Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tamam canım bende öpüyorum ıyı bak kendıne duam senınle byy

merabalar kızlar bikaçgündür giremedim biraz kendimi ders çalışmaya verdim bu aralar ama aklımda burdaydı::))bugün doktora gittim o beni çağırmamşıtı ama ben yinede gittim:) kontrolde etmedi zaten bakmaya gerek yok dedi bekliyelim adetini dedi bende ultrasonda yumurta döllenmişmi diye bakmıcakmısınz dedim onu göremeyiz daha dedii benimde moralim bozledu ya okadar gittim inssan bi kontrol eder demi ben paradan kaçsam zaten gitmeemm neyse bugün iğne olalı 13.günüm bakalım bekleyip görücez akıntı ve göğüs uçlarımın acımasından başka ha bide kasıklarım ara ara ağryo başka belirtim yok.ama kızdım açıkçası.birde bişey sorayım antalya lı arkadaşlarımız varsa bana şöyle iyi bi kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirlermii

cansucum meraba.olayı pek anlıyamadım diğer sayfaları okuyamadım ama anladığım kadarıyla eşinde varikoselmi var eğer öle bişey varsa keçi boynuzu kürünü tavsiye ederim bende eşime yapıyorum yaklaşık 2 aydır ve faydasıda var.damar genişlemesi yani varikoselin tek çözümü ameliayt diye biliyorum ama korkma ufak bi operasyon sadece geçmiş olsun canım sen adet oldunmu???

Merhabalar canımm bence hiç bozma moralini beni doktor yumurtlama takibi test tahlil yapmadan 5 gün klomen 14. gün git iğneni yaptır dedi ben napim az kalmış güzel haberler alırsın inşallah...

Merhabalar canımm bence hiç bozma moralini beni doktor yumurtlama takibi test tahlil yapmadan 5 gün klomen 14. gün git iğneni yaptır dedi ben napim az kalmış güzel haberler alırsın inşallah...

saol canım inş. hepimiz güzel haberler alırızz...ama insan üzülüyo çünkü biz bir umuttur gidiyoruz koşa koşa ama onlar bi muayene bile etmiyolar belki normal bişeydir yaptığı ama işte bu aralarda çok alıngan oldum herşey gücüme gitmeye başladı heralde umutsuzluğa kapılıyorum yavaş yavaşşş

üzülmez olurmu insan çok iyi anlıyorum seni. Allah gönlüne göre verirde bu son bekleyişin olur iyi haberler verirsin biz inşallah. bende yeni doktor arıyorum şimdi gurbetteyim burda kimseyi tanıdığım ettiğimde yok. kafam karman karışık iğneyi yaptırsammı yaptırmasammı die ne yapacağımı bilemez haldeyim allah isteyen herkese tez zamanda versin inşallah...

aynen canım bende gurbetteyim ve yeni doktor arayışlarına girdim merkezde.Allah ıkm hepimizin yardımcısı olsun hele hele böle hiçç tanımadığın yerde olunca kime gidip güvenesin gelmiyor zor bi durum anlıyorum senii.klomen kullandıysan iğne genelde vuruyolar ama doktorun gerek görmezse vurdurma iğne gelişen yumurtaları çatlatmak için ama istersende vurdur en azından yum urtlama günlerini bilirsin ve ona göre ilişkiye girersin.rabbim hepimizin yardımcısı olsunn nekadarlık evlisin canım sen bebek istemeye başlayalı uzun bi süremi oldu??

ne deyim ki haklısın.allah dağına göre kış verirmiş.bugün hassasım galiba biraz ama geçer,geçecek...

