Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mılkcım sana dun yazı yazdım okudunmuu??

okudum canım sağoll.bugün daha iyiyim eşimde çok destk oluyo sağolsunn dediğin gibi kafayı dağıtmak iyi geliyo.inşallah bakalım bayramdan sonra yeni doktora gitcem nasipse o ne dicek belki direk rahim filmi çekeer ve işe de yarar umarım...Adetimle birlikte paşa paşa oturuyoruz işte napalımm :KK1::KK5:

selam herkeslere.. yoktum gun boyu geldim dedim kislar simdi muhabbetin dibine vurmustur ama kimsecikler yok mu ne :KK53: kacirmisim herkesi..

cemreeee naptin canim ya bugun doktor gunun degilmiydi senin?

evet canım şimdi geldım valla eve ne zormuş baktı ama ilacı vermedı önce bı hormon testı yapalım bakalım neden tutunamadı bi eksik varmı diye bu ayı boş geçirmeyelım hızlıca yap tahlıllerını dedı yaptım yarın sonuçları ve eşimin tahlıllerınıde istedı ona göre olucak inşallah dedı önemlı bi sıkıntı olucanı sanmıyorum dedı bakalım yarın ne dıycek sonuçları verınce böyle işte :KK34:

kızlar selamlar bugün tiroid ölçümü yaptırdım geçen ay 2.91 di içim rahatlamıştı düzene girdi diye bu ay 3.61 olmuş aslında yine referans değerlerinin arasında normal bir değer ama 25 mg hap az mı geliyor yavaş yavaş yükselecekmi acaba bu değer kafama takıldı şimdi aslında ben ilaç kullanmıyorken de tiroidim 3 küsürlerdeydi belki de benim vücudumun normal değeridir bu ama yüksek geliyor sa o yüzden mi yumurtalarım büyümüyor bu kadar direnç gösteriyor anlamadım gitti canım sıkıldı.bakalım ilacın dozunu arttırmadan 1 ay daha böyle kullanıcam sonra yine ölçtürücem.

sedda bugün hiç gelmedımı göremedım noldun kıssss napıyosunuz kızlar kımse yokmu özledim sizi bayadır sık giremedım.

evet canım şimdi geldım valla eve ne zormuş baktı ama ilacı vermedı önce bı hormon testı yapalım bakalım neden tutunamadı bi eksik varmı diye bu ayı boş geçirmeyelım hızlıca yap tahlıllerını dedı yaptım yarın sonuçları ve eşimin tahlıllerınıde istedı ona göre olucak inşallah dedı önemlı bi sıkıntı olucanı sanmıyorum dedı bakalım yarın ne dıycek sonuçları verınce böyle işte :KK34:

ay kotu bisii cikmasin insallah.. hadi kismet bu ay belkide.. asilamaya gecmeyi dusunmuyormu doktorun seninde nerdeyse 1 yil oluyor dimi karistiriyomuyum yoksa seni :44:

canım hiç doktora gitmedin galiba sen.6 ay olmazsa normal yollarla doktora gitmende fayda var ama doktorlarada bakarsan 1 sene olsun öyle gelin diyorlar.bence hemen bi doktora git gerçi çokta panik yapma okadar uzun bi süre olmamış seninki.

çok sağol içimi rahatlattın :) bugün doktora gittim. bir sorun görmedi. şimdi sperm ve benden de kan testi istiyor. olmazsa rahim testi isteyecekmiş. yaşım biraz büyük o yüzden panik yaptım :KK43:

okudum canım sağoll.bugün daha iyiyim eşimde çok destk oluyo sağolsunn dediğin gibi kafayı dağıtmak iyi geliyo.inşallah bakalım bayramdan sonra yeni doktora gitcem nasipse o ne dicek belki direk rahim filmi çekeer ve işe de yarar umarım...Adetimle birlikte paşa paşa oturuyoruz işte napalımm :KK1::KK5:

evet eşlerımız cok destekcı sagolsunlar..

yenı doktor derken doktormu degıstırcen

eveeeeet negatıf ckan testı ardından beklenen adetım geldı topıge göz atarken gözlerımden yaslar suzuluo hıc ıyı delım ben allahım sen yardımcı ol bana ve benım gıbı caresız kalanlara

