Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

önce rahim filmini çektirmekle çok iyi yapmışsın ilaç kullanmadan bebişin gelir belki rahim filminin etkisiyle.bende çektirdim 3-4 ay oluyo ama yokk benim bünyeyi hiçbişi etkilemiyo valla:KK37:

Valla kız bizim bünyeyi hiçbişey etkilemiyo ne inatçı bünyemiz varmış bizim banamı çekti nee:KK1: Aslında rahim filminden sonraki ayı riske atmayıp ilaç içsemiydim diyorum şimdi de ..

Son düzenleme:
Valla kız bizim bünyeyi hiçbişey etkilemiyo ne inatçı bünyemiz varmış bizim banamı çekti nee:KK1: Aslında rahim filminden sonraki ayı riske atmayıp ilaç içsemiydim diyorum şimdi de ..

ama ilaç etkisini sürdürüyormuşya kafana takma.bidahaki regline gitmeyi düşünüyormusun yoksa hala dinlenmede misin?

kızlar bişey sorcam.yumurta takibindeyim.adetin 12.günü doktora gittim yumurtanın büyüklüğü 13 mm.acaba küçükmü nette daha büyük olanlar var.acaba yeterince büyümüyor mu?

kızlar selam :KK71:bende bu topige sık sık ugrayacak gibi görünüyorum..çünkü bende pazartesi rahim filmi cektirdim.ve doktor kolmen yazdı adetin başladıgında 3.gün başla kullanmaya dedi..bat 17ekim..bu aralar yumurtlama dönemim..inşallahhh tutarda gerek kalmaz hiçbirseye:KK59:

mrb canım aramıza hoşgeldin tedavin hayırlı olsun inş.

bayanlarrr merhaba...herkez iyidir umarım
rojdacımm merhabaaa iyi demek adetten derler yaa o moddayım valla ben dr. aradım c.tesi öğleden sonra gideyim diyordum 12ye akdar ordaymış işten izin alıcam artık c.tesi günü sinir bozucu durum izin istemek ona canım sıkıldı biraz pazarsa yokmuş bakalım gidelimde bir

kızlar bişey sorcam.yumurta takibindeyim.adetin 12.günü doktora gittim yumurtanın büyüklüğü 13 mm.acaba küçükmü nette daha büyük olanlar var.acaba yeterince büyümüyor mu?

valla canım bende yumurta takibndeym ama benim dr. gıcıkmı ne anlamadım bana hiç yumurtan şu akdar mm bu kadar demdi büyüymemiş dedi sadece yumurtalarım gelişmiyormuş bakalım bende tam bilemiyorum yani ama tecrübeli bilen arkadaşlarımız var ve sana cvp verirler merak etme :KK34:

rojdacımm merhabaaa iyi demek adetten derler yaa o moddayım valla ben dr. aradım c.tesi öğleden sonra gideyim diyordum 12ye akdar ordaymış işten izin alıcam artık c.tesi günü sinir bozucu durum izin istemek ona canım sıkıldı biraz pazarsa yokmuş bakalım gidelimde bir

bende cuma günü gidicem doktora.hasi hayırlısı

bende cuma günü gidicem doktora.hasi hayırlısı

hadi bakalım iyi olumlu haberlerle gelelim inş.

kızlar benim durumum gittikçe kötüleşiyor sizde de öyle oldu mu ?ayın 22.sinde vuruldum iğneyi midem çok bulanıyor kasıklarım ağrıyor başım zonkluyor suda eriyen aspirin aldım biraz başımın ağrısını hafifletti ama hala mide bulantım ve ateşim var. Kiste dönüşmesinden çok korkuyorum.

klomene başlıcam tekrar ben bide aşılamayı konuşcam doktorumla.klomene ne kadar daha devam etmemi isticek bakalım.benim yumoşlarda sorun yok büyüyo,çatlıyo ama sonuç alamıyorum.cuma günü eşimin test sonucunuda alcaz inş.onda da bişey çıkma

hımm eşininde sonuçlarından sonra ortaya çıkar eğer sorun yoksa ende eşinin düşük olabilir canım onunda tedavisi var zaten inş. sorun çıkmaz o sonuçlarda beklemek ne kötüü yaaa cumartesi olacakmı acaba bekle bekle birde kızlar benim dr. açıklayıcı konuşmuyor çok iyi dr. diolar hep ama konuşup anlatmıyor çoğu şeyi o gün gel şu gün gel diyip duruyor olmazsa istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz dr. varsa yardımcı olun bana bakalım bu seferde gidiyim konuşucam artık.

