Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Mrb kızlar

Yumurtam 16 mm den 21 mm cıkmış 2gün içinde iğne vermedi doktorum herşey çok güzel dedi ilk ayda iğne yapmaya gerek yok kendiliğinden
çatlıyormu diye bakıcaz haftaya kan testi yapıcaz çatlama olup olmadığı için umarım olur sonra adetimi beklicez umarım gelmez dedi dr inş. gelmezzz[/QUOT

mrb tuntala:)ne güzel haberler almışsın öle senin adına sevindim gerçekten inşallah yarın bende böle güzel haberler alırımmmm

Mrb kızlar

Yumurtam 16 mm den 21 mm cıkmış 2gün içinde iğne vermedi doktorum herşey çok güzel dedi ilk ayda iğne yapmaya gerek yok kendiliğinden
çatlıyormu diye bakıcaz haftaya kan testi yapıcaz çatlama olup olmadığı için umarım olur sonra adetimi beklicez umarım gelmez dedi dr inş. gelmezzz

inşallah canım yumurtanda gayet güzel oluşmuş zaten umarım tutar.

:KK17:diğer doktorum karından ultrasonla bakıodu inşallah bu da öle yapar çok geriliorum alttan bakınca yaaa kendimi çok kasıorum herhalde muayeneden sonra hep karnım ağrıo 2 gün,kasıklarım ağrıo:KK37::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

ahh canım sorma benimde öle bi derdim var ne zamandır doktora gidiyorum doktor hep alttan bakıyo yaa hiç karından bakmadı mübarekk..başta çekiniyodum ve kasıyordum kendimi ama alıştım artık napimm yaaaa:KK17:

bizim kaderimiz alttan muayene edildiğinde ben artık gitmek bile istemiyorum oyuzden zaten 1 sene oldu daha yenı gittim napalım barı olsa gene razıyız ama bakalım[/QUOT

cnm allah büyük çektiğimiz sıkıntıların yüzü suyu hürmetine olur inşallah bigün:KK43:

ahh canım sorma benimde öle bi derdim var ne zamandır doktora gidiyorum doktor hep alttan bakıyo yaa hiç karından bakmadı mübarekk..başta çekiniyodum ve kasıyordum kendimi ama alıştım artık napimm yaaaa:KK17:

benim tayin cıktı 4 ay oldu geleli eski yerimdeki doktorda öleydi hep alttan bakıodu artık doğum gibi derin nefes alıodum,alışıodum.geldik bu dktr hep ultrason kullandı o da gitti:KK43:şimdi bakalım yarın ne olacak yeni doktorumla:KK43:

başta insan öyle utanıyokı doktor böyle oturuyo dibine sıkıyosa aç amaan valla olsunda artık bi kocamız görsün dimi ama :)

Son düzenleme:
Mrb kızlar

çatlıyormu diye bakıcaz haftaya kan testi yapıcaz çatlama olup olmadığı için umarım olur sonra adetimi beklicez umarım gelmez dedi dr inş. gelmezzz[/QUOT

mrb tuntala:)ne güzel haberler almışsın öle senin adına sevindim gerçekten inşallah yarın bende böle güzel haberler alırımmmm

canım inş sende alırsın umudum benim yok inanmıyorum ben sanki cocuğum olmucakmış gibi hissaediyorum kendi kendime takıyorum ...

başta insan öyle utanıyokı doktor böyle oturuyo dibine sıkıyosa aç amaan valla olsunda artık bi kocamız görsün dimi ama :)

::)))aynen canım ya ama Allah tan benim doktorum bayan ama yinede ilkinde baya bi çekinmiştimm ..gerçi bu sıkıntıların soncunu güzel bi şekilde alalımda inş..bunlar önemli dil bence

canım inş sende alırsın umudum benim yok inanmıyorum ben sanki cocuğum olmucakmış gibi hissaediyorum kendi kendime takıyorum ...

yokk canım böyle umutsuzluğa kapılmıyoruz bak biz burda toplanan bayanlar iyi düşün iyi sonuçç al felsefesiyle genelde::)))inşallah olucak hepimizin Allah ın iznizyle inş.

