Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

estarfurullah ne demek nie kafam şişsin. Bu problemlerinle ilgili doktora düzenli gidiyosun di mi cnm?
daha tam farkında değilim hamileliğin, çok yeni. sık sık tuvalete gidiyorum sadece:) doktora gidince sanırım tam emin olucam:)

Allah sabir versin cnm bnm cok uzuldum mesajini gorunce Rabbim sonumuzu hayirli etsin...insallah tekrardan hayirli saglikli bebeklerin olur.Allah gostermesin boyle aci cumlemize....kendine iyi bak...

Canım üzme kendini Allah yeniden olacak bebeğine çok daha sağlık ve ve ondan aldığı ömrü versin inş.

zaten gecen ay ilk defa gttm bebek ıçın we pko old.öğrendm bu ayda adet grrsem 3.gn gdecem olmzsan bklm gdcm bi ara inş.

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim aranızda. Doktor banada klomen verdi. iğne olmama gerek kalmadan kendi çatladı. 7 gün var hastalanmama. benim içinde dua edin =)

bendede pko var ve ilaç almadan asla adet olamıyordum bak bebişim 9 haftalık oldu çok şükür öyle umutsuz olma canım allah büyük...

canım daha dur içini karartmak istemem ama benimki hafif bulantıyla başladı sonra kusmalara çevirdi sonra hastaneye yatım umarım seninki kısa sürer benimki son hız devam. Geçmiş olsun.....

kızlar mide bulantım kusmam var ayaklarım usuyor ewde kalın hırka gyıp dolasıyorum halszm mide yanmam var ve ishalım galba yazdan snbahra gecerken hasta oluyorum ay ck ktyum yaaa...... offffffffffff

slm arkadaslar ya bisey sorcam ben bu gece ruyamda deniz gordum elleri yanik kiz cocugu oyuncak bebek ve bide erkek bebek gordum sizce ne anlama geliyo yani nasil yorumlayabilirim....hayirlisini nasip etsin Allahim....

Canım bekleyen derviş muradına erermiş mutlu son inşallah yakındırrrrrr...

demoş bebeğin hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin.Ben sana bişey sormak istiyorum bende geçen ay çekitrdim rahim filmini sonuçlar temiz çıktı.ilk ayımda bişey olmadı bu ikinci ayım bakalım hayırlısı bana umut oldun.sende klomen kullandınmı peki rahim filminden sonra

ay kızlar öluyom galiba bu ishal kasık ve bel ağrısı maafetti bn bide mide bulantım var hastamı oldum acaba ayaklarım cok usuyor giyiniyom sıkıca bısure sonrada sıcak basıyo terlıom oooofffffffff cok ktuyum yaaaa

yarın adet günüm aslında olacaksam en geç bugün akşama kadar mutlaka işaret gelir bu gece sabah namazını kıldıktan sonra dualar ettim sonra uyuduğumda çok güzel bir rüya gördüm şuan o rüyam gerçek olsun istiyorum :) inşallah 14. gününde yumurtası 5.5 mm olan birisi olarak size bi süpriz patlatırım bu ay..

ben gecen ay menogon ve catlatma ıgnesı kullanarak asılama yaptırdım.ama tutmadı goguslerımde fıbrokıst yaptı.halada var ve cok korkuyorum.bu ay doktorumu degıstırdım klomen basladı 5 gun kullandım salı gunu kontrolum var umarım bu defa yumurtalar buyumustur ve asılamam yapılır.adaet 15 veya 16 da asılama yaptıranlar varmı......

ısallah ruyan gercek olur.allah herkesın gonlune gore versın bızlerınde

benimde bat bugün şimdilik gelen giden bişi yok ama geçen ayda 5 gün gecikmişti ilaç kullanmadığım için belimde ve kasıklarımda ağrılar var adet olcam gibi bari bi an önce gelseydide boşa umutlandırmasaydı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…