Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sedda farkındamısın bilmiyorum ama bu 2. soruşun hamile değilim:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: inşallh ALLAH söyletiyodur tatlım :KK54::KK54::KK54: yarın 3 te rahim filmi çektiricem çarşamba sonucu yazarım umarım film de problem çıkmazzz

:KK1::KK1::KK1::KK43::KK43::KK43: güleyimmi ağlayayımmı bilemedim valla canım..Allah söyletiyor ama aklımda hep hamile die kaldın nedense canım kusura bakma kafamda iyi değil bugün bu ara biraz fenayım hafıza konusundan kusura bakma canım inş. olur dielim ozaman inş. sonuçlarında temiz çıkar canım:KK49::KK34:

bir kaç yıldır hormon tahlili yapmamıştım.kaç yıl önceden yaptığım tahlilde troidte problem testesteron da ise yükseklik çıkmıştı.şimdi doğurganlık için hangi hormon testlerini yaptırmalıyım
fark ücreti alınacağından en gereklileri hangisi ise onları yaptırmak istiyorum.

lh,tsh.fsh,e2,progesteron,prolaktin bunları mutlaka yaptır ......canım sedemi ağrılısın hemşehriliyiz de onden sordum :KK52:

hazancım valla bende bilmiyorum melek yardımcı olmuş sanırım sana..Bendede troidler yüksek çıktı ama dr. engel değil demişti bana nodülden dolayı benimde yüksek çıkıo hipotroid adayısın dedi dr.lar ama hipotroid değilsin dediler dr.uma söledim o engel değil alakası yok onunla dedi bana ??

hazancım valla bende bilmiyorum melek yardımcı olmuş sanırım sana..Bendede troidler yüksek çıktı ama dr. engel değil demişti bana nodülden dolayı benimde yüksek çıkıo hipotroid adayısın dedi dr.lar ama hipotroid değilsin dediler dr.uma söledim o engel değil alakası yok onunla dedi bana ??

saol canım cevabın için

selam kızlarrrrr

Beklemek beklemek beklemek bügün dr. gittim az önce geldim klomen kullanmıştım 4 yumurtam oluşmuştu hepside 18 mm üzerindeydi bugun ki kontrolum yumurtaların çatlayıp catlamamasıydı, ovitrelli iğne vurulmuştum 4 yumurtamada çatlamiş eeee dedım dr. hamilemiyim bunu şimdi anlayamayız zedt gününden iki sonra kan testi yap bidah gel dedi, Allahım sabır tekrar 10 gün beklemem gerekiyo...
dr. tavsiyesi bol bol su iç dedi sizlerede söylemek istedim suyu ihmal etmeyelim en 15 bardak dedi....
yumurtalar catlamiş spremle birleşmişse hamile kalirsın dedi ya şimdi okadar çalişmalara rağmen bıu sperm le yumurta birleşmezmi acaba :))))
heycanım ikiye katlandı Allahım vaktı geldiğinde vreceksin şüphem yok sabrım azaldığı için şaşkına dönüyom Rabbım ol dedikten sonra herşey bahane de işte sabr etmek zamanı beklemek bize biraz zor geliyo...
klomenle hamile kalıp adet öncesi belirti yaşayanlar lütfenn az da olsa paylaşında heycanım aza insin boşa ümitlenmeyeyim........

selam kızlarrrrr

Beklemek beklemek beklemek bügün dr. gittim az önce geldim klomen kullanmıştım 4 yumurtam oluşmuştu hepside 18 mm üzerindeydi bugun ki kontrolum yumurtaların çatlayıp catlamamasıydı, ovitrelli iğne vurulmuştum 4 yumurtamada çatlamiş eeee dedım dr. hamilemiyim bunu şimdi anlayamayız zedt gününden iki sonra kan testi yap bidah gel dedi, Allahım sabır tekrar 10 gün beklemem gerekiyo...
dr. tavsiyesi bol bol su iç dedi sizlerede söylemek istedim suyu ihmal etmeyelim en 15 bardak dedi....
yumurtalar catlamiş spremle birleşmişse hamile kalirsın dedi ya şimdi okadar çalişmalara rağmen bıu sperm le yumurta birleşmezmi acaba :))))
heycanım ikiye katlandı Allahım vaktı geldiğinde vreceksin şüphem yok sabrım azaldığı için şaşkına dönüyom Rabbım ol dedikten sonra herşey bahane de işte sabr etmek zamanı beklemek bize biraz zor geliyo...
klomenle hamile kalıp adet öncesi belirti yaşayanlar lütfenn az da olsa paylaşında heycanım aza insin boşa ümitlenmeyeyim........

