KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

evet canım ben özele gidiyorum. devlette pek ilgilenmiyorlar gıcık oluyorum :eek:klava: doktor erkek ama mecburen gidiyorum :roflol: sanırım bundan sonra vajinalle bakacak. bu arada bende hiçbirşey gözükmüyor problem olarak. bu arada çok merak etiğim bir konu var. pko nasıl anlaşılıyor? benimde son 2 aydır adet düzensizliğim var. daha doğrusu yumurtlamalarım hep 1 hafta geç oluyor. endişelenmeye başladım gamyoncuiremsu

tatlım ultrasonla baktıysa ve bişe görmediyse pko yoktur.düzensiz derken hep geçmi oluyon derlerki hep geç oluyosan rahim kendini hamileliğe hazırlıyor.hadi bakalım inşallah öledir:teselli:

arkadaşlar bişi sorcam 1 yıllık evliyim hiç korunmadık ama çocuk içinde hiç uğraşmadık geçenlerde de adetim bozuldu doktora gittim yumurtaların tembel deditatlicadiarzu çocuk istediğimi de söleyince bana klomenle progentan verdi ama daha alıp kullanmadım adetimi bekliyorum bu ilaçlar hakkında bi bilgisi olan varmı
canım doktorun sana ne zaman alıcagını soylemedı mı.sımdı klomen adetın 3.yada 5.gunu baslanıyor..gunde bır tane ıcılıyor eger ılk kullanısınsa..progestan eger bebıs olursa rahme tutunsun dıye verılmıstırr.ılacları alınca zaten eczacı kardes ustune yazar nasıl kullanacagını canım..

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
canım benımde en son gıttıgım doktor erkektı ınan erkek doktorlar daha nazık davranıyor ellerı daha hafıf oluyor bırde oyle bakmıyorlar bıle..zaten ultrasonu oyle bır kullanıyorlarkı gozlerı kapalı bıle muayene edebılır halleder..sen canını hıc sıkma zaten yanında hemsıresı vardır o sana yardım eder canım..

valla ilk kez bir erkeğe muane oluyorum. Ama bu doktorun çok methini duydum bu sitede o yüzden gideyim dedim. Yoksa mümkün değil erkeğe gidemezdim. Şu çarşamba bi geçseydi hayırlısıyla...

kızlar biraz hayal kuralım mı?:1rolleyes:misal bebeğiniz olsa adı ne olsun isterdiniz?biraz hayal iyi gelir diye düşündüm ne dersiniz hı?
hayalsiz olmaz tabi bende hep hayal ediyorum. kucağımda bebeğimi. kızım olursa adını ela cansın oğlum olursada adını efe hira vermek istiyorum. sayende yeniden hayal kurup mutlu oldum sağolllll....

SEMA...demek samsun da facia...ve denize 4 bina...vay canım arkadaşım benim...sırf o SIPA lar yüzünden şu halimize bak...nelere sabrediyoruz...eşim hep BEBİŞLERE SIPA lar der...ben de alıştım...şey -------kızmazsanız---- bi anımı aktarabilir miyim?şimdi iğneyi yemiş gelmişim eve...kocam da gece yeni gelmiş avrupa kupa maçı oynuyor...dr.da saat verdi..ilişki için...seslendim gelmedi....salon kapı arkasından çamaşırımla cilve yaptım gelmedi,,,,en sonunda koridorda bi bağırmışım...sus diye yanımda bittti....o koridor da 2 dk.da işimi hallettim...ay ayıp mı oldu?salona geri dönerken söylenen söylene..diyor ki.duydum ben...ulen sıpa bi doğ.bak ben o etlerini ısırmazmıyım..senin yüzünden golü göremedim diye....çok hoşuma gitmişti...hem yatağa koşuyordum akmasın,,hem göbeğim hoplaya hoplaya güldüm..eeee na pim tutmadı......

valla alemsin kırmızı beyaz.işte bekliyoz giremiyoz denize hastalık kapmayalım diye doktora sorcam yarın işte.ne dicek bakalım.valla benim kocişimde göbek yaptı bu kış göbüşünden dolayı bi uyuşukluk.bende dedimki sonraya sakla bu ay aralıksız gün aşırı bak ben hiç mızmızlanıyomuyum bi de sıcak var ki sorma...aman ayıp değil ya canım hepimiz koskoca kadınlarız.ii yapmışsın ama .uğraşan biziz doktora gidip.kocişime dedimki bu ay da olmazsa sen tekrar doktora gidiiyosun çünkü ben tedavideyim .artık benden geçti sorun sen tekrar kontrole dedim.zavallım tabiki gideriz gerekirse şimdi gidim dedi.yeterki olsunsırnaşık şey

valla ilk kez bir erkeğe muane oluyorum. Ama bu doktorun çok methini duydum bu sitede o yüzden gideyim dedim. Yoksa mümkün değil erkeğe gidemezdim. Şu çarşamba bi geçseydi hayırlısıyla...

