Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çok haklısın canım hepsi psikolojik benim midemmi bulanmadı , bellerim kasıkalrımımmı ağrımadı uykudan ölüodum halsizlik hepsi psikolojik gerçektn sonra dediğin gibi hepsinin sonu adet oldu..Senin ne zamandır olmuyor canım ne zamandır tedavi görüyorsun..Kızlar dua edin banada yarın dr. gidicem izin adım iş yerinden ancak p.tesi haber verebilirim size inş. iyi haberlerle gelirim..

ya arkadaşlar bu yumurta catladıgını kendımızden nasıl anlarız yanı akıntı gıbı seyler gelırmı?

Canım merhaba öncelikle allah hepimize yardım etsin allahın izniyle bigün bebeklerimiize kavuşacağız merak etme Bende senin gibi klomen kullanıp yumurta takibine gidiyorum eğer merak edip yaptırmak istiyorsan hastaneye git ve yaptır hiç bişekilde de utanma sonuçta parasıyla değilmi hastamelerin amacı hastalara hizmet etmek bizlerde o hizmeti almak istiyoruz hiç kimseden çekinme ne diycekler diye de düşünme hayat bizlerin ve ne yaşadığımızı sadece bizler biliyoruz beklemenin sabretmenin her ay umutlarımızın nasıl yıkıldığını ağlamalarımızı biz biliyoruz bu yüzden kimseyi takma hatta kendin dalga geç soran olursa bizler burdayız birbirimize destek için ben seni anlıyorum arkadaşım çünkü bende yaşıyorum bunları bu yüzden senin takacağın insanlar senin yaşadıklarını yaşamış olmalı sen bizlere bak boşver diğerlerini bizimde bebişimiz olacak bi gün sadece sabretmeliyiz

Cnm lekelenme oldu demişsin ve 28 günüm diyosun..Bence o lekelenmeler hayra alamet cnm..Geç döllenme olduysa testte çıkmaz ztn ama kan testi yaptırırsan kesin sonuç çıkar cnm..Sabredemiyosan öyle yap bence..İdrar testi için de 1 hafta fln bekle kesin sonuç için..Hadi hayırlısı cnm..Senin adına çok sevindim..Bu bereketli ayında tutar inş kimbilir belki de ikiz olur he ne dersinn:)) Senden ümitliyim cnm ..

kızlar yardım edın lutfen aranızda klomenle dekort 0.50 kullanan varmı.doktorum bu ay klomenın yanına bırde dekort ekledı kılo aldırdıgı ıcın ıcmek ıstemıyorum

canımöncelikle geçmiş olsun yaşadıkların hiç kolay kaldırılabilecek şeyler değil ama Allah sabrını veriyor dimi sıkma canını üzülme sen üzülme ki bebeğin sana tutunabilsin
canım yne son karar senin tabiki ama ben kendi kendimi kahredeceğime gider yaptırırdım gebelik testini sonraında sen rahtlarsın kafan rahatlar
belkide cok sevineceksin ama sonuc negatif olursada üzülmemelisinn herşey Allahtan hayırlı bi zamanı vardır beklediği mutlaka

içini ferah tut ve kararını ver ya kendini yiyerek bekliceksin yada test yaptıracaksın canım =(

kızlar benimde klomenle yumurtam gelişti ve kendi çatlamış çalışmalarımız hızla devam ediyor bekle beni 13 ekim

muhtemelen çatlatmaiğnesi verir canım

bana klomenden sonra iğne verdi vurundum bende bekleme modundayım şuan =)

hadi hayırlısı canım

bende klomen kullandım dünde iğne oldum çalışmaları ateşledik tam gaz devammm =)

bende 9 ekimi bekliyorum hayyyyyy çok heycanlı yaaa

kızlar öncelikle strese girmeyin lütfen biliyorum kolay deil ama stres gebe kalmayı engelliyor rahat olunca görücezki hepimiz hamişiz ben 3.5 yıl vajinismusla ugrastım kk sayeseinde yendim çok şükür ocakta yendim ozamandan beri deniyoruz bendede eşimdede bir problem yok ama olmadı o yğzden dr. saolsun 1 yıl dolmadan denemeye başlayalım dedim ilaçla ama stres yapmamak elde deil tabi işim stresliydi bıraktım bizdaha 6 kere denedik bu 7 deneme olacak klomene bugun basladım daha cok yeni bir problem olmadan kullanınca da çoğul gebelik olurmu diye korkuyorum ama olsun rabbim saglıkla inşallah hepimize nasip etsin. benim çatlamad sorun yoktu o yzüden acaba kendi çatlarmı yoksa igne yaparmı bekleyip göreceğiz. çatlatma iğnesini kaçıncı gğn vuruyolar bide progestan mı içiyoruz birde...

bende ilk 4 ay test yaptım stresten hep reglim gecikti hep umutlandım ama nezmanki bıraktım reglim normale döndü her ay regl olacagımı bekledim bu ay bişey varmıdır diye bekleyince hem olmuyır regl gecikiyor çok zor ama rahat olmamız lazım biz ne yaparsak yapalım vakti saati gelince olacak ama bişey yapmadanda duramıyoruz tabi kısır döngü böyle işte....

frendy benı gene eklememıssın bekleme moduna ekle benı 13 ekım yaz sen serophene kullandım

kızlar benimde klomenle yumurtam gelişti ve kendi çatlamış çalışmalarımız hızla devam ediyor bekle beni 13 ekim

