı. ben adet düzeni için gitmiştim gebeymişim 2 haftalık kadar ama anlamadı,bendede belirti olmadı. farlutal, antibiyotik falan vermişti. bende adet olmayınca ilaçla başka doktora gittim ve bu şekilde ortaya çıkmıştı. çok üzücü ve sıkıntılı bir dönemdi. Arkadaşlar dikkat edin ne olur, bazen gebelik ile ilgili hiçbir belirti olmayabiliyor ve başımız ağrıyor diye bile ilaç içebiliyoruz. Ben bu konuda çok hassas olmaya çalışıyorum artık. Bakalım bu ay umudum var inşallah ilaç işe yarar. Fusulicim senin durumun nedir?

canım çok geçmiş olsun yaa. ama üzülme en azından bir kere hamile kalabildiğine göre yine kalmaman için bir sebep yok. sadece birazcık sabır.
bu ilaç konusu gerçekten çok önemli bence. benim migrenim olduğu halde aylardır en hafif ağrı kesiciden bile uzak durdum. kış boyunca tüm gripleri ilaçsız atlattım. nolur arkadaşlar. sizde uzak durun. olmaz olmaz aksilik bu ya ilaç aldığın ay hamile kalırsın. bu kadar uğraşıyorken bir ihmal yüzünden canımız yanmasın.

kızlar bende az sonra doktora gidiyorum. 15:30 da randevum var ve ben acaip heyecanlıyım :teytey: sanki bebeğimi görmeye gidiyorum :roflol: bakalım neler olup bitiyor yumoşlar ne durumda :dance:

kızlar bende az sonra doktora gidiyorum. 15:30 da randevum var ve ben acaip heyecanlıyım :teytey: sanki bebeğimi görmeye gidiyorum :roflol: bakalım neler olup bitiyor yumoşlar ne durumda :dance:

CANIM BENDE AYNEN ÖYLE OLMUŞTUM..HADİ BAKALIM..YUMOŞLARIN KOCAMAN OLMUŞTUR İNŞALLAH...GELİNCE HEMEN HABER ET TAMAMMI? yerimseniben

Çok Teşekkür ederim. Ben ilaçsız adet göremediğim için listeye adımı yazdıramicam:KK43: ama dualarım sizinle:). Bundan sonra tüm gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım bendede pko var.ne merak ediyosun neye üzülüp neye seviniyosan yaz mutlaka cevabını alırsın hep burdayız.hepimizin isteği aynı.içini ferah tut...:teselli::enbuyukkk:

dıptısdıptıs dualarım seninle koca koca olmuşlardır inşallah.1den fazladır inşallah.ii haberlerini bekliyoruz:canım ALLAHA emanet ol

odesia geçmiş olsun tatlım.çok üzüldüm.ama hayırlısı diyoruz ya hep nasip allahım bi kere verdiyse bi daha verecektir emin ol.sabret.bak hepimiz bebişlerimiz olsun diye uğraşıyoz.

slm kızlar listede benimde adım yazılı ben cok yazamıyorum ama sizi hep takip ediyorum neler yazılmış ne gelişmeler olmuş takipteyim yani inşallah bugünde güsel haberler alırız.buraya girmeye basladıgımdan beri kendimi daha iyi hissediyorum tek olmadıgımı görünce kendime güvenim daha fazla helede hamişlerin haberini aldıkca...a.s.

Çok sağol canım, benim hikayem çok uzun .. Ama şimdi gerçekten çok iiyim ameliyat oldum kasım ayında 2 keredir simir yaptırıyorum allaha çok şükür kutuldum o illetten. Kızlar polikistik over rahimağzı kanserine sebep oluyor.. Gene o nalet polikistikover beni şeker hastası yaptı. Boyum 172 75-80 kilolardan 118 kiloya çıktım. Yani başıma ne gelse o dertten geldi. Bir sordun bin ah işittin cicim gece gece sırnaşık şey Genede azmimi hiç kaybetmedim, biliyorum bi gün bebeğimi kucağıma alacağım. Ama henüz vakti saati değil.. Kendimi öyle teselli ediyorum. Vakti saati geldiğinde o da olacak ver hepimiz çılgınlar gibi kutlıcaz :içelim:

