Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

iyim cnm zannetmiyorum kendiliginden olsun ama hayirlisi yinede bu ayda aliyorum klomen ama fayda edicegini hic zannetmiyorum boyle iste ben biraz yabanci sitelere bakayim iyice

ne diyim canım hayırlısı olsun artık bu ayda bir geçsin bakalım son kullan dr. git ne dicek acaba?? ona göre ya dr. değiştirirsin ya formül bilemiyorumki bende yolun başındayım daha:44:

hadi hayirlisi cnm kotu olurmu hic yumurtalarin buyumus demekki yumurta catlatma ignesi yapicam dedimi doktorun gerci herkese vermiyolar gerek gorduklerine veriyolar..

işte onu demedı carsamba gene gel dedı yanı 1 gun sonra ılacıda kestı anlamadım ben enazından ç.ıgnesı dıyebılırdı belkı gerek gormemıste olabılır enıysı carsambayı beklemek 1 asır gıbı yaaa

canım çarşambaya ne kalmışşş :82: şunun şurası yarın geçicek bugünü bitti say ben napiyiiimmm taaaa cumartesiyi beklicemm :18:

kiz benim eltim sut gibi ya hic tuy muy yok bacaklarini bildigin jilet varya onla aliyo 2,3 ay hic cikmiyo o derece yanii ama eltim 2 ay dogum kontrol hapi aldi bu hormonu duzenlemek icin demmekki engel sayiliyo simdi o garibimde asilama yaptiricak cnm eltim kader arkadasiyiz onla onunda 9 yil oldu bebisi olmuyo

ayyy allah yardımcısı olsun inş. olur..Onda ne sorun varmışki canım yumurtalarımı çatlamıo onunda bizim gibimi ?? kendimizemi üzülelimm yakınlarımızamı şaşırıyoruz valla

emin olamiyorum biliyomusun burdakilerin isi belli olmaz kendileri neyi uygun goruyosa onu yapiyolar bana sorduklari yok gecen ay guya sevgili doktorum klomeni gunde 4 taneye cikarcakti bugun esim ilaclari almaya gitmis yine receteye 3 tane yazmis ki gecen ay o kadarda dedim bu ay 4 e cikarcaktiniz diye dr. deistirme ne luksum nede sansim var mecbur boyle gidecek cnm yaa cok uzun yazdim off insallah sen bu ay tutturursun valla ben bu tedavi suresindeki iliskilerde acayip kasiliyorum zulum gibi geliyo bana ya igneyi oluyorum 4 gun iliski oluyo dahada yok istemiyorum

ayyy allah yardımcısı olsun inş. olur..Onda ne sorun varmışki canım yumurtalarımı çatlamıo onunda bizim gibimi ?? kendimizemi üzülelimm yakınlarımızamı şaşırıyoruz valla

valla hic bir problemi yok adetleri herseyi duzenli hic bisey cikmamis sadece erkeklik hormonu yuksekmis ama eskinden oyle biseyimde yoktu diyo demek sonradan oldu... onunki sebepsiz infertile diyolarya ondan galiba cnm valla diyorum Rabbim benden once ona nasip etsin o cok daha uzun zaman bekledi..

canım infertilite ksıırlık die biliyorum ben o yüzden olmuyor sanırım allah yardımcısı olsun.Sorun yoksa eğer nasıl infertiliteyi sorun olarak görmüyorlar anlamadım yaa ben bir kendimiz sanırıdım etrafımızda yok yaa öle yakınlardan ondan ama bu sitede anladımki yalnız değilim benim gibi bizim gibi bir dünya insann var canım sende çok stres yapma ilişki esnasında büyük ihtimallede o yüzden tutmuyor seninki stres yaparsan ilişki esnasında çok etkiliyormuş çok duydum bunu ama yapamıo insan dicen dimi bende bişe diemiyorum artık kızlar

canım infertilite ksıırlık die biliyorum ben o yüzden olmuyor sanırım allah yardımcısı olsun.Sorun yoksa eğer nasıl infertiliteyi sorun olarak görmüyorlar anlamadım yaa ben bir kendimiz sanırıdım etrafımızda yok yaa öle yakınlardan ondan ama bu sitede anladımki yalnız değilim benim gibi bizim gibi bir dünya insann var canım sende çok stres yapma ilişki esnasında büyük ihtimallede o yüzden tutmuyor seninki stres yaparsan ilişki esnasında çok etkiliyormuş çok duydum bunu ama yapamıo insan dicen dimi bende bişe diemiyorum artık kızlar

kızlar benim mesai saatim dolmak üzere herkese iyi akşamlar diliyorum inş. cumartesi tez gelsede benimde tedavi olayı bir netleşse herkesi öpüyorum iyi dileklerim sizlerle yarın görüşmek üzere inş. hoşçakalın..K.İ.Bakınn..

ama bi sorun goremedikleri icin neyi tedavi etsinlerki sekerim ortada cozmek icin problem olmasi lazim asilamayla tup bebek yaptirmadi henuz simdi onlarda sira insallah istedigine hayirlisiyla kavusur butun kardeslerim icinde gecerli bu yabanci sitelere bakiyorumda bir suru benim gibi 6 ay klomen kullanip basarisiz olan asilama yaptiran dolu yaa....ben diyorum kendim icin cogunlukta stresten benim olmuyo cunku ben acayip stres yapiyorum gorunurde aman aman bi problemimde yok ama sanirim herseyin basi morallll:26:

tmm cnm gorusmek uzere hadi iyi aksamlar bende optum sekerim insallah hayirli olur tedavin sende kib.....

