Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nurtopu gibi 14mmlik bir yumurtam oluşmuş açık tüpümden yumurtlamışım çok mutluyum
sol tüpümdeki yani tıkalı olan taraftaki yumurtam dün 19mm o cok güzel bi yumurta ama işmize yaramıyo malesef dedidoktorum olsun aynı ay içinde her iki taraftanda yumurtlayabilmek cooook güzel Allahım sesimi duyduğunu biliyorum artık =)))
bu da bişiii yani benim için cok önemli birşey hemde tutmada bile yumurtlayabildim ya şükürr

yarın gene gidicem doktora 19 mm ulaşabilirse eğer iğne olucam Allahım bunada şükür inşallah bu kez olur yumurtlamış olmam bile beni cok umutlandırdı

günaydın hanımlar hayırlı sabahlar bu ay ilk klomen denemem inşallah hepimiz sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz.

günaydın tatlımmm

hayırlı olsun inşallah cok uğraşmadan alırsın bebeğini
benimde ilk ayımdı klomendee iki taraftan da yumurtladım ama biri tıkalı olduğu için tüpümün sadece sağdaki işe yarıyor aksi gibi soldaki daha büyük ama olsun kısmet vardır bundada bi hayır
sağ yumurtam 14mm yarın gene gidicem doktora insallah birazdha buyurr =)

seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

herkezciklere günaydın...yeni gün yeni umutlar bizi bekler...
ercelf..
sonuçların için cok sevindim canım..hadi hayırlısı bakalım...yeni yeni güzel umutlar senin için başlıyor..canım 19 olunca iğne vuruyorlar bildiğim kadarıyla..18 i görünce ertesi gün iğne yi vurduruyor benim doktorum..ben inanıyorumu ama seninkiler bu ay kıvamında büyümüş olacak...sen bunları düşünme de calış anacım...stress yapmadan keyif alarak ama...
benim yine bu ayda yok canım ya...bugün 24.günüm..biliyorsun 28.inde olurum ben...yoğun adet belirtileri başladı malesef..bugün cok moralim bozuk uyandım..bu ay da olmadı ...yine olmadı..hissediyorum bunu...cok üzgünüm..

canım ya üzme canını bende cok iyi biliirm o kötü durumu her ay hastalanınca içim parcalanıyo sanki ama elbet bizimde yüzümüz gülecekk Allah bizimde ellerimizi kollarımızı dolduracak bi bebek vericek belki birazzamanı var biraz uğraşıcas ama hissedyorum ben olucak hayırlısıyla inşallah =)

saol papatyacım...evet dolduracak inanıyorum bende ama işte sabırsızlık her ay üzüntü bizi cok yordu..yaklaşık 18 aydır her gün gün sayıyorum..daha da sayıcağım galiba bu gidişle...sanada cok sevindim...umarım biraz daha büyür açık olan taraftaki yumoşun....diger tıkalı tüpü açma imkanı yokmu canım...??

bizde 2 yıldır uğraşıyoruz bbek için tatlım ama olucak inşallah yaklaşmısızdır artık diye düşünmek istiyorum =)

benim sol tüpümün açılma imkanı yok güzelim yapacka birşey yok aksi gibide ordaki yumurtam süper calışıyo dün baktğünda oradakiyumurtam 19mm di ama işe yaramıyo işte =)
tek tüple bebek yakalamaya calışıcam tatlımama olur inşallah biraz daha büyüyebilirse insallahh kısmet bakalım olmadı bidahaki ay ümitlenipüzülmekten yoruldum kendimi en kötüsüne haızrlıyorum heppsonra sevinmesi güzel oluyo =)

herkese günaydınnlar arakdaşllarr

yeni arakdaşlarımız var sanırım aramızda yeni tedaviye başlayanlar allah yardımcınız olsun ve yüzünüzü güldürsün inş. dielim..

Kevsercim hoşgeldin sende hadi bak güzel haberlerle geldim bugün inş. hayırlısı canım bu sefer olur inş.

sedaaamm günaydın canım
evet ya umduğumdan daha iyi haberlerle geldim 14mm yumurtamı büyütme cabasındayım suan =D
yarn alıcam bakalım asıl sonucu tatlıminsallah daha iyi haberlerle gelicem Allahhıımmmm duy bizleriiii =)

sen nasılsın varmı bi değişiklikkk

:))) yok canım çok sevindim adına bakalım benim c.tesi belli olucak inş..