canım beniğm inş.. iyi haberler alırız senden ama ilk etapta kim ne derse desin ümitlenme..Çünkü herkesin bünyesi bir olmuyor kiminin midesi bulanıyor kiminin başı ağrıyor kiminin hiç bir belirtisi olmuyor 10 gün dediğin nedirki bak yumurtanda çatlamış yumoşlarda büyümüş herşey yolundaymış inş. bu kadr bekledin 10 gün neki stres yyookk ama en önemlisi başka şelerle meşgul ol strese yer verme hayatında ben böle diorum ama bende c.tesiyi dört gözle bekliyorum valla:KK1::KK1:

kızlar sizin yumurtalar catladığında dr direk catlamışmı diyor benim bence catlamış dedi ve tahlil yapmadı sadece ultrasonla baktı tahlil yapması gerekiyormu

sedda 89 canım sağol desteğin için burda hepimiz beklemenin ne olduğunu çok iyi biliyoruzdur heycan yok stres yok relax olalım desekte içimzde ki bir hissler bizi dürtüyo, Hamd olsun kı sorunum yok buna şükr ediyorum zaten,Rabbimin hediyesi olucak bana bebeğim ve hediyesini nezaman vereceğini Rabbim bilmezmi yaramaz çocukalr gibi bazen hemen ver Allahım tavırları oluyo üstümde, Rabbim Merhametlidir en iyi zamanda verecektir hediyesını asıl önemli olan hediyeden sonrası ona layık yetiştirebilmek....
Allahım sen bizlere merhametinle muamele et katından hayırlı evlatlar ver ....AMİNNNNN....

kızlar sizin yumurtalar catladığında dr direk catlamışmı diyor benim bence catlamış dedi ve tahlil yapmadı sadece ultrasonla baktı tahlil yapması gerekiyormu

HAZAL canım bende bügün dr. gittim dr. ultrasonla bakti catlamiş dedi, yumurta varken nasıl görünüyosa ultrasondan çatladığındada anlaşılıyodur ben baktım ultrasyona gercektende o 4 adet yumurta yoktu artık beklemedeyim adetime bir hafta var olmassam kan tahlılı yapıp öle gidecem dr.

kızlar doktordan geldım ve ıyımı kotumu bılemedım kullandıgım serophene yumurtalarım gayet ıyıymıs carsamba gelebılırmısın dedı tm dedım sadece verdıgı hapdan 1 adet vardı onu yutma dedı yumurtan var dedı carsamba napıcak bılemedım:KK43::-)50:

sedda 89 canım sağol desteğin için burda hepimiz beklemenin ne olduğunu çok iyi biliyoruzdur heycan yok stres yok relax olalım desekte içimzde ki bir hissler bizi dürtüyo, Hamd olsun kı sorunum yok buna şükr ediyorum zaten,Rabbimin hediyesi olucak bana bebeğim ve hediyesini nezaman vereceğini Rabbim bilmezmi yaramaz çocukalr gibi bazen hemen ver Allahım tavırları oluyo üstümde, Rabbim Merhametlidir en iyi zamanda verecektir hediyesını asıl önemli olan hediyeden sonrası ona layık yetiştirebilmek....
Allahım sen bizlere merhametinle muamele et katından hayırlı evlatlar ver ....AMİNNNNN....

amiin cnm hepimize nasip olsun inş.

kızlar doktordan geldım ve ıyımı kotumu bılemedım kullandıgım serophene yumurtalarım gayet ıyıymıs carsamba gelebılırmısın dedı tm dedım sadece verdıgı hapdan 1 adet vardı onu yutma dedı yumurtan var dedı carsamba napıcak bılemedım:KK43::-)50:

canım sorsaydın yaa ne yapıcaksınız die nasıl yol izlicez die nie sormadın kötü bişe olsa sölemezdi herhalde ne bilyim bazen biz kadınlarında dili tutuyor sanki dr. karşısında aklımızdakilerde gidiyor hak verrim sana bana öle oluyor sorcamıda unutuyorum nie sormadım ben bunu die sonradan akıllanıyorum ama sanki kötü bişe yokmuş gibi yumurtanda varmış işte çatlamışmı onu söledimi??

