Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hastane korkagıı huuu ne gzuelde nıck bulmuş kendınee:))) ılk once nıcını degıstır psıkolojık olarak basla bu işee ankarada olsaydın sana bı doktor onerırıdım ınannn benım kadar hastane korkagı yoktu doktorum sayesınde artık cok dogal gelıyo tabı her masa yatısta tedırgınlık var ama eksıye gore cok ıyım.başlamak bıtırmenın yarısıdır hele bı başla ılaclarını kullan belkıde artık gerek bıle kalmıycak doktor ılacları ertelıycekk

kızlar merabaa...bnde aranıza yeni katılıyorum bugün doktora gittim ve banada klomen verdi(bu hapı kullanırken korunmuyosunuz demi kızlarrr birde hamilelik şansım nekadar bilen varsa yardımcı olabilirmiiii....

aramıza hoşgeldın mlk hayrı canım bu hap ıcerken korunmuyrouz aksıne dahada cok ilişkiyegırrılmesı gerekıyoo:)))hamılelık sansın bence herkesın vucuduna gore degsııyoo .tabıkı bu sneın yumurtan gelışmedıgı ve ya daha cabuk ıstedın ıcın verılmiş bı haptır

arkadaşlar bugün adetimin 12.günü iki gün önce 15.61mm olan yumurta bugünkü dr kontrolde iğnesiz çatlama başlamış dedi.24 saat sonra ilişki dedi
????????

hazancım mrblarr iğne hakkında bı bılgım yok ama iğnesız catlaması ıyı bısı olması gerek yumurtada buyume olmusmu hıcc???

:))))) vallahi çok çok ama çok haklısınız ilaçlar nisandan beri duruyor eşim kızıyor bu ay gidecektim ,gelecek aya kaldı inşallah gelecek korkunun ecele faydası yok deyip başlamam gerek biz sebebsiz infertil grubundayız rahim filmi testler hereş yapıldı sonuçlar normal bakalım artık gidecem söz inşallah

neden yazık olsun bütün çileyi biz çekiyoruz onlarda bizim nazımızı çekmeye mecbur hiç acımayın bence bir kere kendileri yatsın o masaya

olsun yaaa ne bılıyım arkadaşlarla buluşunca herkeste bı bebekk adamlarda kadınlar lak lakta bzıımkınde bısı yokkk eli boş o yuzden bız ceksekte onlarda çekıyo o çileyıı erkek bıde bellı etmez biz bayanlar bellı edıyoruzda genelı ıcın konustum.hamişş olanlar burda paylaşında mutlu olalım bızdee ben cıktımm hoscakalınn kendınızee ı davranınnn.saçınızada tokadan başka bişi takmayınnn

uff yaa o masa girince isin icine hersey degisiyo tabi.. yumurta takibi yapacam diye doktorum neredeyse hic kaldirmiyo beni oradan.. cok tiksinc.. Ama yinede kocalara haksizlik etmeyelim.. tabiki en iyi buradakiler anlar halimizi ama sonrada eşler geliyo.. kimse bizim kadar cok isteyemezki cocuk sahibi olmayi.. haklarini odeyemeyiz :) ama bizim isimiz zor hakkaten beee

iyi akşamlar son söz süper di :)

arkadaşlar bana acil cap yazarmısınız ben serophene kullanıyorum bugun 3 bitti bidaha kontrol pztsi dok.cmts pzr ilişki yok dedi anlamadığım şuanda ilişkiye girebiliyomuyum ben bu ilac bitmeden yok sa kontrole kadar yasakmı nolur biri beni aydınlatsın

serophene yi ne icin kullaniyorsun.. cinsel perhizi spermiogram testinden once yada iliskide bulunulmasi gereken gunden 2-3 gun once veriyorlar genelde.. senin sorun ne bi anlatirsan daha iyi yardimci olmaya calisirim..

klomene es deger bi ilacmis ogrendim simdi :) pazartesi gittigin zaman buyuk ihtimalle bugun yada yarin iliski olsun diyecek.. asilama yapilacak ise zaten 3 ila 5 gun arasi iliski olmamasi gerekiyor..

canım hiçbi sıkıntım yok dktr 1 senelik evliyim hamile kalamadım dediğim için baktı sorun yok çok hafif bi tembellik var dedi bu ilaç hızlandırırmış hamileliği ondan verdi sadecede cmts paz ilişki yok dedi ben hiç yapmadım korkudan nolur nolmaz diye

:) iki uc gunluk beklemelerde spermler daha kaliteli ve yogun olur demisti bana doktorum.. yumurtalarin catlama aninda kaliteli spermleri seninle bulusturmak istiyordur doktorunda.. sıkıntı yok yani :)

:) iki uc gunluk beklemelerde spermler daha kaliteli ve yogun olur demisti bana doktorum.. yumurtalarin catlama aninda kaliteli spermleri seninle bulusturmak istiyordur doktorunda.. sıkıntı yok yani :)

bende senın gıbı ılac bıtınce tereddut ettım ve drumu aramıstım dr gırebılırsın demıstı canım ılgıne bılgıne:)

hımm bende kullandım serophene ama 22cm yumurtam olustu bende suan beklemedeyım bakalım yumurta takıpıne almıs sanırım doktorr senı ona gore degerlendırıcek gıbı gelıor bana

mrb rihanna sen adet oldunmu pekı adetten sonra mı takıbe aldı senı ben adet oldum ama bu yumurta duruo dedı dr yanı bı oncekı ay gelısen yumurta ıse yararmı benım asıl sormak ıstedıgım bu ben bıyerden okudum bu adet sırasında atılmayan yumurta ya kendı kuculup yok oluo yada kıste cevırıo dıe bende felaket tellalı gıbıyım dımı senınkı ne durumda canım ıns allah en kısa zamanda verır tatlım

çok saol canımya şuanda girebilirin yani çünkü daha 3 günüm var belki şimdi kalırım çünkü bana eğer iğne falan yaparsa gene zaman geçicek va erken erken oluyorum zaman kalmaz teşekkür ederim arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…