Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

teşekkur ederım canım ınsallahhh

guzel haberler almaya devamm e derızzz

Meltemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

cokk sevındım bu guzell haberee benceee degerın yukselcekk bugun burda olan herkes meltem cıın

guzell seyler dusunelımmm ve hemen olsunnn

dualarımız senınleee

Aslında kızlarr bu sıtede

bıze yol gosterecek haftada 2 gun sorualrımızı yanıtlıycak doktorlar gelmelıı...

Haksızmıyımm

sıte bunu ıstese yapabılırrr

sevgılı edıtrolerımızz bıze boyle bı guzellık yapamazmısınızzz????

Haksızmıyım kızlarrr??????

canım zaten va tüp bebek merkezi dr.ları sorular yanıtlıyor ama ben yazmadım bu zamana kadar

cok tesekkur ederim.. insallah burdaki herkes yasayacak bunu en kisa zamanda..
ve cok haklisin gecen yil vardi bir doktor.. tup bebek merkezinden yaziyordu.. herseyi soruyorduk aanlatiyordu.. ama siimdi goremiyorum hicbir baslikta onu..
bununla ilgili kime nasil ulasabiliriz bi arastiralim..

meltemcimmm çok yürekten istemiştim bu sonucu çok mutlu oldum inşallah daha iyi haberlerini alırız

Ben goremedım şahsen gorupte nerden ırtıbat gecegımzıı bılen varsa bı ahber etsın doktor hakkındaa

kzılarr sızlerıı cokkk sevıyroummm

ben cıkıyroummm

Ben de birşey soracagım, bugun doktora gıttık 1 tane yumurtam varmış.16,5mm boyunda doktor cmtesı bı daha bakalım dedı.18 olsun ıstıyourm en az dıyor.Bu ıkı gunde buyur mu? :44:

bence buyur canım benım gecen ay 8.5mmydı dr dort gun sora yıne gel dedı bende 3 gun boyunca belkı zamanı degıldı ama su ıncır kurunu denedım ve etkısını gordugume ınanıyorum dorduncu gun gıttıgımde yumurta 20.5 mmye cıkmıstı ama gecen ay olmadı bugun kontrolum vardı 12.5 mm yumurtam var ve drum 4 gun sora yıne gel dedı basladım ıncırı kaynatıp suyunu ıcmeye bence etkısı olur ınanıyorum sende dene ıstersen

meltemcimmm çok yürekten istemiştim bu sonucu çok mutlu oldum inşallah daha iyi haberlerini alırız

cok tesekkur ederim.. bende cok dua ediyorum hepimiz icin.. hergun acaba bugun himeleyim yazacak diye bekliyorum.. bigun bende yazacagim diyordum ogun bugunmus.. insallah bi sorun olmaz..

Evet cnm 2 günde rahat rahat 18 olur belkide geçer cnm merak etme enaz 18 olur yani:))

canım büyür merak etme günde ortalama 1.5 mm büyüdüğünü varsayarsak en kötü ihtimalle 1 mm bile büyüse cumartesiye 18.5 mm olur zaten 16 ya eriştiyse bu yumurta kendini belli etmiş demektir büyüyecektir bence..[/QUOTE]

ayyy cok teşekkur ederımmmmm

Herkese Merhaba Bende Geldim...

Eşim ve bende çocuk istiyoruz polikistik Over ım var ve çok dirençliymiş doktorumun dediğine göre bir müddet pko tedavisi gördüm ama pek işe yaramadı daha sonra doktorum çocuk tedavisine başladı klomenle başladık ilk ay 2 hap günde, daha sonra yine klomen 3 hapa çıktı günde şimdi adetimi bekliyoruz bu ay klomeni 4 e çıkarıp son kez deniyecektik ancak doktorum sonuç alabileceğini düşünmediği için gonopheni deneyelim bu ay dedi olmazsa iğnelere geçeceğimizi söyledi bende umut yok ama 11-12 milimi geçmiyor yumurta boyutları umutsuzluğa kapılmak istemesemde kapılıyorum işte bazen; umut almaya geldim eeee alırsam bende vercem başkalarına :) bu arada incir kürünü 10 gün kadar bende denedim ve faydasını göremedim ayrıca devamda edemedim normalde şeker kullanmıyorum (yaklaşık 10 yıldır) o incir şerbeti bana eziyet oldu şekerinden içemedim bıraktım(dipnot mahiyetinde işte) sevgiler...
bu arada bediş ben ankarada yaşıyorum yaklaşık 2 senedir evliyim 28 yaşındayım...

aramıza hoşgeldin bedişcim.umarım sana umut oluruz.biran önce bebişine kavuşman dileğiyle...

mrb canım aramıza hoşgeldin tedavin hayırlı olur inş. allah yardımcın olsun bu yolda

merhaba.. hosgeldin.. 12 aydir kucucuk olan yumurtalarimi gunde 4 klomen ve catlatma ignesiyle istenilen boyuta getiriyor doktorum.. ilk kez bu ay faydasini gordum ama olsun sonunda en olmayacak zamanda belkide aliniyormus guzel haberler.. bugun bunu ogrendim..
aslinda bizler isyan etmiyoruz bukadar ugrasip didiniyoruz okadar ilac igne kullaniyoruz sonuc alamayincada iyi hissetmiyoruz tabi.. butun ofkemiz buyuzden.. bunlar kolay tasinacak seyler degil biz nekadar gucluyuz onuda goz ardi etmemek gerek.. bigun hepimiz bunun odulunu alacagiz insallah

aramıza hoşgeldin bedişcim.umarım sana umut oluruz.biran önce bebişine kavuşman dileğiyle...

mrb canım aramıza hoşgeldin tedavin hayırlı olur inş. allah yardımcın olsun bu yolda

Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim, siteyi algılamaya çalışıyorum bir yandanda konuyu okumaya tabiki.

Merhaba gerçekten çok sabırlısın 12 ay ilaçla devam edebilmiş olman bile takdire şayan bence eşimin yaşı var biraz o nedenle benim doktorum hap sürecini biraz kısa tutacak sanıyorum.

Klomen tedavilerinde başarı oranı gonapheneden daha düşük gibi geldi bana internnette bu kanıya vardım tabi doğru olmayabilir, ve sanırım gonapheneyi devlet karşılamıyormuş bilen var mı

yelkenlıkızz mrbb

sonunda bı ankaralı arkadaşla goruşebıldımm:)))

ilk once hosgeldın aramıza dıyorum.

bız burda bırbırımıze dertlerımızı anlatıp yoldas,arkadas ,sırdaş olmaya calıyoruzzz

yasın cok genc dahaa ınsallahh sneın bebegın eline en yakın zamanda gelrır

sogan kuru denesenee.

anakrada nerd eotruuryosun,hangı hastane gıdıyosunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…