Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

saoll cnm inşallah tuttururuz. bugün 2de ultrasona giricem eğer yumoşlar iyiyse 3,5 da eşimin spermleri yıkanacak ve 5 te aşılama. inş. yarına kalmaz çok stres yaptık. eşimlede bozuştuk sabah. bilmiyorum nasıl olucak. :KK50::KK50::KK50:
sen ne durumdasın.

Ayyy cnm dualarımız seninle inş ilk denemende tutturursunuz cnm..İnş 2 hafta sonra hamileyim diye bağırırsın.. Allah kolaylık versin cnm..

ya kızlar belım agrıdan kopuyor yaa ınan adım atamıorum adet sancısı gıbı ve adetıme daha 10 11 gun var bu neyın nesıdır durup duruken hıc bole olmamıstım acaba kullandıgım ılacmı yaptıkı:KK43::KK50:

ya kızlar belım agrıdan kopuyor yaa ınan adım atamıorum adet sancısı gıbı ve adetıme daha 10 11 gun var bu neyın nesıdır durup duruken hıc bole olmamıstım acaba kullandıgım ılacmı yaptıkı:KK43::KK50:

valla caım psikolojikte olur banada olmuştu bende hiç böle olmamıştım diodum ama oldum ve sonunda kırmızılarıda gördüm,ümidini kırmak istemem ama çok fazla ümitlenme die diyorum sonra yıkılıyoruz çok üzlüyoruz vardır onunda bir açıklaması inş. bebiş yerleşiyordurda hepimiz seviniriz canım :KK34::KK61:

ya sayfa bu günlerde çok sesiz :KK50::KK50:

mrb hazancım hoşgeldin:)) evet bir sessizlik söz konusu ama ay sonu ve ay başı yoğunluğu var bende o yüzden sık giremiyorum kızlar :KK59:
ne güzel cümle ay sonu ve ay başı :KK37::KK53::KK1: benim gibi çalışanlard büyük ihtimal yoğunluktan giremiyordur kızlar :KK50:

rihana'cım ve hazancım darıldım valla size dr. gittim sormadınız bile naptın ne ettin die :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ayy canımmm :KK43:( ya belım agrıor bırde bır kac sorunum var onları dusunuorum arada foruma bakıorum kusurbkama lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ıns hayırlı haberler verısın bızlere :)?

Son düzenleme:
bak ben merak ettım ne oldu anlatttsanaa

aramıza hoşgeldin cansu bilmiyorum daha önceden üyemiydin bu sayfada varmıydın eğer öleyse ben memnun oldum aranıza katılmaktan :KK1:

ayy canımmm :KK43:( ya belım agrıor bırde bır kac sorunum var onları dusunuorum arada foruma bakıorum kusurbkama lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ıns hayırlı haberler verısın bızlere :)?

canım normalde 16 mm olması lazımmış yumurtaların benimki 11mm'miş.Klomen verdi dr. 6 ay böle gitçez eğer gelişme olmazsa başka tedaviye geçicez dedi.Ben 1 kez kullanmıştım zaten bu 2. kaldı 4 ay inşl. okadar uzun sürmez incir mincir ne varsa yicem artık :KK1:

sanada geçmiş olsun canım tekrar senden bekliyoruz güzel haberleri artık :KK61:

aramıza hoşgeldin cansu bilmiyorum daha önceden üyemiydin bu sayfada varmıydın eğer öleyse ben memnun oldum aranıza katılmaktan :KK1:

Canım normalde 16 mm olması lazımmış yumurtaların benimki 11mm'miş.klomen verdi dr. 6 ay böle gitçez eğer gelişme olmazsa başka tedaviye geçicez dedi.ben 1 kez kullanmıştım zaten bu 2. Kaldı 4 ay inşl. Okadar uzun sürmez incir mincir ne varsa yicem artık :KK1:

Sanada geçmiş olsun canım tekrar senden bekliyoruz güzel haberleri artık :KK61:

mrblar sedda evet yenı sayılırım 2 ay falan oldu ama bu aralar sık gırıyorum burdakı paylaşımmlar cok onemlı kadın olmak zor her şeyden oncede..bende tanıstıma cok memnun oldum.klomenı ben kullandım bu 2. Kullanısımdı sabah ve aksam ıctım 5 gun kullandım ve suan 3 yumurtam varmıs 23mm 19mm 20 mm ınşallah senın yumurtalarda buyur.suan hamılemıyım bunu bende bılmıyroumm .senın ılk bebegınmı olucakk?

