klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Kızlar hamile kalan olursada burda bütün deneyimlerini yazsın hamişe kalanlar cıkmış sanırım hep konuyu takip etmiyorlar

Bakmadim ama gittiklerimden en ilgili oydu
Bir ay daha devam edersin pco hastaları için doktorlar klomen ve çatlatma harici baika birşey yapmıyor ilk başta zaten adet olduktan sonra ultroson ile bakma sebepleri içerde yumurta çatlamayıp kis dönüştümü die bakoyorlarmış

İnşallaj canım benim super olmuş bebim her ay sadece 1 yumurtam buyuyor cok sanslısın
Cnm bu da tek yumurta eni ve boyu :)
En 15 boy 21 :) 21 i esas alıyor tabi.
Bir tanede 18 lik var aslında ama onu dikkate almadı.
Tek yumurta benımde hep yani...
Olsun tek olsun bizim olsun sonu hamişlik olsun ins :))

Cnm bu da tek yumurta eni ve boyu :)
En 15 boy 21 :) 21 i esas alıyor tabi.
Bir tanede 18 lik var aslında ama onu dikkate almadı.
Tek yumurta benımde hep yani...
Olsun tek olsun bizim olsun sonu hamişlik olsun ins :))
İnşallah benim10 gun sonra gebelik testi yapacagım bu bekleme sureci cok heyecanlı meraktan ölücem 10 gün nasıl gececek bakalım inşallah hamile kalırım

İnşallah benim10 gun sonra gebelik testi yapacagım bu bekleme sureci cok heyecanlı meraktan ölücem 10 gün nasıl gececek bakalım inşallah hamile kalırım
Ne zamana kadar çalışma yapılması lazım :) daha 14 gün var 14 gün boyunca gün aşırı değil herhalde :S

Ben bu ay aşılama yaptırdım canım aşılamadan sonra aynı gun ilişki dedi bir sonrali g0nde ilişki sınra isterseniz yapın dedi y6murtam çatlamıştı cunku aşılama gunu
Hadi inşallah ilk güzel haber once senden sonra benden gelir. Heyecanlandım ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…