Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

klomen gibi ilaçlar sonrası iğnenizi olduktan sonra progestan kullanıyor musunuz acaba? ve kaçıncı günde adet oluyorsunuz? benim bugün iğne sonrası 19. günüm ve hala gelen giden yok.. bol sulu ama bi yandan da yapışkan akıntım var.. başka da hiçbirşeyim yok.. ateşim ortalama üstünde seyrediyor.. ama merak ediyorum iğne sonrası adet olmak için kaç gün beklemek gerekir..?

Kızlar olmadı yine olmadı..... 8. ayımı devirdim çok üzgünüm, gerginim ağlamaktan gözlerim şişti yine.
Hiç bir sebebi yok doktorlarda şaşırıyor kalamama ne kadar daha bekleyeceğim bu iş çok stresli :18: çok üzgünüm

kızlar doktordan geldim reglimin 10.günündeyim sagda bir tane yumoşum olmuş 13 mm persembe tekrar gel dedi iyi mi bu deger :18:
rojdacım üzülme canım dicem ama üzüleceksin biliyorum nasip degilmiş...inşallahh bir daha ki ay sürpriz yapar bebegin.moral bozmak yok yola devam..bebişi bulana kadarrr:KK20::KK54:

buda bunyeden bunyeye degisirmi bilmiyorum ama benim gecen ay 10. gunumde 12mm idi.. hergun 1 mm buyur dedi.. aynende oyle oldu.. 4 gun sonra gittigimde 16 mm idi ve uygun dedi.. 18 e tamamlamak icin igne verdi cunku asilama yapilacakti..
umarim bu bilgi isine yarar :KK66:

canım 15 gun once iğnem yapıldı ve doktor gecen cuma yumurtan yanı 4 gun once yumurtan döllenmiş dedi. bugun benım normalde adet gunum ama bazen 1-2 gun oynayabılıyor.3 gundur çok ağrım vardı ve çok yoğun akıntım var bayadır.ama bugun gogus acıması azaldı yarın ıdrar testı yapsam çıkarmı ve sen ne değişiklik yaşamıstın.

canım 15 gun once iğnem yapıldı ve doktor gecen cuma yumurtan yanı 4 gun once yumurtan döllenmiş dedi. bugun benım normalde adet gunum ama bazen 1-2 gun oynayabılıyor.3 gundur çok ağrım vardı ve çok yoğun akıntım var bayadır.ama bugun gogus acıması azaldı yarın ıdrar testı yapsam çıkarmı ve sen ne değişiklik yaşamıstın.

valla benim dollenme 1 ekimde olmustu ben 13 ekimde test yapmistim.. idrar testi cok silik cikmisti ama kan testi bayaa bi bagiriyordu..
kasik agrim hala gecmedi benim.. bugun doktora gittim normal ama cok hareket etme yinede dedi.. sanirim düşük tehlikem var..
2 gundur goguslerim acimaya basladi oda normalmis.. ben ploraktin ilaci kullaniyorum 2 yildir..onu biraktim hamile kalinca o yuzden olur dedi.. ama illede her belirtiyi yasamak zorunda degilsin dedi.. senin kan testinde cikar belkide ama yinede doktor bigun verdiyse ben onu bekle derim.. ben 12 aydir 2 kez uzuluyordum cunku.. hem test yapinca hem adet olunca.. az daha sabretsen mi ki acaba :KK34:

valla benim dollenme 1 ekimde olmustu ben 13 ekimde test yapmistim.. idrar testi cok silik cikmisti ama kan testi bayaa bi bagiriyordu..
kasik agrim hala gecmedi benim.. bugun doktora gittim normal ama cok hareket etme yinede dedi.. sanirim düşük tehlikem var..
2 gundur goguslerim acimaya basladi oda normalmis.. ben ploraktin ilaci kullaniyorum 2 yildir..onu biraktim hamile kalinca o yuzden olur dedi.. ama illede her belirtiyi yasamak zorunda degilsin dedi.. senin kan testinde cikar belkide ama yinede doktor bigun verdiyse ben onu bekle derim.. ben 12 aydir 2 kez uzuluyordum cunku.. hem test yapinca hem adet olunca.. az daha sabretsen mi ki acaba :KK34:

haklısın canım işte çok sabirsızım beklıyım ben en ıyısı göğüslerimin ağrısı azlınca acaba tutunamadımı korkusu aldı bian ama engüzeli beklemek nasıl geçer zaman bilmiyorum ama napalım saol canım cabın için.:KK16:

Son düzenleme:
haklısın canım işte çok sabirsızım beklıyım ben en ıyısı göğüslerimin ağrısı azlınca acaba tutunamadımı korkusu aldı bian ama engüzeli beklemek nasıl geçer zaman bilmiyorum ama napalım saol canım cabın için.:KK16:

canım bişe daha fazla oldu ama merakımdan idrar testinde adetin geçmişmiydi yoksa erkenmı yapmıştın ve ılk döllenmede tuttumu senin?

canım bişe daha fazla oldu ama merakımdan idrar testinde adetin geçmişmiydi yoksa erkenmı yapmıştın ve ılk döllenmede tuttumu senin?

