Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

vallahi cansucum aramızda yıllardır bekleyen var sen ne kadrdır bekliosun bilmiyorum ama her zzaman şükredip takmamamız lazım streste etkiliyor seninde sanırım yumoşlar gelişmiyor??

gercekten canım ya o bekleyen arkadaslara ve bıze sabır versın allahım.10aydır beklıyorum son 2 aydır doktora tasınıyroumm:)) dırek tahlılerden sonra klomen verdı tahlıller de sorun yoktu esımın sımegrofı testı normal ama yumoş yok:KK43:( eger olmazsa 2 ay daha klomen kullancaksın sonra rahım fılmıne gondercem dedıı.rahım fılmındende korkuyorum bebısın olmamasındanda gelde stres yapma dımıı

gercekten canım ya o bekleyen arkadaslara ve bıze sabır versın allahım.10aydır beklıyorum son 2 aydır doktora tasınıyroumm:)) dırek tahlılerden sonra klomen verdı tahlıller de sorun yoktu esımın sımegrofı testı normal ama yumoş yok:KK43:( eger olmazsa 2 ay daha klomen kullancaksın sonra rahım fılmıne gondercem dedıı.rahım fılmındende korkuyorum bebısın olmamasındanda gelde stres yapma dımıı

ayrıca adetın 21. Gunu duphaslon dıye bı haf var onuda ıcıyorum.aranızda içen varmı?hamıle olsanda olmasanda ıccen dedı doktorr

nedenki canım o ilacıymış o ne işe yarıyor sölemedimi dr. Valla ben bilmiorum canım??

ınanırmısn canım o an onu sormak hıc aklıma gelmedıı yumurtaları soyleyınce bend ebı heyecankı sormaa ama gecen sordumdaa cocuk varsa dusmesını engellıyor demıstıı ama cocuk yoksa da adet duzenlıyormuşş gıbı bısıler soledını hatırlıyorummm tam genıs konusmadık

ınanırmısn canım o an onu sormak hıc aklıma gelmedıı yumurtaları soyleyınce bend ebı heyecankı sormaa ama gecen sordumdaa cocuk varsa dusmesını engellıyor demıstıı ama cocuk yoksa da adet duzenlıyormuşş gıbı bısıler soledını hatırlıyorummm tam genıs konusmadık

aynıbenim gibisin sorucam sorucam diorum dr. ufak bişey sölüo onu unutuyorum sonra ooff ben bunu sormadım oluyor.Ama ben b sefer sordum valla nedir sorun nolucak nasıl yol izlenicek konuştum valla canım ama kötü bişe olsa vermez adetin düzensiz ise vermiştir demek :44:

kızlar ben şimdiden iyi akşamlar diliyorum hepinize çoook işim varr valla yarın allahın izniyle görüşmek dileğiyle hoşçakalııııınnn :KK34:

aynıbenim gibisin sorucam sorucam diorum dr. Ufak bişey sölüo onu unutuyorum sonra ooff ben bunu sormadım oluyor.ama ben b sefer sordum valla nedir sorun nolucak nasıl yol izlenicek konuştum valla canım ama kötü bişe olsa vermez adetin düzensiz ise vermiştir demek :44:

aynen bıgun oncedenn sunu sor bunu sor dıye kafamda kuruyorum oraya gıdınce hepsı bırbırınde bu sefer yazıcam kurtuluşu yok doktorun.klomen bazen adet duzensızlıgı yapabılııyormuss kışıden kısıye gore degısıyo sonucta hormonlarımızla oynayan bı ılaç o yzuden verdı dıye dusunuyorum. Bend e adet duzensızlıgıde yok cok sukurr.ama doktor 10 ay normal dıyoo hatta 2 ay gelme dedıı

allah yar ve yardımcın olsun canım herşey gönlünce olsun inş. güzel haberler alırız senden bu ay :KK34:

hepinize hayırlı günler canım inş aşamaların güzel gecer ve on onbeş gün sonra allahın izniyle hamile haberini duyarız mbp inş inş

bende yarın dr gitcem yumoşlara bakcak ve ona göre çatlama iğnesi halan
inş. yumoşların istediğin boyuta ulaşmıştır cnm.

