Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar gunaydın alllah isteyen herkese bebek nasip eder inş...ben cok kotuyum ishal midebulantısı bel kasık ağrılarım devam ediyor dün aksamda sağ göğüsüm sızlamaya basladı ve ve göğüsmdeki o halka yer varya ordaki damarım belirgnlesms ve sismisti cok korktumve ara ara sızlıo dn adet tarhmdi olmdm ama bu yasadılarım her neyse maafediyor bn ayağa kalkamıyorum ayağa kalkınca midem bulanıyorrr offff dua edin bana kızlar biranönce iileşiyim öptum hepnzi a.e.olun

canım sen hamile olmayasın ya hiç test yapmışmıyın ?

cnm valla blmıorum ama adetmden 3 gun önce test yapmıstım ama 5-10dk bklyın dior ya bnm 13.dkkada ikinci çızgı çok çok silik belirmstı onu ciddiye almıyorum cunku ustndeki dkkadan 3dk sonra cıktığı için valla blmıyorum cnmm adetlerm duzensz old.içinde yapmkta istemiyorum moralım bozulur die hayrlısı annemde ole dio hamile olmayasın ama hc umdm yok offf blmyom ki

sende durumlar ne cnm varmı bir belirti adetn 13 glba az kalms snnde allhm inş.hepmze naspedrde anneliği tadarız

benim yarın adet günüm canım bugünlük bir belirti yok ne gelen var ne giden aslında olacağım zaman 1 gün öncesinden işaret gelirdi o da yok henüz bakalım birazcık ümidim var ama Allahımdan hayırlısını diliyorum...

amin inş.guzel haberler werrsn bze cnm ama bnm durum wahim cok ktyum inş.ciddi bişeyim yoktur offffff

selam bayanlar
bende çikolata kisti var bu ay ilk kez klomen kullandım, bir tane işe yarayacak yumurtam gelişti ama sağ tarafta formu bozuk gelişemeyen yumurtalarda oluşmuş bu yüzden dr.um çatlatma iğnesi düşünmedi. çatlatma iğnesinin içindeki bir takım hormonlar bu bozuk yumurtaların gelişmesine ve kistleşmesine neden olurmuş. benim sormak istediğim klomen gecikme yapıyormu? benim dün adet olmam gerekiyordu bugünde bu saate kadar olmadı hiç olacak gibi belirtide yok ama klomene yordum. kk da eski konularda gecikme yaparmı diye konu açılmış ama kimisi yapar diyor kimisi hayır yapmaz diyor emin olamadım.aranızda yaşayan varmı?

silik de olsa ikinci çizgi görünüyor, demek ki hayırlı haber kapıda (inşallah) ... hadi gözün aydın.. ben de buna benzer bir görüntü görmüştüm ama akabinde düşük yaşadm sende öyle birşey olmaz inşallah :) Rabb'im isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah...

birşey sorabilir miyim müsaitsen? ben foruma öyle sık girmiyorum, ara ara sadece bazı yazıları okuyorum. senin de geçmiş hikayeni okumadım hiç ama ilaç kullanmış mıydın? ben bu ay klomen kullanıyorum da 1 hafta kaldı adetime, hem heyecan hem de fazla ümitlrnmeden bekliyorum :44:

cnm kacıncı dkkda cıktı cizgin ama hayırlı olsun hamilesin cnm bnm hayırlısı ıle kucagına alırsn inş.öptum cnm dkkatet kndne

canım çok sağoll.Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.cnm ikinci çizgi 2-3. dk da çıktı hemen.çok heyecanlıyım inşallah herşey yolunda gider.

bu 3. klomen kullanışım cnm.ilk kullandığımda hamile kaldım ama dış gebelik oldu cnm.5-6 ay aradan sonra tekrar klomen kullandım olmadı.bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.

hadi bakalım canım...umarım rüyaların hayallerin gerçekleşir...güzel haberler ver..belirtiler varmı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…