aynen öyle güzelim bende çok stres yapmıyorum ilişki esnasında bu sfer tutarmı tutucakmı düşüncem yok relax yaşadığım şeye bakıyorum eşimede onu enjekte ediyorum boşver aldığın zevke bak düşünme olacağı varsa olur diyorum o esnada hiç düşünmüyorum ama olup bittikten sonra acaba diyorum elbette ama o esnada yapmamak lazım şimdi onu yenicem inş. eşimede çok takmaması için konuşuyorum böle sende cnım bak biz burdayız ilk önce kasılmaları stresi at üzerinden yoksa sırf stresten bebiş sahibi olamayanlarda çook canım hadi bu sefer olacakmı oldumu oluyormu beyin çok önemli bu kadar üstüne düşüp üzmemek lazım beynimizi ve bünyemizi ne akdr olmuyor desekte bunu yenmek en doğrusu ben şuan onunla mücadele ediyorum bakma dr. gelsede gitsem zaman nasıl geçer diyorum benim sıkıntım bir an önce adı kopnusulsun bişeye başlansın yoksa ilişki esnasın hiç aklıma getirmiyorum onu düşünerekte yapmıyorum canım sende dene derim takma bu kadr canım gerekirse durumun varsa bununla ilgili dr.dan yardımda al yani bak ozaman nasıl değişicek herşeyy..

Çoookk konuştum sanırım canım..Tekrardan herkese iyi akşamlarr diliyorum 6:30 mesai saati bitimi ben gideyim ufaktan kendinize iyi bakın yarın görüşmek üzere inş. kızlarr..

sevde1

canım ihmal etme sen yine de ama idrar da bişey çıkmadıysa idrar yolu enfeksiyonu değildir bir de böbrek fonksiyonlarına baktır bence.benim de bazen yanma ve kesik kesik idrar olur ama sancım hiç olmaz o yüzden bilemedim ne diyeceğimi.

bu arada ben de yine iyi haberler var kısss :)
TSH 2.91 (4.67 den düştü 1 ayda) artık normal sınırların içinde.
T3 ve T4 de normal sınırların içinde.çok mutluyummm çokkk inan bu ay gebelik olmasa bile sadece tiroidimin düzelmiş olması bile beni mutlu etmeye yetti de arttı bile.bu demektir ki önümüzdeki aylarda yumurta gelişimim daha sağlıklı olucak.
yarın da yumurta takibim var bakalım 12. günümde 15.5 mm olan yumoşum 15. günümde kaç mm olmuş olacak inşallah büyümüştür.18 bile olması yeter mi çatlatma iğnesi için acaba ?

demos84

canım bizler iyiyiz işte görüyorsun koşturuyoruz benim de bu ay gelişen bir iki yumoş var en büyüğü 12. günümde 15.5 mm idi yarın yine takibim var 15. günüm inşallah güzel olacak herşey.senin de inşallah geçer sıkıntıların canım kimisi rahat bir hamilelik geçirir kimisi de sıkıntılı inşallah geçer canım bebişimize iyi bak kaç haftalık oldu bakalım sıpa :)

aslında benim de belki ovitrelle ye gerek olmadan çatlar ama bilemiyorum ki hem bu ay gelişen bir yumurtam olduğu için riske atamıyorum hem de korkuyorum ya çatlamazsa da kiste dönüşürse diye.
aslında bana 12. günümde gittiğimde 15.5 olmuş dedi gün aşırı ilişki 1 hafta sonra gel çatlama olmuş mu bakalım dedi.ama ben güvenemedim kendime daha sıkı takip istedim 2 günde bir baksın işte boyutlarına.20 yi geçince de ovitrelle vuruliyım.aslında baktırsaydım iğnesiz çatlama olucak mı diye daha iyi olurdu merakımı da giderirdim belki de çatlıyordur boşuna vuruluyorumdur keşke öyle olsa ama cesaret edemiyorum iğnesiz doğala bırakmaya.zaten 3-4 ayda bir gelişiyor bir yumurtam onu da kaçırmak istemiyorum.
zaten biz 1 seneyi aşkın bir süre denedik doktora gitmeden önce gelişen yumurtam oldu mu hiç bilmiyorum ama olduysa da çatlama problemi var ki gebelik hiç oluşmadı.
artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz tiroidim de düzene girdi gerisi Rabbime kalmış inşallah hayırlısını verecektir.

bende bu ay ilk defa klomen kullandim. Beklenen adet tarihim 23 eyluldu ama hala olamadim. Bu arada dun evde test yaptim ve negatif cikti. Bu sekilde klomenle adeti geciken oluyor mu? ben daha once 2 defa asilama yaptirmistim onlarda en fazla 2 gun gecikme ile adet olmustum. Bu sefer boyle 5 gun falan gecince acaba bir sorun mu var diye dusunuyorum, kist falan gibi..Randevu alabilirsem sabah doktora gidecegim, bakalim ne diyecek..

günaydın hanımlar hayırlı sabahlar bu ay ilk klomen denemem inşallah hepimiz sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz.

Son düzenleme:

günaydın canım
ben ilk klomen kullanışımda tam 8 gün gecikmiştim bebeğin tutunamamıs demişti doktor bana böyle gecikmeler olabiliyormus bünyeden bünyeye fark ediyormuş zaten en fazla beklemesüresi 10 gün seninki de 10gün gelmezse doktoruna gitmelisin canım
içini ferah tut herşey iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…