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNAAA...................................Klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.BONBONECICEGI.......................
192.HARMAN...................................Klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.AGUSTOS2011..........................Klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. ay tedavisiz)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ..................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM
RIHANA............................................................. .........13 EKİM
OZLEM3486..................................................... ............13 EKİM
EDİRNE...................................... .................................17 EKİM
KUZEY1............................................ ..... ....................19 EKİM
SEDDA89........................................... ....... .................19 EKİM
MELEK04........................................... ..........................19 EKİM
KELEBEK00......................................... ....................... .24 EKİM
ROJDAA............................................ .......... ...............25 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH [/QUOTE]

Ekledim kızlar..Edırne...Cnm seni de ekledim..

kızlar yardım edın lutfen aranızda klomenle dekort 0.50 kullanan varmı.doktorum bu ay klomenın yanına bırde dekort ekledı kılo aldırdıgı ıcın ıcmek ıstemıyorum

ben kullanıyorum canım bu ay başladım onada erkeklik hormonunu düşürüyormuş kullanıyorum şuan ama kilomda bir artış olmadı henüz..FRİENDLY TEŞEKKÜRLER EKLEDİĞİN İÇİN

Son düzenleme:
ben kullanıyorum canım bu ay başladım onada erkeklik hormonunu düşürüyormuş kullanıyorum şuan ama kilomda bir artış olmadı henüz

erkeklik hormonunun yüksek oldugunu hangi testle anlıyolar bana E2, lh,fsh,prolaktin, tsh a bakıldı 3 kez yaptırdım normal cıktı.

ben kullanıyorum canım bu ay başladım onada erkeklik hormonunu düşürüyormuş kullanıyorum şuan ama kilomda bir artış olmadı henüz..FRİENDLY TEŞEKKÜRLER EKLEDİĞİN İÇİN

tesekkur ederım canım kac gun oldu kullanmaya baslayalı bırde yarımmı tammı ıcıyorsun?

he bu arada doktoruma sordum ben nıye bu ılacı ıcıyorum dıye dedıkı 1 tane yumurtan gelıssın dıye ıcıyorsun dedı.pco da bırden fazla yumurta gelısınce bazen hıc bırı buyuyemıyor ya ondan verdı sanırım bana pekı tuylerınde azalma oldumu

bu insanlar cins zaten evlenirsin e cocuk cocuk olur e 2. ne zmaan herkes işine baksın yaww sizene bende bi gün bozucam birini hadi hayırlısı çok meraklıysan sen yap dicen o olcak:))
vala içimden geçirdim ama kocası seneler önce vefat etmiş uygun düşmezdi bak ben bunu düşünüyorum onlar bizim kadar düşünceli olamıyolar kardeşim sormayın yeni evlenenlere.benim bi arkadaşım var bak Allah için hiç sormadı bana hiççç zaten düşük olduğunda ben söyledim o da ben sormak istemedim bir bildiğiniz vardır diye düşündüm demişti:)

yani gençleri cahil zannediyolar öyle olanları da vardır elbet ama şimdi herşey çok açık internette herşey var bırak bir sağlık ocağına bile gitsen hem seni aile planlaması hakkında hem de her türlü şeyde aydınlatıyolar gençler de öyle sandıkları kadar bilinçsiz değiller ben mesela evlenmeden 1 ay önce doktora bile gitmiştim ultrason muaynesi olmuştum kendime en uygun korunma yöntemini öyle seçmiştim.bir daha sorarsalar biz de sizin kadar düşünüyoruz merak etmeyin dicem her konu hakkında bilgimiz var hem de sizden çok kadınlar kulübü sayesinde dicem

canım ben de senin gibi kaç ay üst üste adet olduğumda göz yaşları döktüm biliyomusun.sonra hamile kaldım mayıs ayında 8 haftalık düşük yaptım ben de senin gibi kalbi durmuştu.sonra 3 ay aranın ardından klomene tepki vermedi vücudum bu ay doğala bıraktık yine gelişmediler bidahaki ay yine klomen le denicez.bence sen adetini bekle acele etme leke varsa adet başlicaktır.ilaçlar da sapıtıyor adeti.hep yerleşmedir diye ümid ederiz ama genelde öyle olmaz bence sökülecektir adetin sen sıkma canını en azından yumurtaların gelişiyor bak benim kürtajdan sonra daha 1 kere bile gelişmediler.

kızlar hapta kullansak herşey beyinde bitiyor çevremde kimden duyduysam üstüne düşünce olmadı ne zamanki tarih tutmadan ilişkiye devam ettiler o ay hamile kaldılar ilaçta kullansak stres yapınca yumoşlar gelişmiyor o yüzden el birliğiyle pozitif düşünelim ve rahat olalım lütfenn çünkü lh ve fsh tamamen beyinden gelen komutla yönetiliyor ben vajinismusu çektim 3.5 yıl oda psikolojikti ne zaman rahat oldum ozaman yendim tabi kk daki ark. sayesinde p yüzden herşey psikolojik hastalıkta saglıkta ...

bende pcoluyum.15 gün oldu bu ilacı kullanmaya başlayalı yani gelişen yumurtanın daha kaliteli olmasını sağlıyor gibi bişeymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…