Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benım kucuk olunca genelde buyumuyor ya da kiste ceviriyor inşallh senın boyle olmaz...

dr 1 hafta sonra yıne gel dedı ılacın sımdıye kadar etkı gostermesı egerekıomus ama belkı haftaya gelısır bu 1 haftada ılıskıye gırme dedı kıste cevırınce baskabı tedevımı baslıolar kıste yonelık kıdy:)aman kafam cok karısık ama bugunpkolu bı arkadasımla konustum hap kullanmıs bes ay bıraktıgı ay hamıle kalmıs o bıras moral oldu ılk evlendıgımde oral kontraseptıf kullanmıstım sımdı dıyorum bosuna ıcmısım o kadar hapı

canım ben hamile kaldığım o ay günde 2 klomen + adetimin 5. günü incir suyuna başlayıp 20. gününe kadar içmiştim.o ay 10. günümde gittiğimde yumurtam kabak gibi ortadaydı 17 mm olmuştu:)
o ay da hemen hamile kaldım ama kaybettim işte 8 haftalıkken.sonra 1 kere normal adet gördüm ondan sonraki ay korunmadık tabiki bir mucize olmadı ve hamilelik olmadı geçtiğimiz ay yine günde 2 klomen le başladık tedaviye ama o kadar bıkmıştım ki yemek istemedim incir.10. günümde gittiğimde 3 adet yumurta ölçtü ama daha çok küçükler henüz içlerinden atılım yapan olmamış bikaç güne belli olur dedi 14. günü tekrar gel dedi ben de geç oldu ama dedim yine de belki büyütür diye başladım incir suyuna bardak bardak ama gece kaynatıyodum artık cezveyle başa çıkmadı tencereyle kaynattım 2 ye bölüyodum birisini gece yatarken içiyodum 1,5 bardak birisini de sabah aç karnına öyle içtim 5 gün.14. günümde gittiğimde hiç büyümemişlerdi en büyüğü 5.5 mm di yani bu sefer incir fayda etmemişti ama geç başladım bunun da etkisi olmuştur tabiki 5. günü başlamak nerdee 10. günü başlamak nerde.belki daha erken başlasaydım büyürlermiydi bilmem sonra da büyicek olsalardı zaten 10. güne kadar mutlaka bi 15mm i falan bulması gerekiyor.ama incirin faydasını çok gördüm hamile kaldığım ay işe yaradı bende sonra da vücudum alıştı mı ama artık etki etmiyormu diye düşündüm btç karışımını duydum onunla da çok şifa gören olmuş bu konuda bu ay onu yapıyorum işte bakalım inşallah işe yarar.ama yaramazsa da zaten bir süre ilaç kullanmayı düşünmüyorum incir kürü uygulayıp öyle doğal a bırakıp gidicem takibe.Allaha şükür çok öyle aman aman bir problemim yok benim yumurtalığım var rahmim var tüpüm de var basit mantıkla düşünürsen.ee ne eksik ? hiçbişey.bence vücudumuzun zamana ihtiyacı var klomen estrofem vs.. de dengemizi bozuyo birini veriyo yumurta oluşsun diye bi tarafı yaparken öbür tarafı bozuyo rahim duvarını inceltiyo onun için de östrojen tablet veriyo o da reglimi sapıttırıyo sonra yok yerleşmemi yok lekelenme mi düşün dur bakalı.benim sadece biraz tsh ım yüksek bu yüzden de büyüyemediler bu ay onun için de ilaç kullanıyorum zaten düzene girdi ben inanıyorum ki önümüzdeki aylarda herşey daha kolay olucak.benim hamile kaldığım ay da tiroidim 4.8 di o yüzden zor oldu incirle + klomenle büyüdü yumoşum ama klomeni de vücut ilk kez aldığı için tepki gösterdi.ama şimdi yine aynıydı tiroidim kadın doktorum o önemli değil çok yüksek değil sen bu tsh la hamile kaldın diyor ama zor olmuştu yine de.o yüzden ilk önceliğim tsh ım bu ay yumurta takibinden önce gidip ölçtürücem ona göre zaten anlıyorum artık herşeyi şuan adetimin 5. günü btç ye devam edicem 12. güne kadar.ama şuan kesin kararlıyım klomen e veda edicem bu ay btç ile olmasa bile önümüzdeki ay incir yicem bu aldığım östrojen tabletlerin falan herşeyin tüm ilaçların etkisi atılsın istiyorum vücudumdan.sadece tsh ım düzende olunca incir le bile olucaktır yada belki hiçbişey kullanmasam bile.böyle inanıyorum.çok içimi döktüm canım kusura bakma :)

<ya canım bişey sorucam..
yani sen en azından hamile kalabilmişsin. bende klomen 5 gün adet gecikmesi yaşatıp beni umutlandırdıktan sonra bu sabah yine regl oldum.

Şimdi bu incire / incir kürüne tam ne gün başlamalı? Klomenle aynı gün mü??

