klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Yok canim onu demiyorum ovilosyon doye bisey varmis netten baktim tükürükle bakiliyormus yumurlama gununu falan neyse benlik degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar bende ilkkez klomen kullandm günde bir tane 5 gün..cumarteside ovitrellemi vurdurdm bakalm ayın 30 na kadar beklycem inşallah güzel sonuçlanır.. ilk ayında hamile kalan var mı?

doktor sdece adetı bekleyelım bakalım yumurta catlamıs dedı. adet gecıkırse yapıcm canm delı gıbı oldu mu oldu mu acaba demıcem sen hesap yaptın heralde sana gorede yok bu ay bısı demı hayırlısı rabbım ne zman ol derse..... bat yarın

yok canım yok demedim eğer varsa 20den sonrası idrarda çıkıyor ıkabilir dedim

merhaba arkadaşlar bende ilkkez klomen kullandm günde bir tane 5 gün..cumarteside ovitrellemi vurdurdm bakalm ayın 30 na kadar beklycem inşallah güzel sonuçlanır.. ilk ayında hamile kalan var mı?
ben ilk ayımda kaldım canım
bugun adet gunumdu kuzum gelen gıden yok yarın ıdrar yapsam cıkar mı acaba ? yoksa kan mı verıyım ? adet belırtısı yok ama belım agrıyo hafıf .
bel ağrır adet olacakmışsın gibi hissediyorsun zaten o yüzden ayırt edilmesi zor ben adet günümde yaptım çıktı bence varsa çıkar

ben ilk ayımda kaldım canım

bel ağrır adet olacakmışsın gibi hissediyorsun zaten o yüzden ayırt edilmesi zor ben adet günümde yaptım çıktı bence varsa çıkar

adet oldum canım. doktora gıdıcem pzts gunu. hsg ıstemeyı dusunuyorum.

yaaaa ne güzel darısı bizlere olsun...peki nezman test yaptırdın?ilişki sıklığın nasıl oldu
inşalllah ben iğneden 13 14 gün sonra idrar testi yapmıştım çıktı ilişki sıklığımda iki güne bir ama aralık verdiğimiz hatta strese gidiğimizde oldu rahata bırak 2 3 günde bir yada sık sık zaman koyma illa ozaman sıkıntı yaratıyor çünkü bizde öyle oldu

Selaam
Kizlar bu ay klomen kullandm ama adetimn 12. Gunu dr gttim 2 yunurta var 13 ve 12 mm gelismemis dedi dr sizce gelisir mi?? Sali gunu tekrar cagirdi. Catlatma ignesi yapacakmi bilmem ama yavas calisio yumurtalarin dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o zaman ilacı artıracak gelişebilir sen ümidini kesme bakalım yarın git inş gelişmiştir

bende kullandım ikisini hatta 2 yumurtm büyümüştü ama olmadıı (((( ümidimiz öbür aya

bende kullandım ikisini hatta 2 yumurtm büyümüştü ama olmadıı (((( ümidimiz öbür aya
olur sıkmayın canınızı akışına bırakın tıpta çok çare var diye düşünün rahat olunca oluyor ben hiç o ay hamile kalıcam kalmıcam diye düşünmedim

olur sıkmayın canınızı akışına bırakın tıpta çok çare var diye düşünün rahat olunca oluyor ben hiç o ay hamile kalıcam kalmıcam diye düşünmedim

Keşke B'nde öyle yapabilsem çok takıyorum kafama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah en hayırlı zamanda olur bebişiniz..ben 2 ay kullandım ilaçları hatta 2. Kullandığımda iğne de oldum çatlasın garanti diye ama bebiş olmadı sonra 3 ay ilaçsız takip etti doktorum bir ay yumurta oldu diğer ay olmadı sonra yine oldu yumurtam ve tek yumurta ile o ay hamile kaldım..eğer gerçekten oluruna bırakırsanız oluyo zaten..

haklısın canım bazen çok takıyoruz kafaya.. zaten diyorum ki bu ayda tutmazsa ilaç falan kullanmayacağımm oluruna bırakacağım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…