Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrb canım hoşgeldiinn bende saba dedim bugün dr. gidecek olan arkadaşımız vardı rihana die hatırlıyorum ama dedim doğruymuş hadi hayırlısı dr. gelince haber ver bize bugün

tesekurler unutmamıssın evet saat 2de cıkcam evden dıom esımın arkadası doktor kesın olsun dıe ıgne yapar catlasın dıe bakalım neler olcak merak edıorum korkuyorum ters bırsey olucak dıye :) bakalım hayırlısı

mrb canım hoşgeldiinn bende saba dedim bugün dr. gidecek olan arkadaşımız vardı rihana die hatırlıyorum ama dedim doğruymuş hadi hayırlısı dr. gelince haber ver bize bugün

tesekurler unutmamıssın evet saat 2de cıkcam evden dıom esımın arkadası doktor kesın olsun dıe ıgne yapar catlasın dıe bakalım neler olcak merak edıorum korkuyorum ters bırsey olucak dıye :) bakalım hayırlısı

ay 3 defa basmısım 3 kere yayınlanmıs msj özur dılerımm

sorun değil canım oluyor öle bnde 2 kere falan atıyorum arada göndermio sanıp hadi bakalım gidip gelde hayırlı haberler ver bize korkulcak bişe yokki ama benim gibi iğnedenmi korkuyrsun sanki
ben iğneden çok tırsıyorum kocaman kadınım katlanıcaz artık napalım yeterki dileğimiz duamız kabul olsun hrşey mübah

ya ben sadece kan aldırmak dısında suana kadar adetsancılarımda gırıp oldugumda fln hıc ıgne ettırmedım korkuodan enson 4 3 sene onceydı oda mecburıyetten ıgne oldum sımdide ama cok korkuom ben cokkkk(((

Benim de yaklaşık 1 buçuk senedir olmuyor cnm..Benim çatlamada problem varmı bilmiyorum klomeni kullandıktan sonra dr çatlatma iğnesi yapmamı istedi ama riske atmamak için yani belki yapmasa da çatlıycaktı bilemiyorum..Çünkü sormuştum iğneye gerek varmı diye çatlar belki ama riske atmayalım demişti..İlk tedavimi 3 ay önce klomen kullanarak geçirdim ama olmadı ertesi ay da rahim filmi çekildim tüplerin durumuna bakmak için..Açık çıktı çok şükür..Yanni 2 aydır tedavisizim cnm..

hımm peki böle tedavisizde olmuyorsa nolucak peki ?? Tedaviyi olmuyorsun şuan ee dr. şu yoluda izleyebiliriz bunuda yapabilirz die sölemedimi bişe yapılamıomu ki daha??

mrb demoş allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. tedavimi görüyordun sen canım??

Teşekkür ederim canım darısı sizlere olsun inşallah. Evet tedavi görüyordum 1,5 yıl sonra sürpriz yaptı bebişim hiç beklemediğim bir anda geldi hoş geldi - progestan - klomen - çatlatma iğnesi ve en sonunda rahim filminden 2 ay sonra hamile kaldım canım..

hımm peki böle tedavisizde olmuyorsa nolucak peki ?? Tedaviyi olmuyorsun şuan ee dr. şu yoluda izleyebiliriz bunuda yapabilirz die sölemedimi bişe yapılamıomu ki daha??

Yok işte hiçbir problem yok şuan için..Dr.rahim filminden sonra şansın %10 daha fazla dedi bikaçay daha beklerim sonra ilaçlara devam ederim heralde..Dr.a gitsem başlatıcak ilaca ama ben biraz dinlenmek istiyorum oyüzden gitmiyorum..Sadece 1 kez kullandım klomeni..Oyüzden olmazsa tekrardan ilaca başlarım heralde ilerde ..

Son düzenleme:

anladım cnaım üzülme olur inş. yaa sabır biliyorsun bide stres olmicak bunu hepimiz biliyoruz artık.

Demoş arkadaşım saolasın ne güzel sevindirmiş bebişin gelipte seni allah tamamına erdirsin sağlıkla mutlulukla gelsin inş.

Canım benim dr rahim filmi için erken dedi ben yinede çektirdim sonra dediki şansın yüzde 50 arttı madem öyle neden hiç söylemedin be adam diye çıldırdım tabiki içimden ben burdaki arkadaşlardan duydum rahim filmini inşallah seninde hemen olur canım..

Sağol cnm aminn..Bana başından söylemişti dr um ama ben korkudan 1 ay ilaçla deniyelim demiştim sonra ilacın yan etkilerini çok yaşayınca ertesi ay rahim filmi istedim o şekilde yaptırdum temmuzda çekildim filmimi bakalım bekliyoruz yani:))

kızlar selam bende bu topige sık sık ugrayacak gibi görünüyorum..çünkü bende pazartesi rahim filmi cektirdim.ve doktor kolmen yazdı adetin başladıgında 3.gün başla kullanmaya dedi..bat 17ekim..bu aralar yumurtlama dönemim..inşallahhh tutarda gerek kalmaz hiçbirseye

selam canım hoşgeldin.rahim filmi sonuçların iyi galiba.inş.tedavisiz gelir bebişin

hoşbulduk rojdacım evet tüplerim açık çıktı Allahın izniyle...eşiminde sperm sayısı gayet iyi cıktı..bakalım artık 17 aydır sebepsiz olmyo bizim..

hoşbulduk rojdacım evet tüplerim açık çıktı Allahın izniyle...eşiminde sperm sayısı gayet iyi cıktı..bakalım artık 17 aydır sebepsiz olmyo bizim..

önce rahim filmini çektirmekle çok iyi yapmışsın ilaç kullanmadan bebişin gelir belki rahim filminin etkisiyle.bende çektirdim 3-4 ay oluyo ama yokk benim bünyeyi hiçbişi etkilemiyo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…