Yaptığım testte ilk çıkan çizgi yarım saat sonra çıktı. ikinci çizginin olduğu yer bulanık bu ne şimdi. Test bozuk mu gebe değilmiyim :26:

ayy canım benim en çok merak ettiğim konuya değinmişsin.saraçoğlu incir için allahın lütfu diyordu hep ama son seda sayanın programında izlediğim kadarıyla sadece incir değil incir +havuç kürünü beraber yapın diyor çatlasın diye sanırım gerçi ben çatlamasını istemiyorum gelişmesini istiyorum sadece.TEK MERAK ETTİĞİM KONU KLOMENLE kullandığımız zaman zararı olurmu.yani klomene başladığımız gün içsem ve yesem zararı olurmu acaba

ilk çıkan çizgi yarım saat sonra çıktı. ikinci çizginin olduğu yer bulanık bu ne şimdi. Test bozuk mu gebe değilmiyim :26:
kuzey cim idrarı damlattıktan sonra ilk çizginin yani kontrol çizgisinin hemen çıkması gerekiyor çıkmadıysa test bozuk demektir.sen testi tekrar et bence canım inşallah hamilesindir.

Son düzenleme:
olmadı kızlar
hemde adetim beklediğimden 1 hafta önce geldi, ayın 13ünde hastalandım beni listeden çıkartabilirsiniz.
doktora gittim sol yumurtalığımda bir kist oluşmuş, doktor basit kist diye tanımladı. sağda da corpus luteum kisti, yumurta çatladıktan sonra oluşan bir kistmiş.
doktor doğum kontrol hapı vermek istemiyorum dedi. 2-3 ay tedaviye ara veriyoruz, kistler kendiliğinden küçülecek dedi.
ben de bu konularla ilgilenmeme kararı aldım ve bunu uygulamakta çok kararlıyım. çok yıprandım, üzüldüm, bir garip oldum duygularımı anlatırken bile doğru kelimeyi bulamıyorum.
önceden günü gününe gelen adetim tedaviye başladığımdan beri şaşıp durdu, kistlerde cabası...
velhasıl bir süre aranızda olmayacağım
bu süre zarfında Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun, hepimizin sabrını görür gönlümüze göre verir inşallah
kendinize iyi bakın

kızlar bu bal tarcın ç.otu mucezvi bişe ya ben ilaç kullanmadan adet olamıyordm ve gecen ay sokuturucu ile adet oldmm snr btç kullandım bugn 35.gnm ve pembe renkte akıntım war yani adet oluyorum bnce adet duzenszliği olan varsa denesn bn faydasını grdm çok sukur ...umarım hamilede kalırım çok sukur ilaçsız adet grdm allahım sana cok sukur

gerçi ben mail atmıştım bir tel numarası verdiler aradım 15 gün sonra i.saraçoğlu ile görüşecem ona soracam incir4havuç mu sadece incir mi bide klomenle kullanımını soracam zararlımı diye.

bende tam bunu merak ediyordum bende klomenle beraber incir kürüne devam edecem,sana zararı olmamış aksine faydası olmuş inşallah bana da olur. ama incir +havuç mu yaparım onu bilmiyorum

canım klomenle inciri aynı ayda kullanabilirsin ben de öyle yapmıştım.adetin 4. günü klomen e 5. günü incir suyuna başlamıştım.klomen 5 günde bitiyor incir suyuna 21. güne kadar devam ediyorum.15 gün kadar içilmesi gerekiyor.aslında klomenle aynı günde başlayabilirsin daha etkili olur belki.klomen bu ay beni de oynattı 2 gün nazlandı reglim adetleri değiştiriyor canım ilaçlar fazla kafana takma.

havucu çatlama problemi varsa katıyorun küre ama sadece yumurta gelişimi için incir suyu klomen e başladığın gün incir suyuna da başla ve 21. gününe kadar iç zaten o güne kadar takibe de gidersin yumurtan büyüdüyse takviyeye devam edersin ama büyümese bile kürünü sonuna kadar uygula ikisinin birlikte hiçbir zararı olmaz.

canım üzülme allahtan önemli bişey değil bu ilaçlar mahvediyor işte bizi biraz dinlen vücuduna zaman tanı sonra da bizim gibi bitkisel kürlerle şifanı bulmaya çalış emi bitanem..allah hepimizin yardımıcısı olsun..

kuzey cim idrarı damlattıktan sonra ilk çizginin yani kontrol çizgisinin hemen çıkması gerekiyor çıkmadıysa test bozuk demektir.sen testi tekrar et bence canım inşallah hamilesindir.