canım normalde 16 mm olması lazımmış yumurtaların benimki 11mm'miş.Klomen verdi dr. 6 ay böle gitçez eğer gelişme olmazsa başka tedaviye geçicez dedi.Ben 1 kez kullanmıştım zaten bu 2. kaldı 4 ay inşl. okadar uzun sürmez incir mincir ne varsa yicem artık :KK1:

sanada geçmiş olsun canım tekrar senden bekliyoruz güzel haberleri artık :KK61:

hımm canım cok gecmısler olsun :)
ıncır kuru sogan kurude işe yarıormus bırde bunları arastır googleden :)
canım bırde doktorunu sor bakalım serophene dıye ılac varmıs dıye yumurta gelısımı ıcın bakalım ne dıyecek sana
benımde bır arkadasım serophene kullanıordu fln de..
ben ılk ayımda (yanı bu ayımda) serophene kullandım ve 22 cm olmuslardı bılıosun suan beklemedeyım
ama bol bol havuc yedım devamlı bırısınden duymustum kaynatcan falan demıstı ama ben yedım :KK1::KK1:
morelllerımızı yuksek tutalım sakın uzme kendını ama doktorunada sor bakalım su hapı serophene dıye belkı sanada verır bu klomenden bırazdaha etkılyımıs
tabıde her ınsanın vucudu ayrı hormonlara sahıp herkes ıcın farklı ılaclar verıolar doktorlarımız enıysını bılır ama benım dedıgımıde bı sor bakalım cm:nazar:

Son düzenleme:
mrblar sedda evet yenı sayılırım 2 ay falan oldu ama bu aralar sık gırıyorum burdakı paylaşımmlar cok onemlı kadın olmak zor her şeyden oncede..bende tanıstıma cok memnun oldum.klomenı ben kullandım bu 2. Kullanısımdı sabah ve aksam ıctım 5 gun kullandım ve suan 3 yumurtam varmıs 23mm 19mm 20 mm ınşallah senın yumurtalarda buyur.suan hamılemıyım bunu bende bılmıyroumm .senın ılk bebegınmı olucakk?

aramıza hosgeldın cansu_26 :)
yumurtalrın cok gusel boyutları ıns hamıle kalbılırsın
aynı durum bendede bende beklemedeyım bakalım dıorum hamılemıyım dıye ama işte :)))

inş. canım valla ilkine ben içtim klomen ama saatleri hep dengesiz kullandım belki o yüzden bir gelişme olmadı2.kullanmam olucak adetimi bekliyorum düzenli içicem birde incir kürüne başlicam canım.Benim evet olursa inş. ilk olacak :KK61:

hımm canım cok gecmısler olsun :)
ıncır kuru sogan kurude işe yarıormus bırde bunları arastır googleden :)
canım bırde doktorunu sor bakalım serophene dıye ılac varmıs dıye yumurta gelısımı ıcın bakalım ne dıyecek sana
benımde bır arkadasım serophene kullanıordu fln de..
ben ılk ayımda (yanı bu ayımda) serophene kullandım ve 22 cm olmuslardı bılıosun suan beklemedeyım
ama bol bol havuc yedım devamlı bırısınden duymustum kaynatcan falan demıstı ama ben yedım :KK1::KK1:
morelllerımızı yuksek tutalım sakın uzme kendını ama doktorunada sor bakalım su hapı serophene dıye belkı sanada verır bu klomenden bırazdaha etkılyımıs
tabıde her ınsanın vucudu ayrı hormonlara sahıp herkes ıcın farklı ılaclar verıolar doktorlarımız enıysını bılır ama benım dedıgımıde bı sor bakalım cm:nazar:

kız dr. ağzından cımbızla alıyorum lafı zaten acaba sormadan her ikisinidemi içsem bir ymoş patlaması olsun :KK9::KK9::KK9: Şaka bir yana haklısın aslında bir sormak lazım onun yerine serophene die konuşmak lazım aslında bu ayda içim klomeni inciree devam yapim eğer gelişme olmazsa dr. sölerim canım bakalım neyi uygun görücek benim 11mm çok ufağı olanlarda varmış biliomusun benimkinin 11 olmasına şükrediyrum valla üzülmüyorum artık streste yapmıyorum şakaya vuruyorum gördüğün gibi yoksa tk tk nereyee kadar 2 seneyi geçti kafam yerinde değil valla psikoloji nedir kalmadı yemin ederim o yüzden eskisi gibi takmıyorum canım :KK34:

X