Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yok bu ikinci olacak..pazartesi gittigimde sagda 13mm bir tane yumoş vardı persembe tekrar gel dedi bana

yok bu ikinci olacak..pazartesi gittigimde sagda 13mm bir tane yumoş vardı persembe tekrar gel dedi bana

tamam tatlım şimdi oldu.yumoşun daha küçük yine yumoş kontrolü olacak istenilen büyüklüğe gelmişmi diye bakacak.eğer geldiyse iğne verir çatlatmak için

ahhhhh şu yumoşlarr ahhhhhh ben doktora gittigimde reglimin 10.günüydü rojdacım ozamanki boyutu küçükmü sence

mrb kızlar nasılsınız bakalım?

istbul canım heyecanlanıyor insan ister istemez kuru incir ye canım etkisi oluyo gerçekten yumoşlar inş. büyür canım

tünaydınnn kızlarrr.bugün iğnemden sonraki 11.günüm.kasıklarımda ara ara batmalar oluyo ve göğüs uçlarım acayip acıyo dokunamıyorum bile bunlar neye alamet bilemedim inş. benimde tutmuştur bu ay bol hamiş haberli bir ay olur inş. rabbim herkese versin.cemrecim test yapmışsın tek çizgi çıkmış galiba ama biraz daha sabret güzel sonuçlar alırsın inş..

ay sorma sedacım dün eşime al gel dedim incir..iyisinden al dedim kurt falan görürsem yiyemem diye..15lira vermiş 20tane falan incire..1tane yedim kontrol ede ede 2.de ve 3.de kurt görünce yemedim..midem kalktı..tabi satanın kulaklarını çınlattım bol bol..çünkü eşim kurt faan yoktur dime diye sormuş yok hiç olurmu bu en iiyisi burda bylesi yok falan..aptal yaa

şadu cum sende mi iğne oluyosun canım yumurtan gelişirse aşılama mı düşünüyosun ben de bu ay menogon kullanıyorum önce ilaçla başlamıştık ama yetmeyince iğne takviyesi yaptık.sen daha önce kaç defa klomen kullandım seninde mi zayıf yumurtlaman ilk defa mı iğne kullanıyorsun inşallah gelişir folikülün canım..

arkadaşlar bu ay yumurtamdan hiçç ümit yok o kadar iğneye rağmen bugün 16. günüm ve 14mm olmuş yumurtam yani hiç büyümüyor değil iğnelere tepki veriyor ama doktorda hiç tepki vermeyedebilirdi diyor iğnelere devam edicez cuma gününe kadar eğer cuma günü 16mm i geçerse çatlatma iğnesi vurucak ve ilişkide bulunucaz.doktor tabiki bizim için 18 in üzerinde olması daha iyi olurdu ama bu ay bu şekilde denemek zorundayız diyor.bu kadar zorla büyüyen yumurtanın kaliteli olup olmadığını da bilemiyoruz bunu ancak adet olduğunuzda anlayabiliriz diyor.bu ay böyle geçicek heralde zaten ilk ayımızdı tedavide sizin yumurtalıklarınızın ilaçlara ve iğnelere nasıl tepki verdiğini anlamış olduk önümüzdeki ay ona göre bir yol haritası çizicez diyor.eğer bu kadar iğneye ilaca kaliteli bir folikülüm olmuş olsaydı karar vermiştik aşılama yaptıracaktık.ama 16. günümde daha 14mm olan bir yumurta ile aşılama için yola çıkamayız.ama çok üzgünüm çok zayıf tepki veriyor yumurtalık diyor önümüzdeki ay aşılamayı düşünmeliyiz diyor.yani benim klomen ile ilk ayımda 10. günümde 17 mm di yumurtam şimdi neden böyle oldu acaba bu sadece bu aya mı mahsus büyümicekleri bir aya mı denk geldik yoksa bundan sonra hep böyle mi olacak bilemiyorum.Allah yolumuzu açık etsin.önümüzdeki ay bize aşılama yolu gözüküyor.zaten 4 kutu menogon a 400 tel verip bantlara vs.. de para harcayınca aşılama için hastane sadece 370 tl alıyormuş gözden çıkarabilirim.yeterki kaliteli bir folikül görmeyi nasip etsin rabbim bize...

haa bu arada bu kadar olumsuz şeye rağmen Allahtan rahim duvarı ve iç yapısıyla ilgili bir sıkıntımız yok o bari iyi durumda bebek olursa tutunabilir bu yönden yüzümüzü güldürdü en azından rabbim.bu ay o kadar ümitsisim ki o kadar olur yani ben neye üzüleceğimi şaşırdım adetimin 3. gününden beri gün aşırı doktora gidiyoruz ilaç+östrojen bantları+iğneler e toplamda 500 tl para harcadık eşim haftada 3 gün izin almak zorunda kalıyo herkes merak içinde hayırdır diye soranlar oluyo yalan söylemek bahaneler üretmek zorunda kalıyo.bu kadar masraf yapmışken aşılamayı düşünmeye başlamıştık ki onun için gereken kaliteli bir folikülüm bile yok.neden bu kadar zayıf tepki veriyor.çok üzülüyorum çokkk.eskiden 2-3 çocuk isterken şimdi eğer 1 tanem olursa rabbime şükredeğim.acaba ben de sağlıklı bir çocuk doğurabilecekmiyim(((((

canım sen kaç yaşındasın, yaşlamı ilgili yoksa bünye yada genetikmi

doktor birşey diyormu merak ettim

ercelfcim ne kadar güzel anlatmışsın içini dökmüşsün resmen yani..ben seni de takip ettigim için biliyorum ne kadar ugrastıgını..inşallahh rabbim seninde yüzünü güldürür bir an öncee..onca ugrasa karsılık alırsın inşallahh.. zor bir süreç Rabbim yardımcınız olsun

