Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben aranızda yeniyim herkese selam Allah hepimizin gönlüne göre versin.Ben c.tesi doktordaydım.31 yaşındayım kızım 10 yaşında sol yumurtalığımda 9 cm endometyiyoma vardı bir sene önce ameliyat oldum.kanallarım kapalıymış 10 senelik dr.um şaşırdı.ameliyatta sol kanalım açılmış.ama kistler üç ay sonra tekrarladı.bebek istiyoruz.dr.doğal yolla olması için bir sene bekledi.ilaçla menapoza soktu yine üç aydır.kistler mucizevi bir şekilde küçüldü.dr.da kanallara tekrar bakmak istedi.çok zor oldu.acı veren bişey kanallar tekrar kapanmış rahim ağzında et oluşmuş kapanmış rahim ağzıda.(daha önceki bi hastalığımın yanlış tedavisi sonucu.)işte böyle 12 gün sonra ilacım bitecek menapozdan çıkacağım.adetten sonrada sana doping yaparız dedi dr.yani ilaç verecekmiş ama ne olduğunu söylemedi.sizin içtiğiniz bu ilaçtan mı acaba.bide benim gibi çocuk doğurupta ikinciyi beceremeyenler varmıııııııııııı...

mrb gecmiş olsun bende ikinici doğuramayandanım canım benim doğum sırsında çok kanaman olduğu için rahim ağzı dışarıya cıkartılarak
kanama olan bölgeye müdahale ettiler ve bu işlem zanamla tıkanamaya yol acıyormuş bende daha bir iki gün önce öğrendim şimdiki durumun acıklanmaya kavuşsun rahim filmi çekilcek evet daha önce kızımdan önce cektirmiştim cok acımıştı

ben aranızda yeniyim herkese selam Allah hepimizin gönlüne göre versin.Ben c.tesi doktordaydım.31 yaşındayım kızım 10 yaşında sol yumurtalığımda 9 cm endometyiyoma vardı bir sene önce ameliyat oldum.kanallarım kapalıymış 10 senelik dr.um şaşırdı.ameliyatta sol kanalım açılmış.ama kistler üç ay sonra tekrarladı.bebek istiyoruz.dr.doğal yolla olması için bir sene bekledi.ilaçla menapoza soktu yine üç aydır.kistler mucizevi bir şekilde küçüldü.dr.da kanallara tekrar bakmak istedi.çok zor oldu.acı veren bişey kanallar tekrar kapanmış rahim ağzında et oluşmuş kapanmış rahim ağzıda.(daha önceki bi hastalığımın yanlış tedavisi sonucu.)işte böyle 12 gün sonra ilacım bitecek menapozdan çıkacağım.adetten sonrada sana doping yaparız dedi dr.yani ilaç verecekmiş ama ne olduğunu söylemedi.sizin içtiğiniz bu ilaçtan mı acaba.bide benim gibi çocuk doğurupta ikinciyi beceremeyenler varmıııııııııııı...

mrb aramıza hoşgeldin..Valla şaşırdım ama allahın takdiri hazan var burda onunda bir kızı var 2.bebeği olmuyor inş. en kısa zamanda iyi sonuçlar alırsınız her ikinizde :KK34:

benim bugün 9. günümdü 5 günlük Femara adlı yeni ilacımı içtikten sonraki ilk kontrolümdü.ve 3 tane yumurtam var.solda 11mm
sağda iki tane 10 mm ve 13 mm.
ve öğrendik ki ben sağdan da yumurtluyomuşum yani ultrasonda gözükmesede sanırım benim sağda da yumurtalığım var.yani doktor aleti sola çevirdiğinde sadece soldaki 11 mm lik yumurtam gözüküyo sağa çevirince zaten hissediyorum sağ duvara iyice dayıyo orda da 10 ve 13 mm lik yanyana iki yumurta duruyo.yani soldan yumurtlasam bir küme halinde hepsi birlikte görünürlerdi ama bunlar sağda ayrı bir yerde.ne ilginç dimi.aslında çok da önemli değil çünkü sağda tüpüm yok.sağdaki yumurtayı soldaki tüpümünm yakalaması da imkansız olmasa da zor.o yüzden soldaki 11 mm lik yumurta bizi daha çok ilgilendiriyo.doktor harika dedi tabi daha erken 9. günüm cuma günü tekrar gidicem.ona göre cumartesi yada pazartesi aşılama düşünüyoruz size dedi.ama ben tekrar doğal denemek istediğimi söyledim çatlatma iğnesiyle.tamam dediler.
hemen östrojen bantı verdiler bir sağ bir sol kalçama iki tane yapıştırdım.deri altına östrojen salgılicakmış.biz ne zaman çıkartacağınızı söyleyeceğiz size dediler.çok mutluyum çok bu gece de çok güzel bir rüya gördüm herşey iyi gidiyor rabbime şükürler olsun.cuma gününe kadar büyürler biraz daha hatta belki cumartesi de bakar hatta pazartesi günde 2 mm büyüse 11 olanı baz alırsak pazartesiye 20 olur heralde 14. günüm oluyo o zamanda.inşallah yine ilkindeki gibi uğraştırmaz beni yumoşu görünce hemen hamile kalabilirim.olmazsa da aynı ilaçla birdahaki ay yine deneyebiliriz sorun değil dediler.
bizde haberler böyle.rabimme şükürler olsun ki bu ay bana bir umut verdi inşallah sonu da hayırlı olur.rabbim ne eylerse güzel eyler.güzel şeyler hissediyorum.inşallah bu ay verebilirim o müjdeli haberi sizlere..

kızlarr mrbb ben geldim nasılsınız bakalımm?? Bitmiyor bu hafta bana yaa geçmiyor neden öle bilemiyorum yaa bunalıma giricem şu hafa bitsin istiyorum hemen:KK37::KK37::KK5:

cumartesileir çalışmadığım için çookk çabuk geçiyo benimiçin vallla :) ama tabi bu önümüzdeki 2 hafta nasıl geçecek hiç bilmiyorum oldumu ollacakmı tuttumu tutacakmı derken ölürüm heycanndan :)):KK35::KK35::KK35:

benim bugün 9. günümdü 5 günlük Femara adlı yeni ilacımı içtikten sonraki ilk kontrolümdü.ve 3 tane yumurtam var.solda 11mm
ve öğrendik ki ben sağdan da yumurtluyomuşum yani ultrasonda gözükmesede sanırım benim sağda da yumurtalığım var.yani doktor aleti sola çevirdiğinde sadece soldaki 11 mm lik yumurtam gözüküyo sağa çevirince zaten hissediyorum sağ duvara iyice dayıyo orda da 10 ve 13 mm lik yanyana iki yumurta duruyo.yani soldan yumurtlasam bir küme halinde hepsi birlikte görünürlerdi ama bunlar sağda ayrı bir yerde.ne ilginç dimi.aslında çok da önemli değil çünkü sağda tüpüm yok.sağdaki yumurtayı soldaki tüpümünm yakalaması da imkansız olmasa da zor.o yüzden soldaki 11 mm lik yumurta bizi daha çok ilgilendiriyo.doktor harika dedi tabi daha erken 9. günüm cuma günü tekrar gidicem.ona göre cumartesi yada pazartesi aşılama düşünüyoruz size dedi.ama ben tekrar doğal denemek istediğimi söyledim çatlatma iğnesiyle.tamam dediler.
hemen östrojen bantı verdiler bir sağ bir sol kalçama iki tane yapıştırdım.deri altına östrojen salgılicakmış.biz ne zaman çıkartacağınızı söyleyeceğiz size dediler.çok mutluyum çok bu gece de çok güzel bir rüya gördüm herşey iyi gidiyor rabbime şükürler olsun.cuma gününe kadar büyürler biraz daha hatta belki cumartesi de bakar hatta pazartesi günde 2 mm büyüse 11 olanı baz alırsak pazartesiye 20 olur heralde 14. günüm oluyo o zamanda.inşallah yine ilkindeki gibi uğraştırmaz beni yumoşu görünce hemen hamile kalabilirim.olmazsa da aynı ilaçla birdahaki ay yine deneyebiliriz sorun değil dediler.
bizde haberler böyle.rabimme şükürler olsun ki bu ay bana bir umut verdi inşallah sonu da hayırlı olur.rabbim ne eylerse güzel eyler.güzel şeyler hissediyorum.inşallah bu ay verebilirim o müjdeli haberi sizlere..

