Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cansuuuuu :) ben duphastona biraz daha erken başlıyrum adetin 16. Günü falan sanırım ama 10 gün sabah akşam kullanıyorum adetlerim sancılı oluyor bu ilaçtan dolyı ama içmesemde erken adet oluyorum adet döngülerim kısa kısa olurdu benim tersi olması gerekiyor aslında çünkü pko luyum ama değişik bi hastayım işte bende :)

zaten özelde çalışıyor doktor:) çağ hastanesinde ssk çalışan 32 lira veriyor 10 gün içinde giittiğin kontroller ücretsiz oluyor kan vs ekstra ücret vermiyorum. Sor sor mühim değil:)

yok ozeldemı calsıyo derken ozel muayehanesınemı gıdıyosun yoksa cag hastanesındemı bakıyo.sen kızılaydakı çag hastanesınemı gııdyosunn

Cemretibettttcıkkkk bende o doktoruda bırakmıycamda soyle yapıcam ılk anda bı ıkısını karsılastırcam sonra bırakıcam ve neden boyle bısı yaptıgınıd amerak etmıyo dglımm.

ıstese benı cagırır parada alırr

ınsallahh bu ay hamıle kalırımm

hamıle kalıp kalmamak dglde bu doktor ısı kafama cok takılıyoo

canım bnce değiştir doktorunu saçma bi mantık tamam belki takmıyosun uzun zaman gitmeyincekı mutlaka takıyo insan herhalukarda o düşünceyle yapıyosunbu işi sorada acaba tuttumu acaba bu ağrı ne hamılelıkmı ya bide diğer tarafından düşün kist olduysa sende bebek olsun diye bekliyosun ve kaç ayına maal oluyo bilemem ama genede kendın bilirsin canım ben olsam değişirdim.

cemreye katılıyorum haklısın arkadaşım

Devlet hastanelerı desen ozelıne gıtmeden bakmıyo doktorlarrr

saglık sıstemı coktude kımsenın haberı yokk

off yaaa ben napcamm valla artıkk sıyırcam doktor arastırması yapa yapa ...

devlet hastanelerine artık uğramıyorum diyebilirim rezil doktorlar özel hastanede ekstra para yok veeermiyorsun ama muamele devlet hastanesinden çok daha iyi.

Doktorumun dedıgı şukii

klomen kullanıpta kontrole gelenler gelmeyenlere gore daha dusuk şansta dedı.

Gelmeyenler umursamıyo bebişlerine kavusuyo deedııı

ama bılmıyroummm yaaa bu kadarda bekleyemem 2 ay var nerdeyse yumurtam gelıştımı catladımı catlamadımı bakılması lazım dglmı??

Bı taraftan doktorda haklı bunların hepsı strese neden oluyooo

yelkenlı kız senın doktoruna gozuksemmıı??

gözükebilirsin gidincede tavsiye üzerine geldiğini söyle çok daha iyi bakar bence tetikler yani:KK66:

iyi geceler arkadaşlar
bende regl olduktan sonra klomen kullanıcam ama doktorum ne yumurta takibine çağırdı nede çatlatma iğnesi verdi üç ay kullan olmazsa gel dedi kafam karıştı benim
benim gibi olan var mı aranızda

cemreye katılıyorum haklısın arkadaşım

devlet hastanelerine artık uğramıyorum diyebilirim rezil doktorlar özel hastanede ekstra para yok veeermiyorsun ama muamele devlet hastanesinden çok daha iyi.

Gözükebilirsin gidincede tavsiye üzerine geldiğini söyle çok daha iyi bakar bence tetikler yani:KK66:

valla ı baksındaa kafamda soru ısaretı olmasında ben onun muayehanesınede gıdeırmm

cemrecım senın ordakı doktorlar nasıl ama burdakılerr yanı ankaradkılerr yelkenlıkızda bılırkıı para yoksaa hayatta yokk.

Yelkenlııı

bısı daha sorucam pekı sana nıye rahım fılmı cekılmedı bak kafama takıldı cunku pko varsa hanı tuplerın acıkmı kapalımı bunada bakılması gerekmıyoomuu??

yok ozeldemı calsıyo derken ozel muayehanesınemı gıdıyosun yoksa cag hastanesındemı bakıyo.sen kızılaydakı çag hastanesınemı gııdyosunn

evet kızılaydaki çağ hastanesine gidiyorum. ve ekstra özellleri yok sanırım bu doktorların hiç duymadım.

Cemretibettttcıkkkk bende o doktoruda bırakmıycamda soyle yapıcam ılk anda bı ıkısını karsılastırcam sonra bırakıcam ve neden boyle bısı yaptıgınıd amerak etmıyo dglımm.