çok sağol içimi rahatlattın :) bugün doktora gittim. bir sorun görmedi. şimdi sperm ve benden de kan testi istiyor. olmazsa rahim testi isteyecekmiş. yaşım biraz büyük o yüzden panik yaptım :KK43:

canım rahim testi nasıl oluyomuş ilk defa senden duyudmm:44:varmıydı öle bişeyy benmi geç duyuyorum yoksa???senden hormon testide istemedimi onaa bakar prolaktin hormonuna mesela çünkü oda yüksek olunca gebeliğe engel oluyo.buarada yaşın kaç canım senin ?

nedemek canim askolsun.. yardim edebilirsem ne guzel :KK34:
klomen iyi bi ilacmis aslinda.. bicok doktorun basvurdugu guvendigi ilac.. yumurtalarin catlamasi ondan soruluyor :KK1: yeterli gormezse doktor buyumeyi ve catlamayi bide uzerine catlatma ignesi veriyor ozaman catlama yolunda gidiyor.. tabi bunyeden bunyeyede degisen bisey bunlar.. bende 12 ay sonra hamilelik olustu..
senin sorun catlama yada yumurtalarin buyumemesi mi?

cnm şöyle anlatım ben sana 3 yıl vajınısmusla ugrastım ve bu topık sayesınde vajınısmusu yendım rutın kontrol ıcın gıttm doktora yaram oldugunu soyledı ve fitil verdi cocuk ıstedıgımı soyleyınce yumurtlarma baktı ve sorun yok dedi rahımdede yaradan baska sorunun yok dedi sonra o klomen verdi bende dıger topıkte kızlara soyledım bu topıge yonlerdırdıler beni bilgi almam için...kafam karıstı iğne oluyomus bılmemkac cm buyuyomus catlıyomus anlamadım hıcbırsey doktor bana bahsetmedı hıcbırsey ilaç bıtınce gel dedımı hatırlamıyorum ama ilişkiye gırmem ıcın uygun gunleri verdi olmazsa gel dedi walla kafam karıstı:)

slm kızlar herkese 3haftaya yakındır giremiyorum en son klomenden sonra 22-26cm yumurta oluşmuş paşa paşa iğnemi vurunup gelmiştim evime sevinerek ondan 2 gün sonra sapasağlam babamı kaybettim dünyam yıkılmış durumda.suanda adet oldum zaten,frendly okursan bunu listeden sil adımı cnm 2 kasımdı bat dün oldum.bi daha ne zaman giderim dktra bilmiyorum.Allahım herşeyin hayırlısını versin hiç plan yapmamk gerekio işte allahın dediği oluo nasip kader herşey.ne deyim sözün bittiği yerdeyim.....

slm kızlar herkese 3haftaya yakındır giremiyorum en son klomenden sonra 22-26cm yumurta oluşmuş paşa paşa iğnemi vurunup gelmiştim evime sevinerek ondan 2 gün sonra sapasağlam babamı kaybettim dünyam yıkılmış durumda.suanda adet oldum zaten,frendly okursan bunu listeden sil adımı cnm 2 kasımdı bat dün oldum.bi daha ne zaman giderim dktra bilmiyorum.Allahım herşeyin hayırlısını versin hiç plan yapmamk gerekio işte allahın dediği oluo nasip kader herşey.ne deyim sözün bittiği yerdeyim.....

canım başınız sağolsun.mekanı cennet olur inş. üzülme rabbim sonunda sevindirir inş bu üzüntüleerin karşılığı olarak.Zor bir durum üzüldüm gerçekten.Rabbim onları başımızdan eksik etmesin.Geride kalanlara da sağlık versin.....

canım başınız sağolsun.mekanı cennet olur inş. üzülme rabbim sonunda sevindirir inş bu üzüntüleerin karşılığı olarak.Zor bir durum üzüldüm gerçekten.Rabbim onları başımızdan eksik etmesin.Geride kalanlara da sağlık versin.....

amin cnm çok saol gercekten çok berbat bi durumdayım hala inanamıyorum ben dünyaya bi can getirmek için uğrasırken rabbim benden kocaman bi canı aldı hemde çok ani bi şekilde 50dk önce konuştum 50 dk sonra babam yoktu.amaannn hayat işte boşmuş herşey.

