Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

gurbett kuşuu hadı bakalımm sende hamılesınn :)))
hadı oyle dusunelımm oyle olsunnn

hadi bakalim test gununu ipe cekyorum insAllah hakkimizda hayirli olani olsun
ah ondan bendede var nasıl canım senınde yürüyemiycek derecedemı ben ölüyom yatıyom hep ama daha çok ağrıyo komple bacaklarım tutuldu sanki.nezaman tahlıl yapıcaksın benımde 3 bıttı bugün .
yürüyemecek derecede degil agriyor bide gaz sancisi oldu 12 gunum var binmimde insAllah

cnm yerlesme kanamasi olmasin rengi pembemiydi akintiin

cnm akintin artar islak gezersin yada kasiklar agrir akintnin rengide bembeyaz olur

demekki o kadar guvendi buyuyecegine nasil derki 14. gun vurul diye hadi buyumusse 17 mm ulasacakmi bakalim yada cokmu buyuyecek sen 12. gun git dr baksin buyudumu buyumedimi bakimadan vurlmasi mantikli degil

hakkında ve hakkımızda hayırlısı olsun canım

ne deyim ki haklısın.allah dağına göre kış verirmiş.bugün hassasım galiba biraz ama geçer,geçecek...

canım hosgeldın aramıza...tum testlerını yaptırdınmı ona gore yorum yapıcamm.kan ıdrar rahım fılmı vajınal ultrosan bunlar yapıldımı

İlk gittiğimde sistit varmış lokosit 290 dı antibiyotik falan verdi geçen ay kullandım tekrar tahlil yapıldı. enfeksiyon falan yokmuş. ultrasonla baktı hiç bişey demedi kist falan yok tertemiz dedi sadece adet olacaksın çok yakın dedi. adetin 5. günü klomene başla dedi günde bir tane 5 gün iç 14. gün iğneni vurdur dedi gün aşırı ilişki iğneden sonra dedi işte hepsi bu.

melekcım ınsallah hayırlsıı ıle bbeışlerımıze kavusuruzzz

sabır sabır sabır....

Zor bı surec ama meyvesı tatlı olucak....

Melekcım bende rahım fılmı cekılcem agrı oldumu anestezılımı cektırıdn bende adetım bıttıkten bı hafta sonra cekılcem ama cok merak edıyroum korkuyorumda.doktor 5 dkklık bısı dedı ama bılmıyroumm

Hoşgeldin aramıza canm dr. ilk muayenesinde yumurtanın ölçünü sölemesi lazımdı?İğne içinde korkmaz hiç acımıyor.Sen iğneni vurul bana dr. gün aşıı ilişki demişti seninki sanrım biraz ilgisiz dr. o sölemiosa sen sor canım

inş dediğin gibi çabuk geçer. işten de ayrılcam ... patronum tepmin tasını attırdı. zaten burda çalışırken hayatta çocuğum olmaz. taşımadığım kumaş topları kolileri kalmıyo.... işin stresti de cabası. evde yan gelir yatarm daha iyi . ....

cnm yerlesme kanamasi olmasin rengi pembemiydi akintiin
canım öyle ümit ediyorum ama benim hiçbişeyim kolay olmadığı için vazgeçiyorum hemen bu düşüncemden bence rahim filminden dolayı gecikmiştir seni bi ara okudum bazen bende takılıyorum sizin topiğe galiba en son bebeğini kaybetmiştin eşine sen ve bebeğin mektup yazmıştınız yanlış hatırlamıyosam rabbim gönlüne göre verir inşallah bi daha böyle bi acı yaşamazsın umarım

Hoşbulduk canım. yok korktuğum şey iğne değil zaten doktor yumurta falan ölçmedi ya 14. gün vurdurduğumda ya yumurta büyümemişse bişey olursa die korkuorum ne yapacağımı şaşırdım ve çoooooookkkkkk moralim bozuk

canım anlattıkların hıc mantıklı dgl daha dogrusu doktorun hemen ıgvne evrmesı hıc dogru dgl..

O doktoru bırak bazıları ınterfılıte uzmanı olmuyo hamılelere bakana gıdıce pek ugrasmıyolar..

Sen suan nerdesın sehı olarak?

ılk olarak senı takıbe alması gerekııyo yumurta olusuyomu catlıyomu ne alemde dıye onagore ıgne

banada doktor klomen verdı 4 ay kullan gel dedı bakıyorum sıtede herkes takıbe alınmıs bende tık yok bend eburdan anladım yalnıs adreste oldumu doktor degsıtırıdm...

