Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bilmezmıyım nekadr ıstedıgını bendede bu ay bu 1 sene ıcınde hıc ılac almadan korunmadan hamıle kalamadım ama su ılac kulandıgım 1 ay oldu ve sonucu bkelıom acaba hamılemıyım benımde ıcımde bır kalp atıcakmı dıye cok umıtlı ve heycanlıyım ama adetıme 7 gun avr ve bende hıcbır belırtı yok aynı adet olucak gıbı :) hayırlısı ıns hamılesındır ve bende hamıleyımdır:KK1::nazar:

İnş cnm ya aynı zamanlarda birbirimize o müjdeli haberi veririz inş..İlk ilaç kullanımında bebişin gelir inş..

mpb ,,canım hayırlı olsun aşılaman..umarım tutar da güzel haberler verirsin bize..
erçelf..canım..ne kadar kaldı gününe??benim bugün 5.günümdü...düşündüm taşındım..bu ay da klomen kullanmamaya karar verirdim..kuru inçir aldım..güya bugün işyerine götürecektim ama unuttum..yiyemedim de yani..ya valla yemekte içimden gelmiyor..hiç bişey canım yapmak istemiyor..ne olacak benim bu halim...stresden uzak dinlenerek vakit geçirmek lazım ..moralli olmak lazım amma...nerde...akşam dayak yemiş gibi geliyorum eve..yorğunum...halim yok.....yani işin özü bu ay da benden bi halt olmaz..

canım ne olduki bu kadar babanı kızdırcak yada babanmı büytüyor ortada çokmu büyük bişe var yoksa büyütülüyormu ?Ne bilim damadı sonuçta kızının kocası ??Çok üzüldüm inş. hallolur canım yaa eşin ne diobu duruma bilmediğim için ne olduğunu kusura bakma soruyorum ama??

hımm demek incir kürünün profişi'si oldun:KK1::KK9:Geçenlerde yetenek sizsiniz ürkiyede bir çocuk çıktı biz bu dalın profişisiyiz deyince salon koptu aklıma geldi bende kullanayım dedim:KK9::KK9::KK9: incir kürnün faydası var demek canım klomene devam ederken incirede devam et ozaman ben öle yapıcam incirleri dün akşam aldım inş. yardımcı olurda umutlarım hayallerim suya düşmez kızlar:KK59:
bana ilk incir kürünü kullandığımda etki etmişti aynı ay günde 2 klomen de içiyodum ve hamile kalmıştım bu ay sadece incir kürü yaptım hiç etki etmedi bakalım önümüzdeki ay yine incir kürüyle klomeni aynı ayda yapıcam..

saol cnm aşımı yaptırdım geldim. orda yattım bir saate yakın bakalım inş. bu bahanem olurda gelir bebişim.
fiyatı sormuşlardı yumurtalarım serophene ile büyüdü. çatlatma için ovitrelle 75tl. sperm yıkama özel labda. 150tl. ssklıyım hastaneye para vermedik eczaneden çıkar mı bilmiyorum. 10 gün sonra gel betaya bakalım dedi inş. size bu ay güzel haberlerle dönerim.:26::26::26:

canım hadi hayırlı haberler bekliyoruz inşallah senden benim içime doğuyor bak olacak inşallah senin devlet hastanesinde yaptırman ne güzel olmuş bak hem de ilaçla büyümüş yumurtan kimisine iğne vuruyolar da ben ondan sordum.hayırlı haberler inşallah canım..

hepineze günaydın ben dün dr gitmiştim adetinim 10 cu günü bir yumurtam olmuş ama 15.60 mm sizce adetin 13 14 güne kadar kaç mm daha büyür

büyür canım sen merak etme ümit vaadeden bir ölçüde çünkü:)

mpb ,,canım hayırlı olsun aşılaman..umarım tutar da güzel haberler verirsin bize..
erçelf..canım..ne kadar kaldı gününe??benim bugün 5.günümdü...düşündüm taşındım..bu ay da klomen kullanmamaya karar verirdim..kuru inçir aldım..güya bugün işyerine götürecektim ama unuttum..yiyemedim de yani..ya valla yemekte içimden gelmiyor..hiç bişey canım yapmak istemiyor..ne olacak benim bu halim...stresden uzak dinlenerek vakit geçirmek lazım ..moralli olmak lazım amma...nerde...akşam dayak yemiş gibi geliyorum eve..yorğunum...halim yok.....yani işin özü bu ay da benden bi halt olmaz..

