Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrb kızlarr nasılsınız ?? Benide listeye ekleyin dicem ama 1 kere klomen kullandım etki etmedi adetim geçti ekim ayı adet tarihim 19 ekime denk geliyor ama inş. olmam tabi kızlar :))

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNAAA...................................Klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.BONBONECICEGI.......................
192.HARMAN...................................Klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL
KELEBEK00......................................... ....................... ....29 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ..................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM
KUZEY1............................................ ..... ....................19 EKİM
SEDDA89.................................................. ...................19 EKİM
HASRETİMSİN....................................... .......................20 EKİM
ROJDAA............................................ .......... ...............25 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Gördüğün gibi cnm sıkıntılar olsada iyi diyelim iyi olalım..Ekledim seni de cnm..

Son düzenleme:

saolasın canım teşekkür ettim inş. bu ay bu listede inş. hamile yazar

ksaık ağrısı normalmi ya? ben de üşüttüm sanıyordum... sanki böyle adet gibi bir ağrı var bende... inşallah iyidir...

mrb arkadaslar benıde lısteye eklermısınız bende serophene kullandım b u ay ılk kezz catlatma ıgnesı yapıldı ayın dordunde test yapılacak tabı mens olmazsam hayırlısı bakalım lısteye eklersenız sevınırım

selam kızlar benıde listeye eklermısın adet günüm 3 ekim ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım inş. adet olmam

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım biz seninle aynı zamanda hamile kalmıştık dursaydı bebeğim aynı zamanda doğum yapıcaktık.nasip işte bak hala uğraşıyoruz kafamız allak bullak karmakarışık doktorların esiri olduk sen bizler için dua et. inşallah hayırlı bir doğum olur sağlıkla alırsın kucağına.

kızlar aranızda klomen kullandığı ay çatlatma iğnesi olmayan ve yumurtası kiste dönüşen var mı?

kestane kebap acele cevap

sıyırdım artık ben.

gül Allah bebeklerini sağlıkla eline almayı nasıp etsın inş. darısı bize sende ilk defamı hap yada iğne kullandın
bakalım bende umutla beklyorum 4 yumurtalığım da catlamiş inş. rabbım bana da ikiz ücüz nasıp eder,
GULL ÇOK DUA ET BİZLEREDE

kızlar aranızda klomen kullandığı ay çatlatma iğnesi olmayan ve yumurtası kiste dönüşen var mı?

kestane kebap acele cevap

sıyırdım artık ben.

cnm ben iğne olduğum halde 2 aydır kist oluyo malesef.bu ay yine kist olmuş 24.08.2011de iğne olmuştum hala adet olmadım

merhaba ben aranıza yeni katıldım klomenden sonra çatlatma iğnesi olsum ayın 14ünde progestanıda o günden beri günde 1 tane alıyorum ayın 30unda adet olmazsan gel dedi doktorum aşırı şişkinlik var çalıştıgım için ancak 1inde gidicem acaba progestan kullanırken adet olunuomu çok merak ediyorum.rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah

gnd durusel bende serophene catlatma ıgnesının ardından progestan kullanmaya basladımyumurtam gec gelıstı benım ve drum adetını bıraz gecıktırelım dıyerek verdı progestanı ama bılmıorum kullanırken adet olan varmı bırı bızı aydınlatırsa cok sevınırım bende ayın dordunde gıdıcem test ıcın senın 2 gunun kalmıs az kalmıs ıns hayırlı haberlerını alırız

Merhaba arkadaşlar geçen ay klomen kullandım. Doktorum adet olursan adetin 5. günü gel demişti. Ama adet oldum ve bayram tailine denk geldi gidemedim bu ay adet olmayı bekliyordum ve adet olmadım 2 gün geçti sabah test yaptım ve hamileyim. geçen ayki klomenin etkisimi bilmiyorum ama bence bende işe yaradı. İnşALlah sizlerde en kısa zamnda çift çizgi görürsünüz.:)

günydn selocann bende çok merak ediyorum evet az kaldı inşallah hiç üzerime alınmıyorum varmı diyede meraktan ölüyorum inşallah hayırlı haberle gelirim.belirtilerin her ay beni yanıltmasından yoruldum o yüzden heveslenmemeye çalışıyorum bu ay klomeni progestanı ilk kez kullandım doktor 14 ünde vurdu iğneyi 15 gün sonra adet olursan progestanı kes olmazsan gel bakalım dedi,ayrıca dostinexte içiyorum. anlamadım sonra okuduklarımda herkes bittikten sonra oluomuş bende günde 1 iciyorum ilaç daha bitmemiş olcak yani.belirsiz bi durumum var.rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin.

Progestan içtiğinde gecikme oluyor cnm bana da verdiğinde enfazla 33.günde adet olursunn demişti dr..İlaç içerken gelirmi bilmiyorum ben de tam olarak..

günayydın kızzlarr ben geldim yine ama kimsejikler yook nasılsınız bugün??Bugün dr. gidecek olan arkadaşımız vardı rihanamıydı geçmişe baktım ama bulamadım aklımda kaldı rihana çarşambagidiem diodu inş. olumlu sonuçlarla gelir

Mrb aramıza hoşgeldin canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.güzel dileğin duan içinde saol canım

friendly günaydın canım burdaymışsın sana bişe soruca yaa bu ay ilaç milaç kullanmadım ben sadece bayramda klomen içmiştim bir kez kullanım biliosun gelişmeolmamıştı ama bu ay çok asık sancısı çektim sürekli kasıklarımda bir sancı bazen sağ bazen sol bazen ortada neden olur bu ağrılar biraz araştırdım pelvik ağrı falan d,io ama bilemedimki nie sancılarım kasılmalarım oluo ??:44:

Sana da günaydın cnm..Klomenin etkisi sürüyo cnm sende oyüzden ağrı çekiyosun..1 kutu klomenin 3 ay tesiri var vücuttan ancak ozaman atılıyor çünkü..Sen bu ağrılarını iyi değerlendir cnm..Ağrı varsa anlaki yumoşlar büyümüş çatlamak üzere ağrın kesilince çatlamış demektir cnm..

Tebrikler cnm..Evet klomenin etkisi sana 2.ay tesir etmiş demekki.. Allah sağsalim kucağına da almayı nasip eder inş..Darısı bizlerin başına..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…