Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canımmm benim seni o kadar iyi anlıyorumki ama elden ne gelir sabır lazım canım ve dua etmek lazım allahım tez zamanda nasip etsinn sen ne zamandır tedavi görüyorsun ?? Ben hamileyim ama inanınkii yüreğim ağzımda geziyorum çünkü burda çok arkadaşımız hamile kalıp düşük yaptı allahım bebeğimi korusun. Dün dolmuşa bindim 3 tane bebekli kadın vardı allahım tedavi gördüğüm zamanki halimi hatırladım hamile olduğum halde gözlerim doldu ve sizlere dua etmeye başladım allahım dualarımızı kabul etsin kendini çok yıpratma canım allah büyük...

allah bizede nasip etsin inş. gerçekten herşey beyinde bitiyor kızlar ..Demoş burdaki herkes birbirini en iyi anlayan insanlar bence inanırmısın eşimle görüyoruz hamile olanlar bakıp duyugulanıyoruz gözlerimizle temas kuruoruz eşim hep diyorki kurban olduğum allahım sen bize nie nasip etmiyorsn öle deme diyorum vardır allhın bir bildiği zamanı var demekki diyorum allah bir gün hepimize anne olmayı nasip etsin inş.
Ama ben bu ay inanılmaz kasık sancıları içindeyim adetten sonra önce dr. söledim cvp bile vermedi ama yarın gittiğimde sorup soruşturucam artık bu nie böle ne olcak napıcaz die inş.hayırlı haberler gelirim yarın..

Son düzenleme:
NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNAAA...................................Klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.BONBONECICEGI.......................
192.HARMAN...................................Klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.AGUSTOS2011..........................Klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. ay tedavisiz)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
PAPATYAPRENSES86.......................................... ............9 EKİM
ERCELF............................................ ....... ..................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM
RIHANA............................................................. .........13 EKİM
OZLEM3486..................................................... ............13 EKİM
EDİRNE...................................... .................................17 EKİM
KUZEY1............................................ ..... ....................19 EKİM
SEDDA89........................................... ....... .................19 EKİM
MELEK04........................................... ..........................19 EKİM
KELEBEK00......................................... ....................... .24 EKİM
ROJDAA............................................ .......... ...............25 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH [/QUOTE]

Son düzenleme:
evet cnm kasıkta sancı ve yapıskan akıntı oluyor ordan anlarsın...akıntını takip et yogunlasıyor ozmaanlar ilişkiyi kaçırma cnm..

ıste sımdı pısmanlık duyuyorum keske catlama ıgnesı vurulsaydım daha garantı enazından catlıcagı zamnı verıor doktor ama ben işte sadece serophene hapı kullandım ve dokotr sadece persembe gece cumartesı gece pazartesı gece carsamba gece dıye özel gunler dıye sıralamıs verdı kagıdı elıme dıkkat et dedı persembeyı atladdık sımdık cumartesıde hadı bakalım ya ben bebegım olsun ıstıyorumm allahımm cuma gunu bızlerın dualarını kabul et rabbımmm

canım benim çok sağol duaların için sende takma kafaya bebeğin hep seninle kalacak rabbim seni, bebeğini ve diğer melekleri nazardan hastalıktan

kötü nefisten korusun inşallh ilerde bebeğini kucağına alacağın günleri düşün bu kötü olasılıkları aklına bile getirme

ben hikayemi kısaca özet geçeyim ;

ben 14 aylık evliyim pkolu olduğum için ilk aydan beri korunmadım ama olmadı evliliğimin 5. ayında adetim 20 gün gecikince test yaptık negatifti işte o

zamandan beri yani 5 aylıkken tedavim başladı klomen kullandım 3 defa gelişmedi sonra gonal f iğneleri kullandım 10 yumurta gelişti hem sağda hem solda

18 mm 19 mmlik 5 yumurta vardı ben okadar emindimki olacağına ikiz olcak zannediyodum tabi gene fosss çıktı o kadar yumurtaya rağmen hamilelik

olmadı bende bıraktım tedaviyi 6 aydır tedavi görmüyorum bu tedavi görmediğimiz arada eşim varikosell ameliyatı oldu ekimde kontrolü var 3 ay doldu

bende rahim filmi çektirdim bu ay.. tüplerde ve rahimde bi problem yok bakalım sonumuz ne olur bilmiyorum eşim geldikten sonra gene tedaviye başlıycaz

anlayacağın macera kaldığı yerden devam edcekanamm ne acuklu hikayem varmış ağlayasım geldiya hakketten anlatsam

roman olur dedikleri bu olsa gerek

Son düzenleme:
bugün doktora gittim.eşimin sonuçlarını aldık biraz düşük çıktı ama normal yolla olmaz diye bişey yok dedi eşimede klomen verdi 1 ay onu kullancak.bende aşılamayı sordum geçelim mi artık diye.doktorum klomeni 1 yıl bile kullanabilceğimi bir zararı olmadığını söyledi ama yinede tercih sizin dedi.bende 2 ay daha klomenle devam edelim dedim bu arada eşiminde sonuçları biraz daha düzelir belki 2 ay sonra aşılama yapalım dedim.