Cevabın için sağol canım. Evet ilk çizgi yarım saat sonra çıktı. Yarın sabah tekrarlıcam testi. Gerçi biraz erken yapıyorum ama. Bat 20 Eylül. Merak işte dikkatimi başka şeylere vermek istiyorum ama nafile

yasemincim ben de bu ay btç karışımı yapıyorum ama benim hiç adet düzensizliğim yoktur çok düzenlidir yani.ben yanlış kür mü uyguluyorum ya acaba???
ben yumurta gelişimi için ve gebelik oluşsun diye içiyorum ama asıl kimler uyguluyor bu kürü pek araştırmadan başladım.bugün adetimin 5. günü bırakıp incir e mi başlasam acaba ya ???

cnm hayirlisi olsun belkide kullandiklarimizin etkileri bunyeden bunyeye degisiyor dedigin gibi btcnin faydasini goren cok kisi var ama benim bunyeme iyi gelmedi bana yarayan incir anladim Allah insallah en kisa zamanda nasip etsin bebegini sana bende igneden 6 gun sonra sanci ve ardindan leke geldi umitlendim yerlesmedir diye ama bugun 10.gunum ve testim negatif ama yinde tekrarliycam insallah sonuc degisir...benim sorunum sadece pko oda zaten yeter 5 aydir klomen tedavisi oluyorum 3 ay dogru durust yumurta gelisti 2 ay bosaaaa elim kolum bagli kendimce biseyler yapmaya calisiyorum sut buharini duydunmu igne oldugum aksam onu denedim dedim belki sebebtir olur...herseyi denedim sogan suyu btc bilmiyorum sonum ne olacak hayirlisini versin Rabbim benimde icimi dokmeye ihtiyacim var yalnizim yasadigim yerde kimsem yok hem bu caresizlik hem yalnizlik cok zor Allah yardimcimiz olsun hepimizin insallah........

ben klomenle beraber yedim klomene basladigim gun incir yemeyede basladim zarari olmaz heralde sonucta bitki ilac degilki benim tedavim bittikten sonra incir+havuc ikisini beraber yapicam cunku ignesiz catlamiyo benim yumurtam insallah faydasini gorursun cnm.....

yok mu bana yardımcı olucak olannnn ? bu bal tarçın çörekotu kimler tarafından kullanılmalıdır? adet düzensizliği olanlarmı kullanmalıdır sadece yoksa gebeliğe de yardımcımıdır yumurtaları geliştirir mi?

canım ümidini kaybetme ilişkide bulunun yine de düzenli süt buharını duydum evet bence de yap bir de maydonoz buharını duydum bişey sebep olucak işte bunlar bitkisel şeyler bir zararı olmaz.kendini yalnız hissetmeeee bizler bu yolda beraber yürüyoruz benim de şimdi kafam karıştı bu bal tarçın çörekotu adet düzensizliği olanlara iyi geliyomuş benim adetlerim çok düzenlidir bugün adetimin 5. günü aslında sadece 3 gündür yiyorum bırakıp incir suyuna mı geçsem hemen bu akşam çok kafam karıştı zararı olur mu ?

ercelf onun btç içinde yumurta geliştiriyor demişler ama nerden çıkmış kim demiş vallahi bilmiyorum.inciri i.saraçoğlu söylemiş

ercelf onun btç içinde yumurta geliştiriyor demişler ama nerden çıkmış kim demiş vallahi bilmiyorum.inciri i.saraçoğlu söylemiş

sağol cnm valla incir saraçoğlundan onaylı ama btç kimden ben de bilmiyorum araştırıyorum ama bulamıyorum forumlarda da peygamber efendimiz buyurduğu için birtek ölüme çaresi yok diye çörekotu için peygamber efendimizden onaylı yazmışlar. :)
belki adet düzensizliği olanın adetlerini düzenliyordur yumurtlama problemi olanın da yumurtalarını geliştiriyordur..

Son düzenleme:

canım bir alıntıyı paylaşmak istiyorum seninle maydanoz ve süt buharı konusunda

adet düzensizliğinin yumurtlama haricinde başka sebepleride var myom falan gbi.benim dediğim adeti düzenli olan yumurta rezervi ii olan ve düzenli yumurtlayan insanlar kullanmasın.sadece uyarıkullanıp kullanmamak elinizde.ama bu kürü kullanıp çocuk sahibi olan 5 kişi varsa aylarca kullanıp gebelik elde etmeyen ve yanında başka sorunları çıkan birçok kişinin yazısını okudum.bende sizden farklı değilim.bende gebe kalabilmek için uğraşıyorum. 2,5 ay önce laparoskopi oldum ve tek tüpüm var.doktor 6 ay verdi normal yolla gebelik için.ne kürler okudum maydonozla sütü kaynatıp buharına oturcakmışın falan.neredeyse deniyecektim. ta ki bir kadının o uygulamadan sonra adet olmadığını okuyana kadar.lafın kısası deneme tahtası olmayın her okuduğunuzu araştırmadan uygulamayın...

iyice araştıralım bence bitkisel diyip geçmeyelim benim de kafam karışık adetim düzenli yumurtlamam da oluyor bazı aylar oluyor bazı aylar hiç olmuyor ama sonuçta öyle böyle yumurtlamamız var ben duydum ki bal tarçın çörekotu da yumurtaları çok uyarıyomuş 5 tane yumurtası oluşan ve sadece 1 tanesi çatladığı için diğerleri kiste dönüşen insanlarda varmış.bitkisel deyip geçmeyelim araştıralım derim ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…