Gecer insallah gececek iyi oacak hersey.. bu oyle acayip biseyki; bi dilek tutacagiz ve gercek olacak.. cektigin butun sıkıntılar doktugun butun gozyaslari silinip gidecek birden.. sanki hic yasamamis gibi.. ama kimse bizim kadar derinden yasayamaz bu durumu.. sirkeleniyoruz ve kendimize geliyoruz

14 aylık evliyiz canım hiç korunmadık evlendiğimizden beri bebek istiyoruz eşimin sonuçları da normal ama olmadı işte bir türlü Peki ya sen? adım arzu bu arada.

ben asilamanin 17 gunu kanda ogrendim hamile oldugumu.. ama doktorum keseyi 13 gun sonra ancak gorebiliriz dedi.. ve oylede oldu.. 13 gun beni muayene etmedi.. catladim burda.. ama guvenmek gerek onlarada.. biz sabredemiyoruz artik.. hemen ogrenelim istiyorum cunku delirdik beklemekten sıkma canini iyi olur insallah

kızlar 3 yumurtam da çatlamış, doktorun dediği tarihlerde deilişki oldu. şimdi eğer oluştuysa bebek in tutunması için ne yapabilirim. klomen kullandım günde 3 tane. hayıt suyuna başlasam yararı olur mu? lütfen yardımcı olun ....

14 aylık evliyiz canım hiç korunmadık evlendiğimizden beri bebek istiyoruz eşimin sonuçları da normal ama olmadı işte bir türlü Peki ya sen? adım arzu bu arada.

canım biz iki senelik evliyiz ama korunduk hep yaklaşık 6 7 aydır istiyoruz bakalım inş. rabbim bizede nasip ederrrr memnun oldum arzu:)

tabikide onların da haklı odüşünceleride vardır biz hemen olsun oda baksın bizede müjdeyi versin isityoruzz:(( nasip nezmana bakalım ama inş rabbim çok aratmadan verir.ilk korunmayı bıraktığımda bu kadar beklicemizi hiç düşünmemiştim bile ama aklına gelmeyen başına gelebiliyormuş malesefff....senin nasıl gidiyo hamilelik Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş. bizde yaşatsın oduyguyu inş...

Canım inşallah oluşmuştur bebeğin... Bildiğim kadarıyla doktor progestan verio rahim duvarı kalınlaşsın falan die ama doktoruna bir danış bence en iyisini o bilir sonuçta...

Darısı başımıza inşallah... Ben pozitifi bir duyabilsem gerisini 13 değil 33 gün beklemeye bile razıyım ama

son 12 aydir hep dedikki bu cocuk bu kadar zor olan biseymis keske 5 yil korunmasaydik :26::26: bide cocuk cocuk diyenlere oooo 30 a kadar yolu var diye makara yaptik yillarca.. Allahta verdi cezamizi iste 30 olacagim haziranda bir hafta sonra bebis dogacak insallah
benim hamilelik bi acayip.. hala adet olacakmisim gibi hissediyorum.. kasiklarim agriyo.. insallah hersey yolunda giderde alirim kucagima. Ve insallah hepinizde saglikla hayirlisiyla alacaksiniz kucaginiza..

Son düzenleme:
Darısı başımıza inşallah... Ben pozitifi bir duyabilsem gerisini 13 değil 33 gün beklemeye bile razıyım ama

yok yauw ben ilk defa pozitif gordum 12 ay boyunca ama o 13 gun cok zor gecti.. acaba dış gebelik mi yok acaba ignenin etkisi gecmismidir yok yanilma ayi nedir bilmem ne kafayi siyiriyosun doktor pazartesi gunu keseyi gordu tamam dedi yerlesmis bu buraya nefes aldim.. ama sonra dediki kalp atisini 4 kasimda duyabiliriz simdi ona deliriyorum.. acaba gelisiyomu yasiyomu.. sanirim dogurana kadar gidecek boyle..:26::26:

Canım inşallah oluşmuştur bebeğin... Bildiğim kadarıyla doktor progestan verio rahim duvarı kalınlaşsın falan die ama doktoruna bir danış bence en iyisini o bilir sonuçta...

doktorun hayıt suyunu bildiğini sanmam progestan a da ihtiyaç yok demişti geçen ay ama olmadı o zaman bebiş. bu ay hayıt suyu aldım ama galiba içmicem çünkü tepkime yapar falan korktum.

evet aynen bende cezalandırıldığımız düşünüyorum çünkü bizde şunu yapalı bunu yapalım bunu da alalım çocuk için cokkk erken derken işte Allah ta böle cezalandırıyo meğer herşeyden kıymetliymiş pahası hiçbirşeyle ölçülemez heralde.napalım rabbim artık bizede acısın dediklerimden tabiki ççok pişmanım.sağlıkla inş. kucağına alırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…