klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Benide çağırmadı klomen kullandığım ay çatlamış mı die sadece aşılama öncesi bakıyor doktorlar dedi bana birde adet oldugumun 3.gunu bakoyor o kadar
Benim ilk olmadi zaten bu ay bakalim pazertesi basliyorum klomene adetim bir hafta erken getirdi benim igneden 14. Gunu geldi

Bende dün iğne oldum ama ne akıntı ne ağrı hiçbir şey yok.. Ovulasyon testi yaptım çok koyuydu ama yaniltir galiba çünkü vücutta hcg var iğne etkisi

Bende dün iğne oldum ama ne akıntı ne ağrı hiçbir şey yok.. Ovulasyon testi yaptım çok koyuydu ama yaniltir galiba çünkü vücutta hcg var iğne etkisi
bncede o yüzdendir pazartesi doktrunu ara istersen çarşamba gidecektim diyordun ya olmazsa pazartesi gidersin için ahat eder

bncede o yüzdendir pazartesi doktrunu ara istersen çarşamba gidecektim diyordun ya olmazsa pazartesi gidersin için ahat eder
Bilmiyorum ki canım off ilk defa kullanıyorum ondan bu kadar endiseliyim galiba.. Bekliycem çarşamba ya kadar fazla da dusunmiycem artık

Bilmiyorum ki canım off ilk defa kullanıyorum ondan bu kadar endiseliyim galiba.. Bekliycem çarşamba ya kadar fazla da dusunmiycem artık
gerçi haklısın illa herkeste aynı belirtiler olacak diye bişey yok ya sen elinden geleni yap duanı et gerisi allaha kalmış olursa olur olmazsada ikinci ayı deneriz

gerçi haklısın illa herkeste aynı belirtiler olacak diye bişey yok ya sen elinden geleni yap duanı et gerisi allaha kalmış olursa olur olmazsada ikinci ayı deneriz
Herşeyin hayırlısı artık napalim :) stres yüzünden olacağı varsada olmaz rahat olmak gerek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…