Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

su an doktorun bekleme odasindayim. o kadar cok gebe var ki etrafta. bir ben infertil. zaten sabah gecen ay evlenen arkadasimin gebelik haberini aldim. aglamamak icin zor tutuyorum kendimi ...

Aman evlenir evlenmez yapsınlar ztn çok geç kalmışlardı..:)) Boşver cnm sen moralini yüksek tut elbet bizlerde bigün karnı burnunda dr kapılarında bekliycez cnm bunlar sadece bi süreç..Kimbilir o gördüğün hamilelerin içinde bizim gibi neleri vardır ama bak şimdi ne durumdalar..Bizde birgün öyle olucaz cnm Allah'ın izniyle üzülme..

Son düzenleme:
çok tatlı söylemişsin:)inşallah

kızlar yarın doktora gidicem bakalım kac tane oluşmuş yumoşlar..yarın 13.gün..inşallahh bikaç tane oluşur

inşallah güzel haberlerle dönersin

:O oooğğ güzel haberler aslında bunlar inşallah hamilelik haberini yazarsın. bir yerde okudum akıntıların en yoğun olduğu ve parmakla alınan akıntının baş parmakla işaret parmağı arasında en uzun mesafeyi katedebildiği gün yumurtlama gerçekleşmiş oluyormuş bilimsel bir olaymış yani yumurtlama günleri akıntılı geçermiş.

çok ii demişsin cimcime kayınvalidede hak etmiş ama :) bnde kimseye sölemiyorum korunuyoz diorum dediğin giibi yoksa millet sorup duruyo morali bozuluyo insanın

bende eskiden daha erken diyodum ama sonra bi gafletttt :) düşünüyoruz dedim şimdide mecburen hayırlısı diyorum ne diyelim :/

bende anlamıyorum evlenir evlenmez hamile kalanları la bi durunda evlilik ney birbirinize yeterince uygunmusunuz evliliği yürütebilecekmisiniz falan bir bakın dimi hemen yapıışşşttıırr:) yapıyorlar ablamda evlenirken regl dönemindeydi regli biter bitmez hamile kalmıştı az saflığına gelmişti bizimkinin istemeden yaptı ama iyikşi olmuş diyor şimdi yabancı bir şehirde olduğundan efenim ablam sanıyormuski birliktelikten hemen sonra yıkanıp paklanıyomuş zaten bişiy kalmıyomus :) ilk gecesinde hamile kaldı işte :) 2. bebek için 6-7 ay uğraştı zannediyorduki bırakınca korunmayı hemen olacak şaşırmıştı karanbole doğan çocukların çoğu kızlar biz fazla ciddiye aldığımız için mevzu uzadı gitti işte :)

çok tatlı söylemişsin:)inşallah

umut işte napalım kardeşlik gece saatlerce acaba olmusmudur diye uyuyamıyorum eşimde artık garibim destek olmaya çalışıyor sabret diyor heyecan yapma falan ama gece uykudan uyanıyorum sonra yıne aynı düşünceyle saatlerce uyuyamıyorum:) umarım hepimiz kavuşuruz

su an doktorun bekleme odasindayim. o kadar cok gebe var ki etrafta. bir ben infertil. zaten sabah gecen ay evlenen arkadasimin gebelik haberini aldim. aglamamak icin zor tutuyorum kendimi ...

bende benden sonra evlenenlerin hamilelik haberlerini alınca acayip bozuluyorum. icim acıyo anlatamam hele bide kaynanamın bak onlarda sizi gecti demesi yokmu beni delirtiyo . sanki yarısmadayız allah verecegi zamanı veriri zaten.
rabbim herkese herşeyin hayırlısını versin. evlenir evlenmez hemen cocukmu yapılır. yapanları görüyorum hicbiri evliliklerinden bişey anlamıyo. resmen kafalarını duvarlara vuruyolar :) her nekadar eşini tanısanda evlendikten sonra insanlar degişiyo düşünsene evliligemi alışacaksın. eşinemi alışcaksın.... bebegin biraz zamana ihtiyacı var. sanki bi acelelleleri var. benden sonra evlenen bıcok arkadasım şimdi dogurdu doguracak ama napalım bu işler yarışla olmuyo. bende artık biran önce olsun istiyorum ama ısmarlama cocuk olmuyo işte. allah bizede o günleri nasib edicek eminim.

canım aynen bende doktora ne zaman gitsem aynı şeyleri yaşıyorum..cok üzücü bir durum Allah hepimize sabrını versin biran önce kucaklarımız dolsun inş..

aynen:) cok güzel demişsin. bende akrabalarıma özellikle eşimin tarafına tedavi gördügümü söylemiyorum. söyledigim anda adım kısıra cıkar. arkamdan konuşmalar başlar.
benim eltimin 11 senedir cocugu olmuyo. görümcemde 1 senelik evli onunda olmuyo ama tabı ona laf yokta. kayınvalıdem eltim icin benim oglum salak ona bi tekme atmıyo bırakmıoyda ugrasıyo. baskası olsa cokdan cocugu olmayan kadını bırakırdı dıyo şimdi bide beni duyarsa vay halime. zorr valla cahil ve patavatsız insanlarla ugraşmak gercekten cok zor