kızlar selamlar bugün tiroid ölçümü yaptırdım geçen ay 2.91 di içim rahatlamıştı düzene girdi diye bu ay 3.61 olmuş aslında yine referans değerlerinin arasında normal bir değer ama 25 mg hap az mı geliyor yavaş yavaş yükselecekmi acaba bu değer kafama takıldı şimdi aslında ben ilaç kullanmıyorken de tiroidim 3 küsürlerdeydi belki de benim vücudumun normal değeridir bu ama yüksek geliyor sa o yüzden mi yumurtalarım büyümüyor bu kadar direnç gösteriyor anlamadım gitti canım sıkıldı.bakalım ilacın dozunu arttırmadan 1 ay daha böyle kullanıcam sonra yine ölçtürücem.

selam canım nasılsın uzun zamandır girmiyorum siteye eskilerden pek kimse yok heralde moralini bozma canım allah büyük ne diyeceğimi bilmiyorum.......

selam kızlar . sevdecim inşallah bu ay ultrasonda çooook saglıklı yumoşlarını görürsün canım . 6 ay klomen kullanmadım diyorsun vucudun dinlenmiş oldu inşallah bu aradan sonra yumurtalıklarının güzel cevap verecegini düşünüyorum trk şanssızlık bayrama denk gelmesi canım inşallah bu ay yakalarsınız eski arkadaşlardan hamiş kalan lar var hadi sevde hadi ecelf girin artık şu listeye . ecelf canım bu ay çok zorlu geçmiş seninde yinede yumoşun gelişmiş bak bir yerde okumuştum tüp bebek bölümüydü sanırım yumoşun 16mm olması bile yeterliymiş birde yanlış hatırlamıyorsam pregynl ignenin içinde 16 mm sonra vurulabilir yazıyordu canını sıkma onun için senin bebiş biraz nazlı olacak herhalde . babası sopalayacak diyorsun olsunda sopalasın keratayı. canlar bu ay inşallah yüzünüz güler ikinizinde. bana gelince haha artık sıyırdım 3 aydır regl olamıyorum . bu gün dr gittim başka bi dr eski gittigim merkezden ayrılmış. bu erken menapoz dedi dıvına diye bir ilac verdi cyclo gibi bu ilaçta ilk aydan sonra koruma etkisi var artık regli olayımda başka birşey istemiyorum . regl olamamak ço sıkıntı veriyor çünki yaşamadan anlayamıyor insan velhasılı bundan böyle erken menapozla cebelleşecegim . biz kadınların çilesi hiç bitmiyor . hayatın butun sorunları kadınların sırtında . ay dertlendim gene allah beterinden saklasın . rahim temiz onada şükür neler çekenler var herşeyin hayırlısı öncelikle . çokk öptüm sizi güzel haberlerinizi okumak istiyorum.:nazar::emir_bebek:

Selam canım nasılsın diye soracam ama durumu yazmışsın çok geçmiş olsun sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben kendimi bildim bileli bu sorunum var hele babam vefat ettikten sonra ilaç kullanmadan adet olamıyordum ben daha birinciyi doğurmadan inanki 2. cinin planlarını yapmaya başladım çünkü korkuyorum daha bu yaşta adet olamıyorken ilerki yaşları düşünmek bile istemiyorum bu arada 27 yaşındayım canım çok haklısın biz kadınların derdi hiç bitmiyor beterinden korusun allahım kendine çok iyi bak öpüyorum..

canım..ercelf..
hormon testleri gayet normal dedi doktor..hiç bir sorun yok dedi..bende ayrıntılı sormadım artık..evet başladım klomene..bugün itibariyle ilk klomenimi aldım..bugün yarın ve perşembe günü sabah birer tane alacağım..perşembe ögleden sora çağırdı..bakacak ne durumda diye..benimkiler aşırı büyüyorlar ya oda sağlıksız mış...o yüzden birer tane ile bi bakacak sonuca..aşılamaya gelince...gerek yok aşılamaya diyor doktorum..hiç gerek yok diyor hemde..spontane devam edelim sonuç alacağız er geç diyor..:)) ne bilim zaten burda yapılamıyormuş..çevre illere git gel yapmam lazım..işin acıkçası halim de yok inan ki...içimden hiç bişey yapmak gelmiyor...calışma zamanlarının görev haline gelmesi ile ilgili yazmışsınız ya sedda ile...aynen katılıyorum size...psikoloji diye bişey kalmadı hiçbirimizde...zoraki birliktelikler..ruhen yıpratıyor insanı...kendini kötü hissettiriyor...eşlerimiz de cok stres oluyorlar tabi..eşim bana catlatma iğnesi vurulma,,,,,, akabindeki 36 saat gerilimini yaşamak istemiyorum diyor..insanın canı istese bile sırf zorunluluk var diye yapası gelmiyor..maddi maneviyıpranıyoruz..ve işin kötüsü ne biliyor musun...biz bu psikolojiden kurtulmadıkca işimiz daha da zor olacak... korkuyorum artık ben...:KK50::KK50:
evet canım senin ağrılar erken başladı gerçekten..hayırdır inşallah...hayırdır inşallah....

