Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım doktor haptan sonra yumurtalarına bakıyo eğer o uygun görürse iğne veriyooo.sıkıntı yapma yani doktorun buna karar verirr

tşkler cevap için sevser..umarım gerek kalmaz
amin inşallah canım gönlünce olsun herşey.....
enfekiyon için gitmiştim kontrol için yeniden gitmem lazım de.. senin işin de zormuş allah kolaylık verisn .
zaten bu gittiğimde öyle gittim geldim sordular bende adetliydimya dr alttan bakamadı cuma gelde altten bakıyım dedi dedim : )))
cuma gidecem yine çağırırsa millet anlayacak vallah offfff
canım ben bunu ilk defa duyuyorum gerçekten yasakmı yaa yani bidahaki adet tarihine kadar (inş. olmamda )çalışma yokmu benimde ilk klomenim inşallah ilklerimiz uğurlu olurrr yarabbiimmmmm
benim bi arkadaşa dr demişti valla canım ama emin değilim dr uma sorarım gelince yazarım size bi yanlışlık olmasında
vicdanen rahat olamam sora
inşallah canımm aminn.burda hepimiz birbirimize umut oluyoruzz buna inan:13:

bilmezmiyim canım kk benim için çok ama çok özel

evet canım ya doktoruna bi sorsana bakalım ne dicek gerçekten yasakmı merak ettim şimdi bi sonuç alamzsak bende doktorumu arar sorarımmm

Cnm dikkat et klomende kullaniyorsan incir yeme
Yumurta takibi yapmak acisindan cagirabilir buyuklugunu olcmek icin
çatlatma iğnesini herkese vermiyor dr canım uygun gördüğüne veriyor sanırım
Kendiligindende catliyor o yuzden gerek gormez dr

benim dr um çatlatma iğneleri sonraki aşamada dedi maliyetli olduğu için şimdilik ilaç ile çözmeye çalaşışalım bakalım ne olcak dedi.

benim dr um çatlatma iğneleri sonraki aşamada dedi maliyetli olduğu için şimdilik ilaç ile çözmeye çalaşışalım bakalım ne olcak dedi.

pregnyl bulunması zor eczanelerde bende eczaneye sipariş verdim sorduracak

2 tane vurulmuştu bana, dr. yine ister diye tedbiren şimdiden siparişini verdim

ikisi 20 liraya geliyor

kızlarr mrbb ben geldim nasılsınız bakalımm?? Bitmiyor bu hafta bana yaa geçmiyor neden öle bilemiyorum yaa bunalıma giricem şu hafa bitsin istiyorum hemen

ben aranızda yeniyim herkese selam Allah hepimizin gönlüne göre versin.Ben c.tesi doktordaydım.31 yaşındayım kızım 10 yaşında sol yumurtalığımda 9 cm endometyiyoma vardı bir sene önce ameliyat oldum.kanallarım kapalıymış 10 senelik dr.um şaşırdı.ameliyatta sol kanalım açılmış.ama kistler üç ay sonra tekrarladı.bebek istiyoruz.dr.doğal yolla olması için bir sene bekledi.ilaçla menapoza soktu yine üç aydır.kistler mucizevi bir şekilde küçüldü.dr.da kanallara tekrar bakmak istedi.çok zor oldu.acı veren bişey kanallar tekrar kapanmış rahim ağzında et oluşmuş kapanmış rahim ağzıda.(daha önceki bi hastalığımın yanlış tedavisi sonucu.)işte böyle 12 gün sonra ilacım bitecek menapozdan çıkacağım.adetten sonrada sana doping yaparız dedi dr.yani ilaç verecekmiş ama ne olduğunu söylemedi.sizin içtiğiniz bu ilaçtan mı acaba.bide benim gibi çocuk doğurupta ikinciyi beceremeyenler varmıııııııııııı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…