Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım klomen kullanırken batmalar oluyo kasıklarında agrıyoo

adet gorcekmısıngıbı oluyoo..

en kotusude hamıle olmayıp adet gorunce asırı kanama ve adet sancısı oluyo benımkı oyle farklı olan varsa yazsın kızlarr

bende olmadı bu iyiymi işaret kötüyemi anlamadım neyse yarın inş. öğrenicem zaten..peki adet olunca o ağrılarda ağrı kesici kullandınmı doktor ne dedi o ağrılarına???

bende bilmiyorum o safhaya hiç gelemedim ama alttan bakma mevzuna ilk seferimden beri deyim yerindeyse maruz kalıyorum ama şükür ki doktorum bayan erkek doğum doktoru düşünmek bile ıyyykk geliyor mecbur bırakmasın yaradan ne diyeyim, alışcazzzzz...

aminnn ama geneldede erkek doktorlar bukonuda daha uzmanmış oblarda biliyo işini hani ama eminim pişman olmuşturlar:))

evet canım klomen kullanırken batmalar oluyo kasıklarında agrıyoo

adet gorcekmısıngıbı oluyoo..

en kotusude hamıle olmayıp adet gorunce asırı kanama ve adet sancısı oluyo benımkı oyle farklı olan varsa yazsın kızlarr

klomen bende ağrı falan yapmadı, normaldede olmazdı zaten ama adet söktürücü kullanıyorum ben peşine duphaston o bende sancıya neden oluyor ama yumurtalarımda gelişmiyor hap etki göstermediğindende sancıya neden olmuyor olabilir!

Yelkenlı kızzz

mrbbb doktorundan memnunmusunn???*

ben emıne sennur yazıcıya gıdıyorumm ozelıne

ama 2.bı doktor daha arastırması yapıyorumm

rahım fılmı cekındınmı senn

Mrb kızlar

Yumurtam 16 mm den 21 mm cıkmış 2gün içinde iğne vermedi doktorum herşey çok güzel dedi ilk ayda iğne yapmaya gerek yok kendiliğinden
çatlıyormu diye bakıcaz haftaya kan testi yapıcaz çatlama olup olmadığı için umarım olur sonra adetimi beklicez umarım gelmez dedi dr inş. gelmezzz[/QUOT

mrb tuntala:)ne güzel haberler almışsın öle senin adına sevindim gerçekten inşallah yarın bende böle güzel haberler alırımmmm

CATLAYIP CATLAMADINA VAJINAL ULTROSANDAMI BAKIYO..

BENIM DOKTORDA COK RAHAT VALLAA HIC CATLARMI CATLAMAZMI DIYE HIC CAGIRMADI 4 AY KULLAN GEL DEDIII

BU NORMALMI SIZCE???

bende olmadı bu iyiymi işaret kötüyemi anlamadım neyse yarın inş. öğrenicem zaten..peki adet olunca o ağrılarda ağrı kesici kullandınmı doktor ne dedi o ağrılarına???

evet kullandımm. Zaten ona ben ılk gıttımde adetım cok sancılı dedım agrı kesıcı kulalnıyroum bısı olurmu dedım olmaz dedıı.madem o hap kesııyo agrını ona devam et dedıı.

aminnn ama geneldede erkek doktorlar bukonuda daha uzmanmış oblarda biliyo işini hani ama eminim pişman olmuşturlar:))

valla ne kadarda süper olsalar işte bazısına pek zor geliyor o doktorlar

adet ağrılarına benim doktorum günde 2 taneye kadar arveles vermişti.

kimine gülüyoz kımınden umutlanıyoz burası böyle işte :)

en güzelide buuuuuu:KK66:

canım biz yeterince yazdıklarımız içindir galiba parmaklarımızı dinlendiriyoruzz::)))herşey okuduğun gibi yanii:KK34:

elimden geldiğince okudum başka birkaç konudada okumaya devam ediyordum gözler iflasta:)

canım inş sende alırsın umudum benim yok inanmıyorum ben sanki cocuğum olmucakmış gibi hissaediyorum kendi kendime takıyorum ...

TUNTALAA MRBBB

SENI COK UMITSIZ GORDUM YAPMA BOYLE YAPTIGIN STRES VE OLUMSUZ DUSUNCELER ILK ONCE YUMURTALIKLARINI ETKILIYO TAKMA BOSVERRR ..

OLURSA OLUR DEE

ALLAH NASIP ETTIYSE O BEBEGIN DUNYAYA GELMESINEE KIMSE ENGEL OLAMAZZZ

BIGUN SENDE YAZICAKSIN HAMILEYIM DIYEEE

HATIRLATICAM BU YAZDIKALRINII

Yelkenlı kızzz

mrbbb doktorundan memnunmusunn???*

ben emıne sennur yazıcıya gıdıyorumm ozelıne

ama 2.bı doktor daha arastırması yapıyorumm

rahım fılmı cekındınmı senn

merhaba cansu
çağ hastanesinde güler şahin e gidiyorum
doktorumdan memnunum şimdilik
rahim filmi çektirmedim sanırım ihtiyaç olmadı

BENIM DOKTORDA COK RAHAT VALLAA HIC CATLARMI CATLAMAZMI DIYE HIC CAGIRMADI 4 AY KULLAN GEL DEDIII

BU NORMALMI SIZCE???

biraz enteresan çünkü belki yumurytan kiste dönücek nasıl anlıycaksın bide çocuk olsun diye bekliyceksin bilmem ama bana pek normal gelmedi canımya

klomen bende ağrı falan yapmadı, normaldede olmazdı zaten ama adet söktürücü kullanıyorum ben peşine duphaston o bende sancıya neden oluyor ama yumurtalarımda gelişmiyor hap etki göstermediğindende sancıya neden olmuyor olabilir!

canımmmm bendee duphaston kulalnıyroumm

ama burdakı kımse bu hapı kullanmıyooo

adetın 22.gunu başlıyroum 6 gun cııyorum senınkıdemı oyle

hatta bugun son gunuydu kasıklarımda agrı var adetıme 3 gun kaldı zaten hamıle dglsem 3 gun sonra adet sokturuyomuşşş

doktorundan memnunmusunnn???

