Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Merhaba Cansu Çankayadayım Çağ hastanesine gidiyorum Güler Şahin doktorum. Yaşım genç ama eşimin yaı biraz var o nedenle çabucak istiyoruz işte. soğan kürünüde denedim aslında baya uzun bir müddet devamda ettim ancak temizlemedi yani bana fayda etmedi doktorum ilaç kullandırdığı içinde etkileri birbirini kötü etkilemesin diyede yeniden başlamıyorum soğan kürüne yumurta oluşturması için ilaç veren doktora ben ne diyeyim şimdi :) soğan kürü yapımda aşşağısı şöyle komple bi temizlensin diyemem ki sen nerde oturuyorsun ankarada senin dotorun faalan?

bende amin diyimde duada ortak olalım :)dimi

saol canım duama ortak olduğun içinn::))inşallah dualarımız aynı yönde rabbimde kabul eder..bu arada ne çok sık giremiyorum malum ev işleri ve kurslarada katılıyorum oyuzden vaktim olmuyorrr...hepimizinn güzell haberler aldığı bi gün olur inş. bugünnn

Klomen tedavilerinde başarı oranı gonapheneden daha düşük gibi geldi bana internnette bu kanıya vardım tabi doğru olmayabilir, ve sanırım gonapheneyi devlet karşılamıyormuş bilen var mı

benim hiçbilgim yok bende ilk defa klomen kullanmaya başladım ama böyle yorumlarıda okuyunca ümitsizliğe kapılıyorumm..inşallah faydası olurr.ben klomen hakkındaki araştırmalarımda genlde iyi şeyler okumuştum öle hatırlıyorumm

amin insallah daha da haberler gelir

amin canim cok sagol.. bugun oyle bi surpriz oldu.. insallah hepinize nasip olsun ve insallah pazartesi tekrar test yapildiginda deger dusmemis olur

amin canim cok sagol.. bugun oyle bi surpriz oldu.. insallah hepinize nasip olsun ve insallah pazartesi tekrar test yapildiginda deger dusmemis olur

inşallah canım hadi bakalım okadar olmuş geriside gelir sen merak etme inşallah pazarteside güzel haberlerini alırızzz:)ne güzel ve büyük bi heyecandır tahmin edeebiliyorum inssan yerinde duramaz heraldee ..Rabbim tez zamanda bizede yaşatsın inş...

amin canim amin. insallah en kisa zamanda sizinde haberlerinizi alacagim. bu acayip biseymis.. 12 ay sonra inanmakta zorlaniyorum

çok saolun arkadaşlar cevaplarınız için gerçektende öyle inşallah tutarda oyorgunlukta hem ev temizle hemde bu iş gerçektende çok zor oldu değer inşallah en kısa zamanda hepimizin güzel haberlerini alırız inşallah.

iliskiden sonra cagirdiysa yumurtalarinin durumuna gun verir ama zaten bu kontrole gittiysen adet olamazsan gideceksindir (yani adetin duzenli ise bunu bilirsin tabi) yumurtlama ve dollenme her kadinda ayni olmuyor.. insallah iyi sonuc alirsin..

meltemcim çok sevindim inan kendım kalmış gibi seviniyorum sizin haberlerinizi alınca ALLAH sağlıkla kucana almayı nasıb etsin inşallah benimde hala ağrılarım var kasıklarım belim ve enteresan olan göğsümün tekinin ucu baya acıyo diğerinde tık yok dahada erken aslında bakalım napcez bu ay

cok sagol.. ayni durumdayim 17 gundur.. insallah iyi haberini alacagim bende senin

canım sen genede incire devam et bende faydasını gördüm ama kurusunu ye ben onun daha ıyı olduğunu duydum ve o diğeri kadar tatlıda olmaz daha kolay yersin inan bende zor yiyorum artık resmen yerken geviş getiriyorum ama napak yiyecezzz :)))

ya kızlar bşi sorucam bu klomeni kullandıktan sonra kasıklarda ağrı oluyomuş yani buda yumurtaların büyüdüğünü gösteriyomuş.doğrumu böle bişey bilen varmı bende çünkü hapı kullanırken hiç ağrı filan olmadı yoksa gelişmedimi benim yumurtaciklerimmmm:44:

canımm herkeste ağrı olmuyo bende olmadı ve yumurtam gayet güzel gelişti

canımm herkeste ağrı olmuyo bende olmadı ve yumurtam gayet güzel gelişti

hımmm ölemi iyi bari biraz içim rahatladı bakalm zaten yarın doktora gidicez ne dicekkk.korkuyorum kötü bişey söylerse diye(canım cevabın için teşekkürler bu arada.sen klomeni kaç defa kullandın cemretibet iğne felan vuruldunmu sonrasında?

canım ben serophene kullandım ve iğnede oldum bakalım aynıyız bende kontrole gidicem işte ıyı haber alırız inşallah sen iğne olmadın galiba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…