sevdecim iyi akşamlar canım.valla günüme kaç gün kaldı saymıyorum biliyomusun ilginçtir ki :) sadece 13 ekim tarihim ama geçen ay bu kullandığım ilaçlardan normalde 30. günde gelen adetim 32. günde geldi 2 gün gecikti yine öyle olursa 15 ekim diyebiliriz :) amaaaaaaaan hayırlısı olsun gelir heralde bu ay daha var heralde adetime diyorum saymıyorum kendimi oyalıyorum.inciri hem ye hem de suyunu iç cnm akşamları kaynat bi bardak gece yatarken iç bi bardak da sabah kalkınca aç karnına faydası olur belki.ne dicemi bilemiyorum artık sevdecim belkide rahimlerimiz henüz toparlanmamıştır.benim kürtaj da olduğum için hala adet sonlarımda kahverengi parçalar düşüyor sanki geçen ay baya azaldı artık ama bilemiyorum kürtajdan sonra hiç gelişmedi yumurtalarım başka ne nedeni olabilir acaba tiroidlerimde normal artık ama bende şu fsh,lh, prolaktin falan filan onlara hiç bakılmadı önümüzdeki ay onları da isticem.hatta devlet hastanesine gidicem adetimin 3. günü yapılan tahliller varmış onlar bunlar mı oluyo acaba?
ben bir iki ay daha klomen le denicem sonrasında başka şeylere geçerim artık mpb serophene kullanmış bak aşılama öncesi belki o iyi gelir bi sorucam doktora klomen e artık alıştı sanırım bünyem tepki vermiyo.

Selam Arkadaşlar;
Nasılsınız, sevde1, ercelf, sevosevo, demos sizleri görmek ne güzel ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlar, umarım herkesin sağlığı yerindedir. Her nekadar beden sağlımız yerinde olsada bebek süreci ne yazık ki heppimizi yıpratıyor. Canlarım ben artık giremiyorum topiğe, iş yerinde engelli, eve geliyorum iş güç ders derken hiç vakit kalmıyor, bu akşam ödevimiz yok hemen pc başına geçtim, bakalım yeni anne adayları varmı diye, son baktığımdan bu yana 4 tane yeni hamilemiz varmış, arkadaşları tebrik ediyorum, Allah kucağınıza almayı nasip etsin ve tabi ki deeeee darısı bizim başımıza, bu durumda anlaşılıyorki cimcimede hala tık yok. Maalesef arkadaşlar ben 7 yıldan beri hala yerimde sayıyorum, açıkçası artık çok fazla umudum kalmadı, bu saatten sonra olmamasına üzülmiyeceğim alıştım bu duruma ama eğer ki olursada çıldırırım herhalde. Tedavi yok artık artık günde saymıyorum kafam rahat en azından psikolojik olarak kendimi mutlu hissediyorum ve aşılama düşünüyorum, bakalım artık hayırlısı diyor ve her zaman olduğu gibi zamana bırakıyorum kendi kendimede teselli veriyorum herşeyin bir zamanı vardır. Görüşmek üzere arkadaşlar, sevgiyle kalın, birdaha topiğe girdiğimde birsürü hamiş görmek istiyorum, en başta mpb olur umarım, geçmişe azda olsa baktımda aşılama yapılmış umarım pozitif sonuç alırsın.