valla bakmıyolar bile ultrasonu yerleştirirken ezberlemişler artık.benim üstüme bi örtü koyuyolar.altından doktor bakmadan hemen hallediveriyo...korkma tatlım kapat gözünü oldu bitticoksekeriremsu

valla bakmıyolar bile ultrasonu yerleştirirken ezberlemişler artık.benim üstüme bi örtü koyuyolar.altından doktor bakmadan hemen hallediveriyo...korkma tatlım kapat gözünü oldu bitticoksekeriremsu

canım ciddi misin, inşallah bakmadan hemen hallediverir. Yoksa ben utancımdan orda eririm kızlar. Çok sağol canım moral verdiğin için. Senin doktorun da mı erkek.

yok benimki bayan. ama o bile ezberlemiş.e zaten erkekler içgüdüsel olarak biliyolar yerlerini senin doktor hiç bakmaz endişelenme...

bencede hiç sıkılmaya gerek yok erkek dr olunca bence daha iyi kibar ve nazikller.ilk baş bende utanmıştım ama sonra gide gide alıştım.bakalım daha nelere alışcaz.allah en yakın zamanda hepimize versin.bide kıslar kandil günü sözleşelim herkes dua okusun hepimiz için.allahım açtığımız ellerimizi geri çevirmeyecektir.
bide listeye benide ekleyinn 7 temmuzzz

SEMA...demek samsun da facia...ve denize 4 bina...vay canım arkadaşım benim...sırf o SIPA lar yüzünden şu halimize bak...nelere sabrediyoruz...eşim hep BEBİŞLERE SIPA lar der...ben de alıştım...şey -------kızmazsanız---- bi anımı aktarabilir miyim?şimdi iğneyi yemiş gelmişim eve...kocam da gece yeni gelmiş avrupa kupa maçı oynuyor...dr.da saat verdi..ilişki için...seslendim gelmedi....salon kapı arkasından çamaşırımla cilve yaptım gelmedi,,,,en sonunda koridorda bi bağırmışım...sus diye yanımda bittti....o koridor da 2 dk.da işimi hallettim...ay ayıp mı oldu?salona geri dönerken söylenen söylene..diyor ki.duydum ben...ulen sıpa bi doğ.bak ben o etlerini ısırmazmıyım..senin yüzünden golü göremedim diye....çok hoşuma gitmişti...hem yatağa koşuyordum akmasın,,hem göbeğim hoplaya hoplaya güldüm..eeee na pim tutmadı......

:roflol:canım iyi yapmışsın biran kendimi gördüm sende biz kadınların yapamıyacagı şey yok valla bazen admları resmen kullanıyoruz demi canım jeyyar

ne güzell bigün maşallahh konumuzda tavan yapmışş,rosemcim listemizde çok güzel ve uğurlu ellerine sağlık maşallahhh:nazar::nazar:
valla kızlar hergün listeden birini aşağı listeye terfi ettirsek olurmu bizden mutlusu...listeye giren ve yeni kullanacak olan arkadaşlarım hoşgeldiniz inşallah hepimize uğurlu gelecek bu ay,bakın bendeki kadar ağır bir yumurtlama tembelliği hastasını bile dualarla yumurtlatıp,çatlattınız,daha neler yaparız biz birbirimize dua ederek,derinden ve kırmızıbeyaz çok haklı...
buarada kırmızıbeyaz,sema çok güldüm kızlar,gerçekten nelere katlanıyoruz o sıpalar için..öptüm hepinizi arkadaşlarımm,iyi bakın kendinize...a.s.

**************klomen Ve Gonaphene Kullananlarin Listesi**************

Fusfulu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 Temmuzzzzzzzzz
Sudenaz222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 Temmuzzzzzzzzz
Rosem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 Temmuzzzzzzzz

Ayişiği44.......................................14 Temuzzzzzzzzzzzzzzzzz

bencede hiç sıkılmaya gerek yok erkek dr olunca bence daha iyi kibar ve nazikller.ilk baş bende utanmıştım ama sonra gide gide alıştım.bakalım daha nelere alışcaz.allah en yakın zamanda hepimize versin.bide kıslar kandil günü sözleşelim herkes dua okusun hepimiz için.allahım açtığımız ellerimizi geri çevirmeyecektir.
bide listeye benide ekleyinn 7 temmuzzz

gerçi doktorum çok iyi biri ama yinede işte ilk olunca insan sıkılıyor. Sen ne kullanıyorsun. kolomen mi gonophene mi? O da ekleniyor listeye canım

Arkadaşlar Bana Dua Edin Lütfen Perşembe Günü Doktora Gidicem Allah Herkesin Kucağina Bebişlerini Versin Sonrada Bana

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
yenı gelen arkadaslarımız hosgeldınız.ayısıgı ve derınden sızıde lıstemıze ekledım..a.s.

tatlım ultrasonla baktıysa ve bişe görmediyse pko yoktur.düzensiz derken hep geçmi oluyon derlerki hep geç oluyosan rahim kendini hamileliğe hazırlıyor.hadi bakalım inşallah öledir:teselli:

yok canım böle gecikme 2 aydır oluyor. daha önce 1-2 gün aksama olurdu. zaten onu gecikmeden saymıyorum ama son 2 aydır hep 1 hafta gecikiyor. sinir olmaya başladım. normalde ovulasyon testi kullanıyorum. ovulasyonum geç oluyor. normal zamandan 1 hafta sonra oluyor bu yüzden adetimde geç geliyor haliyle. umarım dediğin gibidir jeyyar

X