Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım bir alıntıyı paylaşmak istiyorum seninle maydanoz ve süt buharı konusunda

adet düzensizliğinin yumurtlama haricinde başka sebepleride var myom falan gbi.benim dediğim adeti düzenli olan yumurta rezervi ii olan ve düzenli yumurtlayan insanlar kullanmasın.sadece uyarıkullanıp kullanmamak elinizde.ama bu kürü kullanıp çocuk sahibi olan 5 kişi varsa aylarca kullanıp gebelik elde etmeyen ve yanında başka sorunları çıkan birçok kişinin yazısını okudum.bende sizden farklı değilim.bende gebe kalabilmek için uğraşıyorum. 2,5 ay önce laparoskopi oldum ve tek tüpüm var.doktor 6 ay verdi normal yolla gebelik için.ne kürler okudum maydonozla sütü kaynatıp buharına oturcakmışın falan.neredeyse deniyecektim. ta ki bir kadının o uygulamadan sonra adet olmadığını okuyana kadar.lafın kısası deneme tahtası olmayın her okuduğunuzu araştırmadan uygulamayın...

iyice araştıralım bence bitkisel diyip geçmeyelim benim de kafam karışık adetim düzenli yumurtlamam da oluyor bazı aylar oluyor bazı aylar hiç olmuyor ama sonuçta öyle böyle yumurtlamamız var ben duydum ki bal tarçın çörekotu da yumurtaları çok uyarıyomuş 5 tane yumurtası oluşan ve sadece 1 tanesi çatladığı için diğerleri kiste dönüşen insanlarda varmış.bitkisel deyip geçmeyelim araştıralım derim ben..

çok doğru demişsin arkadaşım ama ben i.saraçoğluna nedense çok güveniyorum.çalışmalarının doğru olduğunu düşünüyorum. o yüzden soğan kürüne pcolular için, incir kürünede yumurtaları geliştireceğine inanıyorum.

hapada gec baslamissin.bence gec yumurtluyor olabilirsin.devam calis.regline 18 gün var ne demek baya uzunca bir zaman.normalde reglin ücüncü günü baslaniyor bu hapa öyle degilmi.

doktor 5. günü başlattı prospektüsünde de 5. gün yazıyor ama bazı doktorlar 3.gün başlatıyor, benim adet döngüm normalde 32 gün ama pko var adetim gecikmeli oluyor çoğu zaman, sence geç yumurtluyor olabilir miyim? bu ay hala umut var mı?

sevdecim eğer eşine daha önce sperm testi yaptırdıysan ve değerleri normalse hiç kafana takma doktorunun dediğini yap ilaçsız takip yaptır arındır vücudunu ilaçlardan vücuduna zaman ver en fazla bitkisel şeyler kullan tatlım.aşılamayı zaten erkekte problem varsa daha çok öneriyorlar ileri harekette problem varsa şırıngayla direk rahimin içine basınçla püskürtülüyo ya yumurtaya daha kolay ulaşıyo.ve zor tabi heryere güven olmaz sonuçta spermler dışarıda bir ortamda yıkanıyo çok güvenilir olması lazım ben hep karışmasından korkarım böyle şeylerin ben istanbulda bir özel hastaneye gidiyorum ilk yumurtamın olduğu ay aşılamayla şansın daha yüksek olur demişti doktor sormuştum biraz nerede yıkanıyor spermler diye dışarıda yıkanıp geliyo dedi ben mesela öyle bişey olsa gözümün önünde yapılmasını isterim.neyse ya bence bizim bunları düşünmeye bile ihtiyacımız yok zamana ihtiyacımız var seninle aynı gidiyoruz kader arkadaşım inşallah yine aynı zamanda hamile kalırız bebeklerimizi de beraber büyütürüz..

eşim sperm testi verdi..bi sorun yok dedi doktor..zaten bu test olmadan ben klomen tedavisine başlamadım ..yani dr.başlatmadı..bilmiyorum aşılama konusunda kafam karışık..bende bıraktım ilacı işte..ama gerçekten incir hemen hemen klomen le eş değerde..zaten klomenin ham maddesinde de incir varmış..ben iki aydır incir yiyiorum..sadece yiyorum..ve aynı klomen kullandığım aylardaki gibi yumurtalıklarem gelişiyor..evet sabırla beklemekten başka çaremiz yok..hayırlısı canım..