meb arkadaslar ben serophene kullandım yumurtam gec gelıstı catlatma ıgnesı yapıldı progestan kullandım ama ıgneden 13 gun sora dra gıttım dr baktı yumurtan catlamamıs dedı adetın 3. gunu gel dedı bugun gıttım baktı yumurtan atılmamıs dedı bu ıyı bıseymı bu atılmayan yumurta kıstemı cevırır sımdı dra sormayı unuttum drum bu ay yumurta gelıstırıcı ılac vermıcem adetın bıtınce gunluk ılıskıye gırın 10 11 gun sora gene gel dedı bu yumurta kıste cevırecekte dr bana solemek mı ıstemedı bole bı durum yasayn varmı sımdı nolcak bu yumurta bu ay baska bı yumurta gelısme ıhtımalı olurmu LUTFEN CEVAP

saol cnm inş. canını sıkma canım bu bebişler en ummadığın zamanda geliyor inş. böyle derken gelir seninkide.
canım hadi hayırlı haberler bekliyoruz inşallah senden benim içime doğuyor bak olacak inşallah senin devlet hastanesinde yaptırman ne güzel olmuş bak hem de ilaçla büyümüş yumurtan kimisine iğne vuruyolar da ben ondan sordum.hayırlı haberler inşallah canım...
ilaçla büyüdü evet cnm zaten benim yumurtalıklarla ilgili srunum yok. hatta allahıma bin şükür hiçbir sağlık sorunum yok diyorum ki çok sağlamım ondan gelmiyor bebiş.:KK1::KK1::KK1: inş. bu ay sendende güzel haber alırız daha önce beraber hamile kaldık benimki kimyasaldı. seninkide nasip olmadı. inş. yine beraber kalırız.
Selam Arkadaşlar;
Nasılsınız, sevde1, ercelf, sevosevo, demos sizleri görmek ne güzel ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlar, umarım herkesin sağlığı yerindedir. Her nekadar beden sağlımız yerinde olsada bebek süreci ne yazık ki heppimizi yıpratıyor. Canlarım ben artık giremiyorum topiğe, iş yerinde engelli, eve geliyorum iş güç ders derken hiç vakit kalmıyor, bu akşam ödevimiz yok hemen pc başına geçtim, bakalım yeni anne adayları varmı diye, son baktığımdan bu yana 4 tane yeni hamilemiz varmış, arkadaşları tebrik ediyorum, Allah kucağınıza almayı nasip etsin ve tabi ki deeeee darısı bizim başımıza, bu durumda anlaşılıyorki cimcimede hala tık yok. Maalesef arkadaşlar ben 7 yıldan beri hala yerimde sayıyorum, açıkçası artık çok fazla umudum kalmadı, bu saatten sonra olmamasına üzülmiyeceğim alıştım bu duruma ama eğer ki olursada çıldırırım herhalde. Tedavi yok artık artık günde saymıyorum kafam rahat en azından psikolojik olarak kendimi mutlu hissediyorum ve aşılama düşünüyorum, bakalım artık hayırlısı diyor ve her zaman olduğu gibi zamana bırakıyorum kendi kendimede teselli veriyorum herşeyin bir zamanı vardır. Görüşmek üzere arkadaşlar, sevgiyle kalın, birdaha topiğe girdiğimde birsürü hamiş görmek istiyorum, en başta mpb olur umarım, geçmişe azda olsa baktımda aşılama yapılmış umarım pozitif sonuç alırsın.
cnm saol. inş. sende günleri saymazken gelir bebişinde aşılama için uğraşmazsın stresli oluyor çok.

Son düzenleme:
meb arkadaslar ben serophene kullandım yumurtam gec gelıstı catlatma ıgnesı yapıldı progestan kullandım ama ıgneden 13 gun sora dra gıttım dr baktı yumurtan catlamamıs dedı adetın 3. gunu gel dedı bugun gıttım baktı yumurtan atılmamıs dedı bu ıyı bıseymı bu atılmayan yumurta kıstemı cevırır sımdı dra sormayı unuttum drum bu ay yumurta gelıstırıcı ılac vermıcem adetın bıtınce gunluk ılıskıye gırın 10 11 gun sora gene gel dedı bu yumurta kıste cevırecekte dr bana solemek mı ıstemedı bole bı durum yasayn varmı sımdı nolcak bu yumurta bu ay baska bı yumurta gelısme ıhtımalı olurmu LUTFEN CEVAP

