Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Rojdammm cnm neler demişsin öyle yeni okudum..Aman heee gözünü sevimmmm 5 yumoş diyosun ya dile kolay valla tü tü tü maşallahhhh:nazar: Şimdi kapris yapmanın zamanımı kızz bebek zamanı...:emir_bebek: Sen akşama kdr eşinle ilgili güzel şeyler düşün erkekler bizim gibi değillerki cnm baksana belli de etmiş söylemişde stresini üzülüyo yani adamda yapma öylee..Sen şimdilik işine bak sonra ne dersen dersin kocana:KK34:

Cnm benim gittik ama sadece bayanlar olarak yani 2 görümcem ve ben gittik babam bayanlarla konuşmak istemiyomuş bu konuyu oyüzden işleride vardı evde yoktu..Görümcemin kocasıyla konuşcakmış yani erkek erkeğe..Ama biz konuştuk bizle ilgili sıkıntılarınının ztn olmadığını sölediler ama eşime karşı mesafeli kalıcaklar yanii anladığım kadarıyla..Neyse diyorum artık benim yuvama zarar gelmesinde kimse kimseyi sevmek zorunda değil diyorum artık ben dicemi dedim yani döktüm içimi fazlasıyla..Gerisi zamana kalmış bişey enazından benim eşime nekldr bağlı odluğumu görmüş oldularr..

canım benim yaa zamanla aşılacak buda emin ol..Benim eşim ve ilem neleri yaşadılar şimdi görsen zamanla aştılar çoğu şeyi benden çok muhabbet ediolar eşimle valla hayırlısı olsun yuvana zarar gelmesinde inş. huzurun bozulmasında herşey olacağına varır zaten.. :KK34:

Cnm benim gittik ama sadece bayanlar olarak yani 2 görümcem ve ben gittik babam bayanlarla konuşmak istemiyomuş bu konuyu oyüzden işleride vardı evde yoktu..Görümcemin kocasıyla konuşcakmış yani erkek erkeğe..Ama biz konuştuk bizle ilgili sıkıntılarınının ztn olmadığını sölediler ama eşime karşı mesafeli kalıcaklar yanii anladığım kadarıyla..Neyse diyorum artık benim yuvama zarar gelmesinde kimse kimseyi sevmek zorunda değil diyorum artık ben dicemi dedim yani döktüm içimi fazlasıyla..Gerisi zamana kalmış bişey enazından benim eşime nekldr bağlı odluğumu görmüş oldularr..

görümcenin eşiyle görüşmedi yani daha.
içini dökmen iiyi olmuş rahatlamışsındır biraz.

canlarım ben çıkıyım artık evimin temizliğin yapıyım kafam dağılır biraz.kendime gelirim sinirimi temizlik yaparak çıkartıyım bari:)))
uğrarım yine öpüyorum kocamannn:80:

tünaydııın kızlarr..Bayadır giremedim işlerim acayip yoğun nasılsınız umarım iyi haberler vardır ??

Rihana naptın dündü senin adet tarihin kırmızılar gelmedi de ???:44:

mpb senin ne oldu canım aşılamanın sonucunda belli mi ??:44:

yok cnm belli değil daha 1 hafta anca oldu aşılanalı. doktorum cuma gel kanda bakalım dedi ama daha erken ya haftaya bugün gidicem dayanabilirsem.

yok cnm belli değil daha 1 hafta anca oldu aşılanalı. doktorum cuma gel kanda bakalım dedi ama daha erken ya haftaya bugün gidicem dayanabilirsem.

canım inş. hayırlı haberlerle gelirsin biz kadınların işi beklemek sabretmek değilmi geçer günler merak etme inş. güzel haberle gelirsin buraya :KK61:

Son düzenleme:
aşılama nasıl yapılıyor arkadaşlar yaptıran varmı zor bir şeymi..

