Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah canım yumurtanda gayet güzel oluşmuş zaten umarım tutar.

canım sana folic asiti doktormu vermişti niye bu kadar dokundu anlamadım..ama belkide hamilesindir canım inşallah

evet cnm doktor verdi sürekli diodum bırakıyımı çok dokunuo die yok diodu bırakma dokunur bu ilaç yanetkisi diodu.

diğer doktorum karından ultrasonla bakıodu inşallah bu da öle yapar çok geriliorum alttan bakınca yaaa kendimi çok kasıorum herhalde muayeneden sonra hep karnım ağrıo 2 gün,kasıklarım ağrıo

ahh canım sorma benimde öle bi derdim var ne zamandır doktora gidiyorum doktor hep alttan bakıyo yaa hiç karından bakmadı mübarekk..başta çekiniyodum ve kasıyordum kendimi ama alıştım artık napimm yaaaa

ahh canım sorma benimde öle bi derdim var ne zamandır doktora gidiyorum doktor hep alttan bakıyo yaa hiç karından bakmadı mübarekk..başta çekiniyodum ve kasıyordum kendimi ama alıştım artık napimm yaaaa

benim tayin cıktı 4 ay oldu geleli eski yerimdeki doktorda öleydi hep alttan bakıodu artık doğum gibi derin nefes alıodum,alışıodum.geldik bu dktr hep ultrason kullandı o da gittişimdi bakalım yarın ne olacak yeni doktorumla

başta insan öyle utanıyokı doktor böyle oturuyo dibine sıkıyosa aç amaan valla olsunda artık bi kocamız görsün dimi ama :)

Son düzenleme:

başta insan öyle utanıyokı doktor böyle oturuyo dibine sıkıyosa aç amaan valla olsunda artık bi kocamız görsün dimi ama :)

::)))aynen canım ya ama Allah tan benim doktorum bayan ama yinede ilkinde baya bi çekinmiştimm ..gerçi bu sıkıntıların soncunu güzel bi şekilde alalımda inş..bunlar önemli dil bence

::)))aynen canım ya ama Allah tan benim doktorum bayan ama yinede ilkinde baya bi çekinmiştimm ..gerçi bu sıkıntıların soncunu güzel bi şekilde alalımda inş..bunlar önemli dil bence

öyle tabiki nasılsa olduktan sora ve doğurduktan sora daha doktormu tanırım ben ondan sora bidahakı ndoğumda artık ozamana kadarda zaten doktor gördüklerini unutur :)

Son düzenleme:
öyle tabiki nasılsa olduktan sora ve doğurduktan sora daha doktormu tanırım ben ondan sora bidahakı ndoğumda artık ozamana kadarda zaten doktor gördüklerini unutur :)

canım doktor evli ise zaten karısınınkinden farklı deildir yani herkeste aynı neyi unutcakmış isterse unutmasın onlar artık kulak burun boğaz gibi bakıyordur yani çekinme bence napalım onlarada muhtacız yani

öyle tabi alıştım zaten ılkınde alttan sora karından bakıyo ama çatlatmadan sonra nasıl bakılıyo bilmiyom bende

alıştım zaten ılkınde alttan sonra karından baktı çatlatmadan sonra nasıl bakılıyo onu bilmiyom işte

İyi geceler arkadaşlar oku oku oku bi hoş oldum alıntı yapmak istediklerim oldu ama araya karıştılar:) güldüklerim oldu üzüldüklerim falan iyi güzel hoşş paylaşımlar okudum devam durmak yok:)

evet canım klomen kullanırken batmalar oluyo kasıklarında agrıyoo

adet gorcekmısıngıbı oluyoo..

en kotusude hamıle olmayıp adet gorunce asırı kanama ve adet sancısı oluyo benımkı oyle farklı olan varsa yazsın kızlarr

İyi geceler arkadaşlar oku oku oku bi hoş oldum alıntı yapmak istediklerim oldu ama araya karıştılar:) güldüklerim oldu üzüldüklerim falan iyi güzel hoşş paylaşımlar okudum devam durmak yok:)

canım biz yeterince yazdıklarımız içindir galiba parmaklarımızı dinlendiriyoruzz::)))herşey okuduğun gibi yanii

alıştım zaten ılkınde alttan sonra karından baktı çatlatmadan sonra nasıl bakılıyo onu bilmiyom işte

bende bilmiyorum o safhaya hiç gelemedim ama alttan bakma mevzuna ilk seferimden beri deyim yerindeyse maruz kalıyorum ama şükür ki doktorum bayan erkek doğum doktoru düşünmek bile ıyyykk geliyor mecbur bırakmasın yaradan ne diyeyim, alışcazzzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…