kızlar benim durumum gittikçe kötüleşiyor sizde de öyle oldu mu ?ayın 22.sinde vuruldum iğneyi midem çok bulanıyor kasıklarım ağrıyor başım zonkluyor suda eriyen aspirin aldım biraz başımın ağrısını hafifletti ama hala mide bulantım ve ateşim var. Kiste dönüşmesinden çok korkuyorum.

canım çatlatma iğnesini kullanmadımki ben, dr. gitseydin yada bir aradınmı bunlar neden oluyor die??

hımm eşininde sonuçlarından sonra ortaya çıkar eğer sorun yoksa ende eşinin düşük olabilir canım onunda tedavisi var zaten inş. sorun çıkmaz o sonuçlarda beklemek ne kötüü yaaa cumartesi olacakmı acaba bekle bekle birde kızlar benim dr. açıklayıcı konuşmuyor çok iyi dr. diolar hep ama konuşup anlatmıyor çoğu şeyi o gün gel şu gün gel diyip duruyor olmazsa istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz dr. varsa yardımcı olun bana bakalım bu seferde gidiyim konuşucam artık.

sen hangi hastaneye gidiyorsun sedacım?

iğne vurulduktan 36 saat sonra yumurtalar çatlamaya başlıyo ya o zaman çok kasık ağrım oluyo benimde ama diğer şikayetlerin olmadı hiç.bi doktoruna sor

canım çatlatma iğnesini kullanmadımki ben, dr. gitseydin yada bir aradınmı bunlar neden oluyor die??

benimde ilk klomen denemem çatlatma iğnesi yapmaz diye düşünüyordum ama 13.gün kontrole gittiğimde o gün yaptırmam için iğne verdi.
Bugün doktorumu arayacağım en iyisi sormak normal gitmiyor sanki.

iğne vurulduktan 36 saat sonra yumurtalar çatlamaya başlıyo ya o zaman çok kasık ağrım oluyo benimde ama diğer şikayetlerin olmadı hiç.bi doktoruna sor

iğneden sonra benimde biraz kasık ağrım oldu ilk 40 saat falan ama baş zonklaması mide bulantısı iğneden sonra 4.gün başladı. 3 gündür de sürüyor .
Sizi doktorunuz yumurtalar çatladımı diye bakmak için kontrole çağırdımı.

benimde ilk klomen denemem çatlatma iğnesi yapmaz diye düşünüyordum ama 13.gün kontrole gittiğimde o gün yaptırmam için iğne verdi.

iğneden sonra benimde biraz kasık ağrım oldu ilk 40 saat falan ama baş zonklaması mide bulantısı iğneden sonra 4.gün başladı. 3 gündür de sürüyor .

hayır beni çağırmadı şimdiye kadar.regl olursan 5.günü gel olmazsan 1 hafta geçsin öyle gel diyo o kadar

sen hangi hastaneye gidiyorsun sedacım?

ben okmeydanında oturuyorum canım ama bekarken sultançiftliğinde doğdum büyüdüm orada bahat hospital var Opr.Uzman Dr.Hamza BAHAT var ona gidiyorum hem hastanenin sahibi hemde başhekimi canım annemler falan hep ona gittiler çok ii dr. diolar bende biliorum namını bakalım bu sfr ne olucak ona göre yol izlicem bende

valla bende merak ediyorum klomn kullandım 1 kez olumsuz bu sefer noluak napıcak meraktayım canım

valla bende merak ediyorum klomn kullandım 1 kez olumsuz bu sefer noluak napıcak meraktayım canım

evet bende çok merak ediyorum 7-8 ay önce yumurtam çatlamamıştı basit kiste dönüşmüştü regli ile atmıştım gerçi ama bir tedirginlik var hala üstümde

mrb kıslar progesteron kullanıpta benim gibi olan var mı yaaa halsizlik kollarıma bacaklarıma falç inmiş gibi oluyorum baş dönmesi sabahları mide bulantısı,son 3 gündür iyice arttı zor duruorum ayakta 30unda adet olmam gerekio dktr olmazsan gel bakacaz dedi cmrts gitcem ama halsizlikten ölmezsem

hımm sen hangi hastaneye gidiyorsun peki canım??
gaziosmanpaşada avrupa şafak hastanesine doktorum inci öz.ben seviyorum doktorumu oda çok fazla konuşmaz ama rahatlatır
mrb kıslar progesteron kullanıpta benim gibi olan var mı yaaa halsizlik kollarıma bacaklarıma falç inmiş gibi oluyorum baş dönmesi sabahları mide bulantısı,son 3 gündür iyice arttı zor duruorum ayakta 30unda adet olmam gerekio dktr olmazsan gel bakacaz dedi cmrts gitcem ama halsizlikten ölmezsem

canım ben kullanmadığım için yardımcı olamıcam üzgünüm

X