Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bn bir ay kullandım ve bıraktım klomeni ama geciktırıyo cnm zaten normaldede duzenszms bnmde ole idi br ay kullandm snra braktm ama yapar brzda bkle tekrar test yap cıkmaz ise dr.gt cnm snra kıst olusuo

kan testi yanılmıyor cidden seropheneden gecikmiş meğer... adet oldum dün... bu ay ben de bçt uyguluycam inş. eşime de keçiboynuzu içirtcem. gerisi rabbimin takdiri. neylerse güzel eyler.... bu arada benm estradiol hemen adet öncesi yaptırdığım testte 960 çıktı. sanırım yumurta gelişti ve kocaman bir kiste dönüştü...(bayrama denk gelince doktorum olmadığı için çatlatma iğnesi kullanamadım.) yarın doktora gidcem. kist yoktur inş. ve ilaç kullanmak istemediğimi belirtecem. sadece yumurta takibi yapalım istiycem.......

Klomen geciktiriyor tatlım...bunu bilmeni ama yine de ümidini kesmemeni istiyorum...

canım soğan kürü ve incir kürü zaten ibrahim saraçoğlundan onaylı ben de yumurtlama için incir kürü uygulamıştım ve o ay hamile kalmıştım.ben bu bal tarçın çörekotu ve maydanoz-süt buharı için konuşmuştum.bitkisel kürlerin çok şifası var tabiki ama hepsinin bir kullanım alanı var biliyosun durumuna göre uygulaman lazım ters tepebilir o bakımdan yani insan kendi bünyesine göre araştırıp yapmalı bunları neye iyi geliyor o rahatsızlık sende var mı diye bakman lazım..

ben de bal tarçın çörekotunu bıraktım adetimin 2. günü yemeye başlamıştım 2 gün yedim ama tam olarak kimlerin kullandığını neye iyi geldiğini araştıramamıştım.sonradan baktım ki adet genelde düzensizliği ve pko su olanlar uyguluyormuş gebe kalabilmek için.yumurta gelişimi için de kullanan varmış ama kesin bişi de yok.bıraktım adetimin 4. günü incire başladım ohh mis gibi gece kaynatıyorum bi bardak yatarken içiyorum kalanını da sabah kalkınca içiyorum.böyle içim daha rahat.şifa olur inşallah:)

bıraktım canım ben o kürü emin olamadım incir kürüne devam edicem sen de inşallah adet olacaksan biran önce olursun o da insanı perişan ediyor.

canım bu bikaç günde incir kürü uygulamanı tavsiye ederim adetimin 20. gününe kadar da uygula bak göreceksin büyüyecektir yumoşun.

çok etkisi olmaz kürlerinnn bi kaç gün içinde ....bence önümüzdeki ay için yemeye başla hatta bct eşinede yyedir...
pkon varsa önce soğan kürünü dene....umarım hiçbirine gerek kalmaz...

canım bir forumda okudum bal tarçın çörekotu erkeklere yedirilmezmiş çörekotunun içindeki madde spermlerin hareketliliğini etkiliyomuş.araştırabilirsin istersen aslını astarını bence erkekler için keçiboynuzu kürü ve havuç suyu ideal ve güvenilir olanıdır :)

herkese mrb çatlama iğnesi olalı 13 gün oldu ikin önce dayanılmaz kasık ağrılarım oldu şimdide ayakta durdumu belim kasığim ağrıyo şişkinlik var test yapmama iki gün var tabi adet olmazsam böyle
bir durum yaşıyan var sonucu ne oldu Rabbim hepinize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin banada amiğnnnnnnnnnnnn

tskr ederım ben yınedededıgın gıbı bu ıncır kurunu denıyorum ercelf umut yıne de ıste bı deneyım belkı 8.5ten 18 20 mmye cıkmayacak ama en azından ne kadar etkısı oluo denemıs olcam bılımsel bı calısma yapıyorum arkadasla burda:)hayırlısı bakalımzaten ıcımden bı ses onumuzdekı aya kaldı umtların selda dıo da da da...burda benımle aynı sıkıntıyı yasayan ınsanlarla paylasmak ıyı gelıo ınsana yahu:)

allah herkese nasip etsin benim kız 8 aylık oldu nerdeyse ümidinizi yitirmeyin allahın izniyle sizde bigün anne olacaksınız.....