selam arkadaşlar
ben bu ay ilk defa klomen kullandım bakalım bekliyorum bakalım nolucak hemen hamile kalanları okuyunca heycanlaıyorum ama 3-4 ay kullanıp hamile kalamayanlarıda okuyunca heycanım azalıyo, piskolojım çok bozuldu gecen ay kesın hamileyım diye hiss ettım ve adetım gecıkınce tamam dedım hamıleyım malesef bayrama denk geldiğinden test yapamamıştım ve tatılı hamıleyım piskolojısıyle süper gecırdım eve dönüşümün ertesi günü kırmızılar gelince nasıl yıkıldım anlatamam :KK43: çok ağladım kendıme gelince piskolojım bozuk olarak doktora gittim dr. da klomen verdı galıba piskolojımı anladıkı klomenle belki hemen hamile kalırım diye verdı ama ümitlenmekten korkar oldum içime korku düştü nedendir nedendir bu içimde ki korku ağlamak istiyorum ümidim bir var oluyor bir yok oluyor ...Rabbim Sen sesımızı duyansın hayırlı evlatlar nasıp et vaktı uzaksa yakın et sen ol dersen herşey olur .... bazen sabrım kalmıyo

yasemincim ben de bu ay btç karışımı yapıyorum ama benim hiç adet düzensizliğim yoktur çok düzenlidir yani.ben yanlış kür mü uyguluyorum ya acaba???
ben yumurta gelişimi için ve gebelik oluşsun diye içiyorum ama asıl kimler uyguluyor bu kürü pek araştırmadan başladım.bugün adetimin 5. günü bırakıp incir e mi başlasam acaba ya ???

devm et cnm hamile kalmak için de kullunılıyor faydası olur ,bnm pembe bı akıntım geldi onuda peceteyle silcnce grdm ama suan hcbrsym yok anlmadım ne gzl adet oluyom die sevnmştm kasıklarım ağrıo bklım belkı yarın olurum ama suan hcbişe yok anlaydm benyaa offf

yok mu bana yardımcı olucak olannnn ? bu bal tarçın çörekotu kimler tarafından kullanılmalıdır? adet düzensizliği olanlarmı kullanmalıdır sadece yoksa gebeliğe de yardımcımıdır yumurtaları geliştirir mi?

ewet cnm yumurtaları geliştiriyor hamile kalmayı kolaylaştırıo

gunaydin herkese gerci pek kimsede yok ama neyse ben bu sabah testi tekrarladim ama yine kocaman bi negatif bu sabahki atesim dusmus galiba erken adet olucam artik umidim kalmadi bu aydanda onumuzdeki aydanda cok umitsizim:KK43:

gunaydın...walla bende dun adet olucam die umitlendim ama da gelende gdende yok dun wc grdğmde peceteye cok silik rente pempe akıntı geldi ama devamı glmdi kasıklarım ağrıyor bklım olucam mı.......................?????????????????????????????????????????

selam su perisi arkadaşım biliyorsundur bende de pco var bu ay klomen kullandım doktor yumurta oluşmamış dedi bende soğan kürüne başladım hiç takmadım bu ay nasıl olsa yumurta yok diye öyle geçirdim günlari.ama senin gibi adete bikaç gün kala kafaya takmaya başlamışım ki demek test yaptım bugün negatif çıknca öyle kötü oldum ki onca gün hiç takmama rağmen son günler regliye doğru insanın kafası takılıyormuş sende de öyle olmuş sanırım.olmuyor işte son günler kafada bişeyler kemiriyor insanı.çok üzüldüm gerçekten nedense soğan kürünün hemen ardına hamile kalacam sanmışım demmekki offf ki offf.ya sabır yarabbim.allah hepimizin sonunu hayır etsin inşallahhh. ama pes etmeyecem şu reglim gelsin bu ay soğandan sonraki ay diye hem klomen hem incir kürünü aynı yapacam bence incir klomenle aynı etkiyi yapıyor ben buna inanıyorum nedense.

