Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm ben tedaviyi kestim bu ay sadece hormon düzenleyici kullanıyorum bu ay adetten sonra rahim filimi istedi dr bilmiyorum çektirsemmi çok kararsızım vanna çok yakınız ilkdefa hayatımda bu kadar şiddetli sarsıldım ve dünyadan yaşamakta sıkıldım bu depremden sonra bir kızım var allah onu ve eşimi korusun sağlıkla hayırla büyütmemizi nasip etsin biraz ara vericem galiba çok kötüyüm

Çok geçmiş olsun cnm büyük şey atlattınız gerçekten..Allah hepimizi doğal afetlerden, kazalardan, belalardan korusun..İsyan etme cnm bu da Allah'tan gelen bişey ve şükretki hepiniz sapasağlamsınız..Aldığımız her nefes için şükretmeliyiz hepimiz..

evet zor bi işlem değil ama ya onun stresi,stresi bizi mahveder heralde.klomenden umudu kestim ben canım ya olmuyo işte.bu seferki kullanışım öylesine olcak.

ilahii sen canım yaa güldürdün beni valla Bu hafta dr. gidicem ya canım pazar günü dr.da sorarım döllendi derse inşşşşş.yaparm testi pazar olsun die gözlüyorum valla canım:26:Sancılarım yavaş yavaş gidiyor sanki hissettiriyor ama çok şiddetli değil dün gece ve bu sabahki gibi değil yani..Eşimde dioki alllaaaaah yandık sen daha karnın ağrırken böyleysen hamileysen nolucaz dioAm kasık ağrısını ne bilsin erkekler adım attırmıyor valla

Son düzenleme:
mrb kızlar ben mrktan catlıyorum ya dr gıttımgımde yumurtam 11.gunde 12.5 mmdı dort gun sonra gel dedı dr bu arada dort gunun ılk ıkı gunu ılıskıye gırın ama son ıkı gun gırme dedı son ıkı gun nıe gırme dedı anlamadım 4. gun sora yanı 15. gun gıttım yumurtan catlamıs hemen ılıskıye gırın dedı acaba kacırdıkmı o arada gecen dort gunde hangı gun catladı acaba anlamadım ıse kacırdıkmı acaba adetıme 3 4 gun var daha test yapsam dıorum ama cıkmıcanı bılıorum off beklemek cok zor adet gunum yaklastı cokbel agrım var herhalde bu ay gelecek yıne kırmızılar

canım valla nie son 2 gün nie girme dedi bende bilmiyorum ama inş. kaçırmamışınızdır inş. tutar Bencede test yapma bekle derim..Bende bilsem şuan bende iğne vuruldum çalışma aşamasındayım,blemiyorumki çatladımı çatlamadımı iğne zaman çatlattı ne kadar çatlak durucak beklemekten başka çaremiz yok canım??

canım 3 senelik evliyim 1 senedir yazz ve glifor 1000 kullanıyordum 2 aydır klomen kullandım 2. ayda da 2.çizgiyi gördüm :)

tebrik ederim tatlım ama ne zaman kan testi yaptırcaksın bekliyoruz burda hadiii.
eşine söyledin mi yoksa emin olunca mı sööliceksin. nasıl söyliceksin düşündün mü

tebrik ederim tatlım ama ne zaman kan testi yaptırcaksın bekliyoruz burda hadiii.
eşine söyledin mi yoksa emin olunca mı sööliceksin. nasıl söyliceksin düşündün mü

canım yrn akşam dışarıda yiyelim dedim tamam dedi...Testi bir kutuya koydum hediye paketi yaptım bile yrn akşam bi garsondan hediye paketini alırken bende olanları kameraya çekiyor olacağım :))))) tepkisini çoookkk merak ediyorum

canım güzeeell fikirmiş valla eğer bende birgün o haberi verecek olursam inş. senin bu süprizini aklımın köşesinde tutayım..Pazar günü doğum günü inş. dr. güzel haber verir bende ona en güzel hediyeyi unutamayacağı hediyeyi veririm

Bu arada CEMRETİBET nerde ?? Kızın morali bozuldu dün ama erken olduğu için çıkmamıştır belki dr.da öle demiş gelmedi bugün hiç..Biz kadınlar hiç bitmiyor stresimiz üzüntmüz hayal kırıklıklarımız

kızlar progestan kullanan varmı fitil olarak her akşammı atıyoruz siz nasıl kullandınız bana doktor ilşki sonrası at demişti yapmıştım aynen ama bir sonuç çıkmamıştı..şimdi baya progestan var elimde her akşam atsam bir şey olurmu doktorumu aradım ama ulaşmaıyorum..bir de kaşıntı yaptımı size

banada glukofen verdi çok bulandı baş dönmesi yaptı bıraktım.

merhaba bende kullanıyorum glukofen insilün direnci için veriliyor bende 5-6 aydır kullanıyorum kılo vermemede yardımcı oluyor bulantı ve bas dönmesı bendede yhaptı ama 5-10 gun ıcerısınde gectı azmın elınden ne kurtuluyorkı

ah canım ahh geldim hala olmadım ama çoook ümitsizim sanmıyorum tuttunu negüzel döllendi diyince çok sevinmiştim napımya ben demekki baya zor tutunuyomuş benimki bekliyorum artık hayırlısı .

banada verdi ama hapını sadece baş dönmesi yaptı biraz her sabah ve akşam alıyorum netten bak istersen fitilin yan etkilerine ve kaçkez kullanıldığına sankı ben burdan akşam bikez kullanılıyo diye hatırlıyorum canım.

ah canım ahh geldim hala olmadım ama çoook ümitsizim sanmıyorum tuttunu negüzel döllendi diyince çok sevinmiştim napımya ben demekki baya zor tutunuyomuş benimki bekliyorum artık hayırlısı .

canım ama dr.da erken demiş nie ümitdini kaybediyorsun adetine ne kadar var??

sağol cnm benimkide hap zaten ama fitil gibi kullancakmışım ilacın üstünde zaten ağızdan alınır diyor..ama fitil olarakda alınıyormuş eczanede de her akşam birer tane yazmışlar doktorda ilişkiden sonra at demişti ama kafam karıştı bir de acayip kaşıntı yapıyor

nebilim canımya sankı hep belirtiler gitti çok akıntım vardı baya hemde azaldı göğüs ağrılarım çok azaldı adetim geçti bu üçüncü gün ve geçen ayda ılk olarak 4 gün geçmişti yani hiç belirtim kalmadı off.

Son düzenleme:

anladım canım bana doktor sabah akşam al dedi benım yumurtam döllenmişti diye verdı gerek kaldığını sanmıyorumya neyse hala alıyorum sen akşamları 1 tane al bence zaten bu rahım duvarını kalınlaştırıyo bebek oluşunca kolay tutunsun diye eczanede ne yazıldıysa uygula canım doğrudur o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…