Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrb rihanna sen adet oldunmu pekı adetten sonra mı takıbe aldı senı ben adet oldum ama bu yumurta duruo dedı dr yanı bı oncekı ay gelısen yumurta ıse yararmı benım asıl sormak ıstedıgım bu ben bıyerden okudum bu adet sırasında atılmayan yumurta ya kendı kuculup yok oluo yada kıste cevırıo dıe bende felaket tellalı gıbıyım dımı senınkı ne durumda canım ıns allah en kısa zamanda verır tatlım

evet adetımın 2.cı gunu hormon testı yapıldı 3.gunu serophene dıye hap verdı (klomenle aynı)
5.gunu hapa basladım ama gunde 1 adet tabledın yarısını yuuttugumda doktora gıttım ve yumurtam gelısmıs 22mm olmus gusel bır boyuttaymıs ılıskı gunlerı önerıldı suan beklemedeyım ıstenmeyen adet gunum 12 ekım ınsallah adet olmam hamıs kalırım :)
yumurtan gelıstıyse catlamıs olabılır ama bır işe yaramamısda olabılır herseyın kotusunu dusunme eger yumurta catlamassa kısse cevırıomus benımde bu hapı kullanmadan az mınıcık kıssım vardı ama sorun olmaz dedı doktorum bakalım hayırlısı
sakın en kotusunu dusunme hersey beyınde bıtıor bunu cok ıyı anladım :) iyigecelerrr

aramıza hoşgeldın mlk hayrı canım bu hap ıcerken korunmuyrouz aksıne dahada cok ilişkiyegırrılmesı gerekıyoo:)))hamılelık sansın bence herkesın vucuduna gore degsııyoo .tabıkı bu sneın yumurtan gelışmedıgı ve ya daha cabuk ıstedın ıcın verılmiş bı haptır

hımm iyi tamam adetim bitsin çalışmalara devamm::))bugün doktora gittiğimde ultrasonla baktı ve yumurtalarında problem yok dedi yani ozaman yumurtalarımdabişey yok demekki.tabi biraz acele ediyoruz artık bir bebişimiz olsun diye belki onun için vermiştir:44:inşallah artıkk gelsin meleklerimizz..bu arada cevapladığın iin tşkler canımm...

hımm iyi tamam adetim bitsin çalışmalara devamm::))bugün doktora gittiğimde ultrasonla baktı ve yumurtalarında problem yok dedi yani ozaman yumurtalarımdabişey yok demekki.tabi biraz acele ediyoruz artık bir bebişimiz olsun diye belki onun için vermiştir:44:inşallah artıkk gelsin meleklerimizz..bu arada cevapladığın iin tşkler canımm...

canım nekadarlık evlisiniz siz?

arkadaşlar bugün adetimin 12.günü iki gün önce 15.61mm olan yumurta bugünkü dr kontrolde iğnesiz çatlama başlamış dedi.24 saat sonra ilişki dedi
????????

canım maşallah hadi hayırlısı sen bu ay ne kullanmıştın klomen mi yoksa doğal mı gelişti yumurtan bir de 15.61 dediği günden sonra büyümesi için özel bişey yaptın mı incir yemek falan gibi:)

evet adetımın 2.cı gunu hormon testı yapıldı 3.gunu serophene dıye hap verdı (klomenle aynı)
5.gunu hapa basladım ama gunde 1 adet tabledın yarısını yuuttugumda doktora gıttım ve yumurtam gelısmıs 22mm olmus gusel bır boyuttaymıs ılıskı gunlerı önerıldı suan beklemedeyım ıstenmeyen adet gunum 12 ekım ınsallah adet olmam hamıs kalırım :)
yumurtan gelıstıyse catlamıs olabılır ama bır işe yaramamısda olabılır herseyın kotusunu dusunme eger yumurta catlamassa kısse cevırıomus benımde bu hapı kullanmadan az mınıcık kıssım vardı ama sorun olmaz dedı doktorum bakalım hayırlısı
sakın en kotusunu dusunme hersey beyınde bıtıor bunu cok ıyı anladım :) iyigecelerrr

canım önümüzdeki ay adetimin 2. gününde ben de gitmek istiyorum hormon testleri için sana neler yapıldı bana bilgi verirmisin.benim sadece tiroidlerime bakılıyo.onun için de ilaç kullanıyorum zaten şuan normal seviyelerde.ama bende hiç fsh, lh, prolaktin gibi şeylere bakılmadı.sen sana yapılan testlerin adlarını yazarmısın bana ona göre söyliyim doktoruma.