::)))aynen canım ya ama Allah tan benim doktorum bayan ama yinede ilkinde baya bi çekinmiştimm ..gerçi bu sıkıntıların soncunu güzel bi şekilde alalımda inş..bunlar önemli dil bence

öyle tabiki nasılsa olduktan sora ve doğurduktan sora daha doktormu tanırım ben ondan sora bidahakı ndoğumda artık ozamana kadarda zaten doktor gördüklerini unutur :)

cnm öle karamsarlığa düşme allah büyük geçen ay ilk klomendi çok hevesliydim bende günümde 2 gün geçmişti gittik dktra baktı hamile gibisin ama belli olmayabilir test yaptır dedi o 1saat testi beklerken nasıl heveslendim hayal kurdum en ii siz anlarsınız sonucu hüsran nasıl yıkıldım üzüldüm o günden sonra takmama kararı aldım sendde öle yap rabbim çok büyük. bizim bi tanıdığın yumurtalıgının biri yoktu almışlar biride gelişmiodu erkek doktor demiş yüzüne ben doğurursam sende doğurursun 1yıl geçmedi rabbim bi kız verdi ardından 4yıl sonra bide erkek yani allahtan ümit kesmemek lazım

cnm öle karamsarlığa düşme allah büyük geçen ay ilk klomendi çok hevesliydim bende günümde 2 gün geçmişti gittik dktra baktı hamile gibisin ama belli olmayabilir test yaptır dedi o 1saat testi beklerken nasıl heveslendim hayal kurdum en ii siz anlarsınız sonucu hüsran nasıl yıkıldım üzüldüm o günden sonra takmama kararı aldım sendde öle yap rabbim çok büyük. bizim bi tanıdığın yumurtalıgının biri yoktu almışlar biride gelişmiodu erkek doktor demiş yüzüne ben doğurursam sende doğurursun 1yıl geçmedi rabbim bi kız verdi ardından 4yıl sonra bide erkek yani allahtan ümit kesmemek lazım

doktora bakya nasıl bi adam insan az bi moral verir ALLAH buyuk işte o doktora güzel cevap olmuş olmaz diye bişeymi var ya bizimde bi akrabanın olmadı kadın kaçyaşına gelmiş olmayınca menepoz sanmış çok kiloluydu dktr hamılesın dıyınce kadın asla inanmam dedi şimdi bikızı var rabbi buyuk bizim bi sorunumuz yok çok şükür neden olmıycakmış.

Son düzenleme:
öyle tabiki nasılsa olduktan sora ve doğurduktan sora daha doktormu tanırım ben ondan sora bidahakı ndoğumda artık ozamana kadarda zaten doktor gördüklerini unutur :)

canım doktor evli ise zaten karısınınkinden farklı deildir :KK17:yani herkeste aynı neyi unutcakmış isterse unutmasın onlar artık kulak burun boğaz gibi bakıyordur yani çekinme bence napalım onlarada muhtacız yani

öyle tabi alıştım zaten ılkınde alttan sora karından bakıyo ama çatlatmadan sonra nasıl bakılıyo bilmiyom bende

İyi geceler arkadaşlar oku oku oku bi hoş oldum alıntı yapmak istediklerim oldu ama araya karıştılar:) güldüklerim oldu üzüldüklerim falan iyi güzel hoşş paylaşımlar okudum devam durmak yok:) :KK3:

ya kızlar bşi sorucam bu klomeni kullandıktan sonra kasıklarda ağrı oluyomuş yani buda yumurtaların büyüdüğünü gösteriyomuş.doğrumu böle bişey bilen varmı bende çünkü hapı kullanırken hiç ağrı filan olmadı yoksa gelişmedimi benim yumurtaciklerimmmm:44:

evet canım klomen kullanırken batmalar oluyo kasıklarında agrıyoo

adet gorcekmısıngıbı oluyoo..

en kotusude hamıle olmayıp adet gorunce asırı kanama ve adet sancısı oluyo benımkı oyle farklı olan varsa yazsın kızlarr

İyi geceler arkadaşlar oku oku oku bi hoş oldum alıntı yapmak istediklerim oldu ama araya karıştılar:) güldüklerim oldu üzüldüklerim falan iyi güzel hoşş paylaşımlar okudum devam durmak yok:) :KK3:

canım biz yeterince yazdıklarımız içindir galiba parmaklarımızı dinlendiriyoruzz::)))herşey okuduğun gibi yanii:KK34:

alıştım zaten ılkınde alttan sonra karından baktı çatlatmadan sonra nasıl bakılıyo onu bilmiyom işte

bende bilmiyorum o safhaya hiç gelemedim ama alttan bakma mevzuna ilk seferimden beri deyim yerindeyse maruz kalıyorum ama şükür ki doktorum bayan erkek doğum doktoru düşünmek bile ıyyykk geliyor mecbur bırakmasın yaradan ne diyeyim, alışcazzzzz...

X