TUNTALAA MRBBB

SENI COK UMITSIZ GORDUM YAPMA BOYLE YAPTIGIN STRES VE OLUMSUZ DUSUNCELER ILK ONCE YUMURTALIKLARINI ETKILIYO TAKMA BOSVERRR ..

OLURSA OLUR DEE

ALLAH NASIP ETTIYSE O BEBEGIN DUNYAYA GELMESINEE KIMSE ENGEL OLAMAZZZ

BIGUN SENDE YAZICAKSIN HAMILEYIM DIYEEE

HATIRLATICAM BU YAZDIKALRINII

canımm doktorlar hamılelık olayının kafada bittiğini söylüyor rahım öyle bişimişki butun herşey ona bağlı moral umut istek yanı hep olumlu düşünmek zorundayız olmadımı bu ay yoksa bidahaki ay inşallah böyle düşünelim

BU NORMALMI SIZCE???

arkadaşlarr hepinize ii geceler..İnşallah yarın güzel haberler alacağımız bi gün olurrrrr::)))

yumurta takibi falan alttan yapılıyor benim doktorum böyle yapıyor. ayrıca 4 ay kullan gel mantığıda bana bii garip geldi ben ayda 3-4 kez doktora gidiyorum çağırıyor yani adet 2. veya 3. günü gidiyorum sonra klomen bittikten 2 gün sonra gidiyorum eğerki yeniden yumurta takibi gerkiyorsa 3. gün sonra falan yeniden gidiyorum takip önemli bu işte:KK66:
sen o doktoru bence bırak:) çünkü klomen gibi ilaçlar kistde yapabiliyormuş takip gerekliymiş.

merhaba cansu
çağ hastanesinde güler şahin e gidiyorum
doktorumdan memnunum şimdilik
rahim filmi çektirmedim sanırım ihtiyaç olmadı

pekııı bu doktorun ozelıne mı gdıyosun yoksa normal muayenesınemıı???

Bıde ucret ne kadar bız emeklı sandıgıyızz

sanada ne soruu sordumm amaa kusura bakmaa

Doktorumun dedıgı şukii

klomen kullanıpta kontrole gelenler gelmeyenlere gore daha dusuk şansta dedı.

Gelmeyenler umursamıyo bebişlerine kavusuyo deedııı

ama bılmıyroummm yaaa bu kadarda bekleyemem 2 ay var nerdeyse yumurtam gelıştımı catladımı catlamadımı bakılması lazım dglmı??

Bı taraftan doktorda haklı bunların hepsı strese neden oluyooo

yelkenlı kız senın doktoruna gozuksemmıı??

Devlet hastanelerı desen ozelıne gıtmeden bakmıyo doktorlarrr

saglık sıstemı coktude kımsenın haberı yokk

off yaaa ben napcamm valla artıkk sıyırcam doktor arastırması yapa yapa ...

Doktorumun dedıgı şukii

klomen kullanıpta kontrole gelenler gelmeyenlere gore daha dusuk şansta dedı.

Gelmeyenler umursamıyo bebişlerine kavusuyo deedııı

ama bılmıyroummm yaaa bu kadarda bekleyemem 2 ay var nerdeyse yumurtam gelıştımı catladımı catlamadımı bakılması lazım dglmı??

Bı taraftan doktorda haklı bunların hepsı strese neden oluyooo

yelkenlı kız senın doktoruna gozuksemmıı??

canım bnce değiştir doktorunu saçma bi mantık tamam belki takmıyosun uzun zaman gitmeyincekı mutlaka takıyo insan herhalukarda o düşünceyle yapıyosunbu işi sorada acaba tuttumu acaba bu ağrı ne hamılelıkmı ya bide diğer tarafından düşün kist olduysa sende bebek olsun diye bekliyosun ve kaç ayına maal oluyo bilemem ama genede kendın bilirsin canım ben olsam değişirdim.

canımmmm bendee duphaston kulalnıyroumm

ama burdakı kımse bu hapı kullanmıyooo

adetın 22.gunu başlıyroum 6 gun cııyorum senınkıdemı oyle

hatta bugun son gunuydu kasıklarımda agrı var adetıme 3 gun kaldı zaten hamıle dglsem 3 gun sonra adet sokturuyomuşşş

doktorundan memnunmusunnn???

cansuuuuu :) ben duphastona biraz daha erken başlıyrum adetin 16. günü falan sanırım ama 10 gün sabah akşam kullanıyorum adetlerim sancılı oluyor bu ilaçtan dolyı ama içmesemde erken adet oluyorum adet döngülerim kısa kısa olurdu benim tersi olması gerekiyor aslında çünkü pko luyum ama değişik bi hastayım işte bende :)

pekııı bu doktorun ozelıne mı gdıyosun yoksa normal muayenesınemıı???

Bıde ucret ne kadar bız emeklı sandıgıyızz

sanada ne soruu sordumm amaa kusura bakmaa

zaten özelde çalışıyor doktor:) çağ hastanesinde ssk çalışan 32 lira veriyor 10 gün içinde giittiğin kontroller ücretsiz oluyor kan vs ekstra ücret vermiyorum. sor sor mühim değil:)

X