ıstese benı cagırır parada alırr

ınsallahh bu ay hamıle kalırımm

hamıle kalıp kalmamak dglde bu doktor ısı kafama cok takılıyoo

doktorunun yaptığıda taktik ama biz kadınlarda zor uygulanır kafana takmayacağını düşünmüş heralde ama yanlış olmuş gibi geldi bana.

iyi geceler arkadaşlar
bende regl olduktan sonra klomen kullanıcam ama doktorum ne yumurta takibine çağırdı nede çatlatma iğnesi verdi üç ay kullan olmazsa gel dedi kafam karıştı benim

bacımmm tam yerıne geldınnn

evet oyle bırı tanıyroumm odaa bennnnnnnnn

banada aynısınıı soledı doktor senınkı devlet hastanesımı ozeldemı baktııı

şehir neresii aynı doktor olmasın sakınn

iyi geceler arkadaşlar

bende anlamadım desem yeri bu doktorlar bi garip kist yapabilecek ilaçlar verip takip etmiyorlar bence normal değil

valla ı baksındaa kafamda soru ısaretı olmasında ben onun muayehanesınede gıdeırmm

cemrecım senın ordakı doktorlar nasıl ama burdakılerr yanı ankaradkılerr yelkenlıkızda bılırkıı para yoksaa hayatta yokk.

Yelkenlııı

bısı daha sorucam pekı sana nıye rahım fılmı cekılmedı bak kafama takıldı cunku pko varsa hanı tuplerın acıkmı kapalımı bunada bakılması gerekmıyoomuu??

cansu devlet hastanelerine gittiysen hep onların hepsi özel ücretler eşliğinde çalışıyorlar hangi konuda olursa olsun onlara fark etmiyor annem kanserdi ona bile neler oldu bu yolda özel parası al al al yediler bizi numunede yattı abim büyük elektrik kazasından ölümden döndü doktor neredeyse hayati denebilecek ameliyatları odasına gidip para verilmedi diye yapmadı. ennnnn iyisi özel hastaneler ücretler yapılmadan işlem bilgi verilir kabul edersin yaparlar devlet karşılıyor diye hasta kapmaya çalışıyorlar devlet hastanesine gide eğine para bize gelsinm diye özel hastaneler o kadarda pahalı değiller bence:KK66:

ayrıca tüplerim konusuna gelince yumurtam çok fazla rezerv çok iyi diyor doktorum sadece büyümekte sorun yaşıyorlar .

Yelkenlııı

canım benım doktorum bu alanın uzmanı ve okadar çok hastası varkı yemeye bile çıkmıyor zaten bikez 27 mılyon verdim muayenede dahada vermedım kontrol olduğu için oyuzden doktoruma sanatcılar bile geldi baya uzman bi doktor ve çok kişide imkansız diyen doktorlara rağmen gelip hamıle kaldılar tabı kısmet işi ama ben çpk memnunun bencede sen dene karşılaştır bi istersen

iyi geceler arkadaşlar

benimde gitmem lazım doktorum adetin 3.günü gel dedi.benim adetimin 3.günü pazara denk geliyor malesef.4.günü gitsem olurmu acaba sormam lazım.klomen başlıcaz demişti,bu klomen adetin kaçıncı günü yada adetten sonramı başlanıyor acaba?

özel hastane canım benimki
doktora çatlatma iğnesi yapmıcakmısın dedim yooo gerek yok üç ay kullan olmazsa eşin sperm testi yaptırsın gel dedi
bu arada benim bi, kızım var niye sperm testi istedi onuda anlamadım yaş ilerledikçe azalıyomu acaba
ben kocaelideyim canım :KK34::KK34:

arkadaşlar bebek için gerçekten özele gitmek gerekiyo ben ıkıkez gittim devlete alttan baktı bişi anlamadı hiç sorun yok kalırsın falan fişman diyip yolladı zaten onlar maaşına bakar ama özelde daha çok ilgi var sonuçta doktor isim yapıyo ve ondan dolayıda baya ılgileniyo olsun diye

ayyyyy çok güldüm ne güzel yazmışsın sen bennnnnnnnnnnnn diye :) aynı doktor olabilir evet takmayın bu kadar arkadaşlar ama o doktorlarıda bırakın derim :KK66:

bende anlamadım desem yeri bu doktorlar bi garip kist yapabilecek ilaçlar verip takip etmiyorlar bence normal değil

cansu devlet hastanelerine gittiysen hep onların hepsi özel ücretler eşliğinde çalışıyorlar hangi konuda olursa olsun onlara fark etmiyor annem kanserdi ona bile neler oldu bu yolda özel parası al al al yediler bizi numunede yattı abim büyük elektrik kazasından ölümden döndü doktor neredeyse hayati denebilecek ameliyatları odasına gidip para verilmedi diye yapmadı. Ennnnn iyisi özel hastaneler ücretler yapılmadan işlem bilgi verilir kabul edersin yaparlar devlet karşılıyor diye hasta kapmaya çalışıyorlar devlet hastanesine gide eğine para bize gelsinm diye özel hastaneler o kadarda pahalı değiller bence:KK66:

ayrıca tüplerim konusuna gelince yumurtam çok fazla rezerv çok iyi diyor doktorum sadece büyümekte sorun yaşıyorlar .

