Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

haklısın canım sende bendensin ama yapacak bişiyimiz yok malesef tedavi görüp beklemekten başka. allah yardımcımız olsun tez zamnda bebeklerimize kavuşalım. senn kaç ay oldu

bnce kilo ile alakası yok canımm çok tanıdığım var 10 kilo ve üstü olup hamile kalan nasipse oluyo.zayıf bi tanıdığım da vardı çocuğu olmadı bi yıl yani kilo belki bazı kişilerde etken olabilir ama herkeste deil

kişiden kişiye değişir diye yazdım canım zaten.
kilo vermeden önce 2 defa hamile kaldım düşük oldu.
kiloyla ilgisi yok hamile kalmanın her zaman.
ama yıllarca doğum kotnrol ilacı kullandım evlenmeden de önce, asla vaktinde adet olamazdım. şimdi oluyorum.
direk çocuk olmamasına etkisi yok çünkü arada tutturabiliyosun nasipse.

evet canım öyle bizde tutturmaya çalışıyoz işte ama tutmuyoo

kızlar bugün yumurtlama dönemim başladı ve bugünkü ilişkiden sonra 1 saat hiç kalmadan yattım. kalkığımdada içimdeki herşey çıktı? bayaa meni çıktı. sizdede oluyo mu? acaba tüplerimmi tıklalı geri mi geliyor ne dersiniz?

canım çok geçmiş olsun düşüklerin kaç haftalıktı ikisinde de kğrtaj mı oldun? benimde 8 haftalık bebeğim kalp atışları durduğu için kürtajla alındı mayıs ayında hala hamile kalamadım tedavi görüyorum.pıhtılaşmadan ben de korkuyorum test yaptırmaya da cesaret edemiyorum.sen nerede yaptırmıştın testlerini?

o çıkanlar spermler değil. spermler hemen yumurtaya doğru ilerliyor. çıkan sıvı, onları saran sıvı. o zaten vucudundan eninde sonunda çıkmak zorunda ve önemsiz. 1 saat beklemene gerek yok 10-15 dk yeterli diye duydum ben. tüplerinle ilgisi yok canım onu rahim filmi çekilmeden anlayamazsın

CANSU_26;

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Kayınvalidem tutturmuş bi kadına gidelim diye. Ben inatla hayır dedikçe o da ısrarla hadi diyor. ben doktora giderken bile huzursuz oluyorum. daha diil ki elin kadını... yahu kayınvalidemler her ay soruyo. adet oldun mu diye. Ne rahatsız edici bişiy bu Allahım..eşime dedim ki olursa zaten haberleri olur bu kadar sıkmasınlar. kaynım da eşime keçiboynuzu vermiş. öteki kaynım da bi ziyaret varmış oraya gitsinler diyomuş. herkesin bütün meselesi bitmiş bizim halimize yanıyorlar---- hey yarabbi..... üstelik eşim strese girdi her ay olduğu gibi. bi akrabaya gittik geçen kız hamile karnı burnunda. o günden beridir benm adam streste. ovulasyon dönemi ööylece boş geçti. kayınvalidem bi daha derse adet oldun mu diye..isterseniz önce oğlunuzu şu ziyarete götürün diycem. beraber olamıyoruz diycem... çok üzgünüm yaaaa. 3 yıllık evliyiz ilk yıl benm isteğimle korunduk diye eşim sürekli başıma kalkıyo yaaa.

Ah canım üzüldüm durumuna. Benim kayınvalidemde soruyordu sürekli çocuk yok mu diye Bir gün misafirlikte milletin yanında
- Bizim gelin tembel çıktı. Dedi
Çok sinirlendim
- Sen çocuk mu istiyorsun? dedim
- Evet. Dedi
- iyi o zaman doğurda bi tane bizde arada gelir severiz. dedim
O gün bugündür sormuyor
Bozun kızlar kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin
Ben akrabalarımdan kimseye korunmayı bıraktıgımı söylemedim Hala akraba çevreme şimdilik düşünmüyoruz diyorum. Sizlerde öyle yapın sonra her ay millet adetinizi sorup duruyor

dualarımız seninle canım allahım inş. yardımcın olsun ve yüzünü güldürsün
Olsun moral bozmak yok yola devam canım yapıcak hiç bişeyimiz yok çünkü rabbim ne derse o oluyor inş. bir gün olucak..Ama böyle moralli olmana sevindim..
hoşgeldinn canım,evet kızlar buraktı gitti bizi cemre meltemm teknoloji mağduru oldular canım şaduda gelmiyor artık iyi olsunlarda inş. sorun olmasında uğrarlar zaten..
canım kader..Hiç bişey diyemiyorum artık bu dönemlerde tek yapmamız gereken kendimizi yıpratmamak olumsuz düşünme,karamsar olma..İyi düşün ki iyi olsun canım..Sana diyorum ama bende hep olumsuzum ne sölersen söle insanın içi buruklaşıyor hep dimi ister istemez olumsuz düşünüyor ooofff ne diyim ben allaha sığındım artık hepimiz öyleyiz inş. dediğin gibi çok aratmadan gelir bebklerimiz..
isyan yok canım olur rabbim en iyisini bilir..Benimde etrafımda benden 1 sene sonra evlenmiş ama çocuğu olanlar doluuu üzülüyor insan ama isyana bağlayıp boşvermişlik olmaz yapma canım sana yazık inş. bu ay tutturusun..Olmadı zaten rahim filminide çektirir rahatlarsın üzülme çok fazla sabıırr..
canımmmmm yapma böle nolduu o şirin canlı cansuyaa yapma böle olucak..Bu süreçtee biticek inş. güzel sonucu göreceğiz hep beraber..Burda biliyorsun herkes aynı canım herkess ve hepimiz burda yüreğimizin daraltısını sıkıntılarımızı paylaşıp rahatlıyoruz inş. bir gün bir gün olcak allahıma tek duamız bu hep..
süpersin yaa koptum bunu okuduğumda canım alemsin sende.