canım biraz geç gördüm yazdıklarını ancak cevap yazabiliyorum,çok çok çok geçmiş olsun ve senin bu sabrın ve inancın hepimize ders,destek olsun...hoşgeldin aramıza,inşallah hepimiz birbirimize dua ederek,şans getirerek bebişlerimize en kısa zamanda kavuşucaz,tekrar hoşgeldin canım,iyiki geldin..

odesia,birbelemir listemize yeni katılan en yeniii klomenci kader arkadaşlarımız,hepiniz hoşgeldiniz..
fusfulumm allah kolaylık versin canım misafirlerinle,çok yorma kendini birde kalbini karartma kist falan diye..
sudenaz maşallahhhh çok iyi gidiyosun,şafağada çok az kaldı,inşallahhh olacak sanırım busefer..
dıptıss sen diğer konuda ben doktordan gelince yazdıklarımı bi okusaydın sanarsın kese gördümm,inşallah iyi haberlerle gelirsin..
rosemcim sende durumlar nasıl,devam ediyormu hala belirtiler..
biraz fazla geç oldu ama günümüzzz çok güzel biter umarımm,dualarım hep sizinle..

02-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::???
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::???

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
kıslar merhaba ancak gırebıldım kk ya..sabah ınternet baglantısı yoktu.
nasılnız bakalım?ben bugun bıraz karmakarısık bır ruh halındeyım..adet gunum yaklasıyor ya ..tedırgın olmaya basladım.
sudenaz canım ısın cok guzel gıdıyor:nazar:..bugun bende ısımı olctum benımkıde 36.8 cıktı ınsallah dusmez..:eek:gercı tek bır gunluk olcum bır fıkır vermez demı kıslar..:sm_confused:
dıptıscım hadı bakalım ınsallah yumoslar buyumustur..:teytey:guzel haberlerle gel ınsallah..
kıslar YUMURTALARın buyumesı ıcın tarcın,bal,ve corek otunu mutlaka deneyın..gercekten cok ıse yarıyor..ama corek otunu rondoda cekın..
ınsallah lıstemız herkese ugurlu gelır..a.s.

maysımırnacım senın durumun nasıl canım?sende herhangı bır degısıklık varmı canım?

yaaa kıslaaaaaarr
biraz hayal kuralım mı?
düşünün ki hamile kaldınız (inşallah) eşinize nasıl söylerdiniz?

yaaa kıslaaaaaarr
biraz hayal kuralım mı?
düşünün ki hamile kaldınız (inşallah) eşinize nasıl söylerdiniz?
canım acıkcası bunu ogrendıgımde hemen o heyecanla tel acardım herhalde ne bılım bu gıbı durumlarda ben hıc esımden bırsey saklayamam..artık telde cıglık cıglıgaa hamıleyım dıye bagırır arkasından kesın aglardım.:roflol:.:roflol:

ben de eşimle beraber öğrenmek isterdim o heycanı yasarken yanımda olsun beraber sarılıp ağlayalım isterdim :1hug:

valla ben içbişe saklayamam plan falan da yapamam.nerdeysen napıyosan bırak baba oldun yanıma koş derdim...yanımdaysa çekirdek ailemize küçük çekirdeğimiz teşrif ettiler derdim.ben eşime çekirdek ailemin çekirdek reisi diyomda hahahaha

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim desteğiniz için. Sema3455'cim PKO konusunda yapmadığım kalmadı, kilo verdim, metformin kullanıyorum (Glucophage), ama klomen 2x1 hiçbir etki etmedi yumurtalıklarıma. bakalım bu ay birazdaha ümitliyim. Bal, Tarçın ve çörekotunu bende duymuştum hatta yemeğe başladım bile bir faydası olur diye. Umarım temmuz ayı hepimize uğur getirir:)

X