canım üzülme herşey olacağına varıyor..Bu ay böyle geçecek belki ümidini kaybetme rabbim yolunu açık eylesin bir önce isteyen herkese versin.Hep klasik sözler ama başka çaremiz yokki incir falan yiyormusun canım etkisi oluyor daha önce yemişmiydin.Çok stres yapıyorsanda olmaz bilemiyorumki kelime bulamıyorum canım hepimiz aynı durumdayız biliorsun

canım benimde benimde vurulduğum günüde sayarsak 5.günüm aynı sancılar batışmalar bendede var ne olduğunu çözemedim valla yine beklicez canım :18: hayırlısı artık inş. iyi haberlerle geliriz hep birlikte hepimiz inş. inş.

kurtmuu ... Ben hiç kontrol etmedn yedim heepp Aaaayyyyyy kurtları ymiş olabilirmiyim Ölede olsa işe yaradılar galib yumoşlar büyüdü çünkü şaka bir yana gerçekten birkaç kere incelemiştm ama kurt varmı die değil incrin içine bir bakim der gibi made öle bende yerken incelerim artık :2:

tunaydın kızlarrr oncelıkle seddanın barısmasınaa cokk sevındım:)))dualaımız ıse yaradı olumlu dusunelım olumlu olsun dımı...

kızlar dun esım sımegrofı testı verdı bıde bundan 4 ay on ce vermsıtı bugun yenı bı doktora gıdıyorum dıye sende test yaptır demıstım nazlana mazlana zor gondermıstım ıykıde gondermısım..

sonuc ı dgll kızlarrr ben bıttım bıd eesım basladı offfff

sonuclar 4 ay oncekının tam tersı olumsuz.

spermlerde sekıl bozuklugu var demıs hareketlılık az dımız ultrosana gondermıs vıtammın vermış devlet odemıyormus 50 tl cıvarında..

bende bırazdan cıkıp doktora gıdıcemm,ınsallah bu doktorla anlasırız,eskı doktorun neden yumurta TAKİBİı yapmadını sorcam o kadar cokk sorcam s ey varkı bıde esımınkı cıktı.ALLAHH SABIR VERSIN BIZLERE DARALTI GELDI VALLAA((

KIZLAR BUGUN I HABERLERLE GELIYIM DUANIZI EKSIK ETMEYIN SIZLERI COKKS VEIYROUMM KOCAMAN OPTUMMMM

evet canım bugün iğneden sonra 17.gün yapıcam kantestini artık akşama bakalım sonuç ne çıkar 4 gün önce doktora sormuştum kanda baksam çıkarmı döllendı demiştiya hayır çok erken demişti ben idrar yaptım heralde ondan çıkmamıştır inşallah tabı yada kendımı kandırıyorum rüyamda ameliyat oluyorum doktora soruyorum bebek varmı başlangıcı vardı diye evet hala duruyo diyodu nasıl hoşuma gittiya inşallah tez zamanda alırız bu haberide

canım sakın takma kafana arkadaşımın eşinin sperleri zayıftu ve şuan kız 2.hamile testinide ben yaptım hiç takma sakın tedavisi mümkün olan bişe kısırlık var demedıkı belkı bir ayınızı alır ona destek ol çünkü erkekler önemsız olanını bile büyütüp bende sorun var takıntısını yapar bize benzemezler noral olmayıncada bılıysun hiç olmaz hiç takılcak bişle değil canım inan bana ıyı haberlerle gel inşallah canım

canım benim üzülme lütfen..Eşinin 4 ay önce normalse şimdi nasıl deişik oluyor allahın işi işte merak etme canım hepsinin üstesnden geleceksiniz birlikte allah yardımcınız olsun her ikinizinde üzülmeyn inşallahta yarın güzel haberlerle gelirsin

yok canm. şu an gelişmiş görünüyo zaten yarın gidicem doktora. pazartesi den beri normal ilişki dedi dr. glucophage kullanıyorum her gün. sonra regln 5. günü klomene paşladım. geçtiğimiz cumarteside pregny iğnesi oldum. inşallah gönlümüzce olur benim daha ilk ayım.

canım arkadaşım çok sevindim seviyorum siziyaa valla okadar sevindimki ben ağlıyca şimdi çok dua ettim sana nasılda geldi konuştu ama:)inşallah tutturursunuz canım siz zaten önemlı olan zamanı değerlendirdiniz evel Allah bu arada canıom ben testi dün yaptım ama erken heralde bılmıyorum tabı doktora geçen cuma gittiğimde döllenmiş demiştiya birhafta 10 güın sürer tutunması demışti öyleyse eğr çıkmaması normal belkıde tesellı ediyom ama napim bugün kanda baktırıcam bend egeç döllenme olduğu için ancak kesın sonucu o verir sizede haer veririm akşama falan anca çıkar sonuç

kızlar ıgnedne sonrakı 14.gunum kasıklarım felaket agrıo ayaga zor kalkıyorumm sızdede oluomu agrılar yarında ak mı karamı bellı olacak cok heycanlıyımmm

kızlar ıgnedne sonrakı 14.gunum kasıklarım felaket agrıo ayaga zor kalkıyorumm sızdede oluomu agrılar yarında ak mı karamı bellı olacak cok heycanlıyımmm

yarından sonra kanda çıkar canım istersen yapabılırsın.bendede aynı ağrılar oldu bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…