Yaa cnm güzel haberler diyelim ama çalışabildikmi hele bi sor bakalım:))) Sadece adetim bittiğinde ve kasıkağrımın olduğu gün ilişki oldu yani 15.günümde ondan sonra araya bayram girdi kayınvalideydik fln derken bayramda hiç ilişki olamadı.. Asıl zamanlarımda çalışamadım yani..Bidaha 21. günden sonra da 2 kez fln daha ilişki oldu ama zannetmem artık zamanı geçmişti yani nebilim..Bi bakarsın gün aşırı ilişki yaparsın ama o ay yumurtan oluşmayacağı tutar, bi bakarsın yumurtan oluşmuş ilişki olamamış karışık işler yani tutturana şaşırıyorum yani bravooo:)) Gerçi bunların hepsi sebep yani Allah ol derse tek ilişkide bile olabiliyor işte..Takdiri İlahiii...

Yaa ablan hadi 6-7 ay sonra 2.ye ulaşmış ya biz napıcaz daha ilkine ulaşamadık heralde ilk çocuğumuzu nasip olurda doğurursak 40 ımız çıktığı an tekrar başlamamız gerek heralde okdr korktum yani ben:))) Ama bi de hemen tutacağı olur heee ozaman yandık işte:))) Tutarda valla belli olmaz istemiyoruz ya hemen gelir busefer:))

inşş friendly inş bu sefeer hepimiz hamile klaırızz
yelkenli kız umarım sende güzel haberler verirsin bizlere

inşallahhh ne diyimm Rabbim bizede bağışlasın bebeklerimizi.

:) ya inanırmısın şu son yazdıklarını okuduktan sonra kaynanamı aradım :) şükür benimki baya iyiymiş bazen benide delirtiyor ama çok ufak tefek şeylere ben birazda çabuk sinirleniyorum ondan belki takılıyorum yoksa torun istediğini söylüyor arada ama hadi yapın diye değilde 60 ın üstünde yaşı 3 oğlu var bendeki sonuncusu diğer ikisinin birer tane oğlu var birde bu oğlumdan torun göreyim ölmeden havasında haklı oda bizimde istediğimizi biliyor zaten şu anda ama hiç sorrmaazzz sağolsun caHİL değildir emekli öğretmen ama her insan gibi kötü yönleri olsada iyidir ya oğlumu mutlu ediyorsan bende mutluyumdur der bende öyle düşünüyorum iyiyiiizz yani , şükürler olsun rabbime dedim bi telefon ettim sevindi yalnız yaşıyor. Rabbim eltinede sanada şifa versin inşallah bu akılsız insanlarada akıl merhamet saygı sevgi bağışlasın inşallah.. AMİNNNN

Kusura bakma ama kayınvaliden tam bi geri kafalıymış hee..Nedemek yani herşey çocukmu ya onun oğlundaysa sorun ozaman da aynı şeyi söyleyebilicekmi böyle insanların önüne kanıt koysanda inanmazlar valla konduramazlar..İnş oğlunuda doldurmuyodur bırak diye..Öbür tarafta bunun hesabını asla ödeyemez yani..Gerçi doldursaydı buzamana kdrda çoktan doldurmuş olurduki bu zamana kdr duramazlardı..Maşallah eltinle kaynına Allah mutluluklarını bozmaz inş..Allah senin de yardımcın olsun cnm inş tez zamanda bu tür konuşmalara meyil vermeden gelir bebişiniz..

yaaa friendly ablamında 6-7 ay uğraştı dememe ne bakıyosun :) onun uğraşması ayda 2-3 kez denk gelmesine ilişkisi sadece korunmasız olması eşi çok yoğun çalışıyor vakti yok yani birde ilk oğlan çok haşarı baba manyağı bi çocuk babayı bırakmıyor gece uuyuyor çocuk ondan sonrada adamın uykusu geliyor böyle geçiyordu günler şimdi 4.5 aylık falan hamile işte ablam 2. ye bizde oooooo çookk gün var ilişkili geçen ama benim yımırtalar minnak oluyomuş oysaki cüssem gayet iyidir

az olsada ilişki olmuş inşallah faydasını görürsün adet bitiminde nasıl tutuyosa tutacaksa buda mutlak tutar canım merka etme . 40ından sonra korunma mevzunu düşünmedim değil ama işte en çok korktuğum cümleyi kimseye kurmak istemem kaza kurşunu olanlara safidik diyorum safidik olmak istemem :)

oo daha neler neler var bi duysanız. ben 1.5 senedir evliyim ve 2 aydır tedavi görmeye başladım ama emin olun şimdiden cok yoruldum. cok yıprandım. allahım hayırlısı ne zamansa bana bi evlat nasib edick insallah ozaman bende onların aglızlarını kapıcam. ben zaten cok alıngan bı ınsanım. böyle olumsuz imalı şeyler duyunca deliriyorum cocuk istegim gidiyo resmen. cevremde cocukları olmayan bı cok arkadasım var ama onların kayınvalıdelerı daha bu tarz seyler söylememısdır. benımkı nıye böyle anlamıyorum.

yelkenlikız yat kalk dua et :) herkes senin kadar şanslı degil o konuda. bı arkadasım gecenlerde tüp bebek yapdırdı ıkıncı kez ama yıne olmadı kayınvalıdesı oturdu hem gelini ıcın hemde benim ıcın hüngür hüngür agladı ve bol bol dua etti. gelinini teselli etti emin ol benim kayınvalidem aynı durumda sadece okadar harcanan paraya yazık benim ogluma yazık o paralar kolay kazanılmıyo derdi.

