Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Arkadaşlar günaydın sizlerden yardım isticem
şöle anlatayım ben 1 haziranda 3.5 aylık bebeğimi düşürdüm sonra korunma süresi düzensiz adetler derken henüz yeni bi gebelik yok bu ay 28 eylülde adet oldum 8 gün sürdü doktorum klomen verdi 5.gün başladım bugün akşam son hapımı içicem allah izin verirse ne işe yarar bu ilaç doktora gidince moralim bozuluyo ve soracağım herşeyi unutuyorum kasıklarımda ağrılar var iki gündür bu iyi bişeymi:)beni biraz bilgilendirirmisiniz yumurta takibi ve çatlatma iğnesini yapmıcam germek istemiorum seni ilk aydan dedi diğer bebeğe doğal yollarla hamile kalmıştım

cnm klomen yumurta zayıflıgı verılen ılac dıye bılıorum kullanan arkadaslarımız var yumurtanın gelısmesını saglıyor mesela 14mm ise 18 19 20 dıye buyutuor o ılac bolelıklede yumurtlama gununde yanı ovulosyon gununde ıyı bır yumurtan olusuyor dıye bılıorum
ben serophene ıle yumurtam gelıstırdıler ve bu klomenı kullanan cok kısı var iyi birsey yani :)

12 aydır klomen kullaniyorum.. yumurta gelişimi ve çatlaması için.. sabah 2 aksam 2 aliyorum.. yumurtalar gelistigi zamanda kasık agrısı oluyor kist olustugu zamanda.. yanliz anlamadigim neden yumurta takibi yapmayacagim dedigi.. sonucta bu ilac ise yarar yumurta olusumu ve catlamasi gerceklesirse hamilelik sansin yukseliyor.. ilac bitiminde seni yeniden cagirip yumurtalara bakmasi lazim.. yeterli catlama olustuysa su gun iliskide bulun sonra bekle diyecek..
12 aydir bunu yapiyor bana ve yeterli gelmeyince klomen + catlatma ignesi veriyor.. 8 gun önce aşılama yapti bana ve yine once klomen destegi ve igne.. diyecegim su aslinda.. bu yolu en fazla 2 kez deneyip direk aşılamaya gecilmeli.. olmadi mi o zaman tüp bebek.. bize zaman kaybettirmekten baska bi ise yaramiyorlar.. her ay ne hale geliyoruz umursamiyorlar..

meltemcım mrb benım de 2. Ayım klomen kullanmamda. Ve doktor ılk verdıgı aydan ıtıbaren bana gelme dedı 4 ay dene bu ilacı olmazsa başka ılac denerız dedı.bende nıye gelmıyım dıye sordugumda yumurta takıbı yaptıranlar yaptırmayanalra gore daha cabuk hamıle kalıyo dedı yanı sstress yaptıgımızı ve buda butun vucudu etkıeldıgını soledı.dogal yollarla hamıle kalmammızı ıstıyolarr dıye dusunuyorum hanı benım doktorumun bı art nıyetı olsa her ay gel hemde catır catır muayene ucertını alırdı.tabı ben yınede gıttım ama yıne olmazzsa bebiş son 2 ay daha kullanıp ole gıdıcem.

insallah olur ozaman ve boyle git gellerle ugrasmazsin.. :) cok hırpalanıyo insan..
ve yine kafam karisti benim.. bu kadin dogum uzmanlarinin hepsi ayni seyi okumuyorlar mi :)

insallah olur ozaman ve boyle git gellerle ugrasmazsin.. :) cok hırpalanıyo insan..
Ve yine kafam karisti benim.. Bu kadin dogum uzmanlarinin hepsi ayni seyi okumuyorlar mi :)

her yiğidin yogurt yiğisi farklı olur derler ya bu işte o hesaba döndüü..:)))aslınd ahepimiz şöle dusunmelıyız,herşeyı akışına bırakmalıyız zaten olucaksa oluyo stres yaparak kendımızı yıpratarak (ıstemeden de olsa) zaten olmuyoo..relaks ve guzel gunler dılıyroummm

selam 5 gunluk klomenden sonra bugun çatlama iğnesi yaptırdım.. kafam cok karıştı doktorum 36 saat sonra ilişki dedi fakat bazı arkadaşlar iğneyi oldukları gün ilişkiye girmişler doktorları öyle demiş hangisi doğru bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

