klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

olabilir .adetle atılır demişsin ama yumurta çatlamazsa adet göremeyiz zaten adet söktürücü verir doktor öyle görürüz sonrasında da senin dediğin gibi olur
Hayırlısı diyelim artık içimizde ne olup bitiyor bilmiyoruz.Allah nasip eder inşallah

Hayırlısı diyelim artık içimizde ne olup bitiyor bilmiyoruz.Allah nasip eder inşallah
inşallah seninde bence cumartesi akşam çatlamştır pazar günü o yüzden ağrın olmuştur çünkü iğneye göre hesaplarsan cumartesi akşam çatlama oluyor çatladıktan sonrada orda kalan sıvılar ağrı yapıyor diye biliyorum bn :)

İnşallah öyledir canım ya :) iğne olduğum günden beri çok ağır grip oldum bide gün geçtikçe daha kötü oluyor ilaç ta alamıyorum herşey üst üste geliyor

geçmiş olsun canm. bu gidişle senle aynı gün öğrenecez çatlayıp çatlamadığını :)
Saol canım :) evet aramızda 1 gün var zaten iğne vs çarşamba ogrenicem Allah ın izniyle sende yarın yada çarşamba inşallah çatlamış dır yumoslar

Saol canım :) evet aramızda 1 gün var zaten iğne vs çarşamba ogrenicem Allah ın izniyle sende yarın yada çarşamba inşallah çatlamış dır yumoslar
inş. şimdi doktorun sekreteriyle görüştüm de gelmene gerek yok dedi ağrım var biraz dedim yumurta oluşurken ve çatlarken olur dedi bi kaç güne geçer dedi eğer geçmezse geleyim dedim bnde

inş. şimdi doktorun sekreteriyle görüştüm de gelmene gerek yok dedi ağrım var biraz dedim yumurta oluşurken ve çatlarken olur dedi bi kaç güne geçer dedi eğer geçmezse geleyim dedim bnde
Olsun Hayırlısı canım :)

Olsun Hayırlısı canım :)
büyük ihtimalle çatladı ya ağrıdan başka şeffaf bi akıntı da oluyormuş ya bnde oldu iğneden sonra 36. saatlerde birde kont. demeni randevu yazalım dedi herhalde dok. gel demedi diye öyle de olunca yine muayene ücreti veririm çatlamışsa da boşuna vermş olurum

İnşallah öy. Gedir canım ya :) iğne olduğum günden beri çok ağır grip oldum bide gün geçtikçe daha kötü oluyor ilaç ta alamıyorum herşey üst üste geliyor
Gecmis olsun cnm benimde ayni olmustu surekli bitki caylariyla Gecti bugun yine basladim klomene

Haklisin çok para gidiyor zaten iğne muayene bir sürü şey .. Benide cagirmasa gitmezdim sürekli ödeme yapmak gerek

Benim total de bu ay 400 TL herşeyi hesaplayinca sgk var ama bunda faydası yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…