Ayyy cnm dualarımız seninle inş ilk denemende tutturursunuz cnm..İnş 2 hafta sonra hamileyim diye bağırırsın.. Allah kolaylık versin cnm..

kızlar saolun güzel dilekleriniz için benim aşılama yarına kaldı. 2 yumoşum var biri sağda 16mm diğeri solda 19mm akşam çatlatma iğnesi vurulucam yarında aşılama. çatlatma iğnesinden sonra çatlayana kadar yumoşlar büyümeye devam eder miki biraz daha büyük olsalardı :))

ıyı akşamlarrr seddacımm hoscakall:21:

cansu bende 2 yıllık evlıyım 1 yıldır korunmuorz bebegımız olmadı doktora gıttıgımde yumurta zayıflıgı cıktı ve hap verdı kullandım 22cm yumurtam olusmus ve catlıcakmıs ozel gunler verdı bakalım suan beklemedeyım adetıme 11 gun fln kaldı ama belım falan agrıor bakalım hayırlısı sen gıbı bende daha yenı gordum doktor yuzu:) hepımızın allah yardımcısı olsun

inş. yumoşların istediğin boyuta ulaşmıştır cnm.

kızlar saolun güzel dilekleriniz için benim aşılama yarına kaldı. 2 yumoşum var biri sağda 16mm diğeri solda 19mm akşam çatlatma iğnesi vurulucam yarında aşılama. çatlatma iğnesinden sonra çatlayana kadar yumoşlar büyümeye devam eder miki biraz daha büyük olsalardı :))

Cnm 19 mm gayet güzel boyutta..Çatlayana kdr belki de daha da büyür kimbilir ama büyümese bile iyi boyutta yanii olucağı varsa olur merak etme cnmm..Yrn aynı stres senin içinn ..

sedda çok üzgünüm tamamen unutmuşum soksa sormadan geçermiyim :KK70: hadi öptüm affet :KK69: rabbim en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bebeklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nasip etsin aminnnnnnn

arkadaşlar merhaba doktorumdan geliyorum şimdi sağda 28mm solda 17 mm yumurtsm varmış çatlatma iğnesi vermedi 22 mm nin üstündekilere vermiyoruz kistleştirir dedi günaşırı ilişki önerdi inş. bebişlerimize kavuşacağız ALLAHIN İZNİYLE:KK52:

slm sekerlerrrr nasilsiniz gorusmeyeli valla usendim gecmisi okumaya kac gundur hep disardayim pek giremiyorum cok optum sizi:KK71::KK71:

Arkadaşlar iyi akşamlar bugün adetimin 21. günü artık adet olma psikolojisine girdim ama bel ve kasık ağrım var sanki erkenden adet olcakmışım gibi e böyle olunca da sanki acaba gebemiyim diye düşünmeden edemiyorum.acaba doktorumun 12. günümde 15.5 mm de deyip 15. günümde o yumurta değilmiş dediği şey yumurtaydı da çatladı döllendi bebeğim benimle mi :) ayyy keşke öyle olsaaa keşke ben de ummadığım anda geldi bebeğim bu ay umudum yoktu falan diyebilsem.ama biz artık vücudumuzu dinlemekten uzman doktor olduk her yapmıcam diyorum ama 20. günümden sonrası hep böyle sancılı geçiyor. ya kürtajdan sonraki ikinci takip ayımdı bu ay iki ay üst üste hiç mi büyümezler ya hiç miii!!
gerçi o gördüğü şey yumurta olsa çatlamış halini de görürdü tekrar baktı sonradan 15.5 mm dediği o şeye zararsız bi damar parçası dedi demekki yumurta değilmiş.kesin bişey söylemedi ama bu ay pek bi hareket olmicak gibi dedi.
ben de hala gel gitler yaşıyorum benim gibi yarım rahimli olan bir arkadaşımda geçen ay günde 2 klomen le 5.5 mm de kalmış yumurtan bence bu ay 3 klomen + 3 estrofem almalısın diyor.bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43::KK43::KK43:

mrb kızlar bende bugun adet oldum malesef adetım gecıktı 3 gun cok sevınıodum ama bı yandanda progestandır dıodum dr ayın 3 yada dordunde gebelık testı ıcın gel demıstı ama malesef bır ıkı saat once oldum ama bı tuhaf rengı kahverengı gıbı acaıp bıse ılaclardanmı bole oldu acaba umudum onumuzdekı aya kaldı yarın ne ıdyecek bakalım dr rahım fılmıme bakacak galba moralım sıkkın canım bozuk anlayın ıste ruh halımı:KK43:

cansu bende 2 yıllık evlıyım 1 yıldır korunmuorz bebegımız olmadı doktora gıttıgımde yumurta zayıflıgı cıktı ve hap verdı kullandım 22cm yumurtam olusmus ve catlıcakmıs ozel gunler verdı bakalım suan beklemedeyım adetıme 11 gun fln kaldı ama belım falan agrıor bakalım hayırlısı sen gıbı bende daha yenı gordum doktor yuzu:) hepımızın allah yardımcısı olsun

mrblar rihannacım bızde evlılıgımızın 3. yılına temmuzda gırdık 1 yıldır bızd ekorunmuyrouz ama benımkı temmelık falanda yok nıye olmuyo bılmıyrum rahım fılmınden cok korkuyorum cok zor oluyormuss ınsallah bebış olurda rahım fılmıneede gerek kalmazz ... benımde 14 gun kaldıı ınşallahh adet olmazsınn ..bendede var bel agrısı kasıklalrıma kadar vurdugu oluyoo bebişmi var ne dermişimm:))))ya ınşallahhh gulerr yuzumuzz

