Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ben kaçıyorum mesai saati bitimine az kaldı herkese iyi akşamlar..Allahın izniyle yarın görüşmek üzere kızlaaarr..

beni de alın listeyee klomen kullandım önmüzdeki ay için umutluyummmmm :)

ercelf ins beraber kaliriz cnm herkesin emegi yagli olsun bebler kucaklarina gelsin insAllah

iyi akşamlar.. bende klomen e başlayacagım bu ay.. 1 hafta sonrada çatlatma ignesi yapılacak.. yumurtalıklarda tembellik varmış.. yumurta tembelligi nasıl oluyoo bilen varmı hamile kalma olasılıgı nedir acaba..: (

ercelf...
canım..cok sevindim yeni haberlerine...ne güzel gelişmeler bunlar..ne güzel umutlar...Hadi bismillah canım...güzel düşünelim güzel haberler alalım senden..rahat ol ..sakın sitres yapma...olabildiğince calışmalarda tadını cıkarmaya keyif almaya bak..bu cok önemli biliyorsun...umarım carşambaya yumoşların tam kıvamında olur ve...,,,sonuç inşallah...bu olur.....

friendly canım..nasıl atlamışım bilmem...benim her ay istisnasız adım listede olurdu...unutmuşum sana haber vermeyi ..bat 28 ekim benim...

bende bi kurstayım bu aralar..o yüzden giremiyorum mesaide net e...akşamda yıkılıp kalıyorum...bu ay benim kontorulüm veya herhangi bir tedavim yoktu..ama 9-10-11 .günlerde öyle belim ve kasıklarım ağrıdı ki anladım catlamanın olduğunu..vallahi gün aşırı stres yapmadan (ilk kez)calışmalarımızı bi güzel tamamladık..bugün 19.günüm bitiyor..yarın 20 .güne uyanacağım....umutlanmadan edemiyor insan..acaba varmı demekten alamıyor...aynı telaşe..aynı sitres aynı bekleyiş,,,ezberledim bu süreci artık..yanlız bu ayda yine içimi kemiren bişey var..bu ay dediğim gibi kurstaydım..bir haftalık eğitim..atış eğitimi...biraz özel harekat tarzında.cok olmasada hareketli geçiyor ..kısa da olsa koşturmalar oldu..ee bende bişey diyemedim...Allaha emanet artık..olduysa da yine düşük le sonuçlanabilir diye de aklımdan geçmiyor değil...hayırlısı artık..ne dersiniz..varmıdır şansım...:44:

ben de lısteye dahıl olabılırım.bu ay klomen kullandım, çatlatma iğnemı de oldum.22mm boyutunda bır tanecık yumurtam vardı. şimdi çalışmaları bıtırdık. beklemedeyız

Birsey sorayım bır de, ne zamana test yapsam bellı olur acaba hamılelık? bır haftada mı 10 gunde mı?Ayın 15ınde ıgne oldum bu arada

Son düzenleme:
friend arkadasim tombiliu nun oglu oldu ege cik dogdu ve su an 17 aylik onuda yazarsan sevinim

yaa kızlar bişi sorcam bu çatlatma iğnesinden sonra doktor ilişki günlrini veriyoya hani o günlerden sonra bidaha adet olana kadar ilişkiye girilmeyecekmi yaa????bilen varsa yardımcı olabilirmi..mesela ben pazar günü iğnemi uruldum bana pazartesi çarşamba ve cuma ilişki dedi..bundan sonraki günlerde yine gün aşırı devam etmek tehlikelimi anlamadım???

yaa kızlar bişi sorcam bu çatlatma iğnesinden sonra doktor ilişki günlrini veriyoya hani o günlerden sonra bidaha adet olana kadar ilişkiye girilmeyecekmi yaa????bilen varsa yardımcı olabilirmi..mesela ben pazar günü iğnemi uruldum bana pazartesi çarşamba ve cuma ilişki dedi..bundan sonraki günlerde yine gün aşırı devam etmek tehlikelimi anlamadım???

ayın 2 sinde çatlatma iğnemi oldum.bugün ayın 19 u.bundan 4 gün önce kahverengi bir lekelenmem oldu.adet oldum sandım ama devamı gelmedi.2 gün önce test yaptım negatif çıktı.birdaha test yapmaya korkuyorum.siz yaşadınız mı böyle birşey.geçen ay 18 inde olmuştum adetimi.öyle ya da böyle gecikti adetim.

mrblar kızlar napıyosunuz?

yelkenlıkızz sana bısı sorcam zekaıtahır burak hast. ozlem uzunlar dıye bı doktor varmış gıttınmı hıcc

milk07 ben hıc catlatma ıgnesı falan kullanmadım.

o yuzden bı bılgım yokk

yardımmcıı olamıycamm kusura bakma

mrblar kızlar napıyosunuz?

yelkenlıkızz sana bısı sorcam zekaıtahır burak hast. ozlem uzunlar dıye bı doktor varmış gıttınmı hıcc

merhaba cansu zekaitahire hiç gitmediö sadece etl,k ihtisasa bir kez gittim bir daha gitmedim

Cnm cat ignesi vurulunca en fazla 36 saat yasiyor yumurta 3 veya 4 gun iliski oneriliyor 4. Gunden sonra eger yumurta tuttu ise ne ala tutmadi ise bosuna calismis olunur 4. Gunden sonra

Cnm cat ignesi vurulunca en fazla 36 saat yasiyor yumurta 3 veya 4 gun iliski oneriliyor 4. Gunden sonra eger yumurta tuttu ise ne ala tutmadi ise bosuna calismis olunur 4. Gunden sonra
ondan sonrakı calısmalar bosa dıosun yanı banada böö geldı acaba yapsam mı yapmasammı dıe dusunuodm ıı oldu soledıgın canımmm:))
canım bende klomen ve ovıtrell e oldum bu ay ıgneden 15gun sonra gel dedı bana

canım genelde ıgneden 14gun sonra adet oluomusssun etkısı olemıs kı oda zaten bat zamanlarına denk gelıo mesela benım 27si batım 26sıda ıgneden 14gun sonrası oluo aynı zamanlarda yanı ama bence sen hamılesın lekelenmede yerlesmeden dolayı hcg daha ıdrara gecmemıstır kanda baktır cıkae senı takıp edıcem yaz tamam hamılesın ınss

:) aynen katılıyorum. bana da arkadaşın dediği gibi bööö geldi. ilaç kullanmama rağmen ilişkiye girmiyorum. canım ne zman isterse ozaman gircem. aman yaaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…