su yuzden sordum rahım fılmınıdee.benım eger 2 ay daha hamıle kalmazsam rahım fılmıne bakarız dedı ama son gıttımde benımde 3 yumurtam vardı ve boyutları cok gzueldıı 20 22 21 falan fılan.yanı yumurta tembbelım yok dımı dedım oda evet dedıilac etkısını gostermıs dedı.yumurta gelışırse rahımfılmıne gerek yok o zamann ben cok korkuyorum rahım fılmındn vee arastırıdm 400-500 den asagıya ceken ozel hastanee yokk..bı cag hastanesıne sormadım bu aralar gıdersen bı sorarmsın nekadar dıyee.

Ama gıdıcem senın doktoraa

benimde gitmem lazım doktorum adetin 3.günü gel dedi.benim adetimin 3.günü pazara denk geliyor malesef.4.günü gitsem olurmu acaba sormam lazım.klomen başlıcaz demişti,bu klomen adetin kaçıncı günü yada adetten sonramı başlanıyor acaba?

ben klomene adetimin 5 nci günü başlıcam
sen istersen bi doktorunla görüş yanlış bilgi vermiyim canım

canım benım doktorum bu alanın uzmanı ve okadar çok hastası varkı yemeye bile çıkmıyor zaten bikez 27 mılyon verdim muayenede dahada vermedım kontrol olduğu için oyuzden doktoruma sanatcılar bile geldi baya uzman bi doktor ve çok kişide imkansız diyen doktorlara rağmen gelip hamıle kaldılar tabı kısmet işi ama ben çpk memnunun bencede sen dene karşılaştır bi istersen

cansucum bılmıyorum ama buyuk ıhtımalle daha ıkl denemem bu ılacı bu ay denıycek yumurta oluşumu güzel eğer çatlama iğnesinden sonrada olmassa buyuk ıhtımalle ozaman çeker rahım filmini sıkıntı yoksa durduk yere olmasın diye benım düşüncem tabı

özel hastane canım benimki
doktora çatlatma iğnesi yapmıcakmısın dedim yooo gerek yok üç ay kullan olmazsa eşin sperm testi yaptırsın gel dedi
bu arada benim bi, kızım var niye sperm testi istedi onuda anlamadım yaş ilerledikçe azalıyomu acaba
ben kocaelideyim canım :KK34::KK34:

varikosel gibi rahatsızlıklar erkeklerde yaş ilerledikçe çıkabiliyormuş erken yaşta çocuk sahibi olan erkeklerden isteyebiliyorlar bu testi birde kadında problem olmadığında genelde isteniyor. çatlatma iğnesinide yeterince büyüdüğünde yapılıor sanırım yani yumurta büyüdüğünde birde ilk seferinde büyüse bile kendisinin çatlamasını bekleyebiliyorlar ama çatlamazsa birdahakine iğneyi kullanıyorlar diye biliyorum.

2-3-4- en geçççç 5. günü gitmek lazım sanırım klomen adetin 5. gün kullanılmaya başlanıyor çünkü.

krstal kullanıcısından alıntı
benimde gitmem lazım doktorum adetin 3.günü gel dedi.benim adetimin 3.günü pazara denk geliyor malesef.4.günü gitsem olurmu acaba sormam lazım.klomen başlıcaz demişti,bu klomen adetin kaçıncı günü yada adetten sonramı başlanıyor acaba

KRISTALL

SEN DOKTORUNU ARA TELDE SORR İLACI AYRICA 4.GUNU GITSENDEE BISI OLMAZZ

ben klomene adetimin 5 nci günü başlıcam
sen istersen bi doktorunla görüş yanlış bilgi vermiyim canım

tşk ederim cnm ,bu klomeni kullanıp hamile kalan kaç kişi var merak ediyorum.dr herşey güzel hiç bir sorun yok diyor ama klomen başlayalım diyor .bu klomen ne işe yarar yumurtayımı çoğaltır yoksa çatlatırmı bilgisi olan vardır sanırım

krstal kullanıcısından alıntı
benimde gitmem lazım doktorum adetin 3.günü gel dedi.benim adetimin 3.günü pazara denk geliyor malesef.4.günü gitsem olurmu acaba sormam lazım.klomen başlıcaz demişti,bu klomen adetin kaçıncı günü yada adetten sonramı başlanıyor acaba

KRISTALL

SEN DOKTORUNU ARA TELDE SORR İLACI AYRICA 4.GUNU GITSENDEE BISI OLMAZZ

yelkenlikız ve cansu sizede tşk ederim kızlar cevaplarınız için:KK19:

X