:)))) Valla onların 6 aylık çalışması aylık 2 ilişkiden hesaplarsak benim noröal şartlarda 1 ayki çalışmama denk geliyor:))))) Bi de benim düzensizdir genelde adetlerim uzar yani 40-45 ide bulabiliyo..Vayyy halime benimm anam ağlıyoo yanii

Kaza kurşunu fln ben inanmıyorum cnm ya cahillikten olsa gerek..Ya da bana çok uzak bi kavram olduğu için algılayamıyorum

friendly demişsin ya bayramda kayınvalidemlerdeydik olmadı falann aman Allahım benimkine ne demeli BAYRAMIN 1. GÜNÜ HERKES EVDE BİZİ BEKLERKEN 2 DK İŞİMİZ VAR DİYE ÇIKTIK OVİTRELLE YAPTIRMAYA GİTTİK SORMADILAR SAĞOLSUNLAR :) SONRA DR DEDİKİ BAYRAMIN 2.3.4. GÜNLER VE HATTA BAYRAMDAN SONRAKİ GÜNDE 4 GÜN ÜSTÜSTE İLİŞKİ DEDİ OOOHHHHH DEDİM NASIL OLCAK KAYNANAMLARDAYIZ BİZDE ŞEHİR DIŞINDA EVDE KALABALIKKK HERİF VALLA HİÇ YÜKSÜNMEDEN İŞİNİ BAŞARILA TAMAMLADI HATTA BENİDE GAZA GETİREREK YAPTI VALLA BU AY BOŞA GEÇER BAYRAMDA DİYODUM AMA YAPTIK İŞTE Bİ ŞEKİLDEOLDUU inşallah bayram şekerim benimledir bekliyorum şimdi haberini ama vakit geçmiyor deliriyorum... burda vakit geçiyor ancak :)

Hehe hem de 4 gün kayınvalidenin evinde yıkanma fln tüüüüü utanmazlar sizi nasıl başardınız Farklı ortam size yaramış desenize kaçamak yapmak heveslendirmiştir sizi anlaşılan:))))

dua ediyorum tabi etmem mi :) ama rabbim herkese çekebileceğini veriyor sanırım bende agresif olabiliyorum yani daha fazlası bana ağır gelirdi heralde rabbim bilir mutlak hakkımızda hayırlısını. şöyle yapsanız senın ailene senin sorunlu olduğunu eşinin ailesinede eşinin sorunlu olduğunu söyleseniz kimse çocuğuna toız kondurmaz olmaz mı ama sizde herkes herşeyi biliyor sanırım ben yengelerime bile sölemedim sadece 2 arkadaşım birde ablam başka kimse bilmiyor adet düzensizliği için gidiyorum diye biliyorlar oda var ama esas neden bebek tedavisi işte :/

:) 1 ayda iyi çalışıyomussunuz canım sizde ben valla bu ay dr un dediğinden başkasına pek izin verdim tutunma döneminde sorun çıkabiliyormus olmayıversin dedim sonra çıkarırız acısını
cahillik tabide işte korunmazsak başımıza gelebilir o nedenle yine korunmayı tercih ederim doğum yapsam bile aahh bi yapabilsem ahhh bi yapabilseeemmmmm :)

Hehe hem de 4 gün kayınvalidenin evinde yıkanma fln tüüüüü utanmazlar sizi nasıl başardınız Farklı ortam size yaramış desenize kaçamak yapmak heveslendirmiştir sizi anlaşılan:))))

haha ama gercekten farklı ortamlar daha bi başka oluyo:) kendini burda olmaza baglıyosun sen olmaz dedikce dahada zevkli oluyo:) en azından bizde öyle :)

:) utandım yapma bunu yapma bunuuğğğ :26: mecburdum bebek isteğimiz ağır bastı suçsusuz biz :) valla canım yalan yok bir gün kirlendik çimelim dedik bir gün araya kaynadı bayramın 3. günüydü sanırım gelen giden bitmedi misafire uyanmıştık :) o gün akşama kadar araya kaynadı dedik zaten akşam gene çalışma var yarın yaparız dedik o gün yapamadık zaruretten hiç hoş olmadı ama napalım :26: 3. gün temizlik yaptık biraz terledik diye yaoptık 4. günündede etle uğraştık yola gidecektik kokmayalım banyo yapalım et koktuk dedik öyle geçti işteeee ama daha bi heelecanlı oldu kaçamak hissiyatı:) da oluşmuyor değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…