Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hadi bakalım inşallah diylim canımm döllendiyse inş. değerlerin bol rakamlı yüksek olur..Gerçekten sizden başka arkadaşım yok biliyormusunuz kızlar.Eşim kıskanç lduğu için bütün arkadaşlarımla bağımı koparttı ondan bir siz varsınız ve iyiiiki varsınızz

DUALARINIZI EKSİK ETMEDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN..BENİMDE DUALARIM SİZLERLE UNUTMAYINN..

Son düzenleme:

ay bende bitek benim sanıyodum.bende kocama soruyorum oldu mu sence bu ay o da kesin oldu hayatım bu ay kafana takma diyo.ama işin ilginci bunu 2 senedir her ay diyo.hayatımda bu kadar pozitif bi insan görmedim :))))

ay bende bitek benim sanıyodum.bende kocama soruyorum oldu mu sence bu ay o da kesin oldu hayatım bu ay kafana takma diyo.ama işin ilginci bunu 2 senedir her ay diyo.hayatımda bu kadar pozitif bi insan görmedim :))))

ah canım ah benımkı sayemde kafayı yedi adamıda delirttım göğsümün acısı azaldı sankı diyince ödü kopuya zavallı surat gidiyo napsın sıksık soruyo telde göğüslerin nasıl bende ıyıler selamları var falan diyom sen kafayı yedın dıyo bende sen yemediysen niye göğüslerimi soruyon diyom artık kopuyoz yakındada sağlık doktoruna gideriz biz kafa için ah yavrum ne hallere soktun bizi:))

aynı canım adamlar hep aynı ama olsun seven insan kıskanır hoşumada gidiyo sende sevin negüzel adm sevıyo yanı napsın dımı paylaşamıyo

canım ya benimde öle.ben ilk zamanlar çok takıyodum.adamcağıza dünyayyı dar ettim bi ara.bide benim geçen yıl dış gebelik olmuştu.ameliyat falan oldum.hele o dönem garibim benim gönlümü yapmak için ne kadar uğraştı.şimdi o kadar değilim daha rahatım.hem çok istiyorum hemde çocuklu arkadaşları böle okula geldiklerinde gözleri şiş uykusuz harap olmuş görünce yada bi gezmeye eğlenmeye gittiğimizde çocuk ilgilenmekten hiçbişey anlamadıklarında oh ne rahatım diyorum.bide bu gelgitlerle uğraşıyo garibim.o kadar çok helallik istiyorum ki ondan.bende emeğin çok beni başka kimse çekmezdi diyorum.allah onlara da sabır versin.hem bebeğe üzülüyolar hemde bizi idare etmeye çalışıyolar.

aynen öle canım erkekler bizden daha akıllı yoksa kahrımız çekılmez adam bide dese bende değil sende sorun biz olsak hemen deriz sinirlenince onlar dese varya çocuğu rüyalarında görürler:))böyleyiz yanii

yarından sonra kanda çıkar canım istersen yapabılırsın.bendede aynı ağrılar oldu bakalım hayırlısı

kan testine gidiyorum dua edin nolurr

ıns olumlu sonuc alırısn canım bende akşam gıdecegım bakalım neler olacak haber verırım sızlere hakkımzıda hayırlsı ıns olursada temmuz annelerı topıgı acarıs artık senle:))

ıns olumlu sonuc alırısn canım bende akşam gıdecegım bakalım neler olacak haber verırım sızlere hakkımzıda hayırlsı ıns olursada temmuz annelerı topıgı acarıs artık senle:))

inşallah canım ama nedense çok umutsuzum olmadı galiba nebilim hayırlı haber alırız inşallah olmadı dediğin gibi bidahakı aya artık.

ya kızlar ovitrelle yapıldıktan ne kadar süre sonra ilişki olması gerekiyor? ben dün sabah yaptırdım.

ya kızlar ovitrelle yapıldıktan ne kadar süre sonra ilişki olması gerekiyor? ben dün sabah yaptırdım.

cemrecim inş. güzel haberlerle gelirsin canımm..İğneden kaç gün sonra belli oluyor acaba kanda bileniniz varmı kızlar ??

10 gün sonra tatlım... ben de dün sabah yaptırdım ovitrelle ne zaman ilişki olmalı bilmiyorum ama.

hımm kanda 10 gün sonra belli oluyor demek ozaman dr. gidicem zaten o bakıcak sanırım canım..
Ovitrelle ben cumartesi vuruldum dr. gün aşıı ilişki demişti.Canım bizde öle yaptık 2 gün hüsran oldu ama bakalım hayırlısı artık.

merhabalar..
yine günüme yaklaştı..cuma günü bat..ama gel gör ki hasta olma emareleri bir bir görünüyor.. içim yine yanmaya sıkılmaya ve buhranlaşmaya başladı...bacaklarım ağrıyor..başım ağrıyor..sandi geldi gelecek..eh bi gögüsler dolğun ..oda yarına kalmaz söner...ağlamak ve heryyeri dağıtma arifesindeyim...olmuyor olmuyor işte...bu ay oysaki hiç birşeyi kafama takmadan calışmaların gayet keyfinde bir süreç geçirmiştim...neden olmuyor Allahım diye içim den gelen sesi susturamıyorum...üzülüyor içim..kıvranıyor...sabredemiyor artırk ruhum...üstesinden gelemiyor...omuzlarım bir ayı daha taşıyabilecek güçte değil..adım atmak istemiyor ayaklarım...yeter diyor ..yeter artık diyor tüm hücrelerim..içimin cığlığı duyulmasada kulaklarım uğulduyor..enkaz oldu her yanım..bi tarafı kaldırmaya çalışsam diger taraf çöküyor..yitik sessiz derin bir çöküntünün en dayanılmaz noktasındayım...

Son düzenleme:

canım üzülme vardır bir hayır bundada..Ne diyim ne söyliyim seni ne teselli eder hiç bişey biliyorum bizde aynı durumdyız..Sen ilaç falan kullanıomuydun canım tedavini ne zamandır görüyorsun..Bu yolda e önemli şey sabır bunu hepimiz biliyoruz..Bu yolda tek işimiz sabretmek beklemek ve isyan etmemek elden gelen bişey olsa malesefki yok üzülme olucak birgün de pes etme ağlama diren bak bende umutsuzum bu ay bende üzülüyorum ama yin gidicem yine yapıcam diyorum canım benim yapma böyle

canım ben 4 kur klomen ve catlatma ignesi kullandım..sonrasında rahim filmi cekildi..o ay hamilelik olur gibi oldu olmadı düşükle sonuçlandı..ve sonrasında bir 5 ay daha ilaçsız incirle devam ettim..ama sonuç malesef yok..tabi 4 aylık klomen öncesindede yine bir 8 ay ve her defasında böyle bekleme nöbeteri geçirdim...yani toplamında 1,5 yıldır her ay umut..her ay hüsran...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…