canım benim çok seviğndim senin adına :KK34: Süpeer valla inşl. büyüsün büyüsünde bekletmesin valla bu ara olumlu haberler alıyoruz kızlar :) İnş. bende size iyi haberler getiririm :KK61: amiinn.
Ama 11mm diosun benimde 11mm dr. ufak demişti seninki harika demiş seninkiler çokmu küçüktüki birden ilaçla büyüdü valla şaşırıdm benm dr.da 16mm normali demişti.

cumartesileir çalışmadığım için çookk çabuk geçiyo benimiçin vallla :) ama tabi bu önümüzdeki 2 hafta nasıl geçecek hiç bilmiyorum oldumu ollacakmı tuttumu tutacakmı derken ölürüm heycanndan :)):KK35::KK35::KK35:

geçer canım zaman su gibi bir bakmışsın 2 hafta sonra :KK49::KK49: haberini alırız :KK61: Stres yapma sakin relax olmaya çalış :KK34:

Hadi ya çok sevindim cnm ya erken olmasına rağmen boyutların iyi durumda baya iyi gelişirler o güne kdr merak etme..Ostrojen bantınıda ilkdefa duydum neler varmış valla he..Bu hastane sana uğurlu gelicek tabi Rabbimin izniyle herşey..Ama herşey yolunda gözükküyor inş bu ay verebilirsin o müjdeli haberi tatlımm..

bat 6 kasım...geçen 6 ekimde adet olmuştum ama ovuluasyon hesaplamada bu tarih biraz kayıyor ama normalde de 6 kasım oluyo demi kafamı karışıtırdıdaa :44:

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................ekim ayı listemiz..............................

Frıendly_84....................................... .......................2 ekim
papatyaprenses86.................................. ........ ............9 ekim
golge_cıcegi...................................... ... .......... .......13 ekim
ozlem3486......................................... ............ ............13 ekim
kuzey1............................................ ..... ....................19 ekim
melek04........................................... ..........................19 ekim
kelebek00......................................... ....................... .24 ekim
rojdaa............................................ .......... ...............25 ekim

............................kasım ayı listemiz..............................

durusel24.................................. ................................2 kasım
mlk07............................................ ...........................6 kasım
ercelf................................ ........................................9 kasım
gurbetgüzeli................................. ..............................10 kasım
edirne...................................... .................................12 kasım
cansu_26.......................................... ..... ....................18 kasım
rıhana............................................ ................. .........19 kasım

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.amiiiiiiiiiiiiinn...maaşşallahh

Cnm dikkat et klomende kullaniyorsan incir yeme

cnm incir yeme demişsin ya niye ki?:44::44: bende hem klomen kullandım hem incir yedim 14. gün gittim 26mm 24 mm ve bi kaç tanede ufak oluşmuş çok güzel maşallah dedi doktorum ve hemen çatlatma iğnemi vurdu. bi de bu doktorum yeni,dediki iğneyi getir ben vurcam çogu kişi bilmio vurmayı heba ediolar iğneyi dedi deri altına iyice yerleştirilmeli dedi getirdim göbekten vurdu aklıma takıldı benimde acaba gecen ay vuran yanlış mı vurdu die acilde vurdurmuştum:KK43::44::44::44:

benim yumurta kalitem yüksekmiş.tahlili yapıldı.kanalın biride açıldı.bu hap işe yarar inşallah.umutluyum yoksa vazgeçicem.çünkü dr.sonrasında tüp bebek demişti.bunu denemem allah kızıma sağlık versin.onu doğurduğuma şükür.hiç çocuğu olmayanlar için daha zor.ama ben bu psikolojiyle kızıma daha çok evhamlanıyorum.