Cnm 19 mm gayet güzel boyutta..Çatlayana kdr belki de daha da büyür kimbilir ama büyümese bile iyi boyutta yanii olucağı varsa olur merak etme cnmm..Yrn aynı stres senin içinn ..

sorma cnm ya stres devam 7de çatlatma iğnemi vuruldum yarın sabah kaçta aşılama olacağı belli olacak.

slm sekerlerrrr nasilsiniz gorusmeyeli valla usendim gecmisi okumaya kac gundur hep disardayim pek giremiyorum cok optum sizi:KK71::KK71:
nerelerdesin güzelim yaaa hoşgeldin sefa geldin durumlar ne alemde sendee bakalım dr. falan gittinmi seni dr. tatile çıkıcak falandı ne oldu ??en azından son kontrolleri yaptırabildinmi canım??
Arkadaşlar iyi akşamlar bugün adetimin 21. günü artık adet olma psikolojisine girdim ama bel ve kasık ağrım var sanki erkenden adet olcakmışım gibi e böyle olunca da sanki acaba gebemiyim diye düşünmeden edemiyorum.acaba doktorumun 12. günümde 15.5 mm de deyip 15. günümde o yumurta değilmiş dediği şey yumurtaydı da çatladı döllendi bebeğim benimle mi :) ayyy keşke öyle olsaaa keşke ben de ummadığım anda geldi bebeğim bu ay umudum yoktu falan diyebilsem.ama biz artık vücudumuzu dinlemekten uzman doktor olduk her yapmıcam diyorum ama 20. günümden sonrası hep böyle sancılı geçiyor. ya kürtajdan sonraki ikinci takip ayımdı bu ay iki ay üst üste hiç mi büyümezler ya hiç miii!!
gerçi o gördüğü şey yumurta olsa çatlamış halini de görürdü tekrar baktı sonradan 15.5 mm dediği o şeye zararsız bi damar parçası dedi demekki yumurta değilmiş.kesin bişey söylemedi ama bu ay pek bi hareket olmicak gibi dedi.
ben de hala gel gitler yaşıyorum benim gibi yarım rahimli olan bir arkadaşımda geçen ay günde 2 klomen le 5.5 mm de kalmış yumurtan bence bu ay 3 klomen + 3 estrofem almalısın diyor.bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43::KK43::KK43:
stres yok artık şu stresii hayatımıdan çıkartıcaz kızlar bak bende içtim klomen ilk ayımda gelişmedi 2.ayım için yine verdi dr. ümidim yok ilkinde büyümeyn 2.de de büyümez gibime geliyor ama umut işte bide incir kürü canım takviye yapıcam belki etkisi olur die sende yap canım ama bu kadar üzülme bak bendede aynı sorun hep hayal kırıklığı ama elden gelen bişe yok su akar yolunu bulur bir gün olacak rabbim bizede nasip edecek :KK34:
mrb kızlar bende bugun adet oldum malesef adetım gecıktı 3 gun cok sevınıodum ama bı yandanda progestandır dıodum dr ayın 3 yada dordunde gebelık testı ıcın gel demıstı ama malesef bır ıkı saat once oldum ama bı tuhaf rengı kahverengı gıbı acaıp bıse ılaclardanmı bole oldu acaba umudum onumuzdekı aya kaldı yarın ne ıdyecek bakalım dr rahım fılmıme bakacak galba moralım sıkkın canım bozuk anlayın ıste ruh halımı:KK43:
canım benim korkulacak bişey yok bence başa geen çekilecek dua et rahim filmin temiz çıksın canım buhayal kırıklığını hepimiz biliyoruz ve seni en iyi biz anlıyoruz canım..
mrblar rihannacım bızde evlılıgımızın 3. yılına temmuzda gırdık 1 yıldır bızd ekorunmuyrouz ama benımkı temmelık falanda yok nıye olmuyo bılmıyrum rahım fılmınden cok korkuyorum cok zor oluyormuss ınsallah bebış olurda rahım fılmıneede gerek kalmazz ... benımde 14 gun kaldıı ınşallahh adet olmazsınn ..bendede var bel agrısı kasıklalrıma kadar vurdugu oluyoo bebişmi var ne dermişimm:))))ya ınşallahhh gulerr yuzumuzz
canım eşin falan gittimi dr. onun sonuçları nasıl çıktı??Sanırım sen klomen kullanıodun dr. sorun yoksa nie verdiki klomeni ymurtanmı küçük seninde acaba??
sorma cnm ya stres devam 7de çatlatma iğnemi vuruldum yarın sabah kaçta aşılama olacağı belli olacak.

allah yar ve yardımcn olsun inş. en kısa zamanda hayırlı haberlerle gelirsin buraya?Bişey soucam! Aşılamanın ücreti ne kadar canım özel hastanedemi yaptııyorsun?

X