canım maşallah hadi hayırlısı sen bu ay ne kullanmıştın klomen mi yoksa doğal mı gelişti yumurtan bir de 15.61 dediği günden sonra büyümesi için özel bişey yaptın mı incir yemek falan gibi:)

canım önümüzdeki ay adetimin 2. gününde ben de gitmek istiyorum hormon testleri için sana neler yapıldı bana bilgi verirmisin.benim sadece tiroidlerime bakılıyo.onun için de ilaç kullanıyorum zaten şuan normal seviyelerde.ama bende hiç ffsh, lh, prolaktin gibi şeylere bakılmadı.sen sana yapılan testlerin adlarını yazarmısın bana ona göre söyliyim doktoruma.

canım senin nasıl bu hormonlarına bakılmadı:KK50:ben iki değişik dr. gittim hepside bu hormon tahlillerini istedi.

e2 pregesteron vs.benim ilkinde lh,fsh,dan biraz yüksekti bir ay klomen kullandım.tekrar gittiğimde lh düşmüştü.

zaten önce bu hormonlar bakılıp klomen veya başka ilaç veriyorlar..

canım önümüzdeki ay adetimin 2. gününde ben de gitmek istiyorum hormon testleri için sana neler yapıldı bana bilgi verirmisin.benim sadece tiroidlerime bakılıyo.onun için de ilaç kullanıyorum zaten şuan normal seviyelerde.ama bende hiç fsh, lh, prolaktin gibi şeylere bakılmadı.sen sana yapılan testlerin adlarını yazarmısın bana ona göre söyliyim doktoruma.

bana sadece adetımın 2.gunu kan testı yaptılar hormon testı deıler baska test edılmedı ve yumurtam zayıflıgı cıktı ortaya onuda ılac kullandım sımdı 22mm dı beklıorum bakalım:)

Canım bişi sorcam bu ilacı kullanırken hiç ililki oldumu kontrele kadar olan zamanda?

ben bu ılacı kullanırken doktor hıc demedı ılıskı dıe ama bız kendımız ettık tabıkıde 2gun arayla 1 gun arayla sonra doktorun dedıgı zamnlarda ettık beklıorum bakalım sonnn 5gun:KK59:

ercelf evet canım söylediği gün eşime acil incir getir yicem ama kaynatmadım cünkü öyle hayatta yiyemem ve öncesindede bol bol havuç onuda çiğ yedim ilaç olarakta serophane öyle işte bakalım ne olcak hayırlısı

kızlar okuyup cevaplarsanız sevinirim hani demiştimya dr çatlama başlamış 24 saat sonra ilişki dedi yani bu günün öğleden sonra 1 de eşimde görevi var gitti am dün 11 12 saat gibi tamamlayınca yakınlaşma oldu bu günde akşam olur herhalde
ya kaçırımıyım yumurtayı ne dersiniz yyyaa çokkkkk utandım valla :KK69::KK69:

hazan sıkıntı yapcak bişi yok ilişki olmuş işte öncesinde spermler bekliyodur orda:))) bide akşam olursa tamamdır bu iş :KK1:

az önce doktordan geldim.koltuğa yatarken bi taraftan konuşuyorum doktorla bu ay ağrımın olmadığını her ay ağrıdığını söyledim büyümemiş olabilirmi acaba derkenn doktorrr aaa çok güzel dedi 2 sağda 3 solda hepsi büyümüş ve kaliteli 5 yumurtan var dedi.bugün gece 23 de hemen iğneni oluyosun ve 5 gün ilişki her zman ki gibi.