aşılama fiyatı 550 milyon.bu arada bana zayıfla dedi aslında kilom çok fazla değil ama var yinede kilon arttıkça şansımız azalıyo dedi.zayıflamak için bi ilaç daha verdi.makarna,pilav,ekmek,tatlıyı kes spora başla dedi.yarın klomene başlıyorum günde 3 tane içicem.diyete ve sporada başlıyorum 2 ayda 5-6 kilo verirsem aşılamada şansım artar belki.haftaya cuma tekrar kontrol var.

benden bu kadar kızlar

canım cok gecmıs olsun esınede sanada ama tedavı gorsekde en buyuk yardımcımız morel hersey beyınde bıtıyor bunu herkes bızlere soyluyor ama gelde bızlere anlat degılmı oyuzden hep bu gulucuklerındekı gıbı gul takma hanı derler ya verende allah alanda allah ama sunuda unutma bukadar hap ıcıoruz bosuna degıl ya muhakak yarıyacak şöle forumda geziyorum cok ınsan var 5 yıldan sonra hamıle kalan ılk gunde kalan 10 sene sonra bıle bebegı olan halımıze gene sukredelım en azından ah ahh ben sana bunları dıorum ya bırde ben anlasam
bakalım bırde takmıyalım ne olacak sadece toka takalım olmamı üzme kendını sakın ben öle edıorum bak mesela

canım sakın uzulme gene ıyı haberler verdın bıze olmıycak hıc dıye bırsey yok nasıl olsa normal yolla bıle olur esınde klomen kullanıcak artık sorunu cozmus oldugunuzun ıspatıdır belkıde... sakın uzulme en gusel moreldır ben ınanıyorum en kısa zamanda hamıle kalıcanı aşılamaya bıle gerek kalmıcak bak gorusun ınan ıcımden bole gelıor kendıne ıyı davran

hislerin kuvvetlidir umarım tatlım
takmıyorum artık ya napıyım,üzülsende,ağlasanda olmayınca olmuyo işte.rabbim eşime bana sağlık versin.bakalım 2 ay var önümüzde uzun bi zamanmış gibi görünüyo ama zaman öyle bi geçiyor ki hiç anlamıyorsun bile.doktordan dönerken eşim, çocuk için bu kadar uğraşıyoruz yarın birgün olacak,büyüyecek bize kafa tutacak diyo.sonra bi ara durdu roj dedi acaba çocuk yapmasak mı?biz böylede mutluyuz...bunu ne kadar ciddiyetle söyledi orası meçhul tabi

çok güzel olacak herşey canım,ne güzel söylemişsiniz. eşinle güzel sağlıklı geçen günlerin kıymetini bil.. gerisi Allahın takdiri. ben de artık öyle yapıyorum.

çok güzel olacak herşey canım,ne güzel söylemişsiniz. eşinle güzel sağlıklı geçen günlerin kıymetini bil.. gerisi Allahın takdiri. ben de artık öyle yapıyorum.

görünmüyordun epeydir.napıyım canım benimmm yaa kafaya tak tak nereye kadar bugünki günümüzede şükür.

Canımm ağlattın beni olacak olacak sırayla gelecek bebişlerimiz inşallah sabredin dua edin. Benim eşim fazla dillendirmezdi birgün alışverişe çıktık hamilelik tişörtler gördü demet dedi bunlardan alalımmı bende dedimki kafayı yedin heralde olsun dedi olunca giyersin duygularımı hiç anlatmama gerek yok tahmin ediyorsundur içimde fırtınalar koptu bizi bizden başka kimse anlamaz gerçekten laf olsun diye söylemiyorum allah hepimizin gönlüne göre versin canım.. İnşallah dr dan güzel haberler alırsın..

kesinlikle sana katılıyorum canım çok saol inş. Güzel haberlerle dönmeyi bende isterim allahın izniyle bir yarın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…