canım sorsaydın yaa ne yapıcaksınız die nasıl yol izlicez die nie sormadın kötü bişe olsa sölemezdi herhalde ne bilyim bazen biz kadınlarında dili tutuyor sanki dr. karşısında aklımızdakilerde gidiyor hak verrim sana bana öle oluyor sorcamıda unutuyorum nie sormadım ben bunu die sonradan akıllanıyorum ama sanki kötü bişe yokmuş gibi yumurtanda varmış işte çatlamışmı onu söledimi??

yumurtalarımı gordum ulturasyonda baktı ve carsamba tekrar gel dedı 1 gun sonra gene gıdıcem yumurtan sadece ıstedıgımız boyutta 1 adet kullandıgım hap kalmıstı onu yutmana gerek yok dedı heralde ıgne vurucak bısıde solemedı carsamba gel dedı sadece:KK43:

yumurtalarımı gordum ulturasyonda baktı ve carsamba tekrar gel dedı 1 gun sonra gene gıdıcem yumurtan sadece ıstedıgımız boyutta 1 adet kullandıgım hap kalmıstı onu yutmana gerek yok dedı heralde ıgne vurucak bısıde solemedı carsamba gel dedı sadece:KK43:

ne diyim canım çarşamba gidip sende öğrenicen bizde artık canım :44:

mrb hasretimsim ben yarın dr gitcem 2 3 yıldır hormon tahlili yapmamıştım ben. dr da hiç istemiyo herhalde uğraşmak istemiyor
sence hangileri önemli sen hangi hormon tahlili verdin

hazancim ben hepsini yaptirdim problem cikmadi....benim eltimde tedavi goruyodu 3,4 yil ara vermisti simdi tekrar basladi tahlillerini yeniden yaptirdi ve erkeklik hormonu yuksek cikmis yani gunden gune bunyemiz degisiyo istersen yeniden yaptir butun hormon testlerini....

slm herkese frendly rojda sedda hazan nasilsiniz arkadaslar frendly biliyosun igneye gore hesaplayip veriyorum adet tarihimi ama tam ustune basmissin cnm 20 denk geliyo hic umudum yok bu ay yana yana ingiliz sitelerinde klomenden sonraki tedaviyi ariyorum klomenden umidimi kestim yanlis anlamadiysam buyuk ihtimalle asilama oabilir yaziyo bakalim ne olacak....:KK31:

İyi bari tutturabilmişim :)) Klomeni uzun süre kullandıysan sonraki aşama ztn aşılama oluyor cnm..Ama fiyatları hakkında hiçbilgim yok neyazıkki..Ben de iyi diyelim iyi olsun 25.günümdeyim enson çalışmamızı 17. gün yapmıştık ondan sonra hiçççç moralim iyi değildi oyüzden olmadı..İnş tutar ogünlerde yaa :KK43:(((

mrb canımm hoşgeldinn iyi dielim ii olsun sende iyisindir inş. canım canım inş. gerek kalmazda bu ay kendiliğinden gelir ne diyim stres yapma çok fazla..

iyim cnm zannetmiyorum kendiliginden olsun ama hayirlisi yinede bu ayda aliyorum klomen ama fayda edicegini hic zannetmiyorum:KK50: boyle iste ben biraz yabanci sitelere bakayim iyice

hadi hayirlisi cnm kotu olurmu hic yumurtalarin buyumus demekki yumurta catlatma ignesi yapicam dedimi doktorun gerci herkese vermiyolar gerek gorduklerine veriyolar..

İyi bari tutturabilmişim :)) Klomeni uzun süre kullandıysan sonraki aşama ztn aşılama oluyor cnm..Ama fiyatları hakkında hiçbilgim yok neyazıkki..Ben de iyi diyelim iyi olsun 25.günümdeyim enson çalışmamızı 17. gün yapmıştık ondan sonra hiçççç moralim iyi değildi oyüzden olmadı..İnş tutar ogünlerde yaa :KK43:(((

:)) kızlar bir alemsiniz kazı çalışması gbi sanki konuşamlarımız valla erkeklik hormonu falan dediler ben doğdum doğalı genetik olarak diolar ama babanem ve annem kıllıymış bende onlara çekmişim öle dioalr acaba bendede erkeklik hormonumu var :KK52: ama bende baktırdım hep öle bişeler çıkmadı gayette kadınsıyımdır kızlar adetimde düzenli alla alla erkek hormonu olunca çocuk olmuyormuymuşş?? :KK52:

X