Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

iyiyim teşekkür ederim ..evet gerçekten zor ben 7 senelık evliyim 26 yasındayım yastan kurtarıyorum bıraz ama gercekten cok zorlu bir süreç birde senın doğuştan rahım ve yumurtalık sorunun var buna rağmen çok azimlisin bu konuda senı tebrik ediyorum inşallh en yakın zamanda hamıle kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın allh hepimizin yardımcısı olsun bugun 34. gunum eskiden heyecanla test alır yapardım artık test yapınca daha çok üzülüyorum onun ıcın yapmıyorum beklemek umutsuzluğa neden oluyor sen hamıle kalabılıyorsun bunu gordun bence en yakın zamanda tekrar kalacaksın...

kızlar meraba..ben internetten ovülasyon testi alıcam hangi markayı tavsiye edersiniz.fiyatları daha uygun buldum sanki.fikriniz varmı acabaa?

günaydın

bugün gelen olmamış zaten artık kimse gelmiyo
dün yumurtalarım çatladı ama malesef ilişki olmadı tartıştık eşimle küs ve ayrı yattık.gitmicem bidaha doktora eşim bana nolur git diye yalvarana kadar GİTMİCEEEMMM.
ben o kadar strese giriyim her doktora gidişimde o kadar ilaç,iğne sonuca bak.ooofff oooffffffffffff bugün yine depresifim

günaydın cnm bozma moralini eşler arasında oluyor bazen. özellikle şu günlerde çok stres yaptığımızdan herhalde. aşılamanın olduğu gün sen bizi görecektin.
hem belki düzeltirsiniz bugün aranızı nasılsa yumurta 2 gün canlı kalıyormuş. hala şansın var.

ufacık bi kaprisimi bileçekemiyo ya deli etti beni tamam başlatan benim ama.sen bilirsin deyip sırtını dönüp yatan o sanki ben sadece kendim için istiyom çocuk.gitmicem doktora falan dedim olmasın çocukda git kimden yapıyosan yap dedim sinirle daga birsürü şey söyledim bağırdım çağırdım.azını açıp bişey demedi öyle yaptıkça daha çok sinirleniyom.bende gittim başka oda da yattım sabahta hiç konuşmadık.bakalım akşama nasıl olucaz

sen eşini daha iyi bilirsin ama belki sinirin büyümesin diye karşılık vermemiştir. benimki öyle yapar cevap vermez. onlarda stres yapıyorlar bugün olması gerek dediğinde. ikinizde birbirinize nazlandınız herhalde. umarım arayı çabuk düzeltirsiniz. bence akşam hiç bişe olmamış gibi davran ben sabah kızgınsam akşama kadar yumşuyorum eşim geldiğinde hiç bozuşmmışız gibi devam ediyorum ama eşimde öyle.

seni çok iyi anlıyorum. hep küslükler de yumurtanın çatlama zamanına geliyor. stres oluyor insan çünkü. eşin senden fazla streslidir inan, çünkü eli kolu bağlı. işiyle ilgili sıkıntısı varsa da o da etkiler. bebek için biraz gururunu ayaklar altına al ve aranızı düzeltmeye çalış bence:) hala vaktin var ,5 yumurta da aynı zamanda çatlamaz merak etme canım. bir gün değil ,bu bir hafta önemli.

evet olay büyümesin diye susuyo ama ben içimi iyice boşaltmayınca rahat edemiyorum.kavga edilcekse edilmeli yani.evet oda stresli gerginim dedim hiç yardımcı olmuyosun sanki ben değilim dedi ilk defa böyle bişey söyledi.
benimki de uzatmaz ama benim işim belli olmaz :))) belki akşama kadar yumuşarım

canım hepımız aynı seylerı yasıyoruz nedense bızde kavga etmeyız etmeyız ovulasyon zamanı geldımı nedense sureklı bı sorun cıkıo ama ben artık sesımı cıkarmıyorum bakıyorum olay kavgaya gıdecek e muhtemelen en fazla kavgadan bı gun sonra barısacagız koca ayı heba etmeyelım dıye hıc sesımı cıkarmıyorum gecelıgımı gıyıp yanına gıdıyorum yapacak bısey yok canım madem bebk ıstıyoruzz bazı seylerede katlanmak zorundayız yumurtlama bıtsın ne yaparsan yap ben ole yapıyorum o gun ses cıkarmıyorum sonra dıyorum gecen sunu demıstın al sana cevabı felan dıeee sonra baslıos gulmeye :))) aksam yemegını yap kocısını bekle az dokelte gıy dırek gecelıkle olmass.o kadarda alttan almayalım az gozunu kaydır sonraa...işteee allah ne verdıyseee :)))