bu ay tavuk gibi yumurtlamışım galiba:KK1:
gece 23 de iğnem var sonra çalışmalara başlıyoruz inşşşşş.allahım bu son olsun nolurrrrrrrrrrrrrr

hazan sıkıntı yapcak bişi yok ilişki olmuş işte öncesinde spermler bekliyodur orda:))) bide akşam olursa tamamdır bu iş :KK1:

az önce doktordan geldim.koltuğa yatarken bi taraftan konuşuyorum doktorla bu ay ağrımın olmadığını her ay ağrıdığını söyledim büyümemiş olabilirmi acaba derkenn doktorrr aaa çok güzel dedi 2 sağda 3 solda hepsi büyümüş ve kaliteli 5 yumurtan var dedi.bugün gece 23 de hemen iğneni oluyosun ve 5 gün ilişki her zman ki gibi.

bu ay tavuk gibi yumurtlamışım galiba:KK1:
gece 23 de iğnem var sonra çalışmalara başlıyoruz inşşşşş.allahım bu son olsun nolurrrrrrrrrrrrrr

hadı ınsaşşah canım tuturusunuz okdr yumurtlamıssın bırı tutar ınsalllah cuma mubarek gunde :)
bakalım bende 1 dene olgun yumurtladıydım 22mm tutmustur ıns beklıom bakam son 5 gun :KK43::KK14::KK14:

slm kızlar bn en son ağustsn 12snde adet olmstum ve o ay 26 snda da 3 gn suren ara kanamam olmustu ve eylunn 12snde pembe akıntım oldu ama adet grmdm ognden beri araara sol göğüsümden beyaza yakın bı sıvı gelıyor ama sıkınca bu araara oluyor ve bn hala adet olmadım dun ve bgun kasıklarm adet omusum gb ağrıyor sivilcelerm cktı ve sol ggsmden yıne bez akıntı geldi bn da testtte yapamadm su sıralar hc durumm yok buralarda sağlık ocağıda yok nıe bole oluo anlam vermyorum bnd pko war ondan olblrmı acaba ?????bole olan varmı hc

hadı ınsaşşah canım tuturusunuz okdr yumurtlamıssın bırı tutar ınsalllah cuma mubarek gunde :)
bakalım bende 1 dene olgun yumurtladıydım 22mm tutmustur ıns beklıom bakam son 5 gun :KK43::KK14::KK14:

inş ya bakalım bu yumurtalar boşa gitmesin bu ay.tedaviye ilk başladığımda 2 yumurtayla başlamıştım her ay 1 yumurta fazlam oldu :)))
bişey kalmamış seninkine de sayılı gün çabuk geçer derler ama bizim hiçde öyle olmuyo

inş ya bakalım bu yumurtalar boşa gitmesin bu ay.tedaviye ilk başladığımda 2 yumurtayla başlamıştım her ay 1 yumurta fazlam oldu :)))
bişey kalmamış seninkine de sayılı gün çabuk geçer derler ama bizim hiçde öyle olmuyo

evet haklısın sayılı gun ya gecmıor bıle gıdeyım bır kan testı edem dıom :KK1: ama ya bellı degılse negatıfse ozmnda gozlerım sulanırr hüüüü dıye baslarım artık ondan azdaha sabır edem dımı :))

slm kızlar bn en son ağustsn 12snde adet olmstum ve o ay 26 snda da 3 gn suren ara kanamam olmustu ve eylunn 12snde pembe akıntım oldu ama adet grmdm ognden beri araara sol göğüsümden beyaza yakın bı sıvı gelıyor ama sıkınca bu araara oluyor ve bn hala adet olmadım dun ve bgun kasıklarm adet omusum gb ağrıyor sivilcelerm cktı ve sol ggsmden yıne bez akıntı geldi bn da testtte yapamadm su sıralar hc durumm yok buralarda sağlık ocağıda yok nıe bole oluo anlam vermyorum bnd pko war ondan olblrmı acaba ?????bole olan varmı hc

saglık ocagı bulamassmısın hıc:KK43: muhakka vardır bıryerlerde yada devlete gıt sıgortanız varsa bedavaya kan testı edıoalr hem daha garantı orda ıdrarda ettırısın ben bılmem ama bu soledıklerın hamıles gıbısın ama genede umutlanma testı gormeden :KK43: ıns hamılesındrr

aynı şikayeti olan birini daha okumuştum daha önce yanlış hatırlamıyorsan onun süt hormonu fazla çıkmıştı o yüzden göğsünden süt mü ne geliyodu.ama emin değilim tabi.araştır bakalım bi

X