KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kızlar dr a gıttım dun 1.5cm lık kıst olusmus kıst hamıle kalmamı engellermı bu ay lutfen bılen cvplasın kırmızı beyaz bılgın varmı

ben burdayım kuzucum hala bir ümit araştırma yapıyorum senağlama

canım benım senı cok ıyı anlıyorum bende doktordan gelınce hemen arastırmalara baslıyorum..
kıslar bu kıstın hamıs kalma uzerınde sanırım olumsuz bır etkısı yok.yanı hamıs kalabılıyoruz.benım bır arkadas var onun mıyomu vardı kıstı vardı ve ona ragmen hamıle kaldı ..:nazar:ve sımdı 2 haftalık bebısı var....:dance:
lutfen ıcınızı ferah tutun .zaten bu ılaclar maalesef kıst yapma ozellıgınde..:çok üzgünüm:.o yuzden doktor kontrolunde olması gerekıyor..:sm_confused:

kızlar yaa bu klomen iştah açar mı?
valla yiyom yemiyom doymuyorum

kıslar buarada ben yarın sehır dısına cıkıcam..arkadasımın dugunu var.ancak cumartesı yada pazar gelebılırım..haberınız olsun canlarım..a.s.

hayır kullanmıyorum, yarın doktora gitmem lazım 14, günüm yarın çünkü ama gidip gitmemekte kararsızım
çünkü ilaçlarımı düzensiz içtim ve bitirmedim

selam kızlar biraz arnızdan ayrıldım kızım babasını beklerken 8.30 uyuya kaldı eşim geldi hemen yemegini yedirdim biraz dinlendi işe koyulucaz hazır çocukta uyumuş uyanırmı diye teredüt ederken allah yardım etti uyanmadı eee neyaparsınız denize düştük her fırsatı degerlendirmek lazım ama kızlar size bir tavsiyem var bebeginiz oldumu biraz büyüyünce sakııııın koynunuza alıp uyutmayın yada kendi yatagında uyuyun sıpalar öyle bir alışıyorlarki anneye babayı anneye yaklaştırmıyorlar söyledikleri şey anneye sarılıp anne benim sen git öpmmme annemi ya ozaman ikincileri zor yaparsınız şimdiden söyleyim canlarım

hayır kullanmıyorum, yarın doktora gitmem lazım 14, günüm yarın çünkü ama gidip gitmemekte kararsızım
çünkü ilaçlarımı düzensiz içtim ve bitirmedim
canım sen yınede gıt bır muayene ol..ne durumda yumoslar bır baksın doktorun ona gore senı yonlendırır...

kızlar yaa bu klomen iştah açar mı?
valla yiyom yemiyom doymuyorum

ah canım açıyor bende farkına vardım sanki kilo aldım gibi geliyor zaten yarım dünyayım olucam tam dünya yarından itibaren yürüyüşlere başlıycam birde bugdayla ayran çorbası yaptım onu denicem yani diyet gibi :bbo:

selam kızlar biraz arnızdan ayrıldım kızım babasını beklerken 8.30 uyuya kaldı eşim geldi hemen yemegini yedirdim biraz dinlendi işe koyulucaz hazır çocukta uyumuş uyanırmı diye teredüt ederken allah yardım etti uyanmadı eee neyaparsınız denize düştük her fırsatı degerlendirmek lazım ama kızlar size bir tavsiyem var bebeginiz oldumu biraz büyüyünce sakııııın koynunuza alıp uyutmayın yada kendi yatagında uyuyun sıpalar öyle bir alışıyorlarki anneye babayı anneye yaklaştırmıyorlar söyledikleri şey anneye sarılıp anne benim sen git öpmmme annemi ya ozaman ikincileri zor yaparsınız şimdiden söyleyim canlarım
basakcım aksam aksam benı guldurdun ALLAH'ta senı guldursun..Şenizhadı bakalım ınsallah calısmalar bosa gıtmez..:roflol:

basakcım aksam aksam benı guldurdun ALLAH'ta senı guldursun..Şenizhadı bakalım ınsallah calısmalar bosa gıtmez..:roflol:

valla canım heray bebek niyetineydim bu ay kafama takmıycam eşimide tenhada kıstırmayacam zaten kızımla yatıyorum malum sıcak bahçeye zor atıyoruz kendimizi . ya ben bu yazı sevmedim kociş klimalı odaya gidiyor bu işe en çok kızım sevindi en bük tutkusu benimle yatmak eee ben bebegi kiminle yapıcam :çok üzgünüm: böyle giderse yatak odasına aciiil klima taktırıcam jeyyar

ESLEM ve ROSEM cim....hem bu KLOMEN gonaphene ve FOLİC asid ÖYLE BİR İŞTAH AÇICIDIR Kİ....YAVAŞ YAVAŞ BAŞLAR SİZİ ETkİLEMEYE...ben de aşırı aldım....eşim kaba etlerime vurup dalga geçiyor ama ben hiç gülemiyorum...vallahi dal gibiydim...şimdi yuvarlak oldum....bir türlü de iştahımı kesemedim....

kızlar yazılarımı okuyunca biraz yüzünüzde gülümseme olmuştur umarım ne yapayım herkes umutlu ,karamsar, şüpheli her birimiz ayrı duygular içindeyiz allahım tez zamanda herkesin yüzünü güldürecek
ezelce iyi akşamlar canım umut dünyamıza hoşgeldin.
kırmızıbeyazcım galiba klomen sana yaramış ne güzel işte biz kadınlar her halimizle güzeliz demi canım

ezelce canım malum kocişler evde şahsen ben bahçeyle oda arasında gidip geliyorum eşime çay servisi yapıyorum ee neyaparsın adamlarlada ilgilrnmek lazım demi

ah be sema cım...bi de teras ha....ohhhhh teras da bu sefer püfür püfür....aman aman...hiç kaçırmamışsun maaşallah ...misafir falan hak getire....bu kadar mı işine sadıksın sen.....allem etmiş kallem etmiş....senden korkulur...pes dedim...

kıs amma delisin he benden beter valla ayıp ama sölicem.bu gece bi daha faliyet yapcam kesin kesin tutsun diye.pazara kadarda gün aşırı.faydası olurmuki????valla kocişime dedim kaçış yok bu ara yorulcaz biraz diye.öle valla mmisafirde sorsun işiniz gücünüz varmı diye dimi ama?:teytey::eek:

kıslar merhaba benim kocişinde aşağıda az işi vardı hemen nete girdim valla hep bilgisayardasın diye kızıyo.e okul bitti.malum öğretmen olunca.o da tatile girdi bütün gün beraberiz kovuyorum bazen evden.terasda taklacı güvercin besliyoz.oraya yolluyom hahahaha

X