soğan bitti sıra incir de onuda yapacam o ayda olmazsa bende tüplerime gidip baktıracam artık ne yapalım kısmet diyecez.sadece allah sabrınıda versin istiyorumm.

canım düşünmesi bile içimi kıpır kıpır ediyo insallah ya ama hiç ümidim yok her ay olduğum için daha klomenle ilk ayım tutarsa benim için mucize canım

olur cnm Allahin izniyle insallah hic belli olmuyo bakarsin ilk aydan tutturursun ilk kullanimda hamile kalanda cok insallah sende hamilesindir cnm

gunaydın...walla bende dun adet olucam die umitlendim ama da gelende gdende yok dun wc grdğmde peceteye cok silik rente pempe akıntı geldi ama devamı glmdi kasıklarım ağrıyor bklım olucam mı.......................?????????????????????????????????????????

belki yerlesme kanamasidir diycem ama artik emin olamiyorum bendede yumurtlamadan 1 hafta sonre leke geldi ama bak hamile degilim demekki baska biseyden dolayi leke geldi ama insallah senin bebekten dolayidir cnm...

nrb arkadaslar bende serophen kullandım yumurtlama gununde kontrole gıttım sadece 2 yumurta gelısmıs dr 4 gun sora salıya bıdaha gel dedı buyume ıhtımalı olurmuköı bende su sogan kuru yada bct yesem faydası olurmukı bu dort gunde 9.5 e7.5mm yumurta azcık daha buyuturmu acaba yoksa bosamı ugrasmıs olurum yumurtam buyumeyedıgını duyunca cook uzuldum

nrb arkadaslar bende serophen kullandım yumurtlama gununde kontrole gıttım sadece 2 yumurta gelısmıs dr 4 gun sora salıya bıdaha gel dedı buyume ıhtımalı olurmuköı bende su sogan kuru yada bct yesem faydası olurmukı bu dort gunde 9.5 e7.5mm yumurta azcık daha buyuturmu acaba yoksa bosamı ugrasmıs olurum yumurtam buyumeyedıgını duyunca cook uzuldum

çok etkisi olmaz kürlerinnn bi kaç gün içinde ....bence önümüzdeki ay için yemeye başla hatta bct eşinede yyedir...
pkon varsa önce soğan kürünü dene....umarım hiçbirine gerek kalmaz...:KK34:

belki yerlesme kanamasidir diycem ama artik emin olamiyorum bendede yumurtlamadan 1 hafta sonre leke geldi ama bak hamile degilim demekki baska biseyden dolayi leke geldi ama insallah senin bebekten dolayidir cnm...
wala blmıorum cnm adetmn 35.gnü da adet grmdm offf inş.yerlesmedr snde kafana takma cnm ilk once sağlık sağlık olmyınca hcbrsey olmuo...acaba yerlesme kanaması olablrmı hani adetm brkc gn gecktıya olabliyor mu böle???ama kasıklarım cok ağrıyor hayırlısı

kızlar mrb,
ben en son 31 temmuzda adet oldum 5 ağustosta da ilk defa klomen kullandım. adetim normalde düzensiz. klomen düzenlermi bilmiyorum. 2 hafta geçti adetim 2 kere test yaptım evde negatif. ama yüzümde sivilceler çıktı, göğüs uçlarım fena acıyor ve biraz dolgunlaştıı offfff adetmi olacam olamıyorumda bu belirtiler 1 haftadır var ama bende tık yok bişeyler yazarmısınızzzzz :KK43: öpüldünüz

çok etkisi olmaz kürlerinnn bi kaç gün içinde ....bence önümüzdeki ay için yemeye başla hatta bct eşinede yyedir...
pkon varsa önce soğan kürünü dene....umarım hiçbirine gerek kalmaz...:KK34:

evet canım bende pco varmıs ama hıc bı belırtısı yok adetımde duzenlıydı hep ıste nası oluosa acı gercegın bende farkındayım:) onumuzdekı aya ıns dıcez sendemı pco sen kullandıomusun ılac yada kur

X