aşılama hakkında pek bi bilgim yok. sanırım yumurtlama hapı kullanılıyor. çatlatma iğnesi ile birlikte spermler doktor tarafından rahime yerleştirilior. spermin yolunu kısaltıp şansı yükseltmiş oluolar sanırım

aşılama nasıl yapılıyor arkadaşlar yaptıran varmı zor bir şeymi..
canım ben 1 hafta önce yaptırdım aynı arkadaşın dediği gibi oluyor. zor bir şey değil yumurta takibinden tek farkı çatlamadan sonra spermlerin rahme yerleştirilmesi. sadece biraz stresli.
aşılama hakkında pek bi bilgim yok. sanırım yumurtlama hapı kullanılıyor. çatlatma iğnesi ile birlikte spermler doktor tarafından rahime yerleştirilior. spermin yolunu kısaltıp şansı yükseltmiş oluolar sanırım

zavallı adam bak ağzıyla söylemiş gergin olduğunu.. güzelim günlerinizi tartışarak geçirmeyin canım şu anda hala balayında sayılırsınız, bebek gelince kaynana gibi gircek aranıza:)

rojdacım 5 adet yumurtayı heba etme! ne dıyeceksen ovulasyondan sonra sole ama oda streslı onuda anlamak lazım tabı bu sneın haksız oldun anlamına gelmıyo ama bosuna bı ay daha beklemede esıne aksam sıcak ol bısı olmamıs gıbı davran geresını artık sne bılırısnn:)))

tünaydııın kızlarr..Bayadır giremedim işlerim acayip yoğun nasılsınız umarım iyi haberler vardır ??

Rihana naptın dündü senin adet tarihin kırmızılar gelmedi de ???:44:

mpb senin ne oldu canım aşılamanın sonucunda belli mi ??:44:

seddacım nerelerdesınn?*

artık goremıyorum senı ışlerını bıtırbıtrımez gel olurmuu?

sen son durum ne ??

bugün iğnemin 11.günü adetim 1 gün gecikti belimde ağrı var bide akıntım çok var başak bişi yok ya çok merak ediyorum neler düşünüyosunuz bu konuda bana bi el atın anacım düşün düşün yicem kafayı yoğğsam =)

arkadaşlar merhaba klomen kullananlar listesinde bende vardım.
Hamileeeyyyiiiiiimmmm :)) beta hcg 657 çıktı 4 haftalık Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..

Hamileeeyyyiiiiiimmmm :)) beta hcg 657 çıktı 4 haftalık Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..
:nazar::nazar::nazar:rabbim kucağına almayı nasip etsin ne güzel bir haber bu. darısı başımıza ...

Son düzenleme:

mrbb oznurr cok sevındımm senın adına rabbım bana ve burdakı tum arkadaslara ve tum bbek ısteyenlerede nasıp eder ınsallahh..kac ay kullandın klomenı

bugün iğnemin 11.günü adetim 1 gün gecikti belimde ağrı var bide akıntım çok var başak bişi yok ya çok merak ediyorum neler düşünüyosunuz bu konuda bana bi el atın anacım düşün düşün yicem kafayı yoğğsam =)

sakin ol canim.adetinin gecmesi iyi bir isaret,genelde düzenlimidir reglin oda önemli.akinti bende olmustu cok.bacak ve bel agrilarida ve yüksek ates.

canim uzun zamandir kaciriyorum.girsemde yazilanlari pek okuyamaz olduydum.basini okuyamayinca anliyamiyo insan.naaptin iyimisin .merak ettim seni.biraz sorunlar mi var atlattin mi yoksa.hayirlisi bakalim.kendine iyi bak ok

:nazar::nazar::nazar:rabbim kucağına almayı nasip etsin ne güzel bir haber bu. darısı başımıza ...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
tebrikler canim darisi bu topikteki arkadaslara insallah :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
tebrikler canim darisi bu topikteki arkadaslara insallah :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

mayis annesimi olcaksin insallah?

mrbb oznurr cok sevındımm senın adına rabbım bana ve burdakı tum arkadaslara ve tum bbek ısteyenlerede nasıp eder ınsallahh..kac ay kullandın klomenı

iyi dilekleriniz için hepinize çok tşk ederim Allahım hepinize nasip eder inş. bu benim 2. klomenim oldu 8 aydır deniyorduk olmasını çok şükür Rabbim gönderdi bebeğimizi..:nazar::nazar::nazar:

X