zavallı adam bak ağzıyla söylemiş gergin olduğunu.. güzelim günlerinizi tartışarak geçirmeyin canım şu anda hala balayında sayılırsınız, bebek gelince kaynana gibi gircek aranıza:)

hadi hadi uzatma akşama kadar yumşa. bak eşinde stresliymiş kolay değil. hani 5 uğurlu gelecekti bak beşiz bekliyoz

ya ama bu işte istemeyince zorla olmuyoki.kendimi tecavüze uğramış gibi hissediyorum :))) tövbe yarabbim.çenem dururmu benim hiç
zavallı adam bak ağzıyla söylemiş gergin olduğunu.. güzelim günlerinizi tartışarak geçirmeyin canım şu anda hala balayında sayılırsınız, bebek gelince kaynana gibi gircek aranıza:)
evet hemde ilk defa.tartışmadan öncede eniştesiyle gün içinde telefonla görüştüğünü anlatıyordu.işte eniştesi şey demiş bi tarafımda oğlum bi tarafımda kızım karşımda karım daha ne isterim allahtan.sonra eşim dediki artık çok zoruma gidiyo biri böyle bişey söylediğinde niye sence dedi.bende benim en başından beri zoruma gidiyo senin yeni başlamış şimdi anlarssın belki beni dedim.sonra üzüldüm kendimi kötü hissettim hadi yatıyom ben çok uykum var bu gece yapmayalım yapsakta yapmasakta olmuyo zaten dedim veeeee başladık:)).zavvallı adam deyince dün akşamı hatırladım empati yaptım
hadi hadi uzatma akşama kadar yumşa. bak eşinde stresliymiş kolay değil. hani 5 uğurlu gelecekti bak beşiz bekliyoz

ay umarım yumuşarım.beşizmiiiiii

tünaydııın kızlarr..Bayadır giremedim işlerim acayip yoğun nasılsınız umarım iyi haberler vardır ??

Rihana naptın dündü senin adet tarihin kırmızılar gelmedi de ???:44:

mpb senin ne oldu canım aşılamanın sonucunda belli mi ??:44:

Rojdammm cnm neler demişsin öyle yeni okudum..Aman heee gözünü sevimmmm 5 yumoş diyosun ya dile kolay valla tü tü tü maşallahhhh Şimdi kapris yapmanın zamanımı kızz bebek zamanı... Sen akşama kdr eşinle ilgili güzel şeyler düşün erkekler bizim gibi değillerki cnm baksana belli de etmiş söylemişde stresini üzülüyo yani adamda yapma öylee..Sen şimdilik işine bak sonra ne dersen dersin kocana

Son düzenleme:
tatlım naber?hafta sonu noldu gittiniz mi babana?düzelmiştir inşşşşşşşşşşşşş

evet ya 5 yumoş ama inş.boşa gitmemiştir.ya sinirlenince ben ağzıma geleni söylüyorum huyum batsın.yay burcuyum ondan olabilir:)
kafamı dağıtmam lazım temizlik yapmam gerekiyo aslında ama insanın canı sıkkın olunca hiç bişey yapası gelmiyo maleseff.

Son düzenleme:

Vallahi neler demiş bene şimdi okudum..Veeee friendly arkadaşıma katılıyorum rihana

tatlım naber?hafta sonu noldu gittiniz mi babana?düzelmiştir inşşşşşşşşşşşşş

Cnm benim gittik ama sadece bayanlar olarak yani 2 görümcem ve ben gittik babam bayanlarla konuşmak istemiyomuş bu konuyu oyüzden işleride vardı evde yoktu..Görümcemin kocasıyla konuşcakmış yani erkek erkeğe..Ama biz konuştuk bizle ilgili sıkıntılarınının ztn olmadığını sölediler ama eşime karşı mesafeli kalıcaklar yanii anladığım kadarıyla..Neyse diyorum artık benim yuvama zarar gelmesinde kimse kimseyi sevmek zorunda değil diyorum artık ben dicemi dedim yani döktüm içimi fazlasıyla..Gerisi zamana kalmış bişey enazından benim eşime nekldr bağlı odluğumu görmüş oldularr..

nerdesın sen kendını özlettın
benım daha 2 gunum var adetıme karıstırdın senn benı 12 ekım benım suana kadr ne adetımden eser nede hamıslıkden eser var hıc bırsey yokkk
sankı adet olucam ama akıntım bır gelıo bır gelmıor anlamadım ben ahhh
sen naptın neler yaptınnn seddaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…