Cnm dikkat et klomende kullaniyorsan incir yeme

cnm incir yeme demişsin ya niye ki?:44::44: bende hem klomen kullandım hem incir yedim 14. gün gittim 26mm 24 mm ve bi kaç tanede ufak oluşmuş çok güzel maşallah dedi doktorum ve hemen çatlatma iğnemi vurdu. bi de bu doktorum yeni,dediki iğneyi getir ben vurcam çogu kişi bilmio vurmayı heba ediolar iğneyi dedi deri altına iyice yerleştirilmeli dedi getirdim göbekten vurdu aklıma takıldı benimde acaba gecen ay vuran yanlış mı vurdu die acilde vurdurmuştum:KK43::44::44::44:

vallahi canım bende şaşırdım incir yiyimmi yemiyimmi :44: Ama yicem sanırm günde en azından 1 tane :KK34: Seninde iğne acaba ondan olabilirmiki yanlışmı vurdular ki bakalım bu ay dr. vurucaksa inş.tutar cnm :KK34:

bu arada kızlar buay bende bi sakinlik var anlatamam eskiden çatlıodum meraktan heyecandan oldumu olmadımı die bu ay sakinim rabbim hayırlara vesile etsin:)

vallahi canım bende şaşırdım incir yiyimmi yemiyimmi :44: Ama yicem sanırm günde en azından 1 tane :KK34: Seninde iğne acaba ondan olabilirmiki yanlışmı vurdular ki bakalım bu ay dr. vurucaksa inş.tutar cnm :KK34:

inşallah cnm hepimizinki tutar cnm bugün kardesimde çok güzel bi rüya görmüş rabbimin istediği tarih bu ay olur inşallahta çifte bayram yasarım:)

bu arada kızlar buay bende bi sakinlik var anlatamam eskiden çatlıodum meraktan heyecandan oldumu olmadımı die bu ay sakinim rabbim hayırlara vesile etsin:)

valla canım bende bu ay öleyim hayırlısı artık cümlemize ama ben ümitsizim büyümemiştir gibime gelio ilkinde büyümedi yaa :KK50::KK5::KK5:

canım yeni bi hastaneye gitmeyebaşlamışsın.inş.o hastane sana uğurlu gelir tedavi için ilk ve son gidişin olur umarım bidakine bebişinin kalp atışlarını dinlemeye gidersinnnnn:nazar:

çok teşekkürler arkadaşım şuanki hastanemden doktorumdan hemşirelerden ve tedavimden çok eminim kendimi onlara teslim ettim ve çok güveniyorum.inşallah sonu hayırlı olur...

bend yeniden aranizdayim klomene basladim bugun ikinci gunum gecen sene bu vakitler kullandim tutmadi maya
nisanda kendiligimden hamile kaldim onu da temmuzda kaybettim calismalara yeniden baslamak istiyorum ins bakalim mevlam neyler neylerse guzel eyler

gurbet guzeli canım seni hatırlıyorum bende senden sonra hamile kalmıştım mayıs ayında ama 8 haftalık düşük olmuştu sana da çok geçmiş olsun sen ne kadarlıkken kaybettin meleğini sorun neydi belli mi Allah acılarını tekrar yaşatmasın inşallah.benim kürtajdan sonraki 5. ayım 3 ay düşünmedik zaten 2 aydır da deniyoruz henüz olmadı.klomen i bıraktım doktorum Femara isminde çok daha etkili bir ilaç verdi onunda neticesini bugün gördük 3 tane gelişen folikülüm var.hayırlısı artık.cuma tekrar gideceğim...

canım benim çok seviğndim senin adına :KK34: Süpeer valla inşl. büyüsün büyüsünde bekletmesin valla bu ara olumlu haberler alıyoruz kızlar :) İnş. bende size iyi haberler getiririm :KK61: amiinn.
Ama 11mm diosun benimde 11mm dr. ufak demişti seninki harika demiş seninkiler çokmu küçüktüki birden ilaçla büyüdü valla şaşırıdm benm dr.da 16mm normali demişti.

canım benim 9. günümde yani güne göre iyi zaten önceki hamileliğimde de 14. günümde vurulmuştum iğnemi o zamana kadar büyür sanırım daha.zaten eğer 10 mm i geçiyorsa ümit vaadediyor demekmiş..doktor bana neden harika dedi artık klomene tepki vermiyordu vücudum geçen ay doğala bıraktık onda da hiç gelişmedi bu ay verdiği ilaçla 3 yumurta hem de faili meçhul olduğunu düşündüğümüz sağ yumurtalığımdan 2 tanesi(ben doğuştan yarım rahimliyim yani sol tüpüm ve sol yumurtalığım var sağda tüpüm yok ama ultrasonda yumurtalık görünmesede sağdan da yumurtlamışım demekki yumurtalığım var)
sağda 2 tane 10 ve 13 mm
solda 1 tane 11 mm.yani benim için iyi anlatabildim mi :)

