Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hiç moralinizi bozmayın olacak, ben 10 gün sonraki değer biraz düşük gelince kahroldum ama yükseldi işte, darısı hepinizin başına, iğneyi yaptırdığınız gün ve 24 saat sonrasında birlikte olun mutlaka, ve kalkmayın mümkünse sabaha kadar yumurtanın çatladığı tarafa dönün yatın. beslenmenize dikkat edin moralinizi yüksek tutun.

selam herkese kizlar. okudum teker teker uzun surdu biraz ama azda olsa yoluna girmis biseyler sanirim.. sedacim cok sevindim
Cemre doktorun erken demis sen niye hirpaliyosun kendini enerjimiz giderse hayatimiz kabusa doner.. sakin

Arkadaşım kahroldum azda olsa çıkmazmı doktor erken dedi daha anca tutunma zamanı gelmedi bile 12 sonuç dedi döllenmeden 7 ile 10 gün arasında değişirmiş tutunma 12 kesın ay bunaldım valla olmassa al baştan gene zaman geçmiyıkı hiç bugün hala daha hastada olmadım kaldım arada döllendiyse tutunması bukadarmı zor oluyo döllenmesi önemlı sanıyodum sadece ama demekkı bende diğeri sıkıntı oldu dua edin bana nolurrr cancazlarımm.

Son düzenleme:
Döllenme sonrası 8-10 saat içerisinde ilk kusma gerçekleşir. Yaşı ilerlemiş bayanlarda ise belirtiler 1 hafta ile 2 ay arasında gözlemlenir. Ergenlik döneminde hamilelik ise ilk 12 saat içinde belirlenebilir.

Gebelik Belirtileri İlk Hafta anlaşılamayacak kadar azdır. Döllenen

yumurta ana rahmine yerleşmekle meşguldür ve anneye varlığı hakkında yolladığı tek mesaj kana

salgılamış olduğu HCG adlı hormondur. Zaten hamilelik testlerindeki işleyiş sistemide bu

hormon üzerine kurulu olup, yapılan testlerde HCG hormonu yüksek çıkan adayların sonuçları pozitif

olarak açıklanmaktadır. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde ise döllenen yumurta yerleşimini tamamlar ve

büyümeye başlar. Büyüme ile birlikte de hamileliğin belirtileri yavaş yavaş kendini gösterir.

Gebelik Belirtileri İlk Hafta pek hissedilmesede ilerleyen dönemlerde sürekli uyku

hali ve yorgunluk, mide bulantısı ve kusma, sık idrara çıkma, ağızda aşırı salya üretimi gibi

belirtiler fazlası ile hissedilir hale gelmektedir. Adet döneminiz geciktiği tadirde bir gebelik testi

uygulayarak hamilelik şüphenizi değerlendirebilirsiniz.

Son düzenleme:

doktor doğru soylemıstır erkendır sabır arkadasım ınsallah vaktı geldıgınde sevındırıcı sonucu alacaksın.

canım yaaa:2: üzülme ama bak dr.unda demiş erken diye üzülme umudunuda kaybetme..Döllendi dediyse inş. devamı gelir bekle bakalım adet tarihini canım öle parçalara bölünmekte yok meltemmmminde dediği gibi;enerjimiz giderse hayatımız kabusa döner
ben iğneyi vuruldum am fitil falan ilaç hiç bişe vermedi belki varsa bu durumda arkadaşlar aramızda sana yazaralar canım bilgim yok üzgünüm

selam herkese kizlar. okudum teker teker uzun surdu biraz ama azda olsa yoluna girmis biseyler sanirim.. sedacim cok sevindim
Cemre doktorun erken demis sen niye hirpaliyosun kendini enerjimiz giderse hayatimiz kabusa doner.. sakin
saol canım bende sevindim

Ya kızlar size bişe sorcam??Dün gecede ilişki oldu ama kasıklarım ilişkide bir acıdı bir acıd kalkamadım hareket edemedim şuan hala sancılarım devam ediyor dr. arayıp sorsammı neden oluyor die??Sizce neden oluyor bu kadar sancı??

Son düzenleme:

az daha sabir canim ya az daha sabir.. tutmadiysada tutmadi bikez daha deniyecegiz.. baska neye bu kadar alisigiz ki

gunaydin
bence artik yumurtalar catladi demek istiyor sana bu bunye farketmedende kastiysan kendini az biraz hirpalanmissindir ama icim rahat etsin diyorsan sor doktoruna aklin takilmasin

gunaydin
bence artik yumurtalar catladi demek istiyor sana bu bunye farketmedende kastiysan kendini az biraz hirpalanmissindir ama icim rahat etsin diyorsan sor doktoruna aklin takilmasin

vallahi aricam canım bugün dr. sorucam çok fenaydı dün gece kırpırdayamadım sancıdan yataktan kalkamadım olduğum gii yattım bi ariyip soriyim valla..Senin nasıl gidiyor hamilelik canım??

vallahi aricam canım bugün dr. sorucam çok fenaydı dün gece kırpırdayamadım sancıdan yataktan kalkamadım olduğum gii yattım bi ariyip soriyim valla..Senin nasıl gidiyor hamilelik canım??

gecmıs olsun canım bencede aramalısın..

kızlar bişe sorucam normalde ben hep üşüyen bir insanımdır.Dün ve bugün iş yerinde oturduğum yerde terliyorum terlemekten ziyade ateş basıyor iğnenin tesirimidir acaba??Off dr.da müsait değil sanırım tlf. bakmadı yada gelmedi daha soramadımda

Asıl bu görüntüyle sen bizi mutlu ettin bayadır göremiyoduk böle güzel görüntüyü iyi oldu:)) Sen tedavi fln oldunmu cnm yoksa kendiliğindenmi geldi meleğin..?

valla 1 senedir pko tedavisi görüyordum insülin direnci bozukluğu da vardı 10 kilo verdim sonra tayfun bağış dr.umu keşfettim 2 ay klomen kullandım 2.ay da kaldımm:))) yrn da gidip kan testi yaptıracağım hala inanamıyorummmm...

Cnm evet iğneden oluyor o bende de olmuştu..vücudu yanıyo insanın dr.iğneden demişti..Senin de kasık ağrıların varsa ilişkiyi ihmal etme cnm çatlamak üzere yumoşun büyüdüğü için ağrı yapıyo heran çatlar..

Son düzenleme:

Canım darısı başımıza inş..Seni tanımıyorum ama sevindim..Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…