sabirli olalim biz sabirli :KK66: ben cok sabrettim bu ay.. benim asilama oldu ve 12 gun sonra kanda cikacakti ama ben 15 16 gun bekledim.. kasık agrim disindada hicbiseyim yoktu.. umudumda yoktu :)
benim adetlerim hic duzenli degildi 28-30-40-50 boyle uzar gider bu :) en son 9 eylulde adet olmustum ama gec yumurtlama yuzunden 28 eylulde asilama yapilabildi bana.. o yuzden hic bilmiyorum gecip gecmedigini..
ayrica fazla olan bisii yok yardimci olabiliyorsam ne mutlu bana :KK34:

sabirli olalim biz sabirli :KK66: ben cok sabrettim bu ay.. benim asilama oldu ve 12 gun sonra kanda cikacakti ama ben 15 16 gun bekledim.. kasık agrim disindada hicbiseyim yoktu.. umudumda yoktu :)
benim adetlerim hic duzenli degildi 28-30-40-50 boyle uzar gider bu :) en son 9 eylulde adet olmustum ama gec yumurtlama yuzunden 28 eylulde asilama yapilabildi bana.. o yuzden hic bilmiyorum gecip gecmedigini..
ayrica fazla olan bisii yok yardimci olabiliyorsam ne mutlu bana :KK34:

tabiki oluyosun canım çok saol inşallah tutar bakalım kısmet.:KK14:

bız de ozele gıdıyoruz ılçeden ile, 85 km yol, bır gıdış. hele ust uste cagırınca doktor gıt gel baya masraflı oluyor.saglık olsun da nasıl olursa olsun.:nazar:

ben de eşimi çok zor ikna ettim bana çok endişeleniyosun diyo ama burda şartlar çok çok kötü yumurtalara bakmak için rahimden muayene olucağımı öğrenince özele gittim iyi ki de gitmşim klomen en düşük dozuyla bile çok fazla iyi durumda yumurtam oluşmuş doktor çok şaşırdu çatlama iğnesi veremem çoğul gebelik oluşur ikizden fazla olur 2 den fazla olunca önermiyolarmış buradaki doktor bakmadan bu ilacı neye göre verdi anlamadım bu ay korunucaz adetimin 2. günü çağırdı inşallah diğer testlerde de bir sıkıntı yoktur anne olmayı çok istiyorum Allah sanada hayırlısıyla nasip etsin ama içim çok rahatladı burda hiç ilgilenmiyodu

kızlar ban yardım edrmisiniz LÜTFENNNN :)))
BENİM yarın 5. günüm klomen için doktora gitmeyi düşünüyorum ama benim yumurtlamam oluyor her aADETİN 14 - 15 i gibi yumurtluyorum zice kullanmalımıyım bu ilacı kaliteli oluyor mu acaba klomen le yumurtalar
daha önce 2 kez kullandım 1 yılı geçti kullanalı
3 AYDA GONAL F İLE BYÜTTÜLER
BİLMEMKİ TEKRAR KLOMEN KULLANMALIMIYIM
2 YILDIR BEBĞİM OLMUYOR

klomen gibi ilaçlar sonrası iğnenizi olduktan sonra progestan kullanıyor musunuz acaba? ve kaçıncı günde adet oluyorsunuz? benim bugün iğne sonrası 19. günüm ve hala gelen giden yok.. bol sulu ama bi yandan da yapışkan akıntım var.. başka da hiçbirşeyim yok.. ateşim ortalama üstünde seyrediyor.. ama merak ediyorum iğne sonrası adet olmak için kaç gün beklemek gerekir..?

mrb tuncs bende gecen ay serophen kullandım catlatma ıgnesınden sora progestan verdı dr ve ıgneden sonrakı 13 yada 14 gun ıcın teste cagırdı ama ben 13. gunde adet oldum dr erken oldugumu soledı ısın ozu 14. gunden sora adet olunuomus senın 4 5 gun gecmıs baya olmus bı test yaptırsana ıns hayırlı haberlerını alırız ıns

mrb tuncs bende gecen ay serophen kullandım catlatma ıgnesınden sora progestan verdı dr ve ıgneden sonrakı 13 yada 14 gun ıcın teste cagırdı ama ben 13. gunde adet oldum dr erken oldugumu soledı ısın ozu 14. gunden sora adet olunuomus senın 4 5 gun gecmıs baya olmus bı test yaptırsana ıns hayırlı haberlerını alırız ıns

canım bişe sorucam kesin olarak 14 gün sonra olunuyomu adet benım bugun 15 bıttı iğneden sonra

iyi akşamlar kızlarr..yorumları okudum baya ilerlemiş bugün pek girmedim buraya.cemretibet ağrıların devam ediyormuş sanırım canım yatıp dinlemiyomusun yoksa doktor ne diyo bu ağrılara tutunma ağrısı filanmı yoksa..benimde bugün göğüs uçlarım acımaya başladı ve adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıyo çok deil ama bilmiyorum bu belirtiler inş. hayıra çıkar iğne olalı 9.günüm bugün bişey varsa nezaman belli olurki aceppp:44:

iyi akşamlar kızlarr..yorumları okudum baya ilerlemiş bugün pek girmedim buraya.cemretibet ağrıların devam ediyormuş sanırım canım yatıp dinlemiyomusun yoksa doktor ne diyo bu ağrılara tutunma ağrısı filanmı yoksa..benimde bugün göğüs uçlarım acımaya başladı ve adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıyo çok deil ama bilmiyorum bu belirtiler inş. hayıra çıkar iğne olalı 9.günüm bugün bişey varsa nezaman belli olurki aceppp:44:

ah canım inşallah yok sormadım dün adetimin birgün öncesiydı feci belim ağrıyodu bugunde okısmıma bir ağrılar girdi anlatamam ani hareket ettiğimde oluyo bu ağrılar genelde inşallah ıyı haber alırız canım benim iğnemin 15.günü bilmiyorum ama iğnenin etkısı 14 günde bitiyomuş doktor bana kasım ıkısınde gel dedi zaten ozamana kadar heralde tutunmuş olur olmassam ama bildiğim kadarıyla adet gününden 3 ,4 gün sonra kanda çıkar bakalm dua edelim :KK14:

Son düzenleme:
X