Canım gözün aydın herşey güzel olacak inanıyorum yumoşların büyümesine çok sevindim önce yumoş sonra bebiş :) gelecek iyi çalışın bu ay canım :) allah gönlüne göre versin. Evet canım hamile kalana kadar canım çıktı doğurana kadarda bi canım daha çıkacak heralde ama olsun değer bebişimiz 3 aylık oldu teyzesi darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşalllahhhhh...

inşallah canım hepimiz kavuşuruz bebeklerimize. Endişelenme birinin tıkalı olması önemli değil Rabbim olmasını isteyince inanki umut yokken bile gerçekleşiyor. Bende bir senedir uğraşıyorum ilk kez bu ay klomen kullanmaya başladık. Daha doğrusu bir sene önce eylül ayında gebelik düşündüğüm ilk ay hamile kalmıştım düşükle sonuçlandı.Bir senedir de olmuyor malesef bu ay da klomen denemeye karar verdim. Ama vücudum etkilendi sanırım midem bulanıyor başım zonkluyor iğneyi vurulduktan sonraki iki gün sancım oldu. Bide ovulayon testi yaptım çatlıyormu diye 4 gündür tekrarlıyorum hep çift çizgi görünüyor inşallah klomenin bir zararı dokunmaz.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Canım benim allah büyük bu ay olmadı önümüzdeki ayy sabır lazım beklemek kötü şey ama olacak olacak inşallah umudunu asla yitirme bende çok ağladım tedaviyi bıraktığım zamanlar oldu ama sağolsunlar burdaki arkadaşlar hep destek oldular benimkide bekletti ama geldi sonunda hemde hiç ummadığım bir anda darısı size olsun inşllah en kısa zamanda. Canım bebiş 3 aylık oldu çok şükür gelişimi iyi ama ödüm kopuyor bişey olacak diye darısı hayırlısıyla gelmesine olsun .

mrb demoş allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. tedavimi görüyordun sen canım??

mrb demoş allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. tedavimi görüyordun sen canım??

yok canım y klomenn neden zararı olsunki hem sana dokunacakolsa doktorun vermezdi yumurtalarını geliştirici çatlatıcı özelliği var ya insallah işe yaramıstır benimhiç test yapmak gelmedi aklıma evde olucaktı ovulasyon testi bende bi yapsamya hakketten =) iyi hatırlattın walla
gerçe yarın doktora gidicem o söyler zaten ozamanda kısmet bakalım cok kasmakta istemiyorum kendimi ne kadar kasarsamokadar uzaklaştığını hissediyorum o yüzden bıraktım saldım artık olurs aolur olmazsa da Allah en doğrusunubiliyodur diyorum herşeyde vardır bi hayır demekten pollannaya bağlamıs durumdayım

ya kızlar, dün yine gittimyumurta takibine 15 günümdü. 13. günde 15mm ve 14mm idiler şimdide aynılar ben bu yumuşları nası büyütücem. yarın yine gidicem... klomen de kullandım ama bu kadar büyüyebilmişler

haberler kötü sevde benim de moralim çok bozuk.bugünkü yumurta takibimde 12. gününde görüpte 15.5 mm olmuş dediği şeyin bir yumurta olmadığını anladık.doktorum zaten o günde çok aramıştı bugün de onun yumurta olmadığını söyledi çatlamış olsaydı görürdüm zaten dedi ısrarla sormama rağmen kötü bişey olmadığını bir damar parçası da olabileceğini söyledi.sonra da hsg ve pelvik mr da tamamen tek taraflı görünen rahmim için sanki sağda bir yumurtalık görüyorum dedi.karnın içi tamamen açılıp bakılmadan içerde ne olduğu tamamen anlaşılamaz belki de yumurtalığın var fakat tüpe bağlantısı yoktur dedi.herneyse bu önemli değil sanırım kist yada miyom falan olsa söylerdi sordum çünkü yok öyle birşey değil dedi.sağ yumurtalığını çok net görüyorum ve şuan bir folikül yok dedi belki de ovulasyon olmuş ve bitmiş de olabilir ama bu ay bişey olmicak gibi dedi.
önümüzdeki ay klomen kullanmamı istiyor.günde 2 tane.çok yoğun bir klomen tedavisi uygulamadık sana o yüzden devam edelim dedi.bendeki gelişmeler böyle moralimi bozmuyorum o yumurta sandığı şeyin de ne olduğunu bilmiyorum ama kafama takmamaya çalışıcam kurcaladıkça bişeyler çıkıyor.
estrofem kullanmak istemediğimi söyledim doktora yalnızca klomen kullan o zaman dedi ama içim rahat etmicek yine sanırım onu da kullanıcam.eşim de böyle yumurta yok deyince birliktelik için heves de kalmıyor geçen akşam ilk defa psikolojisinin bozulduğunu söyledi artık onu zorlamicam.çok zor bi süreçten geçiyoruz Allahım bize yardım et.

Son düzenleme:

Allah yardımcın olsun tatlım....benimde dün 15. günümdü ve 14 ile 15 mm idiler. bkalım yarın gidicem. büyütemedimgitti şu yumuşları yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…