slm tatlım umarım bı sy yoktur ve hamılesındır bende yumurtalık takıbı yapıldı klomenle ama olmadı sımdı aşılama için doktorum ıgne verdı 5gun kendıme karından yapıyorum daha sonrakı asamaları bılmıom catlatma ıgnesı ne zaman oldun asılama ne zaman yapıldı yanı esının spermı yıkanıp tuplere konma ne zaman kacgun arayla hangı asamalardan gectın yazarsan sevınırım asılama hakkında pek bı bılgım yok da:97:

canım bu kadar üzülme biliyorum elimde değil diyeceksin ama kendini bu kadar odaklayıp stres yaparsanda olmaz biliyorsundur bunu dr.lar bile stres yapmayın diyor.Rabbim herşeyi zamanına göre vermiş sabırdan başka çaremiz yok.Bende dr. gidiyorum banada klomen verdi ama klomene rağmen gelişmediğini söyledi yumurtalarımın bende ne yapıcam bilmiyorum dr. ne uygulayacak bir sonraki adım nedir bilmiyorum bekliyorumki bu ay adet olayım dr. gideyim bakalım ilk kez adet olmayı bekliyoum düşün üzme kendini bu kadar herşey olacağına varır canım

mrb arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bebek olayında bayağı tecrübesi olanlar var..Bir sorum olacak.3,Yıla girdim evliliğimde bebeğimiz olmuyor,dr. gittim sonunda klomen verdi yumurtalarım gelişmediği için.Klomeni kullandım yine gelişme görmedi,adetim gayet düzenli şimdi adet ol ilk günden say 11 gün gel yumurtluyormusun ona bakalım dedi?Acaba bileniniz varmı bir sonraki tedavi yöntemi nasıl oluyor klomen ile olmadı eğer yumurtluyorsam yada yumurtlamıyorsam tedavi yöntemi nasıl olur bileniniz varmı??Yardımcı olursanız sevinirim.

selam kızlarrrrrr

friendly_84 canım ben de hamıleyımmm hadı lıstede degısıklık yapalımmm. sen nasılsın canım nerelerdesın????

selam kızlarrrrrr

friendly_84 canım ben de hamıleyımmm hadı lıstede degısıklık yapalımmm. sen nasılsın canım nerelerdesın????

rabbim kucağına almayı nasip etsin cnm. bu haber bu kadar sakin mi verilir. ayağını sürüde arkandan gelelim...

rabbim kucağına almayı nasip etsin cnm. bu haber bu kadar sakin mi verilir. ayağını sürüde arkandan gelelim...

bende cıldıracak hal kalmadı gecen hafta bulantıdan hastanede yattım. 1 hafta mıgde ağrısı bulantıyla gectı ama sukurler olsun kı hamıleyım.ıns sağlıklı bır bebek nasıp eder rabbaım bana . ısteyen herkesınde allah gönlune göre versın kımseyı aratmasın ıns.:26:

bundan sonrası rahat geçer inş. senin için. bebeğin sağlıklı olsunda bunlara katlanılır herhalde. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

selam kızlarrrrrr

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.EDNA......................................

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
BONBONECICEGI..................................... ........... .........12 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
KUZEY1............................................ ..... .....................20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... .......................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL
ROJDAA............................................ .......... .................27 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
KIDY.............................................. ....... .....................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ...................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Hadi yaaaaaa Çok tebrik ederim arkadaşım çok sevindimm ben de diyorum bu kız nerelerde sesi soluğu çıkmıyo neyseki hayırlı bişey için sesin çıkamamış Buarada çok geçmiş olsun cnm bebek sevinciyle unutursun tüm ağrılarını merak etme İnş arkandan geliriz hemen..Buarada ilaç fln kullanmışmıydın ona göre yazıcamda nasıl hamiş kaldığını..

senı görmek ne güzell ben 2 ay klomen sonrsı tedavıye ara vermıstım bu ay yenıden hormon degerlerıme bakacaktık kı hamıleymısssımmm. sanada demıstım ya tatıle gıdecegım dıye bana da süprız oldu tatılde canım. ıns en yakın zmanda allahım sanada ıyı haberler naip eder.

serophene kullanmıştım.35 ve 25 mm çapında kitçik???lerim oluşmuş... hadi bakalım al başına belayı. doğum kontrol hapı verdi ama kullanmak istemiyorum. soğan kürü uyguluycam inş. geçer.....

serophene kullanmıştım.35 ve 25 mm çapında kitçik???lerim oluşmuş... hadi bakalım al başına belayı. doğum kontrol hapı verdi ama kullanmak istemiyorum. soğan kürü uyguluycam inş. geçer.....

hamıle kalmasaydım bende dusunuyordum sıtede bakarsan sogan kuru ıle hamıle kalanlar var.

Frendly merhaba cnm...

bende 5 haftalık hamileyim cnmmm.. ayın 14 ünde öğrendim..hala uçuyrz havalardayız..rabbim herkesin gönlündekini versin biran önce...listede değişiklik yap istersen..bayadır yktum. memleketteydim.ramazanda hamile kalmışım hemde. memlekettte de hiç oturmadım..kocaman yatakları bile kaldırdım...Rabbim korudu..hakkımızda hayırlısı kızlar...

Negüzel cnm ya tatilde güzel haberlerini almışsın ALlah bize de inş böyle güzel sürprizler yaşatır..Demekki ara vermek yaradı sana:))) Ztn ilacın etkileride uzun süre vücutta da kalıyor iyi yapmışsın ara vererek..Ben de 2 aydır tedavi görmüyorum biraz böyle devam edicem sorun yok dedikleri için..Artık gerisi Allah'a kalmış kısmet nezamansa ozaman nasip edicek bana da inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…