Canım Canım Canımm nasılsın çok özledim sizleri umarımkii yumurtalıkların güzel bir cevap verecek bu tedaviye hadi bismillah diyelim yarınmı gidiyorsun dr a hadi canım güzel haberlerini bekliyorum inanki sürekli dua ediyorum sizler ve kendim için biran bile aklımdan çıkmıyorsunuz. Teyzesi bu arada bebişimizin cinsiyeti belli oldu kızımız olacak sağlıkla gelir umarım rüyada gibiyim kucağıma alana kadar inanmicam heralde dr um diyorki nerdeyse doğuracan rüyadan uyansan iyi olur :)) öpüyorum seni dört gözle haberini bekliyorum......

Canım Canım Canımm nasılsın çok özledim sizleri umarımkii yumurtalıkların güzel bir cevap verecek bu tedaviye hadi bismillah diyelim yarınmı gidiyorsun dr a hadi canım güzel haberlerini bekliyorum inanki sürekli dua ediyorum sizler ve kendim için biran bile aklımdan çıkmıyorsunuz. Teyzesi bu arada bebişimizin cinsiyeti belli oldu kızımız olacak sağlıkla gelir umarım rüyada gibiyim kucağıma alana kadar inanmicam heralde dr um diyorki nerdeyse doğuracan rüyadan uyansan iyi olur :)) öpüyorum seni dört gözle haberini bekliyorum......[/QUOTE]

meraba demos sanırım hamilesin Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.canım merakımdandır bizde istiyoruz oyuzzden soruyorum nasıl hamile kaldın yani çok komik bi soru oldu ama burdaki eskilerdensin galiba yani sende klomen filanmı kullandın onu merak ettim yoksa doğal yollarlamı oldu?çok soru sordum ama kusura bakma olurmu:KK17:

Son düzenleme:

merhaba başınız sağolsun bende babamı çok ani bir şekilde gencecik bir yaşta 2.5 sene kadar evvel kaybettim babamın kaybından 1,5 sene sonrada annemı kaybbettım kanserden gerçekten zor ne dense acın hafiflemez ama mekanı cennet olsun umarım annen hayattadır ona sarılabılrısın ve rabbım bu vesileylede olsa sana sağlıklı bır bebk bağışlar heptenn alamaz acını ancak hafıfletır mutlak ben kendımı yetım hıssettım onları kaybedınce çokk uzun surdu sancılarım ama ablam hamıleydı bebeği ona çokkk buyuk destek verdı farkında olmadan, gıden sevgının yerıne yenı bır sevgı geldı dolduramasada azalttı umarım senın ıcınde boyle olur canım arkadasım, Allah rahmet eylesin...

merhaba başınız sağolsun bende babamı çok ani bir şekilde gencecik bir yaşta 2.5 sene kadar evvel kaybettim babamın kaybından 1,5 sene sonrada annemı kaybbettım kanserden gerçekten zor ne dense acın hafiflemez ama mekanı cennet olsun umarım annen hayattadır ona sarılabılrısın ve rabbım bu vesileylede olsa sana sağlıklı bır bebk bağışlar heptenn alamaz acını ancak hafıfletır mutlak ben kendımı yetım hıssettım onları kaybedınce çokk uzun surdu sancılarım ama ablam hamıleydı bebeği ona çokkk buyuk destek verdı farkında olmadan, gıden sevgının yerıne yenı bır sevgı geldı dolduramasada azalttı umarım senın ıcınde boyle olur canım arkadasım, Allah rahmet eylesin...

çok saol cnm benim aminnn.gerçekten çok zor bişey 16 gün oldu yüreğim yanıo,inşallah rabbim mucizesini gösterirde bi bebeğim bari olur onla avunmaya çalışırım.seninkilerinde rabbim mekanlarını cennet etsin onları bizden daha çok seviomuş ki almış yanına ne deyim:KK14::KK14:

X