Hadi ya çok sevindim cnm ya erken olmasına rağmen boyutların iyi durumda baya iyi gelişirler o güne kdr merak etme..Ostrojen bantınıda ilkdefa duydum neler varmış valla he..Bu hastane sana uğurlu gelicek tabi Rabbimin izniyle herşey..Ama herşey yolunda gözükküyor inş bu ay verebilirsin o müjdeli haberi tatlımm..

ben de öyle inanıyorum canım bu sabah bir uyandım o kadar güzel bir rüyaydı ki anlatamam sana sanki gerçek gibiydi rabbim çok güzel bir şey gösterdi bana rüyamda sanki canlı gibi yaşadım o duyguyu çok mutlu uyandım ve hayırlı haber aldım yumoşlardan.canım östrojen bantı şeffaf bir bant kalçaya yapıştırılıyor ordan deri altına östrojen salgılıyor ve rahim duvarını kalınlaştırmaya başlıyor.kalçadan çok etkiliymiş rahim bölgesine daha yakın olduğu için.ağızdan alınan tabletlerden daha etkiliymiş.ben daha önce estrofem içmiştim de.bu sefer böyle yaptılar işte.bakalım ben hamile kaldığım ay 10. günümde yumurtam 17 mm idi.şimdi 9. günümde 10, 11 ve 13 mm ler daha küçükler ama daha kaliteliler.o yumurtam klomen ve incir suyuyla büyümüştü benim belki de sağlıksızdı 10. günümde kocaman olmuştu.bilemiyorum doktor harika dedi işte takip edicez dedi pazartesi ye kadar bakıcak.önce aşılama önerdi tabi daha kesin sonuç için ama ben doğala bırakalım çatlatma iğnesiyle dedim tamam dedi artık en geç çarşamba çatlatma iğnemi olmuş olurum heralde.bakalım hayırlısı:)))

canım benim 9. günümde yani güne göre iyi zaten önceki hamileliğimde de 14. günümde vurulmuştum iğnemi o zamana kadar büyür sanırım daha.zaten eğer 10 mm i geçiyorsa ümit vaadediyor demekmiş..doktor bana neden harika dedi artık klomene tepki vermiyordu vücudum geçen ay doğala bıraktık onda da hiç gelişmedi bu ay verdiği ilaçla 3 yumurta hem de faili meçhul olduğunu düşündüğümüz sağ yumurtalığımdan 2 tanesi(ben doğuştan yarım rahimliyim yani sol tüpüm ve sol yumurtalığım var sağda tüpüm yok ama ultrasonda yumurtalık görünmesede sağdan da yumurtlamışım demekki yumurtalığım var)
sağda 2 tane 10 ve 13 mm
solda 1 tane 11 mm.yani benim için iyi anlatabildim mi :)

şimdik anladım canım hadi bakalım inş. bu ilaçla yeni hastane yeni dr.lar iyi gelir inş. :KK34:

hazancım saolasın inş. seninde büyürlrde sende 2.evladını kucağına alabilirsin :KK34:

valla canım bende bu ay öleyim hayırlısı artık cümlemize ama ben ümitsizim büyümemiştir gibime gelio ilkinde büyümedi yaa :KK50::KK5::KK5:

öle düşünme cnm gecen ay nasıl sancım vardı sanki karnıma sığmıodu yumurtalık biri 16 mm biri küçük oluştu çünkü çok kasmıştım kendimi ama bu ay serbest bıraktım incirimi yedim oturdum klomenle sonuç gayet güzel seninde öledir inşallah:)bide hamiş olursak süper

öle düşünme cnm gecen ay nasıl sancım vardı sanki karnıma sığmıodu yumurtalık biri 16 mm biri küçük oluştu çünkü çok kasmıştım kendimi ama bu ay serbest bıraktım incirimi yedim oturdum klomenle sonuç gayet güzel seninde öledir inşallah:)bide hamiş olursak süper

çıkmadık candan ümit kesilmezmiş derler inş. o günlri göreceğiz canım hep beraber:KK34:

X