cansu 26 bende korkudan gidemiyorum dr keşke benim dr altan bakmıyacam dese altan baktırma fikri beni çok geriyor ve ilaçlar nisan ayından buyana dolapta bekliyor ,bence dr bakmakla bir yerde iyi yapıyor her dakka o masaya yatma fikri aklından çıkmış olur rahat edersin inşallah hemen sağlıklı sıhatli bir bebeğe hamile kalırsın isteyen herkes yani

bazı kısılerde ıgneyı olduktan sonra derler bazılarında 36 ssaatt sonra ama ınsandan ınsanda hormondan hormona fark var bence doktorunu dınle sen kafanda karısmasın o ole uygun gormustur cnm hayırlı haberler alırız senden ıns :)

oyle tabi.. herseyin zamani belliymisya buda oyle bisii sanirsam.. sabrimiz sınanıyor ama biz devam ediyoruz sabirli olmaya :)

Kızlar benim adet gene gecikmeli gelicek heralde..Geçen ay 28 günde olmuştum busefer 33. günüm doldu eşim test yap diyo ama ben istemiyorum boşa gidicek diyorum ona..Bir hafta daha beklemek istiyorum bazen geç oluyo çünkü adetim..Ama akıntım çoğaldı ve kasıklarımda sanki yumoşlar gelişince hissettiğim dolgunluk, hafif ağrı var gene..Sanki daha yeni olgunlaşmış gibi yumoşumm[/QUOTE]

merhaba hanımlar....
ahhh ahhhh azmı yazdım umut aradım ben bu sayfada tedavisiz yazıyor listede adımın karşısında ama benim kanallarım operasyonla açıldı rahmim düzeltildi klomenler prengly ler içtim tam ara verdim içmiicem artık dediim ve hamile kaldım.bebişim şimdi 20 haftalık ve erkek. minik minik tekmeler atıyor.morelinizi sakın bozmayın kızlar herşey kafada bitiyor. ümidi kestiğim anda kocama aklımda çocuk olmadan aşkla sarıldım ve sonuç karnımda.... kocanızı çok sevin kızlar...sırf çocuk için beraber olmayın.... öpüldünüz....

mrb bayaannlaaaaarr ben geldiim bir kaç gündür işlerle başım dertte kızlr kafamı kaldıramıyorum resme gözleirm pöftledi pc bakmaktan eee nasılsınız bakalım ben yokken naptınız valla geçmişe bakamıorum hiç vaktim ok bir bşluk girdim hemen

arkadaşlar bende yeniyim benide eklermisiniz 1 yıllık evliym hiçbir sıkıntım yok ama olmadı busef 4 gün günüm geçti beraberlikten sonra oldum doktora gittim hafif bi tembellik var yumurtalarda dedi bu ilacı verdi 3.günüm ilaçta inşallah hepimizin hayırlı haberlerini alırız burdan bu siteye bayıldım arkadaşların haberlerini alınca aynı heyecanı onlarla yaşıyorum çok güzel bi site

Selam canım nasılsın bence bu kadar büyütecek birşey yok alttan bakma işini hiç kimse benim kadar hastanelerden nefret edemez ben 16 yaşından beri babam dolayısıyla allah rahmet eylesin haşir neşirim 9 yıl boyunca hemen hemen hergün her hafta hastanedeydik ve babamı yoğun bakımda kaybettik ve ben ölmeden 5 dk önce yanındaydım nerden bile bilirdimki babamın son saniyelerini yaşadığını kafayı sıyıracaktım piskolojik tedavi gördüm ve ben çocuk için tedavi olamadım bir süre sırf hastaneye gitmemek ve dr yüzü görmemek için. Canım maksadım kendi sıkıntımla kafanı şişirmek değil beni sakın yanlış anlama ama bir amaç varsa insan çaba göstermeli tabiki herşeyi allaha bırakmak olmaz biz eşşeğimizi sağlam kazzığa bağlayalım sonra allaha emanet edelim yani o dolaptaki ilaçları kullanmaya başla doktorunada git o kadar acı verecek birşey yok allaha emanet ol canım acil şifalar diliyorum.....

çok haklısın demos beklemenin faydası yok olmuyor işte

arkadaşlar bugün adetimin 12.günü iki gün önce 15.61mm olan yumurta bugünkü dr kontrolde iğnesiz çatlama başlamış dedi.24 saat sonra ilişki dedi
????????

Kızlar merabaa...bnde aranıza yeni katılıyorum bugün doktora gittim ve banada klomen verdi(bu hapı kullanırken korunmuyosunuz demi kızlarrr birde hamilelik şansım nekadar bilen varsa yardımcı olabilirmiiii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…