klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Co

Cok umutluysan yap negatif çıkarsa az sonuca kendini hazırlarsin çok umutlanmazsin pozitif cikarsa erkendn sevinirsin tabi nagatif te çıkarsa gene adet beklersin ama 1hafta kala test yapıp pozitif görenleri duydum sabahın ilk idrariyla yaparsan daha güvenilir diye biliyorum yaparsan yaz bende test alabilcek olursam deniycem ne olcakki 5tl de benden olsun hatta birkactane alcam malum femera147tl+klomen15tl+ovitrelle110tl vermişken 10.15.20de teste gitsin ne yapalım bu ay son zaaten ara vercem az dinlencem Türkiye ye gelince bakcamm
umutlu degılım kı olsam hıc durmam goguslerımın sısmesı umutlarımı yıktı sadece adet olcem galiba:KK16:

bendeee hiiic bir belirti yok bugün günüm göbek yaptım 1kg almışım bendede 2tane 26mmsagda vardi zaaten 26mmayri bi mesele bu dr gercekten yumurtayi biliyormu 26yumurta olurmu bu konu beni leyla etti heppimize hayırlısı hadi önce igne olanlar iyi haberlerinizi yazinda sevinekk
kıloyu bende aldım sankı hamıle gıbı hersey canım ıstıyorr hayırlıısı artıkk

test yapn arkadaslr yokmu ıyı haberlerınızı alıp cesaret ıstıyorummmm :KK51::KK51:
Ben pazartesi aksam oldum iğne 26.mm 2yumurtayla bu hafta persembe normal adet günüm hayırlısı ve ben oğlumu ikiz olduğu halde 6+6iken kanda düşük degerlerde görmüştüm önceden yaptiklarim heeep negatif ti benim degerlerim gec yükseliyor onda yapsamda fosss yokmu kimsee test yapaan hala hiccc belirti yok

Benim bugun ignnin 15gun ve ben cok korkuyorum test yapamiyorum ya cikmazsada bu ay o yuzden beklicem sizce napmaliyim

Benim bugun ignnin 15gun ve ben cok korkuyorum test yapamiyorum ya cikmazsada bu ay o yuzden beklicem sizce napmaliyim
Eski mesajlara baktim 14.gun yok 16.gün ince cizgi 19sabahi net iki çizgi gördüm yazanlar çok hayırlısı sabahın ilk idrari ile yapcaksin

ben ilk denemede klomen+ovitrelle ile 21 mm lik tek yumurtamla hamile kaldım :KK73: darısı tüm isteyenlere inş :KK36:

Igneyi nezaman hangisini kullandin bugun 12.gün ve benim Karnım ağrıyor adet öncesi belirti ama normal adetim 27olmali
Canım iğne ismini hatırlamıyorum p harfi ile başlıyordu ama benimde 24 kasım adet tarihin adet belirtisi var ama hrnüz olmadım yarın kan vericem kanda cıkar dedi arkadaşım

X