Herkese Günaydın Kızlarrr

benim regl belirtileri başladı malesefki.
kasıklarımda sızlamalar,ara ara giren karın ağrısı ve akıntı.
geliyorum diyor kırmızılar

Canım merak ettim var mı bir gelişme inşallah olmamışsındır da geliyorum diyordur bebiş...

kızlar dün klomen bitti cumaya çatlatma iğnesi...sonrası Allah büyük:)

Allah yardımcın olsun canım hadi bakalım dikkat et bu aralar kendine, çalışmalara da devam... :)

Umut her zaman var moral bozmak yok canım üzme lütfen kendini... Seni o kadar iyi anlıorum ki... Eşimiz kuzeninin eşi daha 5 aylık evliler ve 3 aylık hamile o kadar çok severim ki onları çok mutlu oldum duyunca ama oturup saatlercede ağladım. Kıskandığım için değil ama ağladım işte o yüzden çok iyi anlıyorum seni üzme lütfen kendini hayırlısıyla bir gün seninde olacak bebişin...

Canım dün akşam girip okudum forumu ama senin mesajını okuyunca gözyaşlarına boğulup yazamadım hiç bişey. Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için Allah sendende buradaki herkestende razı olsun dualarınız için. Gurbetteyşim ben kimsem yok burda ama sizinle konuştukça öyle rahatlıorum ki kimsesizliğimi paylaşıyorsunuz benimle Allah razı olsun hepinizden. Evet zaman zaman hepimiz isyan noktasına geliorum. Ama dediğin gibi bu bir sınav ve inşallah bu sınavdan hepimiz başarıyla geçeceğiz. Dualara devam... Moral bozmak yok...

İçini ferah tut tatlım ben doktora bunu ilk söylediğimde rahimin içinde depolayabileceğiniz bir yer yok elbette dışarı çıkacak gitmesi gerekenler gidio merak etme demişti. O yüzden için rahat olsun...

Ay bravo valla sana ben hayatta bişey söyleyemezdim iyi kapatmışsın çenesini :)

Kızlar bugün adetimin 3. günü. Eskişehirdeki doktorumun arayıp doktor ismi verdiğini söylemiştim. c.tesi günü randevu almak için aradım. Sekreteri 1 hafta tüm randevuları dolu demezmi dünya başıma yıkıldı sandım. Doktorumu aradım cep nosunu aldım ve cepten aradım yeni doktorumu. Ayy o kadar şirin geliodu ki sesi telefonda sen özel hastasın dedi randevu almana gerek yok dedi. Yinede beklememek için sekreterime benimle görüştüğünü söyle randevu verir dedi. Bu sabah tekrar aradım sekreter özür diledi bugün saat 11:00'da randevum var. Allah razı olsun doktorumdan. Yepyeni bir ay yepyeni bir doktor hayırlısıyla güzel başlayacağım sonuda güzel gelecek. Sadece kendim için değil hepimiz için dua ediyorum. Allah başkası için edilen duaları asla çevirmezmiş. Dualarım sizinle canlarım... İyi ki varsınız... Derdimi paylaşıyorum sizle yoldaş oldunuz bana hepiniz sağolun...

Son düzenleme:

Evet canım doğru söylüosun Allah ne derse o olur ben moralimi bozsamda bozmasamda değişen ne var. Tabi ki çok üzüldüm, ağladım bir süre ama çok şükür çabuk toparladım. Moralim bozuk olursa hiç olmaz bu iş önce ben hazır mutlu ve sağlıklı olacağım ki bebişim gelsin...

hayırlısı olsun canım yaaa umudumuz önümüzdeki aya ne diyelim...

ii de hamilelik belirtiside olabilir onlar umutsuzluğa kapılma hemen adetin gelmeden canım

guzel dusun guzel olsun bendede benzer seyler var ama ben hamılellıge yormak ıstıyorum :) sende ole yappp.

evet hamilelik belirtisidee olablir ama umutlanmak istemiyorum,sonrası kötü oluyo çünki.
güzel düşüne düşüne yeni dönemin pollyannası ben olcam nerdeyse :))))
kırmızılar gelmedi hala,belkide daha günüm gelmedi

Son düzenleme:
Kızlar tekrar günaydıınn Haftanın ilk günü inş. hayırlı ve güzel bir hafta olur hepimiz için..

Ben cumartesi biliyorsunuz dr.daydım..İlaç kullanmadan gitmiştim bu ay..22,8 mm bir tane yumurtam olmuş şaşırdım ama sevindim..Bugün yarın çatlar dedi dr.normal aile hayatına devam gün aşırı ilişki dedi beklemeye geçicez yani bu ay allah büyüktür bakalım bu ay neler olacak..

inşş. gelmesin o kırmızılar artık canımm yaa inşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…