Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kiminle karıştın acaba kafam bir milyon valla işler öle yoğunlaştıki geçen haftadan beri oynatıcam kafayı bir tek sigara molasına çıkabiliyorum valla Valla canm ben naptım incir kürünüyaptım içiyim dedim kusuyordum zor içtim yardım bardağı nasıl yapçam bilmiyorum içmemde lazım bir çare içicem artık burnumu falan tıkayıp haftaya hastalık günüm klomeni içmeye başlicam 3.günü bir daha gidicem dr. bakalım ne dicek ozaman ??

seddacım nerelerdesınn?*

artık goremıyorum senı ışlerını bıtırbıtrımez gel olurmuu?

sen son durum ne ??

canım son durumu anlattım yukarıda fenayımm bu ara o yüzden 1-2 haftadır adam akıllı giremiyorum bile siteye
arkadaşlar merhaba klomen kullananlar listesinde bende vardım.
Hamileeeyyyiiiiiimmmm :)) beta hcg 657 çıktı 4 haftalık Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..

çook çoook çoook sevindim demek klomen ile hamiş kaldın allah hayırlısı ile kucağın lamyı nasip etsin en kısa sürede darısı başımıza inş.

merhaba bende hamile kalmak için uğraşıyorum ama daha kalamadım aranızda duphaston kullanan varmı

canım ben kullanmadım ben klomei kullanıyorum bu ay 2.ayım daha ama kullanan arkadaşlar olmuştur aramızda cvp verirler sana

saol canım darısı tüm istiyenlerin başına..

SEdda incir kuru sogan kuru dıyolar bakalım bende denıcem onları bu ay regl olursam ama en etkılısıde sogan kuruymus dıye duydum ben bakalım :44:
ya anlamadıgım seyde ne bılıomusun bu bebk işi plansız olsa ınan hemcık oluverır ıstemedıgın anda ama planlı doktora gıdıoruz aklımıza takıoruz bence ondan olmuor stresdende sorunlar cıkarıorz kendımızden pufffffffffffff

merhaba bende hamile kalmak için uğraşıyorum ama daha kalamadım aranızda duphaston kullanan varmı

duphastonu 2 3 kez kullandim bende.. adetlerim düzensiz oldugu icin vermisti doktorum.. yani duzensiz derken adet goremedigim icin.. söktürücü dür yani.. bittikten 2 3 gun sonra adet olursun.. eger yumurtalarinda buyume yada catlama sorunu varsa adetin 3. yada 4. gunu doktora giderin oda adet bittikten sonra bi sorun olmazsa klomen kullanmani onerir :) en guzel yanida bu ilaci kullanirken hamile bile kalsan bebege zarari olmamasi.. hatta faydasi bile oldugunu soylemisti doktorum.. henuz hamile kalamadim ama bekliyoruz iste..

akşama kadar beklemeye gerek kalmadı :) barıştık

mrbbb kızlar canım cokkk sıkkın((

sanırsam kırmızıları gorucem gormedım ama kasıklarım falan regl agrısı gıbı(

sil baştan başlamak artık cok zoruma gıdıyo

suan kafam cok karma karısıkk moral sıfırr

ınsallahh sız gormezsınızz kırmızları kıbkk

canım inşallah görmezsin ve o ağrılar inşallah bebiştendir.sonuçta ikisinin ağrısı aynı diyorlar.ama olursanda üzülme.o da güzel bişey sonuçta aylarca olamayanlar var gelirsede zamanında gelsinn.inşallahhh olmazsın tabiiii.

teşekkur ederımm cnmm sagol ınsallah bebektendır demek sıtıryoum ama sanmıyorum...

dualrınızıı eksık etmeyınn

kızlar klomene bir ay ara verdim yani bu ay kullanmadım klomenin etkisi sürermi biraz daha yani böylede hamile kalınebilirmi ben ilaç kullanmaktan çok korkuyorum klomen iki kere kullandım kilo yaptı biraz size de yaptımı..

belki normaldir sıkma canını hemen.. benim 12 gundur kasıklarım çatlayacak gibi agriyo ama yinede iyi dusunmeye calisiyorum.. herseyi silbastan yasiyoruz hepbirlikte ama bigun farkli olacak.. buna inan sadece..

doktorun verdiyse bu arayi yumurtaliklarinin kendi kendine calisacagina inanmistir.. insallah da oyle olur.. ilaclari hicbirimiz sevmiyoruz ama buradaki bizlerin pek sansi olmuyor yazik ki.. 12 aydir kullaniyorum klomeni ama kilo yapmadi hic.. bunyeye gore degisebilir tabi..

ben geçen sene 1 kez kullandım o ay değil sonraki ay gebe kaldım ama devam etmedi malesef,hcg260 tayken kanamayla beraber düştü.....ama klomen bıraktıktan sonraki 2 ay etki edebiliyormuş..

iyi dilekleriniz için hepinize çok tşk ederim Allahım hepinize nasip eder inş. bu benim 2. klomenim oldu 8 aydır deniyorduk olmasını çok şükür Rabbim gönderdi bebeğimizi..

tebrikler bize de umut oldun Allah bağışlasın

bugün 13.günüm sağda güzel yumurta vardı bugün pregnyl vurdum bugün ve yarın çalışma:89: inşallah olur bu sefer..

hamileyimmerhaba kızlar ben bugun test yaptım pozitif çıktı çok şaşkınım kan testi yaptırdım hemen oda pozitif şoktayım hiç beklemiyordum kesinlikle belirtim hiç yoktu belirtilere çok takıldım ama hiç belirti olmadı allah olmayan herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…