hımm bende kullandım serophene ama 22cm yumurtam olustu bende suan beklemedeyım bakalım yumurta takıpıne almıs sanırım doktorr senı ona gore degerlendırıcek gıbı gelıor bana:KK34:

günaydınlarrrr

yine kimseler yok :KK43:((

yarın doktora gidiyorum yumoşlara bakcak.inş büyümüştür ama sanki büyümemiş gibi ya ağrım olmadı şüpheleniyorum.

neyse yarın görcez sonucu

Selam Arkadaşlar;

HERKEZLERE GÜNAYDIN..

cimcimecağla cım...seni görmek ne güzel..evet hep beraber aynı kaderi yaşıyor ve malesef yıpranıyoruz...Allahım inşallah mutlu sona erdirir bizi...ara ara gir..eger olurda meleğin gelirse bize haber vermeyi ihmal etme sakın..cok öpüyorum seni...

rojda...canım..büyümüştür inşallah..her zaman ağrı olacak diye bişey yok..moralini bozma canım..

HERKEZLERE GÜNAYDIN..

cimcimecağla cım...seni görmek ne güzel..evet hep beraber aynı kaderi yaşıyor ve malesef yıpranıyoruz...Allahım inşallah mutlu sona erdirir bizi...ara ara gir..eger olurda meleğin gelirse bize haber vermeyi ihmal etme sakın..cok öpüyorum seni...

rojda...canım..büyümüştür inşallah..her zaman ağrı olacak diye bişey yok..moralini bozma canım..

amannn işte kendime sıkıntı çıkarcam ya :))) klomende 4.ayım ilk 3 ünde hep ağrım,batmalarım olmuştu bu sefer olmayınca acaba diyorum.ama yinede güzel düşünelim güzel olsun.
bide ercelf demişti klomene artık tepki vermiyo bünyem alıştı diye.bende diyorum benim ki de öyle olmasın.bana yarına kadar rahat yok :KK52:

halsızlıkmı bılemedım kı kafam devamlı yastıga bakıor grıpmı dedım yok gayet ıyım ama hayırlısı bakalım gebelıge vurdurmamak ıcn kendımı zor tutuom ve bel agrılarım azalmaya basladı gogus uclarım acıor bıraz
beklenmeyen adet gune sonn 7 gun :KK43:

rihannacım ınşallahh adet hiç olmazsın hepmız sana pozıtıf elektrıgımızı gonderelımde hıc olma adet. Dun yazdına gore bu mesajı son 6 gun kalmalıı adetine opuldunn hoscakall

hepinize günaydın kızlar ben bu gün tekrar gitcem dr 2 önce yumurtam 15.60mm di şimdi ne oldu çok merak ediyorum ......... birde bişeydicem sizde ölemisiniz bilmiyorum yada ben kahayı yedim
hani hamilelikten şüpelenirken ağır kaldırmayız kötü yiyeçek iceklerden uzak dururuzya eee yumurta büyürkende öyle yapıyorum sanki hamileymişim gibi :KK1::KK1::KK1:

hepinize günaydın kızlar ben bu gün tekrar gitcem dr 2 önce yumurtam 15.60mm di şimdi ne oldu çok merak ediyorum ......... birde bişeydicem sizde ölemisiniz bilmiyorum yada ben kahayı yedim
hani hamilelikten şüpelenirken ağır kaldırmayız kötü yiyeçek iceklerden uzak dururuzya eee yumurta büyürkende öyle yapıyorum sanki hamileymişim gibi :KK1::KK1::KK1:

mrblar hazancım umrım yumurtalar buyumuştur :)guzel hhaberlerını beklıyrouzz ben kendı adıma konusursam adetıme 12 gunolmasına ragmen daha egcmedı bıle adet gunum yınede agır kaldırmıyım falan dıye dusunuyorumm bu bıraz hamişliği fazla dusunmekten oluyorrr

X