Eger adet alorsam kan ve rahım fılmı ıdrar tahlılelrını al gel takıbe alalım dedıler

yanı doktorumun yaptıgı dogru dglmış

sen baska doktor bul canım zaman gecırmeden benım 5 ayıma mal oldu senınkıne olmasın

tabikide canım benim ..... işin şakasındayız yaaa öle makara yaptık.... insan üzülüyo ama hayırlısı ne ise o olsun....kucağına aldığında o kokusu için dünyaları veriri insan...

valla dogru diyo.. biz 12 ay ugrastik tik yok bu ay asilamayla hamile kaldim.. aile butcesi telef oldu keske ilk seferinde asilama olsaydimda ucundan yirtsaydik bide bunun dogumu var bezi var mamasi var ama su akiyor hooop gidiveriyor yatagina

bu ay tutmassa bizde direk aşılamaya gideceğiz. bu arada aşılamayı nerde yaptırdın ve kaça patladı??

işin ağırsa boşver canım eğer huzurunda yoksa iş yerinde ayrıl tabi allah yardımcın olsun

Ben adanadayım canım aslen eskişehirliyim evlilik sebebiyle burdayım işte. Gittiğim doktor Adana'nın ünlü doktorlarından biri ben düzenli adet gören biriyim. eşimin testindede bir sorun görünmüyor. Birlikte gittik doktora zaten 15 gün önceden randevu alabilioruz ancak. Ay iyiki varsınız yaaa içimi kime dökeceğimi bilemiyorum. Çok fazla samimi olduğum bir dostumda yok burda... :'( klomen verdi işte ben günde 1 tane kullanıorum eşimde içio günde yarım hiç bişey anlamadık yaaa iğneyi vurdursam bişey olur mu ki çok korkuyorum yaaa

cansucum rahim filmi korkulcak bişey değil.anesteziye gerek yok bile.ilacı rahmine verirken sadece 2-3 saniye adet sancısı gibi karnında hafif bi ağrı hissediyorsun o kadar.evet 5 dklık gerçektende benim yatmamla kalkmam bir oldu.doktor bitti dediğinde şaşırmıştım.
kız korkma doğumu nasıl yapcan

ben önce çok tırsmıştım çünkü ablam da çektirmişti çığlık çığlığa bende çok korktum tabi.. Adetin 8. Günü randevu aldım eşimle

gittik yarım saat önceden ağrı kesici içtim neyse bi önlük giydiriyolar masaya yattım bacaklarımı

karnıma doğru çektim bence en zoru o an herşey kabak gibi ortada çok utanmıştım neyse Speklum denen bi aletle rahim ağzını

düzleştiriyolar o acıdı ama fazla değil dayanırsın yani ilaç verirkende öyle aman aman bi ağrı olmadı aşağıdan kasıklara bi adet

sancısı gibi ağrı giriyo o zaman sen bile hissedebilirsin tüplerinin açık olduğunu benim tüpler açıktı rahimdede problem yoktu

umarım sendede bi sorun olmaz ama sana tavsiyem sakın kendini kasma rahat bırak vücudunu daha az ağrı hissedersin ve çok çok

acımıyo korkmana gerek yok yani

canım oranın buyuk kadın dogum hastanesıne gıt ınterfılıte bolumune ama..emınım orda daha ıyı ılgılenırler...doktorun cok tanınmıs olmasıda ı dgl ya cok yogun oluyo yogunluktan takıpe almamıstır benımkıde oyledı cunku..ıgne urudrunca bısı olmaz ama vudurunca kesın olacak dıyed ebısı yok ugrasma dıye bız baska doktorada gıt dıyoruz.benımde adetlerım duzenlı esımdede sorun yoktu ama 4 ay sonra bıdaha olcum yapıldı esımde degerler tersıne olumsuz suan sımdı onun tedavısını beklıyoz.anlıycan sıkıntılı surec senınle bu yolda yuruycek bı doktor lazım...
ıncır ye bıde bol bol kuru ıncır klomen kadar etkılı dıyebılrımm.yanı esınınde olcumlerı yenılensın her ay degısıyormus scunku degerlerr

ınsallah melekcım yaa benımkıde acımaz ve tuplerım ınsallahh acıktır..

Bıde ılac alıcakmısız eczaneden fıyatı ne kadar pahalımı

tabikide canım benim ..... işin şakasındayız yaaa öle makara yaptık.... insan üzülüyo ama hayırlısı ne ise o olsun....kucağına aldığında o kokusu için dünyaları veriri insan...

ASLINDA SÖYLEDİKLERİNDE DOĞRULUK PAYI VAR YANİ ELALEMİNKİ BELEŞ BİZİMKİLER ÇOK PAHALI Bİ ELEKTİRİK BİDE SU PARASI VERİYOLAR KARANLIKTA YAPTIKLARINI VARSAYARSAk bi tek su faturasına yansıyodur oda ayda 3,4 